Jump to content

Nba עונת 18\2017

P.Maldini

Recommended Posts

יש פה נקודה שצריך להבין - יש הבדל בין שחקן קבוצתי לבין שחקן עם הרבה אסיסטים.

ללברון יש הרבה יותר אסיסטים מסטף, אבל סטף הרבה יותר קבוצתי ממנו, בפער. כנ"ל לגבי ווסטברוק.

זה לא בא בשלילה, לכל שחקן יש את הדרך שלו, אבל זה הבדל חשוב.

בול

איך אפשר לומר על שחקן שמחזיק את הכדור 22 שניות כל התקפה שהוא קבוצתי? הכל עובר דרכו, לחיוב ולשלילה, קבוצתי זה לא.

דוראנט אגב יכול לשחק בשיטה קבוצתית, הוא מראה את זה בגולדן סטייט. יהיה מעניין לאן לברון יעבור עונה הבאה, יש קבוצות שאם ילך אליהן נוכל לבחון גם אותו בשיטה כזאת, אם יחליט להיות חלק משיטה ולא לנהל הכל בעצמו.

יש פה נקודה שצריך להבין - יש הבדל בין שחקן קבוצתי לבין שחקן עם הרבה אסיסטים.

ללברון יש הרבה יותר אסיסטים מסטף, אבל סטף הרבה יותר קבוצתי ממנו, בפער. כנ"ל לגבי ווסטברוק.

זה לא בא בשלילה, לכל שחקן יש את הדרך שלו, אבל זה הבדל חשוב.

אסיסטים זה לא המדד היחיד, אבל זה בהחלט מדד חשוב שמלמד על האופי הקבוצתי של השחקן. בסוף אל תשכחו שמדובר בשחקן ההתקפה הכי טוב ומגוון, את הכלים שיש לו כדי להגיע לסל - אין לשחקנים אחרים, ולכן זה צריך לבוא במידה מסוימת על חשבון שאר שחקני הקבוצה. כמובן שיש משתנים נוספים בסיפור, כמו עם מי אתה משחק ובאיזה סגנון הקבוצה משחקת.

כן, לברון לא יקבל מרות של אף מאמן. לברון קובע מי ישחק, מתי וכמה.

יאמר לזכותו שהוא גאון כדורסל אמיתי וזה יכול גם להצליח, לטבעת כנראה זה לא יספיק.

קיירי בנקודת הזמן ההיא היה סופרסטאר בהתהוות, איזה סיבה יש לו לעזוב את זה אחרי אליפות אחת?

נשמעו קולות אחרי האליפות ההיא שהיא לא פחות של קיירי מאשר של לברון וזה קולות שלברון הנוכחי לא אוהב לשמוע.

ולא אמרתי שהוא צריך את זה שוב, אבל אם הוא רוצה אליפות זה מה שצריך לקרות, כי לבד הוא לא יקח.

היום יש קולות של הכי טוב או מס 2, זה לגיטימי וטבעי אבל רק שיפרוש נוכל באמת לשפוט את זה. מבטיח לך שאם הוא נשאר עם 3 טבעות, אף אחד לא יעז להשוות אותו למייקל.

טראגי או לא? ההיסטוריה תשפוט.

ג׳רי ווסט היה אחד הכדורסלנים הטובים בליגה, לצערו בזמן הלא נכון ולכן הוא סיים עם אליפות אחת מתוך 9-טראגי.זה מה שההיסטוריה זוכרת.

לברון לא רחוק משם, מקווה בשבילו שלא יפסיד עוד גמרים.

זאת קביעה נחרצת, אתה לא חושב? קפצת מאין ל"מאמן קבוצתי" סיכוי ל-"לא יקבל מרות של אף מאמן". אולי במאני טיים של העונה, לברון יסמוך רק על עצמו ויתעלם מהשירטוט של המאמן (אולי), אבל בין לבין יש מנעד עצום של מרות שהמאמן מוריד ללברון.

כמו שהסברתי - כדי להיות המס' 1 בקבוצה. הוא הוריד מהגב את הקוף שניקרא "קודם כל להשיג טבעת", והוא יכול להרשות לעצמו ללכת למקום בו יהיה הפרנצ'אייז פלייר, דבר שבצדק לא יכול לקרות כל עוד הוא עם לברון בקבוצה, פשוט כי הוא השחקן הטוב מבין השניים.

כבר עכשיו מעזים להשוות אותו למייקל, האם זה מוצדק? לא יודע, נוטה לחשוב שלא.

אתה מוזמן להמשיך לחשוב שההיסטוריה תזכור את הקריירה של לברון בתור טרגדיה, אני אמשיך לחשוב שזה תלוש מהמציאות.

אסיסטים זה לא המדד היחיד, אבל זה בהחלט מדד חשוב שמלמד על האופי הקבוצתי של השחקן. בסוף אל תשכחו שמדובר בשחקן ההתקפה הכי טוב ומגוון, את הכלים שיש לו כדי להגיע לסל - אין לשחקנים אחרים, ולכן זה צריך לבוא במידה מסוימת על חשבון שאר שחקני הקבוצה. כמובן שיש משתנים נוספים בסיפור, כמו עם מי אתה משחק ובאיזה סגנון הקבוצה משחקת.

זאת קביעה נחרצת, אתה לא חושב? קפצת מאין ל"מאמן קבוצתי" סיכוי ל-"לא יקבל מרות של אף מאמן". אולי במאני טיים של העונה, לברון יסמוך רק על עצמו ויתעלם מהשירטוט של המאמן (אולי), אבל בין לבין יש מנעד עצום של מרות שהמאמן מוריד ללברון.

כמו שהסברתי - כדי להיות המס' 1 בקבוצה. הוא הוריד מהגב את הקוף שניקרא "קודם כל להשיג טבעת", והוא יכול להרשות לעצמו ללכת למקום בו יהיה הפרנצ'אייז פלייר, דבר שבצדק לא יכול לקרות כל עוד הוא עם לברון בקבוצה, פשוט כי הוא השחקן הטוב מבין השניים.

כבר עכשיו מעזים להשוות אותו למייקל, האם זה מוצדק? לא יודע, נוטה לחשוב שלא.

אתה מוזמן להמשיך לחשוב שההיסטוריה תזכור את הקריירה של לברון בתור טרגדיה, אני אמשיך לחשוב שזה תלוש מהמציאות.

נכון להיום.

יש לו עוד כמה שנים טובות לתת ולשנות את זה..

אולי קליבלנד תפתיע ותנצח את 2 המשחקים הקרובים אצלה בבית, אין לדעת.

אני עדיין בטוח שסוויפ לא יהיה כאן.

אחד היא בטוח תנצח אבל 2 קשה לי להאמין,חוצמזה שגם לברון נשחק כמה הוא יכול לחפות על סגל כזה חלש,כל הכבוד לגולדן.

אחד היא בטוח תנצח אבל 2 קשה לי להאמין,חוצמזה שגם לברון נשחק כמה הוא יכול לחפות על סגל כזה חלש,כל הכבוד לגולדן.

לברון גמור לגמרי, במחצית השנייה האגרסיביות שלו נעלמה כמעט לחלוטין.

אני מקווה בשבילו שעונה הבאה הוא יילך לקבוצה שיכולה ללכת עד הסוף, מגיע לו עוד אליפויות.

תחושה של בלואו אאוט של הווריורס במשחק השני. הסתכלתי על הליין והוא על 11.5 כרגע. אם ירד עוד קצת אני שוקל לשים חבילה.

חבל ששמתי רק 300 :(

אלוקים: ברוך הבא לברון

לברון ג'יימס: מי אתה?

אלוקים: אני אלוקים

לברון: מייקל ג'ורדן?

אלוקים: לא, לא זה, האלוקים האמיתי

לברון: דוקטור ג'יי??

אלוקים: וואו לא

לברון: מה אני עושה כאן?

אלוקים: אתה מת והגעת למעלה

לברון: לא הבנתי

אלוקים: אתה מה שנקרא לא יורד יותר להגנה

לברון: הא?

אלוקים: בטיים אאוט ממנו אין חזור

לברון: אתה מתכוון...

אלוקים: אתה בפגרת האולסטאר של הנצח, בבק-טו-בק אינסופי, בחדר ההלבשה הגדול שבשמיים

לברון: וואו

אלוקים: כן

לברון: זה יותר גרוע מהפעם ההיא שבלאט אימן אותי

אלוקים: אל תתחיל עם זה עכשיו

לברון: אז לאן אני הולך מפה?

אלוקים: קודם כל בוא נעשה חשבון, הגעת לשמונה גמרים והפסדת בחמישה

לברון: הלו, זה הקבוצה אשר נתת עימדי! הם לא היו מספיק טובים

אלוקים: קווין לאב וקיירי אירווינג לא מספיק טובים? לג'ורדן נתתי לוק לונגלי!

לברון: מה עם לונגלי היום באמת

אלוקים: מדגמן ליין של לונגים בשם לונג-לי

לברון: מתבקש

אלוקים: כן

לברון: תגיד, איך מתתי בכלל?

אלוקים: באמצע משחק 3 של הגמר דריימונד גרין נעץ בך פגיון בלב ואז עקר לך את העיניים עם חולץ פקקים

לברון: לפחות שרקו על זה?

אלוקים: בטח שרקו, עבירת תוקף

לברון: אני לא מאמין

אלוקים: פעם הבאה תעמוד יציב

ענק.

לברון הרבה יותר גדול ממייקל, בכל פרטמר.

לברון עושה הכל טוב יותר מאשר גורדן. אם תחליפו את לברון בגורדן הוא עושה את אותן העונות והאליפויות - תחליפו את גורדן בלברון הוא לא מגיע לגמר עם קליבלנד 07 וגם לא קליבלנד 18.

לברון יקח לפחות עוד 2 טבעות עד שיפרוש לכל החוששים.

עונה הבאה ביוסטון\פילדלפיה\לייקרס.

לברון הרבה יותר גדול ממייקל, בכל פרטמר.

לברון עושה הכל טוב יותר מאשר גורדן. אם תחליפו את לברון בגורדן הוא עושה את אותן העונות והאליפויות - תחליפו את גורדן בלברון הוא לא מגיע לגמר עם קליבלנד 07 וגם לא קליבלנד 18.

לברון יקח לפחות עוד 2 טבעות עד שיפרוש לכל החוששים.

עונה הבאה ביוסטון\פילדלפיה\לייקרס.

לפי מה קבעת שלברון טוב ממייקל בכל פרמטר? לMJ יש ממוצע נקודות יותר גבוה מלברון, ריבאונד אחד פחות, 2 אסיסטים פחות, אחוז שלשות כמעט זהה ואחוז קליעות עונשין הרבה יותר טוב. הPER שלהם כמעט זהה (27.7 ללברון, 27.9 לג'ורדן). ג'ורדן יותר נמוך מלברון ב2 אינצ', שקל 15 קילו פחות ממנו ואני דיי בטוח שמוטות הידיים שלו קצרות יותר. מעבר לזה ג'ורדן שיחק בעידן הכי פיזי שהליגה הזאת ראתה, מול סנטרים אימתניים שנעלו את הצבע והוא עדיין קירקס את כולם.

לפי מה קבעת שלברון טוב ממייקל בכל פרמטר? לMJ יש ממוצע נקודות יותר גבוה מלברון, ריבאונד אחד פחות, 2 אסיסטים פחות, אחוז שלשות כמעט זהה ואחוז קליעות עונשין הרבה יותר טוב. הPER שלהם כמעט זהה (27.7 ללברון, 27.9 לג'ורדן). ג'ורדן יותר נמוך מלברון ב2 אינצ', שקל 15 קילו פחות ממנו ואני דיי בטוח שמוטות הידיים שלו קצרות יותר. מעבר לזה ג'ורדן שיחק בעידן הכי פיזי שהליגה הזאת ראתה, מול סנטרים אימתניים שנעלו את הצבע והוא עדיין קירקס את כולם.

למה אתה טורח בכלל להגיב להזייה הזו?

תוסיף גם שחקן הגנה טוב יותר מלברון

וכמובן ווינר גדול יותר..

חשוב גם לציין שהיום יותר קל להגיע לסקור גבוה בזכות קצב המשחק הגבוה. יש הרבה יותר התקפות בכל משחק, אז יש יותר הזדמנויות לקלוע, למסור ולקחת ריבאונדים.

איזה הופעה של דוראנט, צריך להיות ה mvp בגמר

לא מסכים, זו הסדרה של סטף.

דוראנט במשחק 1 היה חושך, במשחק 2 לקח צעד אחורה כדי לא להרוס.

השואו אתמול היה מרשים אבל זה הרבה יותר קל כשאתה מוביל 2-0.

סוויפ?

אלא אם בא להם לחגוג בבית..

משחק שמדגיש עד כמה ההבדלים בין הקבוצות הם עצומים.

אמנם לברון יכל לעשות יותר מבחינה התקפית (מצחיק להגיד את זה על עוד משחק של 33 נק' וטריפל דאבל אבל ככה זה) ודוראנט מנגד במשחק לפנתיאון, אבל אם בערב שבו קליי וסטף נראים כמו הצרות שלי קליבלנד לא מצליחים לנצח ב-Q - אז באמת שזה לא כוחות. ככה או ככה, גם ניצחון הערב לא היה משנה יותר מדי לטעמי, אחרי שאיבדו את המשחק הראשון מבין הידיים זה היה ברור שהסדרה הזאת הולכת לכיוון אחד בלבד. גם אם איכשהו היו חוזרים לאוראקל ארנה עם 2-2 זה היה נגמר בעוד אליפות של הלוחמים.

אני מאוד מקווה שבפגרה לברון יילך לפילדלפיה או הרוקטס בשביל לתת פייט לקבוצה הבאמת פסיכית הזאת.

טיירון לו פשוט מכה.

לא מבין על מה ולמה הוא סיפסל כל כך הרבה זמן את הוד קודם כל, במיוחד כשקלרקסון ונאנס לא משהו התקפית. אתמול הוד נתן משחק נהדר. ואיך יכול להיות שדוראנט כל כך בזון ולא מקבל שמירה כפולה? הוא נשמר על ידי קווין לאב פעם אחרי פעם אחרי פעם בהחלפות לחסימה. קרי לא פוגע, תומפסון לא משהו, שבור כבר את דוראנט. מזעזע.

לא מבין על מה הטמבל מקבל כל כך הרבה קרדיט.