Jump to content

עשרת הגדולים של מכבי תל אביב

P.Maldini

202 members have voted

1. 1. עשרת הגדולים של מכבי תל אביב

• שורה אובארוב
      168
    • גיורא שפיגל
      135
    • אבי כהן
      158
    • יוסל'ה מרימוביץ'
      67
    • גדי ברומר
      71
    • אלי פוקס
      27
    • ערן זהבי
      170
    • אבי נמני
      177
    • ויקי פרץ
      48
    • צביקה רוזן
      69
    • רחמים טלבי
      5
    • ג'רי בית הלוי
      133
    • שרן ייני
      54
    • מאיר נמני
      7
    • בני טבק
      103
    • אלי דריקס
      66
    • דרור בר נור
      2
    • מיקו בלו
      61
    • ניסים בכר
      11
    • שייע גלזר
      156

Recommended Posts

זוהר ממש לא היה הכי טוב בארץ, למעט תקופת הפלייאוף של 92' שאז הוא נתן חודש וחצי מעולים.

חוץ מזה? זוהר זו הדוגמא הקלאסית לבזבוז. שחקן עם כשרון ענק, ובטלנות מצד שני (והוא אומר את זה על עצמו).

ממש לא היה? מי היה טוב ממנו?

זוהר ממש לא היה הכי טוב בארץ, למעט תקופת הפלייאוף של 92' שאז הוא נתן חודש וחצי מעולים.

חוץ מזה? זוהר זו הדוגמא הקלאסית לבזבוז. שחקן עם כשרון ענק, ובטלנות מצד שני (והוא אומר את זה על עצמו).

אגב, נמני היה אדיר בחלק הראשון של העונה וזוהר אכן סיים אותה מעולה. ובתווך, אבי כהן כבש 17 שערים בכיף שלו מעמדת המגן הימני(((((:

זוהר היה האהוב עליי עד המעבר לבית"ר. יחד עם נמני, אבל יותר. נראה לי שזה היה ככה אצל רובנו.

ברגע שזוהר עזב, ועוד לביתר, הוא נמחק. במקביל אבי הלך וחזר באמצע העונה להציל את מכבי מירידה (בזמן שזוהר לוקח אליפות בטדי) ואז כבר היה ברור מי ראוי לאהבה.

מי ששונא את קלינגר הוא דפוק בראש, אין סיבה הכי קטנה לשנוא אותו.

הביא לנו אליפויות וגביעים כשחקן, הביא מנהיגות, הביא אליפות כמאמן והגעה לצמפיונס!!

אחלה קלינגר שבעולם אני מת עליו

מסכים. קלינגר בוודאות אחד הגדולים, אם ייני שם גם הוא ברשימה.

מי ששונא את קלינגר אלו עובדי עבודת הנימני.

האמת שעלה פה עוד דיון מעניין - מי היה השחקן האהוב עליכם כילדים. עליי שורה.

אהבתי את כולם אבל

שורה,

זוהר,

דריקס

שלח ברומר קלינגר נימני

בסדר הזה

זוהר היה האהוב עליי עד המעבר לבית"ר. יחד עם נמני, אבל יותר. נראה לי שזה היה ככה אצל רובנו.

ברגע שזוהר עזב, ועוד לביתר, הוא נמחק. במקביל אבי הלך וחזר באמצע העונה להציל את מכבי מירידה (בזמן שזוהר לוקח אליפות בטדי) ואז כבר היה ברור מי ראוי לאהבה.

גם אני באותן שנים אהבתי את זוהר יותר.

מסכים. קלינגר בוודאות אחד הגדולים, אם ייני שם גם הוא ברשימה.

מי ששונא את קלינגר אלו עובדי עבודת הנימני.

אהבתי את כולם אבל

שורה,

זוהר,

דריקס

שלח ברומר קלינגר נימני

בסדר הזה

שרן בכלל לא בדיון מול קלינגר. לא אותה רמת השפעה בכלל.

הזלזול בשרן מוגזם. בטח שאפשר להשוות לקלינגר.

קלינגר היה שחקן טוב יותר, מסכים. אבל שרן גם גדל פה, גם משחק פה יותר זמן, גם עבר פה ימים קשים מאד וגם היה שותף בכיר בתור זהב של המועדון.

ממש לא היה? מי היה טוב ממנו?

בוא נתחיל מזה שהוא לא היה יותר טוב מברקוביץ', לא יותר טוב מרביבו, לא יותר טוב מנמני, לא יותר טוב מאוחנה , לא יותר טוב מאלון מזרחי (אני כרגע מדבר על התקפיים).

זוהר היה שחקן מגניב, ואהבתי אותו, אבל למעט אותו חודש וחצי של פלייאוף 92' הוא מעולם לא היה הטוב בארץ.

אם הוא לא היה בטלן היה יוצא ממנו שחקן ענק.

הזלזול בשרן מוגזם. בטח שאפשר להשוות לקלינגר.

קלינגר היה שחקן טוב יותר, מסכים. אבל שרן גם גדל פה, גם משחק פה יותר זמן, גם עבר פה ימים קשים מאד וגם היה שותף בכיר בתור זהב של המועדון.

חלילה זילזול. אתה מועדון שקיים כל כך הרבה שנים, אם שרן היה בדיון- מצבך לא היה טוב.

ואני לא מזכיר את עסיס,קדמי, בכר, גרגיר...

הוא פשוט לא שם.

קלינגר היה כוכב בליגה עוד לפני שעבר. המעבר שלו שינה יחסיי כוחות. הוא הערן זהבי של דור התשעים...

אחד שהתנער מעברו במכבי בשביל תפקיד בהפועל לא יכול להיכנס אפילו לרשימת אלף הגדולים של המועדון (מבחינתי בכ"א).

היו לא מעט כאלו. וגם הפוך(מהפועל למכבי). מאמן זה משהו אחר לגמרי.

קלינגר היה אדיר. השחקן שהכי האהבתי בילדות - גז'גוז' ודז'ינסקי. לא אשכח אף פעם את הגול האדיר שלו בדרבי.

משום מה אני זוכר את הראיון שלו אחרי שעזב אותנו בפתאומיות לטובת ראשון לציון (מכבי סליפ, מכבי סליפ).

זוהר טוב מברקוביץ? יצאה לי קולה מהאף

גם רביבו, שניהם היו טובים ממנו בפער.

זוהר היה כוכב כדורגל, בחור יפה עם בעיטות קטלניות ברמת וורלד קלאס אבל גם עם הרס עצמי (מן הסתם עד היום) ועצלנות של בסטיונר שמוכר שעונים.

אגב גם להשוות אליו את נמני בגדולים זו הזייה, נמני היה הכוכב, ילד שגדל פה ומהרגע הראשון כולם היו מאוהבים בוֿ. זוהר? אחרי שתי דקות בביתר נישק את המנורה אחרי כל גול.

חלילה זילזול. אתה מועדון שקיים כל כך הרבה שנים, אם שרן היה בדיון- מצבך לא היה טוב.

ואני לא מזכיר את עסיס,קדמי, בכר, גרגיר...

הוא פשוט לא שם.

קלינגר היה כוכב בליגה עוד לפני שעבר. המעבר שלו שינה יחסיי כוחות. הוא הערן זהבי של דור התשעים...

לא לא, בוא לא נגזים יואב. עם כל הכבוד והאהבה לניר, ויש, הוא לא הערן של שנות ה-90'. גם לא מבחינת אימפקט על הקבוצה, עם כל ההשפעה של ניר .

לא לא, בוא לא נגזים יואב. עם כל הכבוד והאהבה לניר, ויש, הוא לא הערן של שנות ה-90'. גם לא מבחינת אימפקט על הקבוצה, עם כל ההשפעה של ניר .

לא במספרים אבל זאת היתה העברה דרמטית מיריבה ישירה. ברוח. למעשה כהעברה ישירה- היא בצמרת העברות הישירות איי פעם. לא יודע אם אתה זוכר את האליפות האחרונה של חיפה עם קלינגר, היא היתה אדירה ביכולת של להוציא הרבה ממעט.

ושרן, לא בדיון הזה.