Jump to content

נושא ציטוטים מהלאומית 2017/18

Recommended Posts

חחחח מי שרוצה ציטוטים שיכנס לאולטראס ישראל

יש שמה אנשים פיקטיביים וילדים שמדברים כמו עבריינים צחוק טהור

מצחיק איך כל הבבונים מביתר קוראים שם לכולם "מלשינים" ו"שוטרים" כאילו לא ראש הארגון שלהם הוא עד מדינה שהכניס 4 חברי ארגון לכלא

מצחיק איך כל הבבונים מביתר קוראים שם לכולם "מלשינים" ו"שוטרים" כאילו לא ראש הארגון שלהם הוא עד מדינה שהכניס 4 חברי ארגון לכלא

4? רק היום התכוונת, יותר מ-10 בכללי.

הבן אדם תיכנן לירות רקטות מגג של בניין ליד בלומפילד על שער 11 באמצע הדרבי ורק במזל ובמידע מודיעיני של המשטרה נתפס לפני. אם אני לא טועה הוא גם זה ששרף לאוהדת שלנו את היד כשירה זיקוק משער 5 שהגיע עד שער 11 (אני במקרה עמדתי ליד וראיתי את זה) ועוד מלא דברים אחרים. אין מספיק פטישים בראש שיכפרו על כל הזוועות שעשה

הבן אדם תיכנן לירות רקטות מגג של בניין ליד בלומפילד על שער 11 באמצע הדרבי ורק במזל ובמידע מודיעיני של המשטרה נתפס לפני. אם אני לא טועה הוא גם זה ששרף לאוהדת שלנו את היד כשירה זיקוק משער 5 שהגיע עד שער 11 (אני במקרה עמדתי ליד וראיתי את זה) ועוד מלא דברים אחרים. אין מספיק פטישים בראש שיכפרו על כל הזוועות שעשה

אני לא אשכח את זה בחיים, זה עבר לי ממש מעל הראש כי ישבתי שורה-שתיים מתחתיה.

ד"א: מישהי שהכרתי הייתה חברה של אותה בחורה, היא עברה לא מעט טיפולים והסתובבה עם יד חבושה במשך כמה שנים, אולי עדיף שהשרמוטה הזה ייצא נכה ויסבול כל החיים במקום שיגמרו אותו במכה אחת.

זה מה שנקרא כל כלאב ביג'י יומו, או Karma is a bitch mother fucker.

אם אני לא טועה הוא גם זה ששרף לאוהדת שלנו את היד כשירה זיקוק משער 5 שהגיע עד שער 11 (אני במקרה עמדתי ליד וראיתי את זה)

דרבי חוץ, הניצחון אחרי 4 שנים אם אני לא טועה.

הזיקוק עצמו נורה מחוץ לאצטדיון, מאחורי שער 5 ונחת אצלנו.

מה שקרה לו זה מה שנקרא: if you play with fire - you get burned

וואו...עמדתי אולי 6-7 כיסאות ממנה בשורה מתחת. זה היה הזוי. ראינו מעין שעולה למעלה מאחורי שער 5 ופתאום הוא שינה כיוון וטס לעברנו.

אני זוכר באחד הדרבים לפניי המקרה ירינו שתי רקטות באמצע המשחק לכייון שער 5 אמנם פיספסנו בקצת אבל ירי משער לשער זה לא המצאה שלהם

אם זיכרוני לא בוגד בי אני חושב שהיה עוד דרבי שירינו שתי רקטות בשיר הקונטרה יש מצב שזה היה בשנה של הרקטה ברמת גן ויש מצב שזה פרי דמיוני

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.