Jump to content

מזיינים את בש 4

Sawyerdroid

Recommended Posts

לאימפריה יש את היתרונות ואת החסרונות שלה, ולא זה לא "כללים חסרי זהות" כקונספט.

בכל מקרה יש להם אוהדים מסכנים, אני אשכרה בעדם כשהם משחקים באירופה.

זה הפריים של החיים שלהם מה שקורה בשנתיים האחרונות ובצדק אבל הם גרגר אבק במבחן הזמן בכל מה שקשור בספורט בכלל ולכדורגל בפרט.

לצערם הם התעוררו מאוחר מדי, אם הם היו קמים באייטיז אולי הם היו חיפה של היום. בתכלס כקבוצת פריפריה חיפה נמצאת שם במקומם, אולי עוד כמה שנים תיווצר ביניהן יריבות שתשכיח את כל הבריתות המרגשות.

לצערם הם התעוררו מאוחר מדי, אם הם היו קמים באייטיז אולי הם היו חיפה של היום. בתכלס כקבוצת פריפריה חיפה נמצאת שם במקומם, אולי עוד כמה שנים תיווצר ביניהן יריבות שתשכיח את כל הבריתות המרגשות.

לא חושב שיש סתירה.

הן לא גנבו אוהדים אחת לשנייה.

אחת קבוצה של הצפון, השנייה של הדרום.

חיפה היא קבוצת הצפון. יש קבוצת מרכז, קבוצת צפון, קבוצת ירושלים אבל אין קבוצת דרום. מהבחינה הזו הם במקום מושלם, הם צומחים לתוך ואקום גם גיאוגרפית וגם מקצועית.

סבבה, אבל אם הם ימשיכו להצליח ככה כמה שנים טובות (לא בהכרח אליפויות, אבל ריצה קבועה בצמרת) ועם התנהלות נכונה כמו בשנים האחרונות, בסוף יהיה להם קהל שישאר.

בטווח הרחוק מאוד אני יכול לראות איך הם יחליפו את הפועל בטופ4 המסורתי כביכול

באמת שאני לא מבין.
למה אתם מתעקשים בלי סוף לומר לב"ש ואוהדיה שאין לנו יריבות איתם ושהם בכלל לא מעניינים? למה אתם כל הזמן קוראים בפורום שלהם? למה לעזאזל להשקיע זמן ומשאבים בקונטרות לתפאורה שלהם? אתם רק מתעקשים שלא יהיה שיר על ב"ש רק כדי להצהיר בלי סוף "אין לנו אפילו שיר עליכם" . כמו איזה ילד דפוק שהולך אחרי החבר הגמד שלו מהכיתה ואומר לו אני גמרתי אתך שומע? לא מדבר אותך יותר אל תפנה אלי לא חבר שלך, אל תנסה אפילו להתנצל, וככה מלווה אותו לכושלאימא שלו.
מה אכפת לי מה הם אומרים או כותבים או איך נראית היד של המשה רבנו שלהם?
בכלל כל הקונספט הזה של ציטוטים מהשדים או מהדרום או מטיז אל נאבי כל כך מיותר פאתטי מביך ושאר ביטויים חסרי מודעות עצמית שכותבים יותר מדי אנשים (יוזרים יוזרים) שבכלל לא מבינים מה זה מודעות ומי זה העצמי הזה בכלל.
ב"ש אחלה קבוצה, באמת אחת הטובות שנראו כאן ב 27 שנים שאני רואה כדורגל בארץ וזה ממש לא כיף שהם הצליחו לעשות זאת בפחות כסף מאיתנו ולמרות שייש להם אולי ארבעה שחקנים שהייתי לוקח אלינו (ויטור, ואקמה, אוגו בעל הסארס ואוחנה אבל זה לא הדיון) . אבל יש להם מאמן מוכשר ומעולה שאני מקווה שיגיע אלינו יום אחד (הוא גם מאוד מתאים לנו באופי היהיר שלו).
וגם יש להם קהל מרשים, וטרנר הוא מגרש עוצמתי שמלא באוהדים שלהם שמעודדים (לא כמו בסמי) ושרים.
אין לי מושג ממתי הם אוהדים וברור שרובם הצטרפו בשלוש שנים האחרונות אבל לב"ש תמיד היה קהל גדול ופנאטי (ברובו מפגר לא מפותח אלים והרסני כיאה לתוצאות נישואי אחים/בני דודים כנהוג במגזר) ששנא אותנו עוד כשהגענו לקחת אצלם את האליפות ההיא מחיפה ב95.
אבל זה לא מעניין אותי. באמת. אני לא צריך להקטין אותם כדי להגדיל את עצמי. מי שיש לו עגלה מלאה וגם יודע את זה לא רץ אחרי הכרכרה שעקפה אותו בסיבוב כדי לספר לה שזה בגלל השופטים והפנדלים והתקשורת המחבקת. מי שיש לו עגלה מלאה ממשיך לנסוע ולעשות את תפקידו. של מיץ לתת כסף ולנהל, של גורדי לשפר סגל ולאמן, של השחקנים לקרוע את המגרש ולהכניס את הכדור המזוין לרשת ושלנו פאקינג שלנו זה ל ע ו ד ד.
מה מעניין אותכם ממתי יש להם חולצה ומנוי? למה הם מודעים וכמה הם מבינים שאנחנו הכי יפים וגדולים וחשובים. אנחנו היחידים שקיימים וזה לא תלוי במודעות או הכרה של מישהו. תשתחוו או לא אתם שטיח שלנו.
אוהד מכבי צריך להיות קפיטליסט חזירי, לפחות בכדורגל. הוא לא מנהל דיונים על רגשי הקיפוח של היריבה הוא לא מתפלסף על האותנטיות של אוהדי היריבה ולא משנה מיהם? הוא לא מכיר אותם. מכבד את קיומם כי הם קיימים אבל מבחינתו הם שם רק כדי להיות אוהדי היריבה שהיא התפאורה לקבוצה שלו. וזה נכון גם כשזה לא נכון כלומר שהקבוצה השנייה טובה יותר בפועל.

אני מכבי! מי אתם בכלל?
זו לא סתם שורה משיר

נערך על ידי דעת יחיד

חיפה היא קבוצת הצפון. יש קבוצת מרכז, קבוצת צפון, קבוצת ירושלים אבל אין קבוצת דרום. מהבחינה הזו הם במקום מושלם, הם צומחים לתוך ואקום גם גיאוגרפית וגם מקצועית.

לא קראתי את כל הנושא אבל מהמעט שאני יודע הרבה מנויים בטרנר הם מנויים לשעבר בקרית אליעזר

נכון שהם עפים על עצמם יותר מידי, מצד שני אני מבין אותם, לבוא מלמטה ופתאם לנשום אוויר פסגות חייבים לנצל כל רגע כי מי יודע מה הלאה?!

אז נכון שיקח זמן שהיריבות שלנו איתם תשתווה ליריבות עם הפועל, חיפה וביתר, אבל זה נראה שזה בדרך לשם ובזה לא הייתי מזלזל.

הם עושים הכל נכון עם התנהלות אצטדיון וקהל גרעיני שעוטף אותם.

המבוגרים שפה ידעו לספר שמ.חיפה לא היתה יריבה משמעותית שלנו לפני שנות ה90, נתניה היתה הרבה יותר בהשוואה.

אבל חיפה לקחה תארים ושידרה יציבות בצמרת לעומת נתניה שהפכה לבינונית מינוס והיום חיפה היא ה-יריבה הספורטיבית שלנו ונתניה מעניינת כמו כפ"ס.

יש לנו כבר 4 שנים של יריבות ראש בראש עם ב"ש, זה לא נראה שזה הולך להשתנות בקרוב (מי יודע..), אם הם ממשיכים ככה הם בהחלט יתפסו כיריבה משמעותית שלנו , בטח כשהפועל וביתר לא בתמונה כבר עשור.

היריבות המשמעותית עם בית"ר התחזקה בשנות ה90 כשהיה להם קבוצה חזקה וגם לנו, אני לא רואה הבדל בינהם לב"ש.

בית"ר בשפל של עשור שברה שיאיים שליליים שב"ש לא שברה ב40 שנות מדבר.

הדבר היחידי שיכול לפנצ'ר את ב"ש זה שמכבי יברחו לליגה כמו שזה היה נראה עד לא מזמן, זה היה ברור שהיריבות שלנו ילמדו ויעשו העתק-הדבק, עכשיו צריך לעשות עוד 2 צעדים בהקשר הזרים וכמובן האצטדיון.

בלי 2 המנופים האלה אין לנו יתרון עלהם והיריבות תשאר צמודה גם בשנים הבאות.

סבבה, אבל אם הם ימשיכו להצליח ככה כמה שנים טובות (לא בהכרח אליפויות, אבל ריצה קבועה בצמרת) ועם התנהלות נכונה כמו בשנים האחרונות, בסוף יהיה להם קהל שישאר.

בטווח הרחוק מאוד אני יכול לראות איך הם יחליפו את הפועל בטופ4 המסורתי כביכול

הפועל מועדון רקוב עם אולטראס חרא וילדים קקה וונאבי "רעים" אבל קונספטואלית אי אפשר "להחליף את הפועל". הם מייצגים זרם לא מבוטל בישראל. הם הקבוצה של השמאל בארץ. ב"ש מייצגת פריפרייליות.

לא קראתי את כל הנושא אבל מהמעט שאני יודע הרבה מנויים בטרנר הם מנויים לשעבר בקרית אליעזר

קודם כל, מנוי זה מנוי. מה זה רלוונטי מה שכתבת פה?

דבר שני, יש להם משהו כמו 12-13 אלף מנויים נגיד. כמה מזה אתה חושב היו מנויים בעבר בקרית אליעזר? 100? 200? לכל היותר כמה עשרות וגם אם יותר, שוב, אני לא מוצא למה זה רלוונטי. מדובר על כך שבסיס האוהדים שלהם הוא בדרום בצורה מובהקת וזה בפירוש נכון. גם בחיפה בסיס האוהדים הוא בצפון אבל כשמצליחים למכור כמויות גדולות מאוד של מנויים, ברור שיהיו הרבה שמגיעים מכל הארץ.

. גם בחיפה בסיס האוהדים הוא בצפון אבל כשמצליחים למכור כמויות גדולות מאוד של מנויים, ברור שיהיו הרבה שמגיעים מכל הארץ.

אתה טועה פה לדעתי. זה ישמע מצחיק אבל גם בתקופת קרית אליעזר רוב הגדול של אוהדי חיפה היו מגיעים מהמרכז ואזור השרון

קודם כל, מנוי זה מנוי. מה זה רלוונטי מה שכתבת פה?

דבר שני, יש להם משהו כמו 12-13 אלף מנויים נגיד. כמה מזה אתה חושב היו מנויים בעבר בקרית אליעזר? 100? 200? לכל היותר כמה עשרות וגם אם יותר, שוב, אני לא מוצא למה זה רלוונטי. מדובר על כך שבסיס האוהדים שלהם הוא בדרום בצורה מובהקת וזה בפירוש נכון. גם בחיפה בסיס האוהדים הוא בצפון אבל כשמצליחים למכור כמויות גדולות מאוד של מנויים, ברור שיהיו הרבה שמגיעים מכל הארץ.

אז בתור אחד שגר כל החיים שלו בדרום, אני יכול לספר לך שהבסיס הזה שאתה מדבר עליו זה לא בסיס של אוהדים כמו כל בסיס אוהדים בקבוצות אחרות. הבסיס אוהדים שלהם מורכב בעיקר ממשפחות והרבה מאוד אנשים שעד לא מזמן לא אהבו כדורגל בכלל. ההצלחה של באר שבע פלוס האיצטדיון החדש הביאה הרבה מאוד אנשים להזדהות עם התופעה ולעשות מנוי כי כולם עושים. כי זה להיות מגניב ומצטלם טוב בפייסבוק. באר שבע היא כמו סטטיק ובנאל של הדרום, כולם רוצים פה להיות חלק מזה, אבל כשזה יהיה פחות מצליח, הרוב פשוט יעברו לאהוב משהו אחר.

אז בתור אחד שגר כל החיים שלו בדרום, אני יכול לספר לך שהבסיס הזה שאתה מדבר עליו זה לא בסיס של אוהדים כמו כל בסיס אוהדים בקבוצות אחרות. הבסיס אוהדים שלהם מורכב בעיקר ממשפחות והרבה מאוד אנשים שעד לא מזמן לא אהבו כדורגל בכלל. ההצלחה של באר שבע פלוס האיצטדיון החדש הביאה הרבה מאוד אנשים להזדהות עם התופעה ולעשות מנוי כי כולם עושים. כי זה להיות מגניב ומצטלם טוב בפייסבוק. באר שבע היא כמו סטטיק ובנאל של הדרום, כולם רוצים פה להיות חלק מזה, אבל כשזה יהיה פחות מצליח, הרוב פשוט יעברו לאהוב משהו אחר.

העניין הוא שעוד כמה עונות של הצלחות בצמרת ובהחלט יש כאן פוטנציאל לבסיס אוהדים אמיתי שיצמח מלמטה

אתה מדבר על העשור האחרון?

חיובי, אני מדבר על יציעי טדי שכבר אוכלסו בפחות מ1000 אוהדים במשחקי ליגה.

זכורים לי 2 משחקים שלהם העונה נגד סכנין ומכבי שביחד לא היה להם 10000 בבית.

שנה הבאה זו השנה העשירית שבירושלים אין תואר ואין מאבק על תואר והכי גרוע מבחינתם שזה לא באמת מרגש אף אחד - עולם כמנהגו נוהג.

הם לקחו 6 אליפויות (2 יותר מבש, 1 יותר מנתניה, כמו הפועל פ"ת)

למה אתה מצפה למשהו אחר

אפילו באירופה, ק"ש וב"ש עשו שלב בתים והם לא

העניין הוא שעוד כמה עונות של הצלחות בצמרת ובהחלט יש כאן פוטנציאל לבסיס אוהדים אמיתי שיצמח מלמטה

אין בעיה. שיהיה להם בכיף. אני רק אומר ממה הבסיס הזה מורכב כרגע. ואני אוסיף גם שבמקרה של קצת חוסר הצלחה, כל הבלון הזה יתפוצץ. בבאר שבע אין שום תרבות אוהדים אמיתית, הכל פה פייק. יש להם גרעין מאוד מצומצם של אוהדים אמיתיים, כל השאר זה אוסף של נגררים חסרי עמוד שדרה. אפילו עונה שעברה היה להם איזה רצף של 3 משחקים בלי ניצחון ישר התחילו השריקות בוז והקללות. בבאר שבע יש חרא של קהל והרבה אנשים לא קשורים שיחזרו לאהוד האח הגדול ברגע שיפסיק להיות מעניין בטרנר.

וואו הנושא הזה כבר נהיה מעיק.

בכל מקרה, אני לא מבין אנשים שמדברים על מה יקרה כשב"ש יהיו "למטה" (מבחינת האוהדים), האוהדים שיש להם עכשיו הם אוהדים חדשים וככה קבוצה בונה קהל אוהדים.

אני מאמין שכשהם יפסיקו לרוץ למעלה הם יהיו במקומות 3-4 עם 5-6 אלף מנויים, שזה יפה מאוד.

חיובי, אני מדבר על יציעי טדי שכבר אוכלסו בפחות מ1000 אוהדים במשחקי ליגה.

זכורים לי 2 משחקים שלהם העונה נגד סכנין ומכבי שביחד לא היה להם 10000 בבית.

שנה הבאה זו השנה העשירית שבירושלים אין תואר ואין מאבק על תואר והכי גרוע מבחינתם שזה לא באמת מרגש אף אחד - עולם כמנהגו נוהג.

מצד שני, בית"ר בעשור הזה לא ירדה ליגה כמו ב"ש בימי המדבר שלהם. גם לא זכור לי בעשור מאז גאידמק הנצלויות וסכנות ירידה ממשיות של בית"ר כמו שהיו לב"ש בשנות המדבר שלהם.

בדיוק

רוב המנויים בטרנר זה אנשים שאוהדים קבוצת טרנד

בגלל שההיסטוריה שלהם לא מפוארת אז כמה שנים לא טובות וכמות המנויים שלהם תרד ב50% לפחות

המשפחות והאוהדי הצלחות לא מכירים תקופות לא טובות והם ינטשו כשזה יקרה, להבדיל מבסיס האוהדים שהיה לפניהם עוד בליגה הלאומית.

תגידו אתם פאקינג גנובים?

חצי מהיציע שלהם זה אנשים שמתייחסים לב"ש כאל סאבלט.

ראש העיר שינה את הקונספט של העיר ולכן גם הקונספט של הכדורגל וכל המסביב שם השתנה. לרעה (מבחינתי - כי כדורגל זה לא ספורט אמריקאי).

רוב היציעים זה בכלל הוד"שיות וכפר סבאיות שבאו ללמוד בב"ש ושוכרות שם לתקופה, מה יש להם בב"ש? גולדסטאר בעשרה שקלים ואת הפועל ב"ש.

כשהבעלים + הראש עיר מכשירים את הקרקע לאוהדים מזדמנים, ליציע משפחתות ולסטייקים - אל תתפלאו שפתאום יהיה נחמד,

מחויבות אין, זהות אין ובמקום קולנוע באים לכדורגל וכדורגל זה מגניב יש גם תפאורה.

חלאס זיינתם את המוח על ב"ש, תתקדמו קדימה, לא מעניין אותי שהם שונאים אותנו וחושבים שאנחנו כאלה וכאלה..זה נחמד והכל אבל יש מציאות בשטח וקשה להווכח עם המציאות..אולי שישימו קרטון קטן ויקבלו מציאות מעט שונה.

תפתחו את הפייסבוק שלכם..תסתכלו על אלו שבב"ש ותגידו מה אתם רואים..סטודנטיות מלא שאיגרו לשם...אלו הם אוהדי ב"ש. אלו ועוד כמה עם כובעים ושחורים וכל מה שצריך לערס הנולד.

שחררווווווווווווווו כבר דחילק..הקבוצה לקחה 2 אליפיות במיליון שנה אז האוהדים שלה נהיו סו קולד אינטילגנטים וכותבים הודעות סטייל הספר הלבן של מקדולנד בשביל לקבל כמה השפרצות מחברי הפורום... אני בפורום מעל עשור..תגידו להם שאצלנו זה קרה כבר ב2003.

תגידו אתם פאקינג גנובים?

חצי מהיציע שלהם זה אנשים שמתייחסים לב"ש כאל סאבלט.

ראש העיר שינה את הקונספט של העיר ולכן גם הקונספט של הכדורגל וכל המסביב שם השתנה. לרעה (מבחינתי - כי כדורגל זה לא ספורט אמריקאי).

רוב היציעים זה בכלל הוד"שיות וכפר סבאיות שבאו ללמוד בב"ש ושוכרות שם לתקופה, מה יש להם בב"ש? גולדסטאר בעשרה שקלים ואת הפועל ב"ש.

כשהבעלים + הראש עיר מכשירים את הקרקע לאוהדים מזדמנים, ליציע משפחתות ולסטייקים - אל תתפלאו שפתאום יהיה נחמד,

מחויבות אין, זהות אין ובמקום קולנוע באים לכדורגל וכדורגל זה מגניב יש גם תפאורה.

חלאס זיינתם את המוח על ב"ש, תתקדמו קדימה, לא מעניין אותי שהם שונאים אותנו וחושבים שאנחנו כאלה וכאלה..זה נחמד והכל אבל יש מציאות בשטח וקשה להווכח עם המציאות..אולי שישימו קרטון קטן ויקבלו מציאות מעט שונה.

תפתחו את הפייסבוק שלכם..תסתכלו על אלו שבב"ש ותגידו מה אתם רואים..סטודנטיות מלא שאיגרו לשם...אלו הם אוהדי ב"ש. אלו ועוד כמה עם כובעים ושחורים וכל מה שצריך לערס הנולד.

שחררווווווווווווווו כבר דחילק..הקבוצה לקחה 2 אליפיות במיליון שנה אז האוהדים שלה נהיו סו קולד אינטילגנטים וכותבים הודעות סטייל הספר הלבן של מקדולנד בשביל לקבל כמה השפרצות מחברי הפורום... אני בפורום מעל עשור..תגידו להם שאצלנו זה קרה כבר ב2003.

כן, נכון, היציע מלא בבנות מכפר סבא שאין להם מה לעשות ובעצת ראש העיר הולכות לכדורגל

עיר של 200,000 אנשים

:doh: