Jump to content

נושא ציטוטים מהלאומית 2017/18

Recommended Posts

אמנם עשוי ממש אבל ממש גרוע, אבל לפחות קלטו שצריך למצוץ קצת לקהל הביתי ולא כמו הפוסט הקודם:

zCGiBSr.jpg

אם זו המשמעות, הם לא מבינים את התקנון וגם אתה לא מבין את התקנון.

אתה לא יכול להחזיק עשרה זרים בסגל ולרשום רק שישה.

אתה לא מחזיק 10 זרים.

יש לך חוזה שאתה והשחקן צריכים לעמוד בו. הוא פשוט לא יהיה רשום בהתאחדות כשחקן שלך.

בדיוק כמו שהחתמת שחקן זר ל-5 שנים, ואז הוא נפצע לשנתיים, אז זה לא שנאבד לך מקום של זר לשנתיים ואסור לך לרשום זר אחר במקומו.

שיהיה עוזר משק בנתיים, לא קריטי. הכל שאלה גם של מה שרשום בחוזה. לרוב השחקן דואג להוסיף סעיף שלהוציא אותו מסגל הקבוצה זה הפרת חוזה, והקבוצה דואגת לסייג את זה בכל כך הרבה דברים (התנהגות, פציעה וכו׳). אבל זה לא תמיד, ואין לנו מושג מה רשום בחוזה של קוואנקה הזה. אבל לפחות על הנייר, כל עוד החוזה האישי לא סותר את זה, אין בעיה עם הקפאה.

אמנם עשוי ממש אבל ממש גרוע, אבל לפחות קלטו שצריך למצוץ קצת לקהל הביתי ולא כמו הפוסט הקודם:

zCGiBSr.jpg

חיפה שמה שלישייה למכבי.

מישהו במחלקת מדיה שם הולך לעוף הביתה על זה

חיפה שמה שלישייה למכבי.

מישהו במחלקת מדיה שם הולך לעוף הביתה על זה

אני מדמיין אותו מקבל טלפון על הבוקר:

"אחי מה עשית? אנחנו מכבי, לא הם"

כל הסיפור עם מיכה מצחיק בעיקר כי הוא השחקן הכי מזוהה היום עם המועדון שלו ובין הבודדים שגם אוהד את המועדון באמת וגדל בו ובתקווה שגם יסיים בו את הקריירה.

מסיבת העיתונאים של חיפה - הצגת המאמן החדש פרד רוטן.

לא ברור למה רוטן מתקשה לענות על השאלות של איציק אהרונוביץ?

לדעתי, זה או בשל האנגלית הנפלאה של אהרונוביץ או בגלל שאהרונוביץ שואל

שאלות על חיפה ומשתמש במילה מכבי.

מה הוא אוטיסט?

מישהו יכול להסביר לו שיש לנו 22 אליפויות והמקום שהם נמצאים בו כרגע זה סתם תקופה מקרית?

כוס אמא שלהם שימותו ברמת חובב

טמבלים

חחחחח מבש

יש להם ביטוי אחר למכבי, ״הסגנית הנצחית״.

אין להם בושה, כל פעם זה מצחיק אותי מחדש כמה שהם משפילים את עצמם על ההתנשאות הזו על מכבי.

אוהדים של קבוצה שמספר השנים שבילתה בליגה השניה(והשלישית) גדול ממספר האליפויות שלה קוראים למכבי סגנית ניצחית? מדהים

עזוב את המועדון שלהם, לומר על המועדון עם מספר האליפויות הגדול ביותר (וגם לפי הספירה ואם לא נחשיב מלפני 1948 זה תקף) ״סגן נצחי״ זה התכחשות בסיסית לעובדות של אנשים שאין להם מושג על מה הם מדברים.

זה מצחיק שלכל טמבל היום יש אינטרנט כדי להביע את הדעה המפגרת שלו, אותי זה בעיקר מצחיק כי אני יודע כמה אומללים וחסרי מושג הם, מה אכפת לי מה הם אומרים?

יהיה מאוד מצחיק להסתכל אחורה על התקופה הזאת עוד 3-4 שנים כשבאר שבע תחזור לדשדש במרכז-תחתית הליגה והכרוז שלהם יצעק ״דיס איז טרנר״ עם עוד 2000 צופים במשחק. בקושי.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.