Jump to content

Nba עונת 18\2017

P.Maldini

Recommended Posts

לא חשבתי שזה ייגמר בסוויפ אבל זה באמת משנה אם הם מביסים את טורונטו 4-0 או 4-1?

אני בתור אחד שעוקב בכלל לא הייתי בטוח שקליבלנד עוברים.

אני יודע שזה חרוש אבל נתקלתי בפייסבוק השבוע הרבה בפעמים בסוגיית לברון-ג׳ורדן, אני לא ראיתי את ג׳ורדן משחק חוץ מכל מיני קטעים ביוטיוב
אבל זה מרגיש לי שיש חסידי ג׳ורדן שלא משנה מה תמיד יגידו שהוא הכי גדול, סטייל מעריצי נימני
השחקן האהוב עליי זה בראיינט שאם הלייקרס היו משחקים בחמש בבוקר הייתי קם לראות, אבל לברון חייזר ועם כמה שאני לא אוהב אותו אני מעריך אותו כשחקן כי הוא ענק
אני לא פוסל את זה שג׳ורדן הכי טוב אי פעם אבל זה מרגיש לי קצת כמו חיילי ג׳ורדן

אני יודע שזה חרוש אבל נתקלתי בפייסבוק השבוע הרבה בפעמים בסוגיית לברון-ג׳ורדון, אני לא ראיתי את ג׳ורדון משחק חוץ מכל מיני קטעים ביוטיוב

אבל זה מרגיש לי שיש חסידי ג׳ורדון שלא משנה מה תמיד יגידו שהוא הכי גדול, סטייל מעריצי נימני

השחקן האהוב עליי זה בראיינט שאם הלייקרס היו משחקים בחמש בבוקר הייתי קם לראות, אבל לברון חייזר ועם כמה שאני לא אוהב אותו אני מעריך אותו כשחקן כי הוא ענק

אני לא פוסל את זה שג׳ורדון הכי טוב אי פעם אבל זה מרגיש לי קצת כמו חיילי ג׳ורדון

לברון כבר עקף את מייקל ג'ורדן בכל המדדים למעט אליפויות, לברון עם 3 ומייקל עם 6. חוסר מזל מנע מלברון עוד אליפויות (הפציעה של קיירי לדוגמא)

הגיע הזמן להניח את הקלפים על השולחן ולהריע למלך החדש, קינג ג'יימס. השחקן הגדול בהיסטוריה.

מקום ראשון בקלעי כל הזמנים בפלייאוף

מקום שלישי באסיסטים בפלייאוף, (7 מעל ג'ורדן)

מקום ראשון בחטיפות בפלייאוף

מקום שני בקליעות ל-3 בפלייאוף אחרי ריי אלן

מקום ראשון בזריקות עונשין בפלייאוף

מקום ראשון בדקות משחק בפלייאוף

זה שחקן מגוון ומושלם, יש בו הכל.

ויש לו עוד 5 שנים לפחות לשחק. וסה"כ מפרידות 1254 נקודות כדי שהוא יעקוף את ג'ורדן בנקודות לעונה הסדירה ולתפוס את המקום הרביעי

לברון כבר עקף את מייקל ג'ורדן בכל המדדים למעט אליפויות, לברון עם 3 ומייקל עם 6. חוסר מזל מנע מלברון עוד אליפויות (הפציעה של קיירי לדוגמא)

הגיע הזמן להניח את הקלפים על השולחן ולהריע למלך החדש, קינג ג'יימס. השחקן הגדול בהיסטוריה.

ויש לו עוד 5 שנים לפחות לשחק. וסה"כ מפרידות 1254 נקודות כדי שהוא יעקוף את ג'ורדן בנקודות לעונה הסדירה ולתפוס את המקום הרביעי

5 שנים לפחות?

הוא בן 33 וחצי כן

5 שנים לפחות?

הוא בן 33 וחצי כן

בכושר שלו ? בוודאי. הוא יכול לשחק גם עוד 7 שנים. (אם הוא ימשיך לעשות חצי מהסטטיסטיקות שהוא מגיע אליהם היום, הוא יגיע למספרים שספק אם יעקפו אותם בעתיד)

ג'ייסון טרי בן 40, שחקן פעיל. מאנו ג'ינובלי בן 40, שחקן פעיל. וינס קרטר בן 41, שחקן פעיל. דירק נוביצקי בן 39 שחקן פעיל. פאו גאסול 37

יש מעל 20 שחקנים ששיחקו אחרי גיל 40

כדי לתת אינדקציה טובה יותר זה צריך להיות ביחס למשחקים של שניהם, לברון שיחק הרבה יותר בפלייאוף (ובכללי) מג'ורדן.

מבחינת דומיננטיות בליגה - לברון הרוויח ביושר את ההשוואות למייקל, מבחינת הישגיות - הוא עוד לא שם, ואני בספק אם הוא אי פעם יצליח להגיע לשם.

לעניות דעתי קובי בשיא היה שחקן הרבה יותר מושלם מלברון

אבל זה דברים שאפשר להתווכח עליהם שנים

לברון לא רואה אותו מבחינת קבוצתיות, מסירה וריבאונד.

אפשר להתווכח אם קובי היה סקורר יותר טוב, אבל אני לא חושב שאפשר לטעון ברצינות שהוא היה שחקן יותר שלם מלברון.

מסכים עם כפכף, הוא היה סקורר טוב יותר (גם זה לא באחוזים מדהימים, הוא פשוט זרק מלא), אבל בחיים לא שלם יותר.

אגב, לדעתי קובי היה יותר ווינר מלברון.

ספק אם הוא גם היה יותר סקורר.

היה זורק לסל המון. האחוזים שלו בקריירה נמוכים משל לברון.

אם אני לא טועה, הוא השחקן עם הכי הרבה החטאות בהיסטוריה של ה-NBA.

ההבדל העיקרי בין לברון למייקל הוא השליטה שלהם בקבוצה.

בעוד שמייקל בשלב מסויים ידע להתפשר והתחיל להקשיב למאמנים שלו, לברון תמיד רצה שליטה טוטאלית בקבוצה, כולל אפילו בטריידים והחתמות.

זה עזר לקבוצות שלו לפעמים, בטח שבטווח הקצר, אבל לטווח הארוך לגמרי דופק אותן. מספיק לראות את הסגל הדי עלוב שיש לקאבס מלבד לאב, סמית' וקורבר שגם הם לא אולסטארים.

אני לא מת על לברון אבל כן יודע להעריך את גדולתו.

כל המספרים שהבאת פה בדיוק מוכיחים מה ההבדל בין שחקן עם תסביך אישיות שחושב שהוא הבן של אלוהים לבין שחקן שבא לאנוס את הליגה ולזלול תארים.

אם מייקל היה רוצה הוא היה עושה הרבה יותר מספרים בקריירה, אבל אנחנו מדברים פה על איש שבאמצע הקריירה הלך לשחק בייסבול.

מייקל הכי גדול בהיסטוריה בעיקר בגלל דבר אחד- הוא הפך את הנבא למה שהוא היום.

ההוכחה הכי פשוטה לזה- כנס בארהב לכל חנות של כדורסל, אתה תמיד תראה סטוקים מוגזמים של הבולס. 22 שנה אחרי.

הספרה 23 שלברון לובש על הגב? שייכת לאיש אחד.

ועם כל זאת אני מודה שאם הה טורניר 1 על 1 בין כל שחקני הנבא בהיסטוריה, לברון לוקח בהליכה.

אני לא מת על לברון אבל כן יודע להעריך את גדולתו.

כל המספרים שהבאת פה בדיוק מוכיחים מה ההבדל בין שחקן עם תסביך אישיות שחושב שהוא הבן של אלוהים לבין שחקן שבא לאנוס את הליגה ולזלול תארים.

אם מייקל היה רוצה הוא היה עושה הרבה יותר מספרים בקריירה, אבל אנחנו מדברים פה על איש שבאמצע הקריירה הלך לשחק בייסבול.

מייקל הכי גדול בהיסטוריה בעיקר בגלל דבר אחד- הוא הפך את הנבא למה שהוא היום.

ההוכחה הכי פשוטה לזה- כנס בארהב לכל חנות של כדורסל, אתה תמיד תראה סטוקים מוגזמים של הבולס. 22 שנה אחרי.

הספרה 23 שלברון לובש על הגב? שייכת לאיש אחד.

ועם כל זאת אני מודה שאם הה טורניר 1 על 1 בין כל שחקני הנבא בהיסטוריה, לברון לוקח בהליכה.

לא חושב שיש לו תסביך. לברון רצה לזלול תארים בדיוק כמו ג'ורדן. צריך לזכור שרוב הזמן שלו בקאבס הוא לא שיחק עם חברים לקבוצה ברמה שהיה לג'ורדן בשנות ה90, וגם היריבות שמולו היו חזקות יותר (סן אנטוניו בשיאה, ועל גולדן סטייט אפילו עדיף לא לדבר).

מסכים שאם מייקל היה משחק קריירה רציפה בלי הפסקת הבייסבול אז המספרים ואולי מספר האליפויות היו גבוהים בהרבה. אבל גם לברון, הוא השחקן הקבוצתי האולטימטיבי ולא נוטה לקחת את המשחק עליו בקטע מוגזם או אגואיסטי (כמו בראיינט נניח?) וגם הוא יכול היה להיות עם יותר נקודות.

מבחינת מותג, מייקל ג'ורדן לוקח בלי צורך בדיון. יכולת כשחקן? אפשר להתווכח. לא אומר שלברון גדול מג'ורדן, אבל הוא כן הרוויח את זכות ההשוואה. וכמובן, הוא ללא ספק מינימום מספר 2. כלומר יותר מבראיינט נניח.

מחפש להתארגן על סרטון של ניתוח ההגנה של סטיבנס על סימונס סטייל BBALLBREAKDOWN

אם למישהו יש כיוון אפשר לפנות אלי בטלגרם או לעלות לכאן

ממש מאכזב שאין לבוסטון את קיירי והייווארד, איתם זה יכל להיות סיפור אחר לגמרי בגמר המזרח נגד לברון.

פילי במפגן לוזריות וחוסר ניסיון שהוא כל כולו פילי. סטיבנס פשוט מאמן אדיר. פעמיים לקח טיים אאוט ופעמיים חזרו ממנו עם אותו התרגיל שהביא שתי נקודות. לעומת זאת, פילי עם שני איבודים קריטיים (ודי זהים) במקום לסגור את המשחק וכמובן החטאה על גבול המביכה של סימונס מריבאונד התקפה, 8 שניות לסיום ההארכה, ביתרון נקודה (תחזיק את הכדור, אפילו אם זאת זריקה קלה).

אין מה לעשות זאת קבוצה צעירה כמעט בלי ניסיון בפלייאוף והחיסרון של עוד גארד יוצר ליד סימונס (פולץ) הוא משמעותי.

מקווה שבעונה הבאה יצליחו להשאיר את רוב הסגל ולצרף אולי את פול ג׳ורג׳ ואם ממש רוצים להתפרע אז את קוואי או לברון.

פילי מצמקת ל3-1 (לא חושב שיש סיכוי למהפך)

קאבס מפרקים את טורונטו בדרך לסוויט 4-0, מה שמדהים בקאבס שמתוך 11 משחקים היו להם 7 משחקים צמודים והם נצחו 6 (4 על אינדיאנה ו2 על טורונטו) הם מראים הרבה אופי

יוסטון עולה לגמר המערבעם תצוגה של פול 41 נקודות (13 מ22 מהשדה כולל 8 מ10 לשלוש) 10 אסיסטים 7 ריבאונדים ו0 איבודים.

ונכון לעכשיו גם גולדן סטייט בדרך לגמר היא מובילה 88 65 (מתחילת רבע 3 29-9 לגולדן סטייט).

נשארנו רק עם פילי-בוסטון (בספק אם בוסטון לא תעלה)