Jump to content

סיבוב 3 במוקדמות הליגה האירופאית, הכר את היריבה: פאניונוס

Sawyer

Recommended Posts

מקווה שיהיה עוד שחקן או שניים שיעזור לנו בהרכב עד המשחק מולם עם לפחות שבוע אימונים, בשביל שזה יקרה הם צריכים להגיע בשבוע הקרוב

http://panionios-community.net/forum.php

נראה לי שזה זה, אבל צריך להירשם כדי לברר

דרך אגב, גם מי שירשם ויראה שהם רואים אותנו כהגרלה טובה שלא יבהל, בעיקרון הם היו יכולים לקבל את מילאן, בורדו או גלטסריי, אז יחסית אליהם אנחנו הגרלה די טובה

דרך אגב, גם מי שירשם ויראה שהם רואים אותנו כהגרלה טובה שלא יבהל, בעיקרון הם היו יכולים לקבל את מילאן, בורדו או גלטסריי, אז יחסית אליהם אנחנו הגרלה די טובה

אנחנו הגרלה טובה כי אנחנו גרועים (לפחות כרגע)

אתם זוכרים שיש אחד שמגיע לפה לפורום כל פעם שיש משחק של מכבי נגד קבוצה יוונית? והוא מספר על הקבוצה ועל הליגה וכו'.. יודעים למי אני מתכוון?

אנחנו צריכים ואפילו אומר חייבים לעבור אותם אם אנחנו מתיימרים לגדול במפעלים האירופיים ובטח אם נרצה להביא שחקן או שניים איכותיים שיסכימו לבוא לליגת פח שלנו

מסתבר שאלברו רקובה שיחק שם בין 2008 ל2010.

הישג השיא שלהם באירופה היה רבע גמר גביע המחזיקות ב98-99

מבחינת קהל, נראה שיש להם קהל חם, בכל זאת יוונים, אבל לא קרוב בכלל לעוצמות של פאו, אאק, אולימפיאקוס, פאוק או אריס.

אני עוד פעם מדגיש, יש חשיבות גדולה מאוד לקבוצה שמארחת את הגומלין, האצטדיון שלהם נראה ביתי מאוד בניגוד לאצטדיון בנתניה, זה קריטי מאוד.

לדעתי שער אחד זה מה שיהיה ההבדל לקבוצה שתעלה לשלב הבא.

מתי מיכה חוזר? חייבים אותו לסיבוב השלישי, זה רמה קצת יותר גבוהה ועם השליטה והניסיון שלו הוא יכול להיות סופר משמעותי

משום מה אני מצליח לראות שם רק את הפורום הבינלאומי שלהם שמדבר רק על קריסטל פאלאס, כנראה יש להם קשר איתם

עד שיאשרו אותנו אנחנו בפורום העולמי שלהם, נראה לי שזה סוג של חדר המתנה ליוזרים של יריבות אירופאיות..

אם עפים מול האיסלנדים זה עליך.

שכחתי שיש גומלין בכלל

לא מבין איך אנשים יכולים לחשוב שאנחנו פייבוריטים עם הסגל שלנו נכון להיום. ראיתם איך נראנו אתמול? וגם בסיבוב הקודם?

אען קישור, אין עוצמה, אין פיזיות, אין יצירתיות, אין מהירות. כרגע אנחנו בינוניים מאוד בלשון המעטה. לדעתי זה 60-40 להם

אני חושב שאנחנו עוברים אותם, אבל בכל זאת זה לא יהיה סוף העולם אם לא נגיע לשלב בתים השנה, יש ליגה להתרכז בה

דרך אגב זה מדהים שנהיינו קבוצת בתים לגיטימית לליגה האירופית בשנים האחרונות

לא מבין איך אנשים יכולים לחשוב שאנחנו פייבוריטים עם הסגל שלנו נכון להיום. ראיתם איך נראנו אתמול? וגם בסיבוב הקודם?

אען קישור, אין עוצמה, אין פיזיות, אין יצירתיות, אין מהירות. כרגע אנחנו בינוניים מאוד בלשון המעטה. לדעתי זה 60-40 להם

במשחק מול יריבה קשה יותר מכבי תעלה את הרמה, המחוייבות והאינטנסיביות תהיה גבוהה יותר, אני די בטוח בזה.

חוץ מזה שיש לנו הרבה יותר ניסיון מהם באירופה. הייתי מעריך 65-35 לנו.

מי ישמע באר שבע נראתה אדירה...

להזכיר לכם שבאר שבע באליפות הראשונה שלה הודחה נגד פאקינג ת'ון בסיבוב הראשון?

אתם חייבים לעשות את ההבדל בין תחילת עונה לסגל שהוא באמת לא טוב

הסגל שלנו בסדר גמור, ממש לא נופל משל ב"ש וצריך שיפורים שפשוט יגרמו לו להיות שלם

אם תראה, אף אחד מהקבוצות הישראליות לא היה משהו משהו במשחקים באירופה עד עכשיו, כולם קיבלו גולים ובית"ר כבר הייתה על סף הדחה

אם לא ויטור הנבלה הזה, באר שבע עד עכשיו מלקקת את הפצעים מהפסד להונבד, הוא ממש חיפה על כל הטעויות של צדק, וברגע היחיד שהוא לא יכל לעשות את זה הם קיבלו גול... גם ההגנה של באר שבע עדיין לא בשיא שלה כרגע

98-2 להם.