Jump to content

Nba עונת 18\2017

P.Maldini

Recommended Posts

סוף סוף!

בנוגע לטרייד: הזוי ומשום מקום, מי ידע שיש לו בעיות בכלל עם לברון?

הקטע העצוב מבחינתי זה שממש לא מזמן הוא התראיין ואמר שהחלום שלו זה לשחק בשיקאגו, חבל שניפטרנו מכל הנכסים שלנו, אולי עוד היינו מצליחים להביא את קיירי.

מוכן לתת כלייה בשבילו אבל זה לא יקרה. סתם מפתח לאוהדים תקוות שווא. אני יושב כמו מפגר על המחולל טריידים של ESPN ומנסה להריץ כל מיני טריידים אפשריים.

מוכן לתת כלייה בשבילו אבל זה לא יקרה. סתם מפתח לאוהדים תקוות שווא. אני יושב כמו מפגר על המחולל טריידים של ESPN ומנסה להריץ כל מיני טריידים אפשריים.

בעיה שאין לכם רכז אטרקטיבי לשלוח, מלו לצורך העניין בוודאות יכלל בטרייד כזה. למינוסוטה יש סיכוי לא רע להביא אותו אם יסכימו לוותר על וויגינס וג'נג לדוגמא.

בעצם, רוז חופשי, נכון? אם יצליחו לדחוף את ג'י אר בטרייד כדי להיפטר מהשכר שלו - אולי מלו וקורטני לי זה דיל שיכול לצאת לפועל.

קיירי עשה לברון ללברון. הוא הבין שלברון הולך לנטוש את הספינה בסיום העונה הנוכחית ולהשאיר את קיירי עם אוסף של שחקנים בינוניים במקרה הטוב וחורבה במקרה הרע.

אני מבסוט שזה קרה ללברון כי ההתנהלות שלו בתור כל-יכול-בלתי-מובס שגם משחק, גם מאמן וגם מנהל פשוט מאוסה.

דיווחים על קיירי לסאנס תמורת בלדסו, גקסון ובחירת סיבוב ראשון.

אם מוסיפים לכך את הפרסומים שהטרייד של גורג לקאבס לא יצא לפועל בגלל שהם התעקשו שהבחירה תהיה מוגנת 1-14 בעוד שאינדיאנה רצו בלתי מוגנת.

אי אפשר שלא להגיע למסקנה שקליבלנד כבר מתכננים את היום שאחרי לברון.

• 4 weeks later...

לטובת כל הישנים, מעדכן שתתעוררו למגה-טרייד.

אייזיה תומאס, קראודר, זיזיץ' ובחירת הסיבוב הראשון של ברוקלין בדראפט הקרוב בתמורה לקיירי אירווינג.

הולי שיטטטטטטטטטט הסלטיקס הלכו על כל הקופה. אם זה המצב אני לא לגמרי מבין למה הם ויתרו על פולץ בדראפט הקרוב. פולץ-אירווינג-הייוורד זה טריו די אימתני. אירווינג-הייוורד לצד בראון או סמארט זה שילוב קצת פחות מאיים.

בכל מקרה, קיירי קורא תיגר על המזרח. אולי סוף סוף יהיה מעניין.

טרייד מדהים לקליבלנד. מכל הנכסים שהיה לבוסטון, הם מסיימים את הקיץ עם קיירי במקום תומאס ועם הבחירה של הלייקרס במקום הבחירה של הנטס. אם הייתי אוהד שלהם הייתי מתאכזב.

אפשר הסבר מה קליבלנד עשו פה? אם לברון עוזב בקיץ הם נשארו בלעדיו ובלי קיירי. ולמה לקיירי היה כ"כ דחוף לעזוב אם הוא יודע שבקיץ יש סיכוי שלברון עוזב?

עריכה: מעיין מסביר שזאת היתה שאלה של מי נוטש ספינה לטבוע קודם. מעניין.