Jump to content

סיבוב 3 במוקדמות הליגה האירופאית, הכר את היריבה: פאניונוס

Sawyer

Recommended Posts

מבין את רגשי הנחיתות והבכי והכל.

אבל באמת באמת באמת. מה הייתם עושים? אומרים להם שאם יבואו לארץ אז? כאילו..

האיום באיראן בטח די פטאלי. יותר גרוע ממה שיעשו להם אם לא ישחקו מול ישראל. אז תעניש ספורטאים על המדיניות של המדינה שלהם? נראה שבאמת אין להם ברירה ולא כולם שרמוטות כמו סלאח הבן זונה שאותו היה צריך להוציא להורג. זבל.

מבין את רגשי הנחיתות והבכי והכל.

אבל באמת באמת באמת. מה הייתם עושים? אומרים להם שאם יבואו לארץ אז? כאילו..

האיום באיראן בטח די פטאלי. יותר גרוע ממה שיעשו להם אם לא ישחקו מול ישראל. אז תעניש ספורטאים על המדיניות של המדינה שלהם? נראה שבאמת אין להם ברירה ולא כולם שרמוטות כמו סלאח הבן זונה שאותו היה צריך להוציא להורג. זבל.

לא יכול להבין אותך גל.

ספורטאי שמחרים נטו בגלל שזאת קבוצה מישראל/ווטאבר צריך להענש, וגם הקבוצה שנותנת לו יד,

זה מקרה גזענות קלאסי ותירוצים על המדינה לא מרשה לי לא מתקבלים.

שירחיקו כמה פעמים שחקנים מוסלמים שמחרימים לכמה שנים טובות ,

אתה תראה שאחרי 2-3 שחקנים כאלה שגמרו להם את הקריירה הם ילכו לבכות לתקשורת שהם מסכנים ושזה המצב שהם נמצאים בו,

ולפחות לא יחרימו אותך באהלן אהלן בלי לנסות אפילו להסתיר את זה, שיצטרכו להתחנן שיוותרו להם, שהאזרחים האיראנים או של כל מדינה אחרת ירגישו כמה המדינה שלהם פרמיטיבית.

ומדינה כזאת שמאיימת על שחקנים? להעיף מכל מסגרת. no to racism ? אז עד הסוף ובלי פשרות.

לספורט יש המון כוח, אני באמת מאמין שזה יכול להשפיע, אפילו טיפה, ובלי קשר, לאופ"א אסור לתת לזה להחליק בשום תירוץ.

שימצאו פתרון אחר, המצב כרגע בו כל שחקן שלא נראה לו לשחקן מול קבוצה ישראלית פשוט לא משחק, וכולם עוצמים עיניים ומחליקים את זה הוא מצב מסוכן ודי דוחה.

לא יכול להבין אותך גל.

ספורטאי שמחרים נטו בגלל שזאת קבוצה מישראל/ווטאבר צריך להענש, וגם הקבוצה שנותנת לו יד,

זה מקרה גזענות קלאסי ותירוצים על המדינה לא מרשה לי לא מתקבלים.

שירחיקו כמה פעמים שחקנים מוסלמים שמחרימים לכמה שנים טובות ,

אתה תראה שאחרי 2-3 שחקנים כאלה שגמרו להם את הקריירה הם ילכו לבכות לתקשורת שהם מסכנים ושזה המצב שהם נמצאים בו,

ולפחות לא יחרימו אותך באהלן אהלן בלי לנסות אפילו להסתיר את זה, שיצטרכו להתחנן שיוותרו להם, שהאזרחים האיראנים או של כל מדינה אחרת ירגישו כמה המדינה שלהם פרמיטיבית.

ומדינה כזאת שמאיימת על שחקנים? להעיף מכל מסגרת. no to racism ? אז עד הסוף ובלי פשרות.

לספורט יש המון כוח, אני באמת מאמין שזה יכול להשפיע, אפילו טיפה, ובלי קשר, לאופ"א אסור לתת לזה להחליק בשום תירוץ.

שימצאו פתרון אחר, המצב כרגע בו כל שחקן שלא נראה לו לשחקן מול קבוצה ישראלית פשוט לא משחק, וכולם עוצמים עיניים ומחליקים את זה הוא מצב מסוכן ודי דוחה.

אבל אם הוא לא יחרים יהרגו אותו ואת המשפחה שלו באירן. איזו ברירה יש לו?!

אבל אם הוא לא יחרים יהרגו אותו ואת המשפחה שלו באירן. איזו ברירה יש לו?!

אני רוצה לראות שיהרגו משפחה של שחקן כדורגל קפטן הנבחרת כי לא השתתף במשחק.

ברגע שזה קורה בידוד מוחלט של איראן מכל סוג ספורט בעולם, שיהיה להם לבריאות באליפות העולם השיעי.

גם אם היית ציני, ההודעה הזאת עדיין תקפה.

ברגע שזה קורה בידוד מוחלט של איראן מכל סוג ספורט בעולם, שיהיה להם לבריאות באליפות העולם השיעי.

גם אם יש סיכוי של 50% שיהרגו, גם אם פחות, אתה היית לוקח סיכון? גם אם לא יהרגו ורק ייענו ויתעמרו, אתה היית לוקח סיכון? אני לא. אני בטוח שגם אתה לא.

לא מבין אף פעם ספורטאים שמחרימים בגלל שהיריב מישראל. בעיקר בספורט יחידני. אשכרה ספורטאי התאמן 4 שנים לאולימפיאדה ואז מוגרל מול ג'ודוקא ישראלי או משהו ופורש.

זה מפגר.

בואנה תראה לאויב הציוני שאתה מביס אותו.

ולענייננו, שלא יגיעו. שלא ישחקו. אם אפשר שגם השוער, הבלם והקשר יגלו סולידריות ולא ישחקו.

היית מוכן להיות שפן נסיונות במקרה כזה? אני מאמין שלא..

הספורטאים האלה חלקם אין להם ברירה לסרב, מה אתם רוצים שהם יתקנו את כל החולאים של העולם?

פיפ"א זה גוף פוליטי שיש לו מגוון אינטרסים וכמו כן גם ליקויים, צביעות ושחיתות שאופיינים לגופים פוליטים. no to racism זו סיסמה יפה להתהדר בה שיווקית וזה עושה טוב למותג.

מהיכרות עם ספורטאי איראני בחו״ל שסירב להתמודד עם ספורטאי ישראלי במסגרת תחרותית, אני יכול לומר כמה דברים.

1. זה אוכל (את רובם) מבפנים. הם באמת עובדים קשה בשביל לזכות בתחרויות וההגרלות מול ישראלים זה עבורם גם עונש כי הם מודחים מיד כמובן וכאמור לא כולם מתחברים להיבט הפוליטי.

2. לא הורגים אף אחד, אבל זה ברור לכולם שלהמרות את הנחיות השלטון באירן המשמעות היא קשה גם בלי פגיעה גופנית. הן לספורטאי והן למשפחתו. בין יתר הסנקציות שתוארו זה איסור על עיסוק בענף הספורט באירן וכמובן אי ייצוג המדינה בתחרויות השונות, דרך נידוי חברתי וכלה בסנקציות כלכליות כגון: הפסקת העסקת הקרובים של הספורטאי וחרם. בסופו של דבר זה גרוע כמו מוות אם לא יותר.

3. קל מאוד לביים פציעות ואין הרבה מה מה לעשות לאיגודי הספורט בעניין. הבעיה היא כשהם משתינים מהמקפצה ומצהירים מראש שלא יתחרו. אזלת היד שלהן וחוסר הרצון הפוליטי שלהם להתעסק בזה פוגע בענפים השונים בסופו של דבר.

4. בטווח הקצר זה טוב לנו. זה הדבר המנחם היחד בעסק המסריח הזה.

5. האירנים (האנשים, לא השלטון) הם אנשים מקסימים ברובם, אין להם שום דבר נגד יהודים וישראל. בשיחות סגורות יש להם המון ביקורת על השלטון שלהם.

1. זאת תיהיה "תאונה" ואף אחד לא יוכל להגיד כלום

2. אתה אולי רוצה לראות אבל השחקן לא ממש.

על מה אנשים כועסים אני לא מבין למה שיענישו שחקן שמפחד שיהרגו אותו או את המשפחה שלו?

פרופורציות חברים

גם אם יש סיכוי של 50% שיהרגו, גם אם פחות, אתה היית לוקח סיכון? גם אם לא יהרגו ורק ייענו ויתעמרו, אתה היית לוקח סיכון? אני לא. אני בטוח שגם אתה לא.

היית מוכן להיות שפן נסיונות במקרה כזה? אני מאמין שלא..

פספסתם את הפואנטה.

לא מאשים שחקן כזה או אחר, בתור אחד שמחובר לארץ שלו מאמין שאם הייתי איראני כנראה שהייתי עושה אותו דבר.

מאשים את אופ"א.

יכולה להרחיק את איראן, יכולה להרחיק שחקנים, יכולה לצאת בהודעה שזה גועל נפש וגזענות אחושרמוטה.

לומר שהכל בסדר כי זה המצב זה פשוט מגוכך בעיניי.

כל העולם צוחק עלינו עם הטיעון המפגר הזה שיהרגו משפחה של קפטן נבחרת כי שיחק במשחק, סבבה, כמו שצוחקים עלינו באו"ם ובכמעט בכל מקום.

לראות אוהדי מכבי שנופלים בזה, זה כבר משהו שממש מפריע לי.

היו דיונים באופ"א ועלתה האפשרות (יודע שלא באמת היה קורה) להשעות את ישראל ממפעלים אירופאים כי עצרנו מחבל שהוא במקרה גם "כדורגלן", ועל דברים כאלה שאשכרה אומרים אתם ישראלים אז מחרימים אותכם שותקים ולא עושים כלום ואתם מצדיקים את זה.

שורה תחתונה אני אוהד מכבי ואם זה משפר למכבי באחוז וחצי את הסיכויים לעבור שלב אז שלא ישחקו ויחנקו, מאכזב לראות שישראלים אשכרה סבבה עם כל זה.

זה דיון באמת מעניין שאני יכול לדבר עליו המון, אבל זה קצת לא הנושא.

הכי מצחיק שאופ"א מזיינת את השכל בפרסומות ומעזה לשים שלט לא לגזענות ביציע העליון אבל שזה גזענות כלפינו הם מתעלמים.

אותו דבר קרה עם אלקמאר שנה שעברה, אלקמאר פירסמו הודעת תמיכה בשחקן שלהם שהם מבינים אותו ומקבלים את זה, הודעה רשמית של מועדון אירופי ונתינת יד להמשך האנטישמיות.

אולי אם למכבי היה שכל להתלונן לאופ"א על כך אז היינו עולים במקום אלקמאר..

לא ממש אכפת לי מהשחקן, שלא ישחק אבל יש דרכים להודיע דברים כאלה, שיזייף פציעה מצדי. אבל מפה ועד להודעה רשמית של מועדון לעודד את הדברים האלה?

לא הגיוני, בושה שכל הצדקנים באירופה שותקים

הכי מצחיק שאופ"א מזיינת את השכל בפרסומות ומעזה לשים שלט לא לגזענות ביציע העליון אבל שזה גזענות כלפינו הם מתעלמים.

אותו דבר קרה עם אלקמאר שנה שעברה, אלקמאר פירסמו הודעת תמיכה בשחקן שלהם שהם מבינים אותו ומקבלים את זה, הודעה רשמית של מועדון אירופי ונתינת יד להמשך האנטישמיות.

אולי אם למכבי היה שכל להתלונן לאופ"א על כך אז היינו עולים במקום אלקמאר..

לא ממש אכפת לי מהשחקן, שלא ישחק אבל יש דרכים להודיע דברים כאלה, שיזייף פציעה מצדי. אבל מפה ועד להודעה רשמית של מועדון לעודד את הדברים האלה?

לא הגיוני, בושה שכל הצדקנים באירופה שותקים

איך בא לי שלט גדול לא לגזענות עם משפט מחוכם בסוגריים כן לגזענות נגד ישראל ולשים סמל של אופ"א ליד... משהו בסגנון.

סוייר - אין ספק שאבא שלך סלאח חתיכת אידיוט שלא הספיק לצאת בזמן ולהשפריץ אותו על הקיר,

אבל לצורך הנושא, מי שסירב בסופו של דבר להגיע "לשחק בפלסטין הכבושה", זה החזיר השני אל- נני :thumbs: