Jump to content

Nba עונת 18\2017

P.Maldini

Recommended Posts

טיירון לו הסביר שקייל קורבר לא קיבל דקות כי בוסטון לא נתנה דקות לאוג'ילי. מעניין אותי אם בלאט צוחק או בוכה שלטובת הדבר הזה הוא פוטר.

תכלס אני עדיין חושב שגולדן תעלה (הלוואי גמר בוסטון יוסטון) ועדיין אני רוצה אליפות לכריס פול שחקן שאהבתי עוד מהימים שהוא שיחק בניו אורלינס (עד שעבר לקליפרס וירד לי ממנו)

Game of Zones השבועי

אגב, אם הווריורס יעלו בזכות זה שפול נפצע ולא ישחק במשחק 6 (לא רואה את הרוקטס מנצחים שם בלעדיו וגם איתו הם היו במצב די קשה) זאת כוכבית די גדולה (שאף אחד לא יזכור בעוד עשור).

אני לא מבין גדול בכדורסל אבל ראיתי את המשחק בין בוסטון לקליבלנד ומה שלברון עשה שם זה פשוט ברמה אלוהית,קבוצה של איש אחד לפי דעתי אם הוא ייקח את קליבלנד לאליפות הוא הגדול בהיסטוריה,יש לו חבורה של נכים מסביבו והוא בכל זאת מצליח לנצח משחקים.

דווקא במשחק הזה השחקנים סביבו כן הופיעו, ג׳ורג׳ היל במשחק של 20 נקודות, ג׳ף גרין עם 14 נקודות מהספסל ולארי נאנס ג׳וניור עם המון אנרגיה וכדורים חוזרים בהתקפה. בדקות האחרונות ברור שזה היה הכל לברון, זה מה שמצפים ממנו לעשות. מההתחלה הוא היה אגרסיבי, 25 נקודות במחצית הראשונה עם המון חדירות לסל. אבל אם הוא רוצה גמר 8 ברציפות הוא יצטרך תצוגה ברמה הזאת או אפילו יותר טוב מזה בבוסטון גארדן, כי שם בוסטון נראת אחרת לגמרי.

דווקא במשחק הזה השחקנים סביבו כן הופיעו, ג׳ורג׳ היל במשחק של 20 נקודות, ג׳ף גרין עם 14 נקודות מהספסל ולארי נאנס ג׳וניור עם המון אנרגיה וכדורים חוזרים בהתקפה. בדקות האחרונות ברור שזה היה הכל לברון, זה מה שמצפים ממנו לעשות. מההתחלה הוא היה אגרסיבי, 25 נקודות במחצית הראשונה עם המון חדירות לסל. אבל אם הוא רוצה גמר 8 ברציפות הוא יצטרך תצוגה ברמה הזאת או אפילו יותר טוב מזה בבוסטון גארדן, כי שם בוסטון נראת אחרת לגמרי.

דיברתי בכללי על הקבוצה שלו שהם פחים לעומת שאר הקבוצות שהגיעו לגמר

אי אפשר להוריד מהדומיננטיות של לברון כמו שאי אפשר להוריד מהסגל המסייע שלו.

אם הם היו פחים הם לא היו נותנים סוויפ לטורנטו ולא מנצחים 3 משחקים את בוסטון.

אנשים שוכחים שבוסטון לא אמורה להגיע למעמד הזה בכלל ואם יש סנסציה במזרח זה החבורה הזו ולא לברון(שנותן פלייאוף היסטורי)

אין ספק שזכייה של לברון השנה תהיה אולי הזכייה הכי אינדיבידואלית ב40 שנה האחרונות, למעט הזכייה של נוביצקי.

הופעת פלייאוף כזו משחקן אחד לא הייתה מאז אייברסון שבזמנו באמת שיחק עם חבורת נפחים ועשה גמר.

מה שמשעשע שלצד כל זה אם לברון עולה לגמר ומפסיד עוד אחד זה כבר יתחיל להיות טראגי והאות L תתחיל להתנוסס מעל ראשו.

זה לא תקף כאשר היריבה שלו היא בוסטון נוטלת שני הכוכבים שלה.

תגידו מה שתגידו לעומת יוסטון,גולדן סטייט ועוד לא מעט קבוצות בליגה הוא פשוט משחק עם חבורה של נכים והביא אותם לבד לגמר,מבחינתי הוא השחקן הכי גדול אי פעם.