Jump to content

כריסטיאן באטוקיו חתם במכבי תל אביב

yellowgunner

Recommended Posts

הוא לא פיזי (הוא קטן) ולפי הסרטונים הוא לא עשה מהלכים יצירתיים והבעיטה שלו די מלוכלכת (מעיד על טכניקה)..

הוא יכול להוסיף אנרגיה לקישור העייף שלנו. אבל הלוואי שהוא יותר טוב ממה שאני חושב.

הגבתי לך לגבי הסרטון של אורי קופר, פספסת שם את כל הפואנטה שלו.

הוא פיזי, הוא נמוך כן אבל הוא בנוי מעולה ובכללי נראה שור נמוך.

הוא לא פיזי (הוא קטן) ולפי הסרטונים הוא לא עשה מהלכים יצירתיים והבעיטה שלו די מלוכלכת (מעיד על טכניקה)..

הוא יכול להוסיף אנרגיה לקישור העייף שלנו. אבל הלוואי שהוא יותר טוב ממה שאני חושב.

תקרא עליו קצת. הוא טכני מאוד וגם פיזי. אל תן לזה שהוא נמוך להטעות אותך, הוא בנוי טוב ומתאבד על המגרש. קאמיקאזה כזה.

תקרא עליו קצת. הוא טכני מאוד וגם פיזי. אל תן לזה שהוא נמוך להטעות אותך, הוא בנוי טוב ומתאבד על המגרש. קאמיקאזה כזה.

ישראלביץ לעשירים.

סתם

אם הוא יהיה הצלחה במכבי כמו ההצלחה שהיתה לי איתו בפיפא 15 אז זאת החתמה חזקה...הייתי באמצע mode של קריירה שאתה מקבל קבוצה של שחקנים אנונימים ולאט לאט מנצח ומחזק אותם והוא היה הפרוספקט הראשי ואחת ההצלחות הגדולות שלי שם........מעבר לזה אין הרבה מה להגיד עליו מצד אחד לא רזומה כל כך מרשים מבחינת הרקורד והכיבושים...מצד שני קשה לזלזל בשחקן שבא אחרי עונה של 8 שערים ו6 בישולים בצרפתית השניה...ואם אלה היו המספרים שלו כל השנים אז הוא כנראה לא היה פה......חושב שהחדות שלו תלויה גם בהחתמות האחרות....אם יגיעו עוד מגן/קשר גרזן/קיצוני זר ברמות גבוהות והכל יתחבר אז גם המספרים שלו יהיו טובים יותר אם לא אז פחות....ניתן לזמן לדבר

רקורד והדו״ח של אורי קופר.

לפי מה שראיתי הוא בעיקר תזזיתי (בלי טכניקה עילאית או יצירתיות מרשימה).

מה ראית בדו"ח של אורי קופר? שהוא בועט הרבה מרחוק ומוסר מסירות מפתח? נראה לי אחלה דווקא

לא יודע אם שמתם לב אבל לפי האינסטגרם של באטוקיו הוא נראה חברותי מאוד וכבר התחבר לראיקו גולסה ושויינפלד, נראה כאילו שיפור חיובי מאוד לחדר ההלבשה. והוא רק שבוע פה

לא יודע אם שמתם לב אבל לפי האינסטגרם של באטוקיו הוא נראה חברותי מאוד וכבר התחבר לראיקו גולסה ושויינפלד, נראה כאילו שיפור חיובי מאוד לחדר ההלבשה. והוא רק שבוע פה

גם יוני כהן מצתלם איתו, בהחלט נראה חברותי, רק נשאר לראות אותו משחק

שוב באטוקיו העלה תמונה שלן לאינסטגרם ויונתן כהן מיכה וגולסה מגיבים לו שם. ברכה לחדר הלבשה מסתמן

זה לא גולסה אלא איזה עמוד מעריצים של גולסה, מצחיק שהוא הגיב לזה חחחח

חברתי זה מעולה אבל יותר חשוב לי שישתלב מקצועית.

יש לו פוטנציאל, בוא נקווה שבמכבי הוא יממש אותו.

אולי נראה ממנו דקות ראשונות יום חמישי..