Jump to content

Nba עונת 18\2017

P.Maldini

Recommended Posts

מי שחושב שיש לקאבס אפילו סיכוי קלוש הזוי מבחינתי.

ברכות על האליפות

אל תספידו את לברון כל כך מהר..

עונת 2015/2016 הסתיימה במאזן 73-9 של גולדן סטייט, המאזן הטוב בהיסטוריה. בגמר גולדן הובילה 3-1 על קליבלנד.

את גביע ה-אובריין קליבלנד בסוף הניפו, אחרי ניצחון 4-3.

אל תספידו את לברון כל כך מהר..

עונת 2015/2016 הסתיימה במאזן 73-9 של גולדן סטייט, המאזן הטוב בהיסטוריה. בגמר גולדן הובילה 3-1 על קליבלנד.

את גביע ה-אובריין קליבלנד בסוף הניפו, אחרי ניצחון 4-3.

היה ללברון דאז את קיירי לצידו. להזכירך, מי קלע את הסל החשוב ביותר בסדרה ההיא.

הקבוצה הזאת מתחרה (קצת יותר טובה) עם הנגרים של עונת 07 שהגיעו לפיינלס. זה יהיה מטורף אם לברון יקח טבעת העונה, ביי פאר ההישג הכי גדול בקריירה שלו.

היה ללברון דאז את קיירי לצידו. להזכירך, מי קלע את הסל החשוב ביותר בסדרה ההיא.

הקבוצה הזאת מתחרה (קצת יותר טובה) עם הנגרים של עונת 07 שהגיעו לפיינלס. זה יהיה מטורף אם לברון יקח טבעת העונה, ביי פאר ההישג הכי גדול בקריירה שלו.

אין ספק שלקיירי היה חלק חשוב ונכבד באותה אליפות, אבל להגיד שגולדן ינצחו 4-0 או 4-1 זה נראה לי קצת זלזול, אני בטוח שקליבלנד ינצחו לפחות 2 ואפילו 3 בסדרה הזו.

אין ספק שלקיירי היה חלק חשוב ונכבד באותה אליפות, אבל להגיד שגולדן ינצחו 4-0 או 4-1 זה נראה לי קצת זלזול, אני בטוח שקליבלנד ינצחו לפחות 2 ואפילו 3 בסדרה הזו.

זה לא זלזול זה להיות ריאלי, באותה עונה גולדן היו בלי דוראנט, וקליבלנד היו עם קיירי ותומפסון בעונת שיא.

אני כל כך שונא את גולדן סטייט אלוהים ישמור. במיוחד את סטף קרי ואת קליי תומפסון. רק שלא יקחו שוב.

אף מילה על קולאנג׳לו? כנראה שהפעיל חשבונות טוויטר פיקטיביים כדי להגן על מהלכים שלו וללכלך על שחקנים. אחד הסיפורים המביכים.

אף מילה על קולאנג׳לו? כנראה שהפעיל חשבונות טוויטר פיקטיביים כדי להגן על מהלכים שלו וללכלך על שחקנים. אחד הסיפורים המביכים.

גם לדוראנט היה פקטיבי

קראתי את הכתבה בדה רינגר. קולאנג'לו הזה אפס עוד מימי טורונטו, איך שהחליפו אותו ביוג'ירי פתאום הם נהיו תחרותיים. גם עכשיו עם פילי הטרייד על הבחירה הראשונה, לקח את פולץ שנראה כמו באסט במקום לקחת את טייטום בבחירה השלישית.

כמה קריטי החיסרון של איגואדלה?

עד כמה משמעותי איגודאלה לגולדן סטייט? קשה להגיד, אך קל יותר להסביר את החשיבות שלו בהגנה על לברון ג'יימס. בגמר של 2015, כשאיגי ולברון היו על הפרקט באותן דקות, גולדן סטייט היתה בפלוס 18.8 נקודות, ובמינוס 15.5 כשלברון היה על הפרקט ואיגודאלה לא; ב-2016 בפלוס 21.4 ובמינוס 1.5 כשאיגודאלה היה על הספסל, ואשתקד בפלוס 13.2, ובמינוס 13.6 כשאיגי על הספסל ולברון על הפרקט.

האמת זה מביש.

קרי, קליי ודוראנט כשירים לגמרי וכבר מחפשים להם תירוצים עם איגואדלה?