Jump to content

Nba עונת 18\2017

P.Maldini

Recommended Posts

הכי קרוב שהם היו לאנדרדוג זה ב2014 אבל רק בגלל שלא היה להם יתרון ביתיות כי הם החליטו להקריב את העונה הרגילה בשביל שהברכיים של ווייד יחזיקו מעמד בפלייאוף.

נכון, מייקל מעולם לא היה אנדרדוג ומעולם אף אחד לא העיז להגיד עליו אנדרדוג אבל זה רק לזכותו.

גיבוב של שטויות. אתה מקטין אותו בכוח אז אין כ"כ איך להתווכח איתך. מוזמן לבדוק, ואת זה לא אני המצאתי -

https://www.oddsshark.com/nba/nba-finals-historical-series-odds-list

זה ספורט קבוצתי גם אם ממש תנסה להפוך כל כישלון או הצלחה לאחריותו הישירה של לברון.

דבר ראשון אתה לא יודע באמת מי הוא בחר והכל שמועות וספקולציות.

חוץ מזה, זה לא שיכל לבחור מי שבא לו והוא פשוט בחר לא טוב. יש קבוצה מוגבלת של שחקנים וזה מה שהצליחו לעשות איתה.

ולגבי 3/8, צר לי אבל זה פשוט לא הוגן לשפוט אותו כשמולו הקבוצה הטובה בהיסטוריה.

לג'ורדן זה לא היה כך.

אתה כאילו משתמש במבחן בתוצאה למרות שהמשתנים לא אותו הדבר.

ספקולציות? לברון חזר לקליבלנד על תקן אלוהים כל יכול. בצדק או לא זה לא משנה, לברון קובע הכל במועדון הזה. מספיק לראות עם מי קליבלנד פתחה את העונה הזו כדי לדעת שזה מועדון החברים שלו.

לקח את החבורה הזו לגמר בצורה מרשימה זה הישג יפה מאוד רק אל תשכח שלמעט טורונטו הוא בא פייבוריט לכל המפגשים, ומה קורה לטורנטו כשהם רואים אותו כבר 3 שנים כולנו יודעים.

ג’ורדן לא התחרה בקבוצה הכי טובה בהיסטוריה כי הוא שיחק בקבוצה הכי טובה בהיסטוריה(גולדן קרובה לשם). זה לא באמת

תירוץ.

3/8 זה מאזן מביך וכן אחי- מבחן התוצאה זה מה שחשוב. לקחת אליפות, בשביל זה הם משחקים.

גיבוב של שטויות. אתה מקטין אותו בכוח אז אין כ"כ איך להתווכח איתך. מוזמן לבדוק, ואת זה לא אני המצאתי -

זה ספורט קבוצתי גם אם ממש תנסה להפוך כל כישלון או הצלחה לאחריותו הישירה של לברון.

זה ספורט קבוצתי- זה המשפט שלברון היה צריך לשמוע כשחזר לקליבלנד ואז אולי הוא היה דואג שתהיה לידו קבוצה ולא חיילים שיעשו כל מה שהוא אומר.

או קיי סי היו פייבוריטים ב2012? בדיחה. גם עם יתרון ביתיות הם בחיים לא היו פייבוריטים בסדרה הזאת.

ואני לא מגמד, לברון נותן פלייאוף עצום אבל להשוות אותו להוד גדולתו זה לא רציני לדעתי. כן תארים קובעים ומה לעשות שארון התארים של מייקל מלא יותר משל לברון.

נו באמת, אתם אומרים שהוא השחקן הכי גדול בתולדות היקום ואז אומרים שהוא אנדרדוג. מסכן, כולה שיחק בקבוצות שכללו את דווין וייד, כריס בוש וקיירי אירווינג. הגמרים היחידים שבהם הוא היה אנדרדוג מובהק הם 2007 והשנה. למה שלא תזכיר את הגמר ב2011 עם ממצועים של 18 נק' למשחק?

ספקולציות? לברון חזר לקליבלנד על תקן אלוהים כל יכול. בצדק או לא זה לא משנה, לברון קובע הכל במועדון הזה. מספיק לראות עם מי קליבלנד פתחה את העונה הזו כדי לדעת שזה מועדון החברים שלו.

לקח את החבורה הזו לגמר בצורה מרשימה זה הישג יפה מאוד רק אל תשכח שלמעט טורונטו הוא בא פייבוריט לכל המפגשים, ומה קורה לטורנטו כשהם רואים אותו כבר 3 שנים כולנו יודעים.

ג’ורדן לא התחרה בקבוצה הכי טובה בהיסטוריה כי הוא שיחק בקבוצה הכי טובה בהיסטוריה(גולדן קרובה לשם). זה לא באמת

תירוץ.

3/8 זה מאזן מביך וכן אחי- מבחן התוצאה זה מה שחשוב. לקחת אליפות, בשביל זה הם משחקים.

אני לא אומר שהוא טוב מג'ורדן. אני אומר שהוא באותה "ספירה" כמו ג'ורדן, גם אם ג'ורדן ייחשב יותר גדול, ושהוא שחקן היסטורי ולכל הפחות מספר 2 בכל הזמנים.

הנסיון של אנשים להקטין אותו בגלל מאזן הגמרים שלו ולטעון ששחקנים כמו פאקינג קובי בראיינט יותר טובים מלברון ג'יימס, הוא פשוט הזוי.

הוא השחקן הטוב בעולם כבר לפחות עשור ועושה דברים שאף אחד לא עושה ולא יכול לעשות. הוא שחקן כל יכול. אבל הוא נמצא בקבוצה, ויש גבול לכמה שהוא יכול לעשות ניסים לבד.

לג'ורדן היה צוות מסייע טוב יותר ויריבות חלשות יותר. אז זה לא פייר להכריז 3/8 כאילו זאת התשובה לכל דבר.

ושוב, אין לי בעיה להגיד שג'ורדן עדיף, אבל כן יש לי בעיה עם הכרזות כאילו ג'ורדן אם היה משחק בקליבלנד הנוכחית במקום לברון, כן היה מנצח וזוכה באליפויות, וזה שלברון לא עושה את זה אומר שהוא X/Y/Z.

עם חלק מהדברים שלך אני מסכים-״לברון הכי טוב בעשור האחרון״

עם חלק מהדברים לא מסכים-״לברון לפחות מספר 2 בכל הזמנים״(לדעתי הוא *כרגע* לא בחמישייה)

עם חלק מהדברים אני חצי מסכים כמו עניין היריבות שהיו לגורדן לעומת של לברון- נכון שלא היה גולדן סטייט אבל הכדורסל היה שונה לחלוטין והרבה הרבה יותר אגרסיבי. וכן היו לו יריבות לא פחות טובות, בטח מאלו שלברון פגש לפני 2015.

וחלק מהדברים בכלל לא אמרתי כמו זה שגורדן היה לוקח עם קליבלנד הנוכחית אליפות או שקובי שחקן טוב יותר מלברון.

מה שבטוח זה שאם אתה לא מבדיל בין השחקן ה*טוב* ביותר לשחקן ה*גדול* ביותר אז הויכוח שלנו עקר..

שמע, הימורים זה לא מדע מדויק, להסתמך על יחס של אתר כזה או אחר כמיצג של המציאות זה לא רציני לדעתי.

ועזוב את מה שאני חושב, תחזור טיפה אחורה לנאום ההיבריס של השלישיה המעצבנת של מיאמי בהצגה הראשונה שלהם, ותיזכר שהם גם ראו בעצמם כפייבוריטים הברורים לזכייה בטבעות של השנים העתידות לבוא.

ווריורס עם לברון בפער.

ביחד עם דריימונד גרין וקליי תומפסון? הוא יאנוס אותם.

דוראנט נחלש וסטף קרי זה גרסה קצת משופרת של קייל קורבר. כלום ושום דבר.

וסטף קרי זה גרסה קצת משופרת של קייל קורבר.

וואו

תחושה של בלואו אאוט של הווריורס במשחק השני. הסתכלתי על הליין והוא על 11.5 כרגע. אם ירד עוד קצת אני שוקל לשים חבילה.

אנשים ממשיכים לציין את העובדה שקליבלנד בלי לברון היא כלום ושום דבר כאילו הוא לא בחר את כל השחקנים את המאמן את האפסנאי ועוד החליף את החמישייה באמצע העונה כאילו הוא בוולמארט.

הוא בחר בזה. כנראה רצה לנצח את גולדן לבד.

לרגע לא מוריד מיכולות הכדורסל שלו, הוא הכדורסלן הכי שלם וטוב שראיתי.

אני לא מצליח להבין את כל מה שקורא לו goat כבר עכשיו. 3/8 וכנראה 3/9 זה מספרים של לוזר.

נו באמת, אתם אומרים שהוא השחקן הכי גדול בתולדות היקום ואז אומרים שהוא אנדרדוג. מסכן, כולה שיחק בקבוצות שכללו את דווין וייד, כריס בוש וקיירי אירווינג. הגמרים היחידים שבהם הוא היה אנדרדוג מובהק הם 2007 והשנה. למה שלא תזכיר את הגמר ב2011 עם ממצועים של 18 נק' למשחק?

זה ספורט קבוצתי- זה המשפט שלברון היה צריך לשמוע כשחזר לקליבלנד ואז אולי הוא היה דואג שתהיה לידו קבוצה ולא חיילים שיעשו כל מה שהוא אומר.

כל מה שהם אמרו.

לברון כנראה לא אוהב להיות בקבוצה, אולי היה צריך לבחור בספורט יחידני.

המספרים שלו מטורפים והוא אתלט משוגע אבל בסוף המטרה בספורט היא לנצח.

לברון בווריירס מקבל צוות מסייע הרבה יותר טוב, אז סביר מאוד שהוא.

או שהיה גורם לכל מי ששווה משהו לברוח (קיירי?)

3 אליפויות ב 15 שנה. אם לברון באמת היה ה goat המספרים האלו היו שונים.

ג'ורדן באמת שלט בליגה בתקופתו. לא רק במובן של להיות הכי טוב והכי דומיננטי, כמו שלברון עושה, אלה באמת הבדיל את עצמו מכל האחרים. זה לקחת את תואר מלך הסלים בכל עונה, להיות שחקן ההגנה של העונה, ופשוט הכי דומיננטי שיש בשני צידי המגרש.

זה לגרום ליריבים סופר גדולים שלך, מגדולי המשחק, לפרוש ללא טבעת אליפות. לאנוס את הליגה במשך המון שנים ברציפות (האקים מוסר תודה לג'ורדן שפרש באמצע). לברון מונע מהיריבים שלו טבעת? ממש לא. וזאת למרות שחבר בעצמו לסופר טימס, פעם אחת במיאמי, ופעם שנייה כשחזר לקליבלנד עם קיירי וגייס את לאב ושאר החברים.

תדמיינו מצב שבו ג'ורדן מצטרף לדטרויט של הבאד בויז, או סתם מאחד כוחות עם האקים ובארקלי.

לברון שחקן היסטורי, אבל לעולם לא יהיה הגדול ביותר. קודם שיסיים את הקריירה, ואז יהיה אפשר לבחון אם הוא עולה על שמות כמו מג'יק, קארים או וילט.

נ.ב.

ההתלהבות הזאת מהיכולת של לברון בגיל 33... כאילו שג'ורדן לא היה בשיאו וקרקס את הליגה בגיל הזה.

או שהיה גורם לכל מי ששווה משהו לברוח (קיירי?)

אתה רומז שקיירי עזב כי לברון היה teammate לא נוח, ולא בגלל שהוא חיפש אתגר מקצועי חדש?

אתה רומז שקיירי עזב כי לברון היה teammate לא נוח, ולא בגלל שהוא חיפש אתגר מקצועי חדש?

אני לא יודע למה קיירי עזב.

נראה די מוזר שכוכב כל כך גדול לא מצליח לבנות סביבו קבוצה נורמלית ברוב הקריירה שלו.

יש ספק? לברון פוסט מיאמי והביקורת על המהלך של הרכבת דרים טים הוא אגו מניאק שרוצה את כל עדשות המצלמה עליו ושיגידו שכל הישג רשום על שמו ושמו בלבד.

זה הסיבה שבלאט או כל מאמן שמאמין בקבוצתיות לא מתאים, זה הסיבה ששחקן כמו קיירי שלוקח את הכדור במאני טיים לא מתאים וזה הסיבה שיש סביבו השנה חבורה בינונית שגורמת למזרח להיראות ממש ממש חלש שזו הנציגה שלו לגמר.

צחוק הגורל שבפלייאוף הזה הוא מגשים את החזון הזה ועושה הכל טוב(אפילו במשחק 1 נגד גולדן) ובסוף היל מחטיא מהקו וגיי אר רץ

עם הריבאונד לאטלנטיק סיטי.

השאלה הגדולה היא האם יש לו את היכולת לרדת מהאולימפוס ולשחק עם דרים טים שלא כוללים את הפמלייה שלו ולקחת עוד טבעת או 2 לפני פרישה שימתיקו את הקריירה הטראגית שלו.

דבר ראשון אתה לא יודע באמת מי הוא בחר והכל שמועות וספקולציות.

חוץ מזה, זה לא שיכל לבחור מי שבא לו והוא פשוט בחר לא טוב. יש קבוצה מוגבלת של שחקנים וזה מה שהצליחו לעשות איתה.

ולגבי 3/8, צר לי אבל זה פשוט לא הוגן לשפוט אותו כשמולו הקבוצה הטובה בהיסטוריה.

לג'ורדן זה לא היה כך.

אתה כאילו משתמש במבחן בתוצאה למרות שהמשתנים לא אותו הדבר.

בהנחה שהוא מפסיד את הסדרה הזאת (הלוואי שלא) ויהיה ב3/9, אפשר להגיד ש:

3 גמרים הוא לקח בגדול

ב3 גמרים הוא הפסיד ויכל לעשות יותר (מיאמי נגד דאלאס, מיאמי נגד סאן אנטוניו,והגמר הראשון נגד גולדן)

וב3 גמרים היה אנדרדוג מוחלט ואי אפשר להאשים אותו.

אני לא יודע למה קיירי עזב.

נראה די מוזר שכוכב כל כך גדול לא מצליח לבנות סביבו קבוצה נורמלית ברוב הקריירה שלו.

במיאמי הייתה לו קבוצה מעולה, כנל גם לגבי הקדנציה השנייה בקליבלנד (למעט העונה הנוכחית).

יש ספק? לברון פוסט מיאמי והביקורת על המהלך של הרכבת דרים טים הוא אגו מניאק שרוצה את כל עדשות המצלמה עליו ושיגידו שכל הישג רשום על שמו ושמו בלבד.

זה הסיבה שבלאט או כל מאמן שמאמין בקבוצתיות לא מתאים, זה הסיבה ששחקן כמו קיירי שלוקח את הכדור במאני טיים לא מתאים וזה הסיבה שיש סביבו השנה חבורה בינונית שגורמת למזרח להיראות ממש ממש חלש שזו הנציגה שלו לגמר.

צחוק הגורל שבפלייאוף הזה הוא מגשים את החזון הזה ועושה הכל טוב(אפילו במשחק 1 נגד גולדן) ובסוף היל מחטיא מהקו וגיי אר רץ

עם הריבאונד לאטלנטיק סיטי.

השאלה הגדולה היא האם יש לו את היכולת לרדת מהאולימפוס ולשחק עם דרים טים שלא כוללים את הפמלייה שלו ולקחת עוד טבעת או 2 לפני פרישה שימתיקו את הקריירה הטראגית שלו.

ברור שיש ספק. תעשה הפרדה בין הרצון המאוד לגיטימי שלו לשחק בקבוצה טובה ועם סגל שחקנים תחרותי, לבין טענה שהוא כשחקן, לא נוח ברמה המקצועית על הפרקט לחברי הקבוצה שלו, או ברמה הפרסונלית בחדר ההלבשה. לא מכיר נתון אחד שמצביע בבירור על אחד מהשתיים, מוזמן להאיר אותי.

אתה רומז שלברון שחקן לא קבוצתי? זה לא מתכנס עם המציאות. וקיירי סופר מתאים, הוא עצמו החליט לעזוב, על דעת עצמו וממניעיו האישיים (אהמ אגו אהמ).

מי זו הפמלייה שלו? והוא כבר שיחק בדרים טים וזכה איתם בטבעות. קריירה טראגית? אתה לא בכיוון בנאדם.

הערת שוליים: הטענות שלכם קיצוניות מדי, ואתם גורמים לי לתפוס את הצד של לברון. אני ממש לא אוהב להיות בצד הזה.

בהנחה שהוא מפסיד את הסדרה הזאת (הלוואי שלא) ויהיה ב3/9, אפשר להגיד ש:

3 גמרים הוא לקח בגדול

ב3 גמרים הוא הפסיד ויכל לעשות יותר (מיאמי נגד דאלאס, מיאמי נגד סאן אנטוניו,והגמר הראשון נגד גולדן)

וב3 גמרים היה אנדרדוג מוחלט ואי אפשר להאשים אותו.

נגד דאלאס אני מסכים, האליפות פשוט ברחה לו מהאצבעות.

נגד סן אנטוניו גבולי כי אלה היו הספרס בשיאם, לא יודע כמה אפשר להגיד שהוא היה פייבוריט.

נגד גולדן סטייט בגמר הראשון, לא רק שגולדן סטייט נתנה עונה פשוט פנומנלית, אלא גם לברון די הגיע לגמר לבד, אם אני זוכר נכון קיירי ולאב היו פצועים.

במיאמי הייתה לו קבוצה מעולה, כנל גם לגבי הקדנציה השנייה בקליבלנד (למעט העונה הנוכחית).

ברור שיש ספק. תעשה הפרדה בין הרצון המאוד לגיטימי שלו לשחק בקבוצה טובה ועם סגל שחקנים תחרותי, לבין טענה שהוא כשחקן, לא נוח ברמה המקצועית על הפרקט לחברי הקבוצה שלו, או ברמה הפרסונלית בחדר ההלבשה. לא מכיר נתון אחד שמצביע בבירור על אחד מהשתיים, מוזמן להאיר אותי.

אתה רומז שלברון שחקן לא קבוצתי? זה לא מתכנס עם המציאות. וקיירי סופר מתאים, הוא עצמו החליט לעזוב, על דעת עצמו וממניעיו האישיים (אהמ אגו אהמ).

מי זו הפמלייה שלו? והוא כבר שיחק בדרים טים וזכה איתם בטבעות. קריירה טראגית? אתה לא בכיוון בנאדם.

הערת שוליים: הטענות שלכם קיצוניות מדי, ואתם גורמים לי לתפוס את הצד של לברון. אני ממש לא אוהב להיות בצד הזה.

לא אמרתי שלברון שחקן לא קבוצתי על הפרקט, אמרתי שלברון גרם לקיירי להבין שיש בן אדם אחד שמנהל את ההצגה בקליבלנד וסלל את דרכו החוצה כדי להישאר לברון הגדול נגד כולם.

שיחק וזכה עם דרים טים, שים לב שוב למה שכתבתי- האם הוא יוכל לעשות את זה שוב? להתחרות עם קבוצה שהיא קודם כל קבוצה ואחרי זה לברון. אני בספק.

והוא בדרך לקריירה טראגית. לא ג׳רי ווסט טראגית, אבל הכי קרוב אליו שהיה.

הערת שוליים משלי: אני בצד של לברון בפלייאוף הזה למקרה שמישהו תהה.

לא אמרתי שלברון שחקן לא קבוצתי על הפרקט, אמרתי שלברון גרם לקיירי להבין שיש בן אדם אחד שמנהל את ההצגה בקליבלנד וסלל את דרכו החוצה כדי להישאר לברון הגדול נגד כולם.

שיחק וזכה עם דרים טים, שים לב שוב למה שכתבתי- האם הוא יוכל לעשות את זה שוב? להתחרות עם קבוצה שהיא קודם כל קבוצה ואחרי זה לברון. אני בספק.

והוא בדרך לקריירה טראגית. לא ג׳רי ווסט טראגית, אבל הכי קרוב אליו שהיה.

הערת שוליים משלי: אני בצד של לברון בפלייאוף הזה למקרה שמישהו תהה.

אמרת שלברון הוא הסיבה לכך שכל מאמן שלא מאמין ב"קבוצתיות" לא יתאים, זאת אומרת - לברון לא יסכים לשיטת משחק קבוצתית, לא? לברון הוא שחקן סופר קבוצתי.

מה הכוונה "גרם לו להבין", אתה חושב שקיירי לא ידע את זה מראש? לברון השחקן הגדול בפלנטה, ומן הראוי שהוא יהיה זה שמנהל את ההצגה (ואם לא, אז יטענו שאין לו את זה באופי). אני ממש לא חושב שהוא סלל לו את הדרך החוצה, לברון לדעתי היה מת שקיירי לא יעזוב. זה קיירי שרצה לעזוב, כדי לא להיות המס' 2 בקבוצה, בדיוק כמו שניימאר לא רצה להיות המס' 2 של מסי. הוא רצה בדיוק את מה שאתה מאשים בו את לברון.

למה הוא צריך לעשות את זה שוב? מה זה יוכיח?

לא כולם מייקל ג'ורדן, לנצח את כל הגמרים שלך זאת דרישה מטורפת, כזו שאם אתה לא עומד בה - זה לא אסון גדול. אף אחד לא יכתיר את הקריירה של לברון לטראגית, מבטיח לך שיהללו אותו עד יומו האחרון (ומעבר), וגם אם הוא יסיים "רק" כמס' 2 בהיסטוריה לMJ, טראגי זה בטח לא.

יש פה נקודה שצריך להבין - יש הבדל בין שחקן קבוצתי לבין שחקן עם הרבה אסיסטים.

ללברון יש הרבה יותר אסיסטים מסטף, אבל סטף הרבה יותר קבוצתי ממנו, בפער. כנ"ל לגבי ווסטברוק.

זה לא בא בשלילה, לכל שחקן יש את הדרך שלו, אבל זה הבדל חשוב.

אמרת שלברון הוא הסיבה לכך שכל מאמן שלא מאמין ב"קבוצתיות" לא יתאים, זאת אומרת - לברון לא יסכים לשיטת משחק קבוצתית, לא? לברון הוא שחקן סופר קבוצתי.

מה הכוונה "גרם לו להבין", אתה חושב שקיירי לא ידע את זה מראש? לברון השחקן הגדול בפלנטה, ומן הראוי שהוא יהיה זה שמנהל את ההצגה (ואם לא, אז יטענו שאין לו את זה באופי). אני ממש לא חושב שהוא סלל לו את הדרך החוצה, לברון לדעתי היה מת שקיירי לא יעזוב. זה קיירי שרצה לעזוב, כדי לא להיות המס' 2 בקבוצה, בדיוק כמו שניימאר לא רצה להיות המס' 2 של מסי. הוא רצה בדיוק את מה שאתה מאשים בו את לברון.

למה הוא צריך לעשות את זה שוב? מה זה יוכיח?

לא כולם מייקל ג'ורדן, לנצח את כל הגמרים שלך זאת דרישה מטורפת, כזו שאם אתה לא עומד בה - זה לא אסון גדול. אף אחד לא יכתיר את הקריירה של לברון לטראגית, מבטיח לך שיהללו אותו עד יומו האחרון (ומעבר), וגם אם הוא יסיים "רק" כמס' 2 בהיסטוריה לMJ, טראגי זה בטח לא.

כן, לברון לא יקבל מרות של אף מאמן. לברון קובע מי ישחק, מתי וכמה.

יאמר לזכותו שהוא גאון כדורסל אמיתי וזה יכול גם להצליח, לטבעת כנראה זה לא יספיק.

קיירי בנקודת הזמן ההיא היה סופרסטאר בהתהוות, איזה סיבה יש לו לעזוב את זה אחרי אליפות אחת?

נשמעו קולות אחרי האליפות ההיא שהיא לא פחות של קיירי מאשר של לברון וזה קולות שלברון הנוכחי לא אוהב לשמוע.

ולא אמרתי שהוא צריך את זה שוב, אבל אם הוא רוצה אליפות זה מה שצריך לקרות, כי לבד הוא לא יקח.

היום יש קולות של הכי טוב או מס 2, זה לגיטימי וטבעי אבל רק שיפרוש נוכל באמת לשפוט את זה. מבטיח לך שאם הוא נשאר עם 3 טבעות, אף אחד לא יעז להשוות אותו למייקל.

טראגי או לא? ההיסטוריה תשפוט.

ג׳רי ווסט היה אחד הכדורסלנים הטובים בליגה, לצערו בזמן הלא נכון ולכן הוא סיים עם אליפות אחת מתוך 9-טראגי.זה מה שההיסטוריה זוכרת.

לברון לא רחוק משם, מקווה בשבילו שלא יפסיד עוד גמרים.