Jump to content

כריסטיאן באטוקיו חתם במכבי תל אביב

yellowgunner

Recommended Posts

הערכה שלי :

כמה משחקים ראשונים שלו אנשים יתרשמו לחיוב מהמשחק שלו.

סיבוב שני בליגה ידברו כבר על כך שהוא לא משדרג את מכבי.

רובן מיקאל חזר אלינו בשם אחר.

מוכן לקבל את מיקאל בגיל 25

גולסה, דסה, דאווידזה, וגם הבחור הזה שכביכול שחקן 50-50 ...

מה הסיכוי שאחד מהם לא יהיה פצוע (גולסה), גרוע (צמד המגינים שלא יודעים להגן), או לא יתאקלם (הכריסטיאן הזה) ?

ייני לא צריך לדאוג לדקות שלו, אבל אם הדקות האלו יהיו בעמדת הגרזן האחורי אז אנחנו צריכים לדאוג

רזומה מאוד מאוד מאכזב יחסית לרכש שהייתי רוצה לראות כאן. על פניו נראה שחושבים פה בקטן. בואו נקווה שמי שעושה את הסקאוט במכבי יודע דברים שאני לא.

רזומה מאוד מאוד מאכזב יחסית לרכש שהייתי רוצה לראות כאן. על פניו נראה שחושבים פה בקטן. בואו נקווה שמי שעושה את הסקאוט במכבי יודע דברים שאני לא.

אולי להפך והחתימו אותו על תקן החתמת זר לעיבוי סגל כמו מארבל, מיקאל, ראדוניץ...

לפחות הרזומה שלו יותר מרשים משלהם.

אולי להפך והחתימו אותו על תקן החתמת זר לעיבוי סגל כמו מארבל, מיקאל, ראדוניץ...

לפחות הרזומה שלו יותר מרשים משלהם.

או סוף סוף מישהו מבין מה הביאו פה. עוד מארבל. בבקשה צאו מהאשליה שהביאו פה את דל פיירו הבא.

על מיקאל אני לא מדבר. יכול לצחצח למיקאל את הנעליים וגם זה בקושי.

או סוף סוף מישהו מבין מה הביאו פה. עוד מארבל. בבקשה צאו מהאשליה שהביאו פה את דל פיירו הבא.

אני חושב שאני אצטט את ההודעה הזו הרבה פעמים.

הביאו שחקן צעיר יחסית ורעב עם פוטנציאל גבוה

למה ישר לטנף למה?

מי חושב שהוא דל פיירו הבא?

מיקאל היה שחקן גדול בעברו, במכבי הוא לא היה מספיק טוב.

לאט לנו עם מארבל/דל פיירו. אין טוב ממראה עיניים ויהיה לך את כל ההזדמנויות לגבש דעה אמיתית.

מיקאל אחלה. אני בעדו. לא הסתייע):

גם את אוגו ב"ש הביאו מטיזינבי ...

הכוונה שבניגוד להחתמות "עיבוי סגל" שג'ורדי תמיד סוגר בדקה ה 90 של חלון העברות, שתכלס אף אחד לא מדמיין שייצא מהם משהו, אז אולי (הלוואי) וזה שחקן שבתוכנית רכש מקביל אליהם בהיררכיה, ושבניגוד אליהם עוד אפשרי גם שישתלב ויהיה שחקן ליגה מוביל. משהו כמו גולסה.

אם זה נכון וצפויים לנו עוד 3 החתמות סטייל ההחתמה של וידאר+סקאריונה בחלון הקודם, אז הוא החתמה טובה.

אם הוא ה"סקאריונה" של חלון קיץ 2017 אז מצבנו לא טוב.

לכל הפסימיים אני רוצה להזכיר שאת אוגו שכולם פה גומרים ממנו ואיזה שובר שיווין הוא אז תזכרו שהביאו אותו מקבוצת מרכז טבלה בפורטוגל ולפני שיחק בעיקר בליגת מילואים בספרד

אווווו סוייר בוא לפה

לכל הפסימיים אני רוצה להזכיר שאת אוגו שכולם פה גומרים ממנו ואיזה שובר שיווין הוא אז תזכרו שהביאו אותו מקבוצת מרכז טבלה בפורטוגל ולפני שיחק בעיקר בליגת מילואים בספרד

אוגו זה כמו החתמות של פעם כמו פישונט, רוסו, אובארוב, קנדאורוב, קוביקה וכו'. מביאים זר, שם מפוצץ, לא עבר בקבוצות גדולות לא חצי מיליון יורו שכר, ופוגעים בשחקן שהופך למפלצת בליגה.

תסתכלו על זה ככה,

נגיד ולא היינו מביאים אותו עכשיו.

עוד שנה בקיץ 18/19 מכבי מחפשת קשר מרכזי.

אתם שומעים שהיא רוצה להגיש הצעה בסך 1.5 מיליון על שחקן ארגנטינאי עם עבר באיטליה ואנגליה, בן 26 מהליגה הצרפתית הבכירה שכבש 5 ובישל 6 .

לא הייתם רוצים ?

זו ממש לא פנטזיה רחוקה, כי הוא היה סך הכל במרחק נקודה בודדת מלעלות לליגה הבכירה שם, אלא שאז הוא כנראה לא היה מסתכל לכיוון שלנו..

מישהו קרא לו דל פיירו הבא?

הביאו שחקן שנחשב כישרון גדול, שציפו בזמנו שיהיה שחקן הרכב בקבוצה מליגה ראשונה באיטליה, אבל הוא לא מימש את הפוטנציאל שלו, הייתי מחכה קצת עם הביקורות עליו.

דרך אגב אני בטוח שאם באר שבע מביאים שחקן כזה בהעברה חופשית, אז הרבה אנשים היו אומרים איך באר שבע מצליחה להביא שחקנים כל כך טובים בהברות חופשיות.

באטוקיו יכול לחלום על קבוצת מרכז טבלה בפורטוגל.

הרזומה שלו:

3 עונות, 5 הופעות באודינזה. לא רלוונטי.

2 עונות בווטפורד בליגה השניה, אחת מהן הם היו בצמרת ואחת מרכז טבלה. שוחרר

ירידה לליגה השלישית באיטליה

2 עונות מרכז טבלה בליגה השניה בספרד. לא האריכו לו חוזה.

יש במכבי מי שעושה סקאוט ומין הסתם הוא יודע יותר טוב ממני, אבל רבאק, איך שלא תהפכו את זה, אתם רואים את באר שבע מביאים שחקן עם כזה רזומה? כמובן שזה לא אומר המון על היכולת שלו ויכול להיות שיתברר כבינגו אבל בואו נהיה מודעים לעובדות לפני שבונים כאן הררי ציפיות. צפו למראבל, לא לבואטנג זה הכל.

בואנה רביד אתה לא נורמלי. אתה מזמין בכוח.

אשכרה מראבל??

ורשום בכתבה של יוכין שהציעו לו בברסט חוזה חדש והיו מתים שהוא יישאר, הוא רצה לעזוב.

בעונה שעברה הוא היה הכוכב שלהם. והליגה השנייה בצרפת לא רעה בכלל.

באטוקיו יכול לחלום על קבוצת מרכז טבלה בפורטוגל.

הרזומה שלו:

3 עונות, 5 הופעות באודינזה. לא רלוונטי.

2 עונות בווטפורד בליגה השניה, אחת מהן הם היו בצמרת ואחת מרכז טבלה. שוחרר

ירידה לליגה השלישית באיטליה

2 עונות מרכז טבלה בליגה השניה בספרד. לא האריכו לו חוזה.

יש במכבי מי שעושה סקאוט ומין הסתם הוא יודע יותר טוב ממני, אבל רבאק, איך שלא תהפכו את זה, אתם רואים את באר שבע מביאים שחקן עם כזה רזומה? כמובן שזה לא אומר המון על היכולת שלו ויכול להיות שיתברר כבינגו אבל בואו נהיה מודעים לעובדות לפני שבונים כאן הררי ציפיות. צפו למראבל, לא לבואטנג זה הכל.

תזכיר לי מתי הוא שיחק בליגה השנייה בספרד? אתה מתכוון כנראה לצרפת, בכל מקרה הוא היה מצויין שם והם רצו שימשיך זה הוא שהעדיף לעבור לקבוצה אחרת.