Jump to content

ראיון עם שרן ייני

פנחס שוף

Recommended Posts

אני מתחרפן כל פעם מחדש כשעיתונאים, אוהדים של קבוצות אחרות והכי גרוע- אוהדי מכבי, שטוענים שאין לנו שחקני בית (שרון דוידוביץ' שואל את שרן על העניין הזה)

פאק איזה עוד קבוצה בטופ של הכדורגל משתפת כ"כ הרבה שחקני בית? ולא סתם שחקנים צעירים שאולי עוד שנה או שנתיים לא יהיו במועדון, אלא שחקנים שלפעמים גם שתי ידיים לא יספיקו כדי לספור את העונות שלהם בצהוב. כנראה כשחוזרים על שקר מספיק פעמים באמת מתחילים להאמין בו.

למכבי יש יותר שחקני בית מלכל קבוצה אחרת בפלייאוף העליון בעונה החולפת.

גם בהרכב.

גם בספסל.

אפשר להפסיק להתייחס לבולשיט הזה.

למכבי יש יותר שחקני בית מלכל קבוצה אחרת בפלייאוף העליון בעונה החולפת.

גם בהרכב.

גם בספסל.

אפשר להפסיק להתייחס לבולשיט הזה.

מה זה אפשר להפסיק להתייחס לבולשיט הזה? אנשים פשוט משקרים במצח נחושה ומתווים דעת קהל שפוגעת בסופו של דבר במכבי ובתדמית שלה. שוב, ע"י שקר מוחלט. אין לי בעיה עם דברים שנתונים לפרשנות, אין לי בעיה עם אנשים ששונאים את מכבי (כמו שאני שונא את הפועל לצורך העניין, אני מבין את זה שיש כאלה ששונאים את מכבי), אבל יש לי בעיה עם אנשים שפשוט כופרים בעובדות, וצריך להילחם בזה.

יש לנו יותר שחקני בית בסגל יותר מלכת קבוצה בפלייאוף העליון, אבל עדיין אין לנו מספיק שחקני בית צעירים דומיננטיים.

לטעון כזה אני לגמרי יכול להתייחס. האחרון שבאמת הפך לבעל חשיבות כבר 5-6 שנים בבוגרים.

אני חושב שלזה גם שרן התייחס.

אני מתחרפן כל פעם מחדש כשעיתונאים, אוהדים של קבוצות אחרות והכי גרוע- אוהדי מכבי, שטוענים שאין לנו שחקני בית (שרון דוידוביץ' שואל את שרן על העניין הזה)

פאק איזה עוד קבוצה בטופ של הכדורגל משתפת כ"כ הרבה שחקני בית? ולא סתם שחקנים צעירים שאולי עוד שנה או שנתיים לא יהיו במועדון, אלא שחקנים שלפעמים גם שתי ידיים לא יספיקו כדי לספור את העונות שלהם בצהוב. כנראה כשחוזרים על שקר מספיק פעמים באמת מתחילים להאמין בו.

האמת הופתעתי ששרן לא תיקן/העיר לו על זה

אם כבר להגיד שאפשר לנסות לשלב קצת יותר שחקני בית צעירים (יוני כהן הדוג' הכי טובה)

אבל טל-שרן-דור שחקני הרכב זה באמת מכובד

מה שאני רוצה שייני יהיה במכבי בעתיד, זה כמו ברחקאמפ באייאקס.

באייאקס יש "לב טכני". כך קוראים לצוות שאחראי על הפן המקצועי. חברים בו המנכ"ל אדווין ואן דר סאר, המנהל הטכני מארק אוברמארס, המאמן בוס וכן דניס ברחקאמפ. מה תפקידו של ברחקאמפ? רשמית הוא מכונה עוזר מאמן. בפועל אינו יושב על הספסל אלא עובד באופן אישי עם שחקנים. כמו כן הוא מה שמכונה "שומר האופי ותרבות המועדון".
זהו תפקיד לא רשמי שניתן בלא מעט קבוצות בהולנד לשחקני עבר או דמויות משמעותיות במועדון, כדי להקפיד שאף אחד לא יסטה מהדרך שבו המועדון הולך כל השנים.

מה שאני רוצה שיניי יהיה במכבי בעתיד, זה כמו ברחקאמפ באייאקס.
באייאקס יש "לב טכני". כך קוראים לצוות שאחראי על הפן המקצועי. חברים בו המנכ"ל אדווין ואן דר סאר, המנהל הטכני מארק אוברמארס, המאמן בוס וכן דניס ברחקאמפ. מה תפקידו של ברחקאמפ? רשמית הוא מכונה עוזר מאמן. בפועל אינו יושב על הספסל אלא עובד באופן אישי עם שחקנים. כמו כן הוא מה שמכונה "שומר האופי ותרבות המועדון".
זהו תפקיד לא רשמי שניתן בלא מעט קבוצות בהולנד לשחקני עבר או דמויות משמעותיות במועדון, כדי להקפיד שאף אחד לא יסטה מהדרך שבו המועדון הולך כל השנים.

תפור עליו

הוא נוצץ בתוך שממת האפור, הרדוד והקלישאתי שבתוכה הוא חי. הקונטראסט, בהחלט מגדיל אותו.

הוא בהחלט נוצץ בשממת אי תרבות הספורט שלנו, אבל הוא לא צריך את הניגודיות שתגדיל אותו, הוא גדול בדיוק כמו שהוא.