Jump to content

דור מיכה - מתי תגדל

David Nahum

Recommended Posts

מתי זה קרה- שאנשים הפסיקו להעריך עבודה קשה ומחוייבות? שהדרישה המינימלית היא לשובר שיוויון(ביטוי מטופש) בכל עמדה כאילו שככה מתנהל הכדורגל?

שמלך המבשלים, ילד שלנו, עומד לביקורת לא פוסקת כי הוא לא מה שאחרים מדמיינים?

נושא מיותר.

מיכה כבר לא ילד בן 19, את מה שיש ואין לו כולנו כבר יודעים ואין טעם לחרוש על זה שוב ושוב.

בשורה התחתונה הוא יופי של השחקן ,עם אחלה מספרים ואחד שצריך להמשיך לשחק אצלנו ולהיות גורם דומיננטי.

בגיל של מיכה למליקסון היו פחות שערים ואני מנחש שהרבה פחות בישולים, בטח מכריעים. אם מיכה היה גם נותן 8-10 שערים בעונה, הוא כבר מזמן לא היה פה.

מסכים, נראה כאילו הטרולים השתלטו על הפורום

מישהו חייב לקחת את המושכות לידיים בכל הנוגע למה שקורה כאן בזמן האחרון.

אין עוררין על יכולת המסירה שלו ו"לפתוח את המשחק".

פשוט מבאס כל פעם מחדש שכולנו יודעים שהוא יכול להיות באמת משהו גדול אם ישפר את נושא הפיזיות והבעיטות/סיומת. יש לו את היכולת ועם עבודה על שני האספקטים האלה הוא יכול להיות שחקן של דאבל פיגרס גם של שערים וגם בישולים (כמו שעשה עד עכשיו).

מתי זה קרה- שאנשים הפסיקו להעריך עבודה קשה ומחוייבות? שהדרישה המינימלית היא לשובר שיוויון(ביטוי מטופש) בכל עמדה כאילו שככה מתנהל הכדורגל?

שמלך המבשלים, ילד שלנו, עומד לביקורת לא פוסקת כי הוא לא מה שאחרים מדמיינים?

זה. יש פה מן עדריות שכזאת ואנשים פה מאבדים את עצמם עם כל ה'שובר שוויון' הזה.

אחד השחקנים המשמעותיים שיש במכבי, לפני גיל שיא, יותר מעשרה בישולים כל עונה.

נכון שיכול להיות יותר טוב, אבל בחיי, לא מוכר אותו בחיים.

מה אתם מצפים? הוא לא בניון והוא לא שחקן חלש, הוא שחקן לגטימי לסגל ומבשל לא מעט שערים, מה עשיתם ממליקסון? אף פעם לא נתן עונה גדולה בליגה מבחינת מספרים וכ'ו

עצם זה שאנחנו מתווכחים האם הוא שיפר משהו ביכולות שלו או לא,רק מראה שגם אם כן שיפר, עד כמה זה לא שיפור משמעותי.

אני מסכים עם פותח הנושא, אני אוהב את מיכה, אבל נראה שכבר שנים הוא באותה רמה, שחקן פרווה נחמד שנותן פה ושם מספרים, אבל לא שחקן להתלהב ממנו. מקווה שהשנה סוף סוף יעלה רמה.

עצם זה שאנחנו מתווכחים האם הוא שיפר משהו ביכולות שלו או לא,רק מראה שגם אם כן שיפר, עד כמה זה לא שיפור משמעותי.

אני מסכים עם פותח הנושא, אני אוהב את מיכה, אבל נראה שכבר שנים הוא באותה רמה, שחקן פרווה נחמד שנותן פה ושם מספרים, אבל לא שחקן להתלהב ממנו. מקווה שהשנה סוף סוף יעלה רמה.

נותן פה ושם מספרים זה אם היה נותן לצורך העניין 3-4 בישוחעם וגולים בעונה.

הבנאדם נותן דו ספרתי של בישולים, הכי גבוה בליגה, מיכה לא באנקר בהרכב בגלל חסרונותיו, אבל שחקן רוטציה בכיר.

אם מיכה ישפר את האלמנטים שאתם רוצים הוא לא פה, ובכל מקרה אני חי עם זה בשלום כל עוד הוא ממשיך לבשל ולתת מסירות מפתח ככה.

נותן פה ושם מספרים זה אם היה נותן לצורך העניין 3-4 בישוחעם וגולים בעונה.

הבנאדם נותן דו ספרתי של בישולים, הכי גבוה בליגה, מיכה לא באנקר בהרכב בגלל חסרונותיו, אבל שחקן רוטציה בכיר.

אם מיכה ישפר את האלמנטים שאתם רוצים הוא לא פה, ובכל מקרה אני חי עם זה בשלום כל עוד הוא ממשיך לבשל ולתת מסירות מפתח ככה.

אתה מבין? שחקן רוטציה בכיר. סבבה, עם זה אני מסכים. פשוט זה בדיוק עונה על ההגדרה של שחקן פרווה נחמד. ומה זה לא היה פה? זהבי אכל את כל הליגה ונתן פה כמה שנים טובות.

אתה מבין? שחקן רוטציה בכיר. סבבה, עם זה אני מסכים. פשוט זה בדיוק עונה על ההגדרה של שחקן פרווה נחמד. ומה זה לא היה פה? זהבי אכל את כל הליגה ונתן פה כמה שנים טובות.

עש הבדל עצום בין שחקן פרווה נחמד לשחקן רוטציה בכיר.

דור לא יתפתח יותר ממה שהוא היום וחבל.

הכל נעימי וכיפי לדור, החברה, החוזה במועדון שהוא גדל בו שהוא הגדול ביותר, לא נראה כאילו דור רוצה לעשות קפיצה קדימה + שנה אחרונה בחוזה. מבאס.

*אני מדבר על קפיצה קדימה ביכולות.

חוץ מזה, שברגע שהשוות למלקיסון, איבדת אותי ואולי עוד כמה שמכירים את מלקיסון.

מליקסון שחקן גדול, לא היו הרבה כאן בפורום שרצו שהוא יגיע למכבי אחרי פוליןצרפת, מלקיסון לדעתי הוא סמל לחפיף ועדיין הוא אחד השחקנים הטובים בליגה שהייתי רוצה במכבי.

אבל אל תשווה למלקיסון.

דור לא יתפתח יותר ממה שהוא היום וחבל.

הכל נעימי וכיפי לדור, החברה, החוזה במועדון שהוא גדל בו שהוא הגדול ביותר, לא נראה כאילו דור רוצה לעשות קפיצה קדימה + שנה אחרונה בחוזה. מבאס.

*אני מדבר על קפיצה קדימה ביכולות.

חוץ מזה, שברגע שהשוות למלקיסון, איבדת אותי ואולי עוד כמה שמכירים את מלקיסון.

מליקסון שחקן גדול, לא היו הרבה כאן בפורום שרצו שהוא יגיע למכבי אחרי פוליןצרפת, מלקיסון לדעתי הוא סמל לחפיף ועדיין הוא אחד השחקנים הטובים בליגה שהייתי רוצה במכבי.

אבל אל תשווה למלקיסון.

דור יתפתח עוד הרבה.

הוא כבר התפתח מאז שהגיע לבוגרים, ולהגיד שהוא לא זה פשוט טעות.

כולם רצו את מליקסון לא רק אתה, פשוט מליקסון רצה חוזה כמו בב"ש, שזה חוזה ל4-5 עונות (לא זוכר לכמה בדיוק הוא חתם) ואנחנו לא מביאים חוזים כאלה יותר.

בעונה הראשונה שלו בב"ש הוא לא הצליח להתרומם, עונה אחריה הוא היה מעולה, ובעונה האחרונה הוא הגיע למאני טיים ששאר העונה הוא היה די פצוע.

נכון שלא שיפר כלום , ובעיטה שלו מזכירה לי מישהו מכה כדור כדורגל עם מקל , אבל לא רוצה לחשוב עליו משחק במקום אחר בארץ.

אם בארץ אז שיהיה רק במכבי.

אני מוכן לראות אותו מתחשל ברמלה כמה עונות..