Jump to content

Nba עונת 18\2017

P.Maldini

Recommended Posts

אפשר הסבר מה קליבלנד עשו פה? אם לברון עוזב בקיץ הם נשארו בלעדיו ובלי קיירי. ולמה לקיירי היה כ"כ דחוף לעזוב אם הוא יודע שבקיץ יש סיכוי שלברון עוזב?

עריכה: מעיין מסביר שזאת היתה שאלה של מי נוטש ספינה לטבוע קודם. מעניין.

זה לא רק זה, קיירי לא הסתדר עם כל הפמלייה של לברון והם לא החליפו מילה במשך כל סדרת הגמר לפי הדיווחים.

טרייד אדיר לקליבלנד, בהנחה שיצליחו להשאיר את תומאס, שמסיים חוזה בסוף העונה (והאמת שגם אם לא). קראודר וזיזיץ' הם שחקנים משלימים נהדרים, וביחד עם בחירת דראפט סבירה (לא יודע אם הנטס ימשיכו להסריח כמו בעונה הנוכחית) יש להם נקודת התחלה טובה מכפי שהייתה להם בעזיבה הקודמת של לברון. בסוף העונה הנוכחית יעזבו אותם לברון (אופציית שחקן), רוז (לא מאמין שנשאר לו משהו במיכל), צ'אנינג פריי, חוזה קלדרון וג'ף גרין.

תומאס גם חבר טוב של קווין לאב, אז זה מגביר את הסיכוי שהוא יישאר. הקאבס פתאום יכולים להיות עם חמישייה של תומאס-סמית'/שומפארט-קורבר-לאב-תומפסון וספסל של קראודר, זיזיץ' ועוד כמה צעירים וותיקים כמו ג'פרסון. זה לא רע גם אחרי לברון.

איינג' הולך על כל הקופה. תומאס לא שחקן ברמה של קיירי והוא גם יוצר בעיה בהגנה. הסלטיקס כבר היו בעמדה לא רעה לקרוא תיגר על הקאבס (לא באמת) ועכשיו הם נמצאים בעמדה עוד יותר טובה. דבר אחד שלא ברור לי זה הויתור על פולץ אבל טאטום עושה רושם של שחקן איכותי מאוד, ועדיין יש לסלטיקס מספיק בחירות דראפט כדי לשדרג ולחזק את הסגל שלהם.

זה מסוג הטריידים שעושה טוב לשתי הקבוצות. די נדיר.

אתה לא חושב שהסלטיקס שילמו מחיר כבד מדי? לטעמי יכלו להשאיר את קראודר או זיזיץ' (בחירת הדראפט הגבוהה הייתה לדעתי הדבר הכי מלהיב מבחינת הקאבס).

אתה לא חושב שהסלטיקס שילמו מחיר כבד מדי? לטעמי יכלו להשאיר את קראודר או זיזיץ' (בחירת הדראפט הגבוהה הייתה לדעתי הדבר הכי מלהיב מבחינת הקאבס).

הם שילמו הרבה, ולכן הטרייד הזה טוב גם בשביל קליבלנד

מבחינת הסלטיקס? הם רוצים להתחרות כאן ועכשיו ולהפסיק לבנות על בחירות עתידיות (עדיין יש להם עוד כמה בשרוול)

אני מאוד רוצה לראות איך קיירי ייראה כעת בקבוצה אחרת, ללא לברון, כשהוא בוגר יותר מאשר בזמן שקליבלנד הייתה החלשה בליגה.

הם שילמו הרבה, ולכן הטרייד הזה טוב גם בשביל קליבלנד

מבחינת הסלטיקס? הם רוצים להתחרות כאן ועכשיו ולהפסיק לבנות על בחירות עתידיות (עדיין יש להם עוד כמה בשרוול)

אני מאוד רוצה לראות איך קיירי ייראה כעת בקבוצה אחרת, ללא לברון, כשהוא בוגר יותר מאשר בזמן שקליבלנד הייתה החלשה בליגה.

אין לי ספק שתראה קיירי טוב אפילו יותר. אני מחזיק ממנו סופר סטאר של ממש.

השאלה הגדולה היא איך בוסטון תתפקד מבחינה הגנתית.

שאלת החוסר בריבאונדרים היא לא חדשה, אבל גם העונה הם יהיו בבעיה.

בנוסף, קיירי לא שומר גדול בלשון המעטה, והם איבדו הקיץ שני שחקני הגנה מעולים, בדמות בראדלי וקראודר. כעת ג'יילין בראון יצטרך להכנס לנעליים הגדולות של בראדלי, כשכנראה סמארט יזכה לדקות נוספות.

• 3 weeks later...

הלייקרס מפרישים את חולצה 8 וגם 24 של קובי

נראה לי קצת מצחיק להפריש שתי חולצות, להפריש את חולצה 24 היה מספיק נראה לי

מאז קובי החליף ל-24, אף שחקן לא לבש 8?

לא זכרתי בכלל שהוא שיחק עם 8

עבר ל-24 כי זה 23+1 והוא יותר טוב מג'ורדן או משהו כזה. שחקן שבמקום להיות עצמו בחר להעביר קריירה בצל של מישהו אחר.

• 2 weeks later...

רק עכשיו אני שם לב איזה סגל מטורף יש לקליבלנד. מה לא יעשו כדי לתת ללברון את מה שהוא רוצה..

יש להם שלושה פוינט גארדים בעייתים מבחינת הגנה וקליעה ובנוסף לכך גם פציעים. אם שלושתם יהיו כשירים זה יהיה יותר בעייתי לקאבס מאשר אם יהיו בריאים. אם שניים מהם ישחקו ביחד זה בור הגנתי ומגבלה התקפית, וכמובן שיבוא על חשבון JR סמית' ושומפארט. גם בעמדות הפנים הם די רכים, למרות התוספת המעולה והאנדרייטד של קראודר.

יש להם שלושה פוינט גארדים בעייתים מבחינת הגנה וקליעה ובנוסף לכך גם פציעים. אם שלושתם יהיו כשירים זה יהיה יותר בעייתי לקאבס מאשר אם יהיו בריאים. אם שניים מהם ישחקו ביחד זה בור הגנתי ומגבלה התקפית, וכמובן שיבוא על חשבון JR סמית' ושומפארט. גם בעמדות הפנים הם די רכים, למרות התוספת המעולה והאנדרייטד של קראודר.

רכזים שעושים הגנה זה כבר זן נכחד, יש מספיק מגנים טובים בסגל. אין סנטר וזה החיסרון הכי גדול בסגל כפי שאני רואה את זה. בגדול הם אמורים להיות מצויינים בכל רגע נתון על הפרקט, (מבחינת הבדלי רמות בין החמישייה לספסל) אבל בוא נראה איך זה יתחבר במהלך העונה.

פול ג'ורג' אמר בריאיון שאחת הסיבות שהוא עזב את אינדיאנה היא כי הם העיפו את דני גריינג'ר לכלבים. תמיד אמרתי שהעזיבה שלו היא קארמה על הטרייד הזה

• 3 weeks later...

יש מצב שזה נראה הרבה יותר גרוע ממה שזה. כרגע מדווח על שבר בקרסול, לא מעבר. זה אמנם שבר חמור, אבל עדיף מקרע מלא ברצועה הצולבת או לפרוק את הברך. אולי אפילו יחזור לפלייאוף.

לברון מקבל בראש.

נבחרת הרשע מפסידה, קרי זורק את המגן שיניים על השופט וזה לא זוכה להתייחסות.

אולי עוד יהיה מעניין לראות את הליגה הזאת.

אנדרה דראמונד עם שיפור פסיכי מהעונשין העונה.

עד העונה הנוכחית היה לו ממוצע של 38% מקו העונשין, והעונה הוא על 77%, כשהלילה הוא קלע 14 מ-16 מקו העונשין.