Jump to content

Insigne

Recommended Posts

https://soundcloud.com/telavivradio/17-2017-30

עו"ד מיכאל נאור: לא יודעים לאן הכסף הלך בתקופת לוזון וכמה קיבלו הקבוצות, יום שני, 17 ביולי, 2017

כתבתי גם אז והבטחתי לדבר ולכתוב על השחיתות הזאת כל הזמן.

אתמול היה משפט, אבי לוזון רתח, מהעובדות עולה שאפילו חוקר שמונה לבדוק היכן הכסף, לא הצליח למצוא לאן הלכו 38 מ' ש"ח מההתאחדות.

אבי לוזון, שלומי ברזל, שטרן חלובה וכל הקקות האלה - אף אחד לא מוכן להתראיין. מעניין למה.

לאיזה קבוצות הלך כסף ולמה?

טיפ קטן לשופטת: תראי מי הצביע בעד קדנציה נוספת ללוזון ואז אולי תגלי היכן נעלם הכסף.

+ טיפ נוסף: אולי לוזון למד מהגדולים והעביר לבתו של אחד המקורבים איזה 10 מיליון, צריך לבדוק גם את החשבונות האלה.

לוזון יא חתיכת זין מושחת, גנב.

התקשורת מגנה על לוזון.

אתמול במתחממים, שלמה שרף אמא״ אני לא מבין מה הבעיה של מכבי להחזיר חצי מיליון שקל, כל הקבוצות כבר הסכימו.

התקשורת מגנה על לוזון.

אתמול במתחממים, שלמה שרף אמא״ אני לא מבין מה הבעיה של מכבי להחזיר חצי מיליון שקל, כל הקבוצות כבר הסכימו.

אם שלמה שרף אמר דבר כזה, זה רק אומר שלוזון גנב.

כשגדול הגנבים בכדורגל הישראלי מתערב לטובתך, כנראה שבוער משהו על הראש של מישהו.

גנבים, תחמנים, איך הכדורגל יתקדם שכל אלו שולטים בו כבר כמעט יובל.

אם שלמה שרף אמר דבר כזה, זה רק אומר שלוזון גנב.

כשגדול הגנבים בכדורגל הישראלי מתערב לטובתך, כנראה שבוער משהו על הראש של מישהו.

גנבים, תחמנים, איך הכדורגל יתקדם שכל אלו שולטים בו כבר כמעט יובל.

רק דבר אחד אני לא מבין.

למה המשפט זה בסטטוס של תביעה, זה סכום של 40 מיליון שקל של כספי ציבור.

זה צריך להיות כמה שנים טובות בכלא.

רק דבר אחד אני לא מבין.

למה המשפט זה בסטטוס של תביעה, זה סכום של 40 מיליון שקל של כספי ציבור.

זה צריך להיות כמה שנים טובות בכלא.

אייל ברקוביץ כדוגמא, משלם את הכסף (בהסדר חלטורה שההתאחדות עשתה מול הקבוצות) אבל רק אתמול, אחרי האייטם של אופירה, הוא גילה למה הוא משלם את הסכום הזה.

הגיוני שטביב, שחר, שירצקי, אלונה ואשר אלון הסכימו להחזיר כסף שלא הם קיבלו? הגיוני שמי שמנהל את המאבק זה מורן מאירי + 1 בלבד ? ולא כל מנהלת הליגה?

הגיוני שדוחים ליגה כי הטוטו נותן קצת פחות כסף אבל משחקים שנתיים בלי הפרעה למרות ש38 מיליון שקל נגנבו מההתאחדות?

צבר תעשיר אותנו קצת בנושא המשפטי בעניין הזה...

זה מאתמול

במקום הפועל תל אביב: מכבי פתח תקוה נכנסה למועדון "שש הגדולות"
המנהלת החליטה להכליל את הלוזונים, שיהנו מגידול בהכנסות.

חדשות טובות למכבי פתח תקוה: מנהלת הליגה קבעה היום (שני) כי הקבוצה, אותה ייצג בישיבה אבי לוזון, תיכנס למועדון "שש הגדולות" של ליגת העל. הדבר אמור להשפיע במספר מישורים על המלאבסים, בעיקר על טור ההכנסות, והמשמעות המיידית היא שפתח תקוה תוכל לגבות החל מהעונה הבאה 90 שקל לכרטיס למשחקי הבית שלה, ולא 80 שגבתה בעונה שעברה, אז השתייכה ל"מועדון הקטנות". מועדון "שש הגדולות" מורכב מידי עונה משש הקבוצות שמציגות את הממוצע הגבוה ביותר בארבעת הפרמרטרים הבאים: תקציב, קהל במשחקי בית וחוץ, רייטינג במשחקי הליגה ומיקום בטבלה.

https://sports.walla.co.il/item/3081539

בדיחה.

אגב לכלוך, יש אצלנו המון לכלוך אבל לא אוהב את הגישה הפרובנציאלית הזאת כאילו רק בישראל המציאו את השחיתות.
היום נעצר נשיא ההתאחדות הספרדית בחשד לשחיתות!

אגב לכלוך, יש אצלנו המון לכלוך אבל לא אוהב את הגישה הפרובנציאלית הזאת כאילו רק בישראל המציאו את השחיתות.

היום נעצר נשיא ההתאחדות הספרדית בחשד לשחיתות!

מדינה מושחתת לא פחות.

בניגוד אלינו, ספרד עומדת בשורה הראשונה של מדינות שתומכות בספורט האישי והקבוצתי מבחינת משאבים, הקניית ערכים ואנשי מקצוע.

אנחנו טובים בעיקר בשחיתות.

לא יודע בנוגע לתמיכה, אני מניח שזה גם קשור לתיעול המשאבים בישראל לטובת הביטחון. לגבי עצם השחיתות, באיטליה, ספרד ואנגליה יכולים לעשות למושחתים כאן בית ספר לשחיתות ותחמנות.

לא יודע בנוגע לתמיכה, אני מניח שזה גם קשור לתיעול המשאבים בישראל לטובת הביטחון. לגבי עצם השחיתות, באיטליה, ספרד ואנגליה יכולים לעשות למושחתים כאן בית ספר לשחיתות ותחמנות.

כבר כתבתי את זה מספר פעמים בעבר, אבל "עליית תקציב הביטחון" אמנם מגובה ברמה המספרית, אבל חלקו היחסי מהתקציב הכללי של מדינת ישראל פוחת מדי שנה ופחת בעשרות אחוזים מאז שנות ה-60 וה-70.

תקציב הביטחון לא פוגע בשום יכולת כלכלית של מדינת ישראל. אנחנו לא מדינה ענייה, אולי להפך, ומדינה עם משאבי טבע ומשאבים אנושיים יוצאי דופן ברמה העולמית.

אני מוכן לאמץ את השחיתות הבולטת במדינות כמו איטליה ספרד ואנגליה ע"מ לקבל את ההצלחה הספורטיבית שלהם בכל כך הרבה ענפים ותחומים.

לא לקחת את הנושא הזה לישראל ספרד שחיתות ופוליטקה.

אני מכיר את הכדורגל הספרדי, לא ברמת דוקטור אבל מכיר ולא אמרתי שרק אצלנו מושחתים. בספרד אבל גם משקיעים בכדורגל ובספורט ולראיה השינוי בעשור האחרון (קצת יותר) בכל ענפי הספורט. ספרד\אירופה\אלון מזרחי לא רלוונטי לנושא.

איך יכול להיות שמכבי פ"ת במועדון ששת הגדולות? מה הקריטריונים? אליפות? תואר? גביע ? נקודות באירופה ? כמות קהל? כמות הכנסות? אם מכבי פ"ת לא גנבה כסף, היא לא עומדת באף קריטריון, במיוחד שאין הכנסות הכל שינו, עמוס ומכירות שחקנים. אז איך לעזאזאל?

מי מנהל את הכדורגל? לא מטריף אתכם החלטורות האלה?

לא לקחת את הנושא הזה לישראל ספרד שחיתות ופוליטקה.

אני מכיר את הכדורגל הספרדי, לא ברמת דוקטור אבל מכיר ולא אמרתי שרק אצלנו מושחתים. בספרד אבל גם משקיעים בכדורגל ובספורט ולראיה השינוי בעשור האחרון (קצת יותר) בכל ענפי הספורט. ספרד\אירופה\אלון מזרחי לא רלוונטי לנושא.

איך יכול להיות שמכבי פ"ת במועדון ששת הגדולות? מה הקריטריונים? אליפות? תואר? גביע ? נקודות באירופה ? כמות קהל? כמות הכנסות? אם מכבי פ"ת לא גנבה כסף, היא לא עומדת באף קריטריון, במיוחד שאין הכנסות הכל שינו, עמוס ומכירות שחקנים. אז איך לעזאזאל?

מי מנהל את הכדורגל? לא מטריף אתכם החלטורות האלה?

הקריטריונים מוצגים באתר המנהלת.

נקודות, רייטינג, כמות צופים במשחקי בית וחוץ, גודל תקציב, הכנסות שנתיות.

אתה רואה קבוצה אחרת שראויה להיכנס למועדון ששת הגדולות?

מועדון דוגמת בני סכנין נמצא בו מאז הקמת המנהלת. זה מועדון בריא?

עם כל השנאה למשפחת לוזון, מכבי פ"ת זה מועדון שמתנהל באופן שפוי ובריא(בלי קשר לפרשיית התקצוב מההתאחדות, שאני מקווה שהאחראים ייכנסו מאחורי סורג ובריח) מבחינת מכירת שחקנים, גידול שחקני נוער(מחלקת נוער שמתוקצבת ומתאמנת ברמה הגבוהה בארץ מבחינת אנשי מקצוע, תשתית ושעות אימון) ומתקנים.

כבר כתבתי את זה מספר פעמים בעבר, אבל "עליית תקציב הביטחון" אמנם מגובה ברמה המספרית, אבל חלקו היחסי מהתקציב הכללי של מדינת ישראל פוחת מדי שנה ופחת בעשרות אחוזים מאז שנות ה-60 וה-70.

תקציב הביטחון לא פוגע בשום יכולת כלכלית של מדינת ישראל. אנחנו לא מדינה ענייה, אולי להפך, ומדינה עם משאבי טבע ומשאבים אנושיים יוצאי דופן ברמה העולמית.

אני מוכן לאמץ את השחיתות הבולטת במדינות כמו איטליה ספרד ואנגליה ע"מ לקבל את ההצלחה הספורטיבית שלהם בכל כך הרבה ענפים ותחומים.

סלח לי, אבל זו חרטא בננה.

תקציב משרד ראש הממשלה שווה כמה וכמה מיליארדים. אתה רוצה להגיד לי שזה לא הוצאות ביטחון? במה הם מתעסקים, בגינון?

גם תקציב משרד הביטחון גבוה מהנתונים המפורסמים בשל כל התקציבים השחורים.

סלח לי, אבל זו חרטא בננה.

תקציב משרד ראש הממשלה שווה כמה וכמה מיליארדים. אתה רוצה להגיד לי שזה לא הוצאות ביטחון? במה הם מתעסקים, בגינון?

גם תקציב משרד הביטחון גבוה מהנתונים המפורסמים בשל כל התקציבים השחורים.

גם אם תוסיף את תקצוב המשרד לעניינים אסטרטגיים ומודיעין, המשרד לביטחון פנים ומשרד רה"מ, תגלה שהתקציב היחסי לענייני ביטחון קטן מדי שנה.

יא יא בננה בחזרה.

הקריטריונים מוצגים באתר המנהלת.

נקודות, רייטינג, כמות צופים במשחקי בית וחוץ, גודל תקציב, הכנסות שנתיות.

אתה רואה קבוצה אחרת שראויה להיכנס למועדון ששת הגדולות?

מועדון דוגמת בני סכנין נמצא בו מאז הקמת המנהלת. זה מועדון בריא?

עם כל השנאה למשפחת לוזון, מכבי פ"ת זה מועדון שמתנהל באופן שפוי ובריא(בלי קשר לפרשיית התקצוב מההתאחדות, שאני מקווה שהאחראים ייכנסו מאחורי סורג ובריח) מבחינת מכירת שחקנים, גידול שחקני נוער(מחלקת נוער שמתוקצבת ומתאמנת ברמה הגבוהה בארץ מבחינת אנשי מקצוע, תשתית ושעות אימון) ומתקנים.

כאן קבור הכלב כפרה

"מועדון שש הגדולות" זה נשמע כמו המהלך המדוייק של ערוץ הספורט. חרטה אחת גדולה.

בליגה של 3 וחצי קבוצות אין צורך ב"מועדון 6 הגדולות"

המועדון מתנהל למופת בעיקר בגלל בחור אחד בשם שינו..כאשר אצל אבי מתערבב אינטרס, רגש וחברים - אתה רואה לבד את התוצאות.

מעניין מתי בדיוק מועדון 6 הגדולות ייצא אל הפועל ומי דחף לשם את מכבי פ"ת. אגב הפועל ירדה אז כנראה שצריך לעשות מועדון וחצי ולא 6.

ובכלל אם כבר לאכול את החרטה הזו של מועדון ששת הגדולות בליגה של 3 קבוצות - מכבי נתניה זה מועדון שראוי להיכנס לפני מכבי פ"ת, במיוחד כשיש להם עכשיו מה שאתה קורא לזה ניהול שפוי ובריא וכן גם תשתיות.

כאן קבור הכלב כפרה

"מועדון שש הגדולות" זה נשמע כמו המהלך המדוייק של ערוץ הספורט. חרטה אחת גדולה.

בליגה של 3 וחצי קבוצות אין צורך ב"מועדון 6 הגדולות"

המועדון מתנהל למופת בעיקר בגלל בחור אחד בשם שינו..כאשר אצל אבי מתערבב אינטרס, רגש וחברים - אתה רואה לבד את התוצאות.

מעניין מתי בדיוק מועדון 6 הגדולות ייצא אל הפועל ומי דחף לשם את מכבי פ"ת. אגב הפועל ירדה אז כנראה שצריך לעשות מועדון וחצי ולא 6.

ובכלל אם כבר לאכול את החרטה הזו של מועדון ששת הגדולות בליגה של 3 קבוצות - מכבי נתניה זה מועדון שראוי להיכנס לפני מכבי פ"ת, במיוחד כשיש להם עכשיו מה שאתה קורא לזה ניהול שפוי ובריא וכן גם תשתיות.

אותו בחור בשם שינו זוארץ הוא הבעלים בפועל, וזה שמזרים את רוב הכסף למועדון.

עם כל הכבוד לעסקי הנדל"ן של משפחת לוזון, הם בעיקר עושים רעש.

מועדון "6 הגדולות" הוא הנפצה מחורבנת, ועם זה אני אסכים, אך מאז הקמת שיטת התמחור המזעזעת של המנהלת המועדון הזה הוקם. כלומר, רק השנה מכבי פ"ת היא חלק מהמועדון הזה.

לשחיתות אין כאן קשר, לצערי. פשוט ניהול וקריטריונים גרועים.

אני אוסיף ואדגיש שמכבי נתניה עלתה השנה מהליגה הלאומית, ועם כל הכבוד להיסטוריה הנפלאה, למתקן בנתניה(טפו) ולמגרשי האימון החדשים, הוא עדיין נשאר מועדון לא יציב שנתון לקפריזות של יו"ר לא יציב בעליל. בנוסף, מחלקת הנוער שם רחוקה מלהיות נוצצת, כך גם השילוב הלא מרשים במיוחד של שחקני בית.

בשורה התחתונה, כל עוד קיימת שיטת התמחור ההזויה של המנהלת, החלוקה של הקבוצות ל"גדולות" ו"קטנות" יתקיים. רוצים לשלב שחיתות, בבקשה. אני לא חושב שזה המקום.

בלי להכנס לשאלה האם זה נכון שיש דבר כזה "מועדון 6 הגדולות" ואיך וכמה צריך לעשות את זה, כל עוד יש הגדרה כזאת של 6 מובילות בכדורגל הישראלי למכבי פ"ת כיום יש מקום שם.

אוף טופיק: בית המשפט סירב להאריך את הדחיה בצו ההריסה לפאוור סנטר ירקונים בבעלות (גם) עמוס לוזון, שנבנה על קרקע חקלאית בצורה בלתי חוקית. המתחם אמור להסגר בצו מה-1 בספטמבר ולההרס בשנה הבאה. ההחלטה להרוס אותו ניתנה כבר ב-2013 אבל עד עכשיו ניתנו כל מיני הארכות ודחיות בגלל שיש תחנת רכבת שמשתמשת בתשתיות הגישה אליו שאף אחד לא בדק האם הן בנויות כחוק.

ניתן גם קנס של 15 מיליון שקל שאין לי מושג האם שולם ומה קורה איתו.

אוף טופיק: בית המשפט סירב להאריך את הדחיה בצו ההריסה לפאוור סנטר ירקונים בבעלות (גם) עמוס לוזון, שנבנה על קרקע חקלאית בצורה בלתי חוקית. המתחם אמור להסגר בצו מה-1 בספטמבר ולההרס בשנה הבאה. ההחלטה להרוס אותו ניתנה כבר ב-2013 אבל עד עכשיו ניתנו כל מיני הארכות ודחיות בגלל שיש תחנת רכבת שמשתמשת בתשתיות הגישה אליו שאף אחד לא בדק האם הן בנויות כחוק.

ניתן גם קנס של 15 מיליון שקל שאין לי מושג האם שולם ומה קורה איתו.

זה שמיקמו את התחנת רכבת במקום יחסית מבודד שקרוב אך ורק למתחם הזה זה גם סיפור שמעניין לבדוק.

ואגב, לגבי התביעה, הטענה היא לא שלוזון או אחד החלובות האחרים גנב כסף, לא כרגע לפחות. הדיבור הוא על זה שחסר סכום של שלושים ומשהו מיליון שחולק לקבוצות, אבל חוץ משבעה מיליון שיש תיעוד לאן הם הגיעו, לא יודעים מה עם שאר הכסף. יכול להיות שהגיע לקבוצות שתמכו בלוזון, יכול להיות שהגיע סתם לקבוצות, יכול להיות עוד אלף דברים. יהיה מעניין

התקשורת מגנה על לוזון.

פשוט לא נתפס הציטוט הזה של שלמה..

מה זה משנה כמה כסף, זה ברור שהעניין פה הוא העקרון.

למה למכבי להחזיר כסף שלא ידוע לאן הלך, מזל שיש את מורן מאירי, אחרת אף אחד לא היה מתעסק בזה

רק משפט אחרון בנוגע למה שקמחי אמר: תקופת השיא מבחיתנ אחוזים של תקציב הבטחון מתוך תקציב המדינה היה באמצע שנות ה-70, אחרי מלחמת יום כיפור.

עכשיו תמשיכו.