Jump to content

רייקויק חוץ - חמישי - 22:15

turgi

Recommended Posts

דוידזדה מאבד הרבה כדורים

תפסיק לזיין את המוח. הוא איבד כדור ראשון עכשיו, בדקה ה80. גם אני לא הייתי מבסוט כשהוא הוחתם אבל סו פאר ובדגש על המשחק היום (התקפית, הגנתית אין לו מבחן) הוא אחלה.

פשוט לא אמיתי איך אתה מנסה בכל מצב להראות שאתה צודק. שחרר כבר.

אף אחד פה לא חושב שאנחנו מעולים. העניין הוא שתחילת עונה, אנחנו עם הרבה פצועים, הסגל לא מתיימר להיות מושלם, אנחנו מול קבוצה חלשה (זה משפיע על ההילוך, אין מה לעשות) במשחק די גארבג. לכן אמרתי פרופורציות.

ברור שפרופורציות אבל יש בעיות בסגל, גם ג'ורדי אמר את זה מספר פעמים. באמצע משחק, כל משחק, טבעי שאוהד יהיה מתוסכל יותר מהבעיות שהוא רואה מול עיניו.

תפסיק לזיין את המוח. הוא איבד כדור ראשון עכשיו, בדקה ה80. גם אני לא הייתי מבסוט כשהוא הוחתם אבל סו פאר ובדגש על המשחק היום (התקפית, הגנתית אין לו מבחן) הוא אחלה.

געגועים לבן הרוש...

חחחחחחחח אף פעם לא ראיתי את וידאר רעב כל כך

מובן, אולי ההזדמנות היחידה שתהיה לו עד סוף הקריירה להבקיע מול המשפחה, לא כולל משחקי נבחרת (ואולי בליגה המקומית, אבל שוב, בסוף הקריירה).

מקווה מאוד בשבילו שישים גול.

"אנחנו כמובן מזכירים לאוהדי מכבי תל-אביב שלא רוצים לזכור..." - תודה שכנר. בהצלחה במאבקי הכניסה לפלייאוף העליון השנה.

חברים בואו נזכור שבעונה שעברה פרץ נראה טוב כמגן שמאלי, איגיבור כבש 65 גולים ומדוניאנין בישל 82.

בשבוע הבא יהיה המבחן האמיתי של הקבוצה.

באטוקיו יותר התקפי ממה שחשבתי, הזר הנוסף במרכז הקישור חייב להיות הגנתי יותר ואם ניתן אז אפריקאי.

שם פרטי סריי, שם האל דיה.