Jump to content

Nba עונת 18\2017

P.Maldini

Recommended Posts

:excl: טרייד משולש :excl:

רודני הוד וג'ורג' היל לקוואלירז. ג'יי קראודר ודריק רוז ליוטה. שאמפרט וג'ו ג'ונסון לסקרמנטו.

וויד וסיבוב שני(2020) למיאמי בתמורה לבחירת סיבוב שני.

הלוואי שיוטה\אוקלהומה\טורונטו יקחו אליפות (על מי אני עובד) או לפחות לא גולדן סטייט (כל עוד כספי לא מסחק)\קליבלנד

אוקלהומה סיטי, יש שם שחקנים ענקיים שמגיע להם אליפות, כרמלו אנתוני, פול ג'ורג' וכמובן ווסטברוק.

למיטב הבנתי לא מכריחים אף אחד להשתתף בזה, הם מזמינים את מי שהם רואים לנכון (כנראה מתחילים בקלעים הכי טובים ומשם ממשיכים) ומי שמעוניין משיב בחיוב. בשנתיים האחרונות סטף סירב להשתתף ולכן לא הופיע בתחרות, לא כי לא פנו אליו.

• 2 weeks later...

תגידו מה הקטע עם התלבושת של גולדן סטייט?

שיש להם TOWN על החולצה וצבע ירוק, בהתחלה הייתי בטוח זאת איזה תלבושת שלישית או משהו אבל הם עולים איתה כל משחק כבר

תגידו מה הקטע עם התלבושת של גולדן סטייט?

שיש להם TOWN על החולצה וצבע ירוק, בהתחלה הייתי בטוח זאת איזה תלבושת שלישית או משהו אבל הם עולים איתה כל משחק כבר

סינים וכסף

בטח שאפשר לחזק אותם. והוא השחקן הטוב בעולם כבר לפחות 10 שנים והכי טוב בהיסטוריה אחרי ג'ורדן.

ואיזה אגו מניאק? הוא הפורוורד הקבוצתי בהיסטוריה, שרוצה רק לנצח ולא משנה באיזו דרך, גם אם הוא צריך לגרום לחברים שלו לקבוצה להיראות יותר טוב.

לא מובנת השנאה היוקדת של כולם ללברון ג'יימס. האופי של ג'ורדן כאדם וההתנהגות שלו לחברים לקבוצה והתעלמות מהוראות של מאמנים היו גרועים פי כמה.

ג'יימס אולי לא קילר כמו מייקל ג'ורדן אבל הוא שחקן מדהים. אם הוא מצטרף לגולדן סטייט בתיאוריה זה פשוט 10 רמות מעל כל קבוצה אחרת שהייתה בהיסטוריה של הכדורסל.

לברון כרגע לא נכנס לטופ 10 בהיסטוריה, עם כל ההייפ סביבו.

שמע, חוץ מלגחך על מה שרשמת כאן אין יותר מה להגיד. לא חושב שאפילו שונאיו הגדולים יצאו בהצהרה כ"כ תלושה מהמציאות. מילא לא טופ 3, מילא לא טופ 5 (וגם שם אני מפרגן לך), אבל לא טופ 10??

החליפו תלבושת? מה הקטע? מה זה ה-town?

ה-town זאת מחווה לאוקלנד, שם כרגע הווריירס משחקים. הם יעזבו את אוקלנד בשנה הבאה לטובת היכל חדש בסן פרנסיסקו.

אם כל השנאה שלי אליו (מת על ברייאנט) הוא אולי הכי קרוב למייקל (ביחד עם קובי)

ה-town זאת מחווה לאוקלנד, שם כרגע הווריירס משחקים. הם יעזבו את אוקלנד בשנה הבאה לטובת היכל חדש בסן פרנסיסקו.

כל הבלגן על זה קצת מוזר לי כי מדובר על מרחק של איזה 20 ק"מ בסך הכל

אוקלנד היא עיר של מיעוטים, שסובלת מאבטלה ומפשיעה. סן פרנסיסקו היא אחת הערים הכי יקרות (כנראה ההכי יקרה) מבחינת מגורים ומאכלסת את מתעשרי ועובדי ההייטק ושאר אנשים משכילים שמרוויחים משכורות גבוהות.

המעבר לסן פרנסיסקו הוא שיקול כלכלי שירחיק את הווריורס מהקהילה שהייתה הבסיס שלה ויעביר אותה לעיר בה תהייה יותר הצגה לקהל עשיר יותר.

אוקלנד היא עיר של מיעוטים, שסובלת מאבטלה ומפשיעה. סן פרנסיסקו היא אחת הערים הכי יקרות (כנראה ההכי יקרה) מבחינת מגורים ומאכלסת את מתעשרי ועובדי ההייטק ושאר אנשים משכילים שמרוויחים משכורות גבוהות.

המעבר לסן פרנסיסקו הוא שיקול כלכלי שירחיק את הווריורס מהקהילה שהייתה הבסיס שלה ויעביר אותה לעיר בה תהייה יותר הצגה לקהל עשיר יותר.

ידוע לי, ועדיין, מרחק של 20 ק"מ פלוס מינוס. בהנחה שמחירי המנויים לא ישתנו בצורה משמעותית, מה מונע מתושבי אוקלנד לנסוע לשם?

לא יודע מה מצב הפקקים שם, אבל בטח בערב זה לא כזה נורא