Jump to content

פנטזי פוטבול 2017

Omer

Recommended Posts

אל תכניס לי מילים לפה. לא אמרתי שהפסדתם. פסיכולוגיה בשקל. משלים מניין קלאסי. אני לא אגרר לזה יותר

די נו, אם לא היה לך את וויטן הייתי אולי מקווה בסתר ליבי, אבל פער של 15 וקצת נקודות כשיש לנו את זיק ולך את וויטן (שממשיך להיות המטרה החביבה על פרסקוט) ועוד מול הגנה אדירה כמו הקרדינלס? זה אבוד וזה נטו בגלל ההתעקשות שלי לפתוח עם ההגנה של הרייבנס.

די נו, אם לא היה לך את וויטן הייתי אולי מקווה בסתר ליבי, אבל פער של 15 וקצת נקודות כשיש לנו את זיק ולך את וויטן (שממשיך להיות המטרה החביבה על פרסקוט) ועוד מול הגנה אדירה כמו הקרדינלס? זה אבוד וזה נטו בגלל ההתעקשות שלי לפתוח עם ההגנה של הרייבנס.

מניח שאקום ואראה שזיק נתן 20+ נקודות ו-וויטן עם איזה 2.60 כזה

למה למען השם יש לכם 3 הגנות ?!

כי אני מפגר. בתכל'ס כי לא ידענו איזה מהן תתפוס ותהייה טובה והגנה זה נכס לפלייאוף. אנחנו מאמינים בסגל שלנו ויש לנו הרכב מעולה (על הנייר) וספסל אחלה (על הנייר) אז אפשר לאגור הגנות.

ההפסד השבוע נטו עליי כי האמנתי בהגנה של הרייבנס. בינתיים במשך שלושה שבועות ההגנה שלנו דפקה אותנו, כשמתוכם הג'אגוארס דפקו אותנו פעמיים.

אוי זה יכאב. יאללה שוויטן יתפוס משהו. לא מאמין שהשטות שלי אחראית להפסד הכואב בתולדות הליגה. על פאקינג 0.02!!!

כבר הובלנו. ב carry האחרון הוא איבד חמישה יארד ויובל ניצח.

לא ראיתי שהובלנו. בכל מקרה לא הגיע לנו לנצח בגלל הטמטום שלי. איזה חבל על איבוד היארדים. המשחק גמור. כדי להוסיף חטא על פשע דאלאס ניצחו. דאק יעשה ברך ויאללה לקפל. סעמק.

אני חושב שיקח לי זמן לעכל את מה שקרה כאן היום

(3:52) E.Elliott right tackle to DAL 35 for -8 yards (M.Golden).

תורג'ילבלב אני מצטער. זה עליי. שברון הלב הזה עליי ורק עליי. שוב כשלתי בבחירת הגנה.

שבועות כאלה גורמים לי לשקול את המשך דרכי במשלים מניין. למועדון המפואר הזה מגיע יותר בעמדת המנג'ר ואני יודע שאם ההנהלה תקבל את התפטרותי המועדון בידיים טובות עם הסגל הטוב בליגה ומאמן שיש לו את הידע, הכלים והחושים הכי מחודדים בליגה.

יששששששששששששששששששששששששש

עכשיו שאני רואה איך זה קרה זה בכלל מטורף!!

ON TO THE NEXT ONE

אחרי ישיבת הנהלה בהולה של משלים מניין הוחלט לתת לי גיבוי אך להעביר את סמכויות הפלייקולינג לתורג'ילב. נשבע לכם שאני עדיין מבואס מזה. למה הסכמתי להיכנס לחרא הזה?

"מרגע של עצבות נצא גדולים וחזקים".

למה למען השם יש לכם 3 הגנות ?!

רק עכשיו קלטת? אני צוחק עליו על זה כבר שבוע, הגשתי לו הצעת טרייד של ההגנה שלי תמורת אנטוניו בראון.

רק עכשיו קלטת? אני צוחק עליו על זה כבר שבוע, הגשתי לו הצעת טרייד של ההגנה שלי תמורת אנטוניו בראון.

הגנות הן סחורה.

חוץ מההגנה של הברונקוס ואולי הטקסנס לא הייתי משקיע על אף אחת.

זה דבר מאוד דינמי ומשתנה.

הגנות הן סחורה.

הטקסאנס מכרו אותנו בשבוע הראשון, הסיהוקס בשבוע השני והרייבנס ביישו אותנו השבוע.

אני מסכים שהגנות הן סחורה אבל לאור מצבת הרצים (זיק, קוק, מונטגומרי וקרוול), הרסיברים (בראון ותומאס) והטייט אנדז שלנו (דלייני ווקר ועכשיו גם גראהם), אין לנו בעיה לקנות סחורה לפי משקל.

הגנות הן סחורה.

גם קל למצוא הגנה טובה בוייברים בדר"כ, זה דבר נורא דינמי, וגם בהגנות-על, פציעה אחת משנה הכל. בגלל זה לא הבנתי למה הם אוגרים אותן.

גם קל למצוא הגנה טובה בוייברים בדר"כ, זה דבר נורא דינמי, וגם בהגנות-על, פציעה אחת משנה הכל. בגלל זה לא הבנתי למה הם אוגרים אותן.

א. כי אנחנו יכולים

ב. כי אין לנו צורך בעמדה אחרת נכון לעכשיו

ג. כדי שתהייה לנו אפשרות להעריך עם איזה הגנה אפשר להמשיך הלאה

אגב, קחו בחשבון שלא החזקנו קיובי מחליף ועד השבוע גם לא החזקנו טייט אנד מחליף (אבל ג'ימי גראהם היה אופציה טובה מדי בשביל לוותר עליו).