Jump to content

פנטזי פוטבול 2017

Omer

Recommended Posts

הניצחון הכי קשה שאפשר וכ"כ מתוק :-) מחזור הקרוב משחק עונה נגד רון, וכנראה שאקבל בראש לאור המאצ'אפים הבעייתיים שיש לי.

מעיין ותורג'י, אני רק רוצה לציין שאתם לא היחידים עם פציעות בהתמודדות בינינו. מאריוטה לא שיחק מחצית שלמה בגלל פציעה (כולנו יודעים כמה מחצית של QB יכולה להיות משמעותית), ג'ורדן ריד שיחק בערך 5 סנאפים הערב בגלל הפציעה שהוא גורר, וגם הקיקר שלי הוא תחלופה של הרגע האחרון לסנטוס שנפצע ושוחרר מהצ'יפס.

ליאור, בעודי מתלונן ומבכה את הפציעות של דלווין קוק, קלטתי שאתה עובר אחת מעונות הנאחס הגדולות בכל הזמנים: דיוויד ג'ונסון, אנדרו לאק, אלן רובינסון ועכשיו גם קרסון של הסיהוקס. בחייך תרים כמה שחקנים של דאלאס מהווייברס!

ומייק וויליאמס, קורי קולמן או סתם שחקנים כמו אדלמן שנבחרו באוטופיק וקאם ניוטון שאולי משחק אבל אחרי ניתוח בכתף וזורק כמו ילדה. רק גרונק נשאר אצלי מהדראפט.

בחיי שגם השחקנים בווייברס נגמרים, עוד מעט אני צריך לעלות עם הרכב מלא בק״ב וקיקרים.

ומייק וויליאמס, קורי קולמן או סתם שחקנים כמו אדלמן שנבחרו באוטופיק וקאם ניוטון שאולי משחק אבל אחרי ניתוח בכתף וזורק כמו ילדה. רק גרונק נשאר אצלי מהדראפט.

בחיי שגם השחקנים בווייברס נגמרים, עוד מעט אני צריך לעלות עם הרכב מלא בק״ב וקיקרים.

מזל שאנחנו לא ליגה של 12, אה? שנה שעברה תמיד היה מישהו להביא מהווייברס.

אבל זה מגביר את האתגר, ומכריח לעבוד יותר טוב בלעבור על סטטיסטיקות ואפילו בלראות תקצירים (לומדים ככה על סגנון משחק של שחקנים ושל קבוצות, ויותר קל לבחור עם מי לשחק נגד קבוצות מסויימות).

אני פישלתי השנה בענק בדראפט, ובגלל שהליגה גדלה יותר קשה לי העונה לחפות על זה בוייברים. אבל צריך להתחיל לשים לב לשמות לא מוכרים.

שימו לב שלפעמים יש שחקנים שפורצים בגלל פציעה של מישהו אחר, ובגלל זה הם עדיין לא בטופ של הנקודות פר משחק, אבל יכול להיות שווה להמר עליהם.

מה שאני חייב לעבוד עליו בדראפט הבא זה בעיקר סדר נכון. הבאתי מצאתי בודדות כמו קלסי כי בחרתי אותם מוקדם, אבל אז נגמרו לי כל הכוכבים שצריך לבנות עליהם בעמדות הרץ והרסיבר. ואת קרסון כמובן הייתי יכול לבחור יותר מאוחר, למרות שחששתי שמישהו מכם יסחט אותי תמורת סיבוב גבוה בגלל החולשה שלי אליו.

וכן, אני חושב לשקול מחדש את מדיניות ה"בלי שחקנים מדאלאס/וושינגטון/נ"י.

שמות לא מוכרים ומפתיעים זה נחמד, אבל ראנינג בק שלישי מקבוצה רנדומלית שאולי בדרך לפריצה זה עדיין לא זיק או הווארד.

בסוף כל מה שאתה צריך בשביל להיות מועמד לאליפות זה 2-3 ראנינג בקס + 2 רסיברים ברמה גבוהה, כל השאר זה שטויות. יש יתרון אם אתה מצליח לקחת את בריס/רודג'רס/בריידי או את גרונק/קלסי או את טאקר, אבל זה לא הבדל כזה משמעותי על השאר השחקנים בעמדות שלהם.

עומר, אתה בעיקר צריך להפסיק עם החארטות. לא לקחת את זיק או את בקהאם כי הם מיריבות של האיגלס זה סתם מטומטם.

אגב כמו שנה שעברה גם העונה כל מי שמשחק מולנו נותן הצגות. אנחנו מקום שלישי בנקודות זכות אבל גם בנקודות חובה ומקום שני מבחינת breakdown (יעני כמה קבוצות היינו מנצחים בכל שבוע מבחינת ניקוד).

מקווים להתאושש ולחזור לעצמנו בשבוע הבא מול עומר.

שמות לא מוכרים ומפתיעים זה נחמד, אבל ראנינג בק שלישי מקבוצה רנדומלית שאולי בדרך לפריצה זה עדיין לא זיק או הווארד.

בסוף כל מה שאתה צריך בשביל להיות מועמד לאליפות זה 2-3 ראנינג בקס + 2 רסיברים ברמה גבוהה, כל השאר זה שטויות. יש יתרון אם אתה מצליח לקחת את בריס/רודג'רס/בריידי או את גרונק/קלסי או את טאקר, אבל זה לא הבדל כזה משמעותי על השאר השחקנים בעמדות שלהם.

עומר, אתה בעיקר צריך להפסיק עם החארטות. לא לקחת את זיק או את בקהאם כי הם מיריבות של האיגלס זה סתם מטומטם.

אני עדיין ממשיך להגיד לכם שלבחור את זיק העונה זה מטומטם. רצים לא נותנים שתי עונות על ברצף, ולא אכפת לי שהוא צעיר.

הסצנריו הכי טוב שמעיין ותורג'י יכולים לקוות לו זה שייתן חצי עונה טובה לפני שישבור את הצלעות או משהו כזה.

אישית אני מקווה שדאלאס המטומטמים ימשיכו לתת לו כמה שיותר נשיאות, הם יגרמו לו לפרוש בגיל 26.

אחי, אומר הווארד ואומר ראנינגבק שלישי באותו משפט זה בדיוק מהות העניין:

עונה שעברה אני הרמתי את הווארד בווייברס אחרי שלנגפורד (או איך שלא קוראים לו) נפצע, והוא הפך למפלצת שהוא נהיה, כשגם שהוא חזר מהפציעה הווארד השתין עליו בקשת.

אותו סיפור היה לי עם יאקיז רודג'רס (RB3 של טמפה ביי עונה שעברה) שהפך למפלצת.

ככה שכן אפשר למצוא שחקנים מעולים בווייברס, ואני תמיד משתדל לפנות לעצמי מקום אחד בסגל לשחקן כזה, לראות איך הוא מתבשל.

טוב גיליתי שאתם מנסים לדפוק אותי בטריידים.

בכל מקרה כמה כבר פנו אליי, אז רק תחליטו מי מביניכם הראשון שמקבל את אלכס סמית' בתמורה לשני רסיברים או לרסיבר אחד פלוס רץ אחד - שכל אחד מהם שווה דו ספרתי לשבוע. זה ה-MVP, מישהו מכם יקבל אותו, הסגלים שלכם מתחילים להיות קצרים, אין את מי להרים בוייברים. יאללה.

אחי, אומר הווארד ואומר ראנינגבק שלישי באותו משפט זה בדיוק מהות העניין:

עונה שעברה אני הרמתי את הווארד בווייברס אחרי שלנגפורד (או איך שלא קוראים לו) נפצע, והוא הפך למפלצת שהוא נהיה, כשגם שהוא חזר מהפציעה הווארד השתין עליו בקשת.

אותו סיפור היה לי עם יאקיז רודג'רס (RB3 של טמפה ביי עונה שעברה) שהפך למפלצת.

ככה שכן אפשר למצוא שחקנים מעולים בווייברס, ואני תמיד משתדל לפנות לעצמי מקום אחד בסגל לשחקן כזה, לראות איך הוא מתבשל.

לא הבנתי מה אתה קשור. אנחנו מדברים פה על לבנות כמעט את כל הקבוצה מחדש דרך הווייברס ואתה מדבר איתי על שחקן אחד או שניים.

לא הבנתי מה אתה קשור. אנחנו מדברים פה על לבנות כמעט את כל הקבוצה מחדש דרך הווייברס ואתה מדבר איתי על שחקן אחד או שניים.

בפנטזי מספיק שאתה מוצא 3 יהלומים כאלה (ריאלי לחלוטין) and you're back on track.

יש לך 4 עמדות שלרוב הן סחורה לחלוטין או חצי סחורה (qb,te,def,k) ועוד 5 עמדות שצריך להשקיע עליהם יותר זמן, כלומר חשיבה לטווח בינוני ארוך. ודווקא אותן 5 עמדות מייצרות כוכבים "בלתי צפויים" במהלך העונה.

זה לא קל, אבל גם לא בלתי אפשרי.

הליגה שלנו גם לא מסובכת מדי.

6 קבוצות עולות, לא?

גם מי שעכשיו בפיגור של 3-4 משחקים יכול לחזור לעניינים.

נראה לי שהמשחק שלי ושל קידרון בירס יהיה המשחק עם הניקוד הכי נמוך בהיסטוריה... נקווה שרודג'רס לא יתפוצץ היום, ואם כן שזה יהיה לאדאמז (שאין לי מושג איך הוא משחק אבל מי אני שאתלונן)

מפתיע אותי שאני ככה דורס את גולן.

במחזורים האחורים הוא היה מפלצת וגם עד כה עשה הכי הרבה נקודות בליגה.

מפתיע אותי שאני ככה דורס את גולן.

במחזורים האחורים הוא היה מפלצת וגם עד כה עשה הכי הרבה נקודות בליגה.

האמת שאין שום קשר לקבוצה של גולן, הם בסדר עד עכשיו. זה נטו התפוצצות של הקבוצה שלך. וזה עוד לפני שהאנט שיחק וגם ווילסון עדיין באמצע המשחק שלו. כל הכבוד.

איך נפלתי עם אודל :(

אני יותר מנסה להבין למה לעזאזל הרמת את דלווין קוק כשהוא בIR.

האמת שאין שום קשר לקבוצה של גולן, הם בסדר עד עכשיו. זה נטו התפוצצות של הקבוצה שלך. וזה עוד לפני שהאנט שיחק וגם ווילסון עדיין באמצע המשחק שלו. כל הכבוד.

תודה, ובכל זאת, גולן עשה הרבה יותר נקודות מזה ב2 מחזורים הקודמים. יש לו קבוצה לא פראיירית בכלל.