Jump to content

נושא ציטוטים מהלאומית 2017/18

Recommended Posts

גם מנהלים כמו כדורגלנים מתישהו מתחיל דעיכה שהולכת וגדלה לאט לאט. שחר היה הבעלים הכי טוב בעשור הקודם. נכון שהיה את לוני כמתחרה ובית"ר והפועל היו בבלאגן ניהולי, עדיין הוא בנה מועדון מכלום שהגיע להישגים. עכשיו, שהוא כבר מזדקן ולא חד כבעבר ובנוסף התחרות נהייתה יותר קשה, הוא כבר לא יכול לשחזר את הישגיו מהעבר. כל עוד שחר בחיפה, הם לא יוכלו להגיע לשום דבר.

הייתי עם היד על ההדק.....

http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/Article.64.271454.html

גברי לוי: "גיא קיבל הצעה לאמן את בית"ר לפני חודש" יו"ר ההתאחדות לשעבר ירה בראיון ל"חמש באוויר": "רק אני יכול לעשות סדר בהתאחדות, אך לא יציעו לי תפקיד כי כולם חושבים על עצמם. מכבי חיפה מועמדת בכירה לרדת ליגה"

גברי לוי: "גיא קיבל הצעה לאמן את בית"ר לפני חודש" יו"ר ההתאחדות לשעבר ירה בראיון ל"חמש באוויר": "רק אני יכול לעשות סדר בהתאחדות, אך לא יציעו לי תפקיד כי כולם חושבים על עצמם. מכבי חיפה מועמדת בכירה לרדת ליגה"

אוי.. את הפלי...

"אם אתה לא מסוגל להרים את מכבי חיפה בחזרה, תשים את המפתחות ותפנה את המקום"

מאת: מערכת ספורט רדיו חיפה | 6 במרץ 2018, 13:22

ארגון הקופים הירוקים הודיע כי החליטו להחרים את המשחק באשקלון. בהודעה מאשימים האוהדים את הצוות המקצועי וגם את יעקב שחר

http://www.1075.fm/%D7%90%D7%9D-%D7%90%D7%AA%D7%94-%D7%9C%D7%90-%D7%9E%D7%A1%D7%95%D7%92%D7%9C-%D7%9C%D7%94%D7%A8%D7%99%D7%9D-%D7%90%D7%AA-%D7%9E%D7%9B%D7%91%D7%99-%D7%97%D7%99%D7%A4%D7%94-%D7%91%D7%97%D7%96%D7%A8/

לאחר ההפסד אמש בדרבי החיפאי הוציאו היום ארגון 'הקופים הירוקים' שיושב ביציע הצפוני פוסט לרשתות החברתיות בו הודיעו כי החליטו להחרים את משחק החוץ ביום שבת של הקבוצה מול הפועל אשקלון.

החרמת משחק החוץ באשקלון.

גמרתם אותנו, לא השארתם בנו אנרגיות לכלום. בשבילכם זה עוד מקום עבודה, בשבילנו זה כל החיים. אם אנחנו לא נספק את הסחורה בעבודה שלנו אנחנו נקבל בראש ואם לא נפוטר, אתם מקבלים רק ליטופים ותמיכה. אתם מקבלים תנאים ומשכורות שלא מצדיקות את היכולת שלכם, שלא נדבר על שחקנים שמקבלים חצי ורבע מהשכר שלכם ועושים ממכם צחוק כל שבוע מחדש. על ההוצאות שלנו על האהבה לא נרחיב לכם, כי גם ככה לא תבינו.

כדי לקבל צריך גם לדעת לתת. תמכנו בכם בכל דרך אפשרית, גם שכולם יצאו עלינו, כי האמנו שהתמיכה שלנו תוכל לגרום לנו, ביחד, להביא את מכבי חיפה למקום הרבה יותר טוב כבר השנה, ותתן אופטימיות אמיתית לשנים הבאות, אבל כנראה שאין פה ביחד, אתם בשלכם.

אתם יכולים לדבר כמה שאתם רוצים על שאתם צריכים את התמיכה שלנו, כל עוד לא תראו שאתם שווים אותה, לא תקבלו אותה.

וכדאי לכם להתעורר כמה שיותר מהר. ירידת ליגה תהיה עוד יותר כתם שחור על הקריירה שלכם.

מוחמד אלאך ופרד רטן, כנראה עם כל ההכנות לעונה הבאה שכבר התחלתם, שכחתם שהעונה הזאת עוד לא נגמרה. מכבי חיפה הופקדה בידיים שלכם כדי לשפר, לא כדי לעשות אותה יותר גרועה ממה שהיא.

וכדי שתבינו אותנו יותר טוב , נדבר איתכם בשפה שלכם:

Als je Maccabi Haifa er dit seizoen niet beter uit laat zien, begin dan met het inpakken van je tas. Er is volgend seizoen geen tweede kans.

אם לא תגרמו למכבי חיפה להיראות יותר טוב עוד העונה, אז תתחילו לארוז את המזוודות שלכם מעכשיו. לא תהיה הזדמנות שניה בעונה הבאה.

יעקב שחר, עד עכשיו קיבלת קרדיט על השנים היפות וההישגים. גילינו סבלנות, האשמנו את כולם חוץ מלהאשים ישירות אותך, כמו שהאשמנו בעבר. ראינו אותך עושה טעות אחר טעות, אמנם הפסקת לזלזל באוהדים בפומבי, אבל לא הפסקת לעשות טעויות. הקהל הרחב הבין זאת, אנחנו הבנו זאת. כעת הגיע הזמן, כפי שקיבלת את הקרדיט הזו, תיקח אחריות. אנחנו מטילים עלייך את האחריות המלאה על 7 השנים הכושלות. אם אתה לא מסוגל להרים את מכבי חיפה בחזרה, תשים את המפתחות ותפנה את המקום.

"אם מכבי חיפה שלך העונה לא תיהיה טוב יותר העונה, תתחיל לארוז את התיק שלך. לא תיהיה הזדמנות שנייה בעונה הבאה"

זה תרגום של הולנדי

"אם מכבי חיפה שלך העונה לא תיהיה טוב יותר העונה, תתחיל לארוז את התיק שלך. לא תיהיה הזדמנות שנייה בעונה הבאה"

זה תרגום של הולנדי

תשאל אותו אם יש שגיאות. בבקשה תגיד לי שיש שם שגיאות.

שמישהו יתייג את עומר שיסיים לנו עוד על אנגלית בריטית.

Whats your problem now?

copy/paste from the article is not good as well for you?

הבעיה שאתה פיקטיבי ואתה משחק לנו אותה כותב באנגלית שברור לכולם שאתה יודע עברית קרוא וכתוב

Whats your problem now?

copy/paste from the article is not good as well for you?

לא הבנתי רק איפה יש בכתבה "הייתי עם היד על ההדק"

אם כבר אז אצבע אמורה להיות על ההדק. לא שזה משנה, כי אף אחד לא מדבר כמו מילון, בין אם בשפת אם ובין אם לא.

לא הבנתי רק איפה יש בכתבה "הייתי עם היד על ההדק"

וגם איגוד השופטים ספג אש מהיו"ר לשעבר: "אין ספק שצריך יד חזקה מול איגוד השופטים ושיהיו מודעים ממי לפחד. לא פחדתי לבוא לשם ולהגיד להם מה לעשות ומה לא, הייתי עם היד על ההדק. גם היום צריך לעשות את זה. אני יודע שיש הרבה טעויות, אבל צריך לשים אותן בסדר היום. אי אפשר שיותר מדי משחקים יקבלו תוצאות מנגיעת יד שלא הייתה ופנדל שלא היה. זאת פשוט בושה. אני רואה בטלוויזיה, ואני פשוט נדהם. מסכנות אותן קבוצות, שמשקיעות כל כך הרבה כסף ופתאום בא שופט ודופק להן את המשחק".

הבעיה שאתה פיקטיבי ואתה משחק לנו אותה כותב באנגלית שברור לכולם שאתה יודע עברית קרוא וכתוב

sure i know how to read you imbecile. I feel more confident writing in English .

אם כבר אז אצבע אמורה להיות על ההדק. לא שזה משנה, כי אף אחד לא מדבר כמו מילון, בין אם בשפת אם ובין אם לא.

its a quote from the article.

לא יודע איפה לכתוב על זה, אבל הכתבה בוואלה שחושפת את ההתכתבויות של דהאן עם המאמן הזמני שהיה לעכו גורמת לי לחשוב על ההתכתבויות של דהאן עם בכר. אני בטוח שיש משהו דומה בסגנון.

לא יודע איפה לכתוב על זה, אבל הכתבה בוואלה שחושפת את ההתכתבויות של דהאן עם המאמן הזמני שהיה לעכו גורמת לי לחשוב על ההתכתבויות של דהאן עם בכר. אני בטוח שיש משהו דומה בסגנון.

יכול להדביק אותה כאן?

האם זו ההוכחה לכך שסוכן השחקנים דודו דהאן מנהל את הפועל עכו? לידי וואלה! ספורט הגיעו צילומי מסך של התכתבות בה נראה סוכן השחקנים מתדרך את המאמן הזמני שאול דה צ'וקרל בנוגע להרכב הקבוצה, מדריך אותו לגבי פעילותו במחלקת הנוער, ואילו דה צ'וקרל מודה לדהאן על ההזדמנות שנתן לו.

כזכור, מאז הקיץ מרחף מעל מועדון הכדורגל הצפוני החשד שדהאן הוא בעצם האיש הקובע ומי שמקבל את ההחלטות במועדון - דבר שהוא אסור על פי תקנון ההתאחדות. דהאן ניסה בעבר לרכוש את הקבוצה יחד עם אביבה מליחי, אבל בסוף זה נפל. כמעט כל השחקנים במועדון כיום הם שלו, ומי שמציג את עצמו כמקבל ההחלטות ומתעתד להיות הבעלים הוא דניאל סטנצ'ו, חברו של דהאן מרומניה.

ההתאחדות לכדורגל פתחה בחקירה של הנושא, ולאחרונה הוגשו המסקנות. "לא מצאנו ממצאים להתערבות ישירה של דודו דהאן בהפועל עכו המצריכה הגשת כתב אישום", נאמר לנו בהתאחדות רק בימים האחרונים בנוגע לתוצאות החקירה.

עוד בנושא

מנכ"ל עכו לשעבר נגד דודו דהאן: "הוא מתחבא מאחורי סטנצ'ו"
חשש בעכו: הכסף ממכירת קניקובסקי ואז'ובל לא יספיק כדי לשרוד

1507146-46.jpg
דודו דהאן (צילום: קובי אליהו)
2496349-46.jpg
שאול דה צ'וקרל (צילום: אדריאן הרבשטיין)

אלא שכעת הגיעו לידי וואלה! ספורט צילומי מסך שמחזקים את החשד המאוד ברור הזה בנוגע למעמדו האמיתי של דהאן במועדון. באותן הודעות נראה דהאן מתדרך את המאמן הזמני שאול דה צ'וקרל ומקבל ממנו דברי הערכה על ההזדמנות שניתנה לו.

דה צ'וקרל, למי שלא יודע, העביר משחק אחד השנה כמאמן עכו: רבע גמר גביע הטוטו מול מכבי חיפה בו ניצחו הירוקים בפנדלים, משחק שהגיע בין עזיבת שלומי דורה להגעת אלדד שביט . דה צ'וקרל, חשוב להבין, שימש בשלב הזה כמאמן קבוצת הנוער.

למה חשוב להבין? כי הדבר הראשון בהתכתבות שרואים הוא את דה צ'וקרל מבקש מדהאן עצה בנוגע להמשך פועלו בנוער, במקביל למצבו בבוגרים. "דודו, יש בית ספר בחמש, אני שייך לצוות, צריך להיות או לא". דהאן עונה לו בבירור: "צריך, תשמור על הקיים כי עדיין אין בהנהלה החלטה סופית על הצוות. ככה שתתנהל רגיל במקומות הקודמים שלך". ייתכן שדה צ'וקרל קיווה לקבל את ההזדמנות כמאמן ראשי באופן מלא, אבל מה שעולה בבירור מתוך ההודעות: דהאן, על פי ההתכתבות, לא רק יכול להגיד שמדובר בעצות בנוגע לשחקנים שלו. מתוך ההודעות עולה תמונה ברורה של ניהול כל המועדון, כולל מחלקת הנוער.

2574769-46.jpg

בהודעה הבאה שולח דה צ'וקרל לדהאן את ההרכב איתו הוא חושב לעלות במשחק. דהאן מתקן אותו ומבקש שגבי, כנראה גבי קניקובסקי, יהיה בהרכב. "גבי חייב להיות בפנים", כתב לו הסוכן.

2574766-46.jpg
2574767-46.jpg

בהודעה נוספת שיש בידינו, דה צ'וקרל מודה לדהאן על ההזדמנות כאילו מדובר בבוס של ממש. "היי דודו, בוקר אור, שמח שנתת לי את הקרדיט. תודה רבה. בהמשך לשיחתנו אתמול, חשוב לי שמיכה חנן (מנהל קבוצת הנוער מיכה מלכה ואחראי המחלקה חנן בן חמו - ש"ו) ידעו על כך". דהאן עונה לו: "תדבר עם רונן (אחראי נוסף במחלקת הנוער - ש"ו), הוא יעדכן אותם".

בסוף אותה התכתבות דהאן נראה מתדרך את דה צ'וקרל, ממש כמו בוס אמיתי, ובטח שלא כמו יועץ. "שאול, אתה לא מתראיין לשום תכנית", כותב לו דהאן.

2574768-46.jpg
התגובות

תגובת הפועל עכו: "שמועות של אנשים רעים וקטנים.
לדודו דהאן אין שום מעורבות בהחלטות מקצועיות או מנהליות".

תגובת דודו דהאן תובא לכשתתקבל.

• שתף
  • 35 תגובו

חח איזה לקקן תחת המאמן הזה

דודו דהאן עוד נוכל מימי הכוח שהיה מאמן וסוכן שחקנים, מי יתן וזה יתפוצץ לו בב"ש

זה יתפוצץ כמו שהבעלות על בית"ר התפוצצה לטביב בפנים.

ככה זה שההתאחדות היא בדמותו של הכלומניק שעומד בראשה.

הכי מצחיק שאומרים שעשו בדיקה ולא מצאו כלום, כאילו רצו למצוא. מעניין לדעת המסרונים בין אלונה ובכר לדהאן. בטוח יש דברים שם.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.