Jump to content

משחקי הכס עונה 7

הנדון

Recommended Posts

אז מה אם הוא יכול לספר? זה אדם אחד בלי שום הוכחה מלבד זה שהוא "ראה" את זה.

יעני, ג'ון סנואו ועוד כמה אנשים נלחמים ראש בראש עם הנייט קינג וצבא המתים בהרדהום ואז כשהם מספרים על זה אף אחד לא מאמין בשיט, אבל בראן שרואה דברים כשהוא מחבק עצים אז כולם מקבלים את המילה שלו?

וכן, אני מבין שכל אחד שלא מאמין פשוט יקבל הוכחה עם משהו על עצמו. זה עדיין לא אומר שהמילה שלו צריכה להתקבל פשוט ככה.

הוא נראה אמין שהוא עושה את הקטע הזה עם העיניים.

סתם חיקוי זול של אנדרטייקר.

אגב זה שהוא יכול להוכיח שיש לו כוחות לא באמת מוכיח שהוא דובר אמת לגבי בייליש.

לי הייתה בעיה אחרת עם הסצינה של תיאון - למיטב זכרוני כרתו לו רק את הבולבול, הביצים נשארו, לא? ואם לא, אז איך אין לו קול ציפציף? אם יש לו ביצים אז זה אמור לכאוב כמו לכל אחד. וגם אם אין, הוא לא אמור להגיב כאילו יש לו שריון שם, כמו שמוריו אמר.

עדיין זה לא מביך כמו הסצינת סקס של מסורס אחר רבותיי.

קול ציפציף למישהו שכרתו לו את הביצים זה מיתוס.

באשכים נוצרים הורמונים שבגיל ההתבגרות אחראים לכל מה שקשור "בגבריות" פיזית. בין השאר שיער גוף ושינוי הקול.

אם הסירוס נעשה אחרי שהקול כבר נשבר, הוא לא חוזר אחורנית ונהיה ציפציף פתאום.

הקול גם לא נשאר של ילד בן 12, כי חלל החזה, הגרון ומיתרי הקול גדלים פיזית (בדיוק כמו שיש הבדל בקול בין ילדה בת 11 ואישה בת 20, למרות שלנשים לא נשבר הקול).

ההבדל היחידי בקול של אלו שסורסו לפני גיל ההתבגרות זה שהם יכולים להגיע לטונים גבוהים כמו ילדים שצורחים או נשים ששרות אופרה.

בראן זו נקודה מצויינת

אני ממש לא מבין למה הוא מקבל כלכך הרבה יחס. ילד נכה ופלופ שאומר שהוא עורב עם שלוש עיניים ומדמיין דברים. איך הגיוני שזה מתקבל ככה כמובן מאליו ושעוד לוקחים אותו ברצינות?

דווקא לי מרגיש שהוא לא מקבל מספיק יחס.. בכל העונות הקודמות העלילה שלא הייתה משמימה ואז קיבל יותר זמן מסך, והעונה כשהוא דמות עם פוטנציאל ליצור עניין הוא לא מקבל מספיק זמן.. וזה ברמה שאני יכול לזכור את הסצינות שלו מהעונה הנוכחית בשליפה

דווקא דיברו על זה והוא אמר שהוא לא יכול להיות לורד ווינטרפל כי הוא ה3 אייד רייבן

צהוב עד המוות, אני מסכים שלעומת איך שבנו אותו הוא ממש לא קיבל מספיק זמן מסך ומעורבות בדברים החשובים, אבל זה לא סותר את זה שאין סיבה הגיונית שאנשים שם ייקחו אותו ברצינות

אהה נכון, נזכרתי.

ומי לוקח אותו ברצינות? סנסה וסאם?

סנסה יכלה להבין שבייליש מסבן אותה גם בלי שהוא יספר לה על הפיגיון, וסאם דביל.

דווקא דיברו על זה והוא אמר שהוא לא יכול להיות לורד ווינטרפל כי הוא ה3 אייד רייבן

צהוב עד המוות, אני מסכים שלעומת איך שבנו אותו הוא ממש לא קיבל מספיק זמן מסך ומעורבות בדברים החשובים, אבל זה לא סותר את זה שאין סיבה הגיונית שאנשים שם ייקחו אותו ברצינות

נראה לי שהסצינה שלו עם אד הלורד קומנדר בתחילת העונה אמורה לענות על זה.. ילד נכה שלא ראית בחיים מספר לך עליך דברים שאין שום סיכוי שהואא אמור לדעת.. לא רק לך, אלא לכל מי שרק ירצה.. זה נראה לי סיבה מספיק טובה כדי לקחת אותו ברצינות..

ענק, יש עוד ביצועים בסגנון?

אין יותר מדי שירים בסדרה, ומהמעט שיש, אני לא חושב שיש משהו שמתקרב לריינס אוף קאסטמיר.

יש כל מיני ביצועים ברשת שאפשר לחפש והם לא רעים בכלל.

בנוגע למוזיקה והנעימות מהסדרה, יש פה אחלה קאבר ל-LIGHT OF THE SEVEN (המוזיקה בסצינת הפתיחה של הפרק האחרון בעונה השישית, פיצוץ הספט):

ופה יש את ראמין דג'וואדי (המלחין שאחראי לכל המוזיקה בסדרה) מנגן אותו בלייב (אותה הופעה שבה סרג' טנקיאן הפתיע את כולם וביצע את ריינס אוף קאסטמיר):

אם כבר מוזיקה של משחקי הכס אז נתקלתי בזה לפני כמה זמן וזה פשוט אדיר:

מדהים!!! בדיוק בשבוע האחרון נתפסתי על הנעימה הזאת ואיך זה בא לי טוב עכשיו

גם הביצועים שהעלת אחרי זה מדהימים

לייט אוף דה סבן זה מאסטרפיס

חבל שלא הכניסו עוד שירים לסידרה, לא חסר

הנעימה עצמה לא כזאת מטורפת, אבל האופן שבו שילבו אותה בסדרה זה מאסטרפיס ללא ספק. אחת הסצינות שעשויות הכי טוב בתולדות הטלוויזיה, לא פחות.