Jump to content

נושא ציטוטים מהלאומית 2017/18

Recommended Posts

אבל בחייאת על איזה מוניטין מדבר ה-עו"ד של קורצקי ?!

חוץ מלהוריד קבוצות ליגה,לא זכור לי שהוא עשה משהו מיוחד.

(האמת,הוריד את הפועל ליגה שזה גדול.....)

כנראה הכוונה למוניטין כעובד. הפועל מאשימה אותו בהפרת חוזה והוא טוען שלא

יש מצב שמדובר בבחור הכי מצחיק ואמיץ במדינה.

אגב, מה שכן מצחיק זה שזה פורסם בעמוד של מכבי חיפה.. אי אפשר להמציא חוסר מודעות כזה.

בינתיים הניסנובים מסתמנים כחלאות הרבה יותר גרועות מכבירי.

נקווה שימשיכו בהפועל, עוד כמה שנים כאלה והם ימצאו את עצמם בליגה א'. במקרה הטוב.

אגב, מה שכן מצחיק זה שזה פורסם בעמוד של מכבי חיפה.. אי אפשר להמציא חוסר מודעות כזה.

זה מסוג הדברים שגם בלי שתגיד לי אני אדע שאוהד חיפה עשה.

בשדים מתלוננים שאי אפשר לטעון את המנוי על כרטיס קיים.

אין מצב שהפועל קיוו להוציא מאוהדים עוד כסף על כרטיס מנוי חדש, זה לא מתאים להם.

לא משנה איזו קבוצה הוא אוהד, כנראה שארון האליפויות שלנו טיפה יותר מלא משלה.

והאמת שכשנכנסים לפרופיל שאותו עמוד רשם בתור הקרדיט לסרטון רואים שמדובר באוהד בית"ר, קבוצה שלהפועל פ"ת יש יותר הישגים ממנה.

מדהים איך השקר הזה שבית"ר מועדון גדול ממשיך לתפוס. מאז ומתמיד הם נעו בין התחתית לבין חגיגות אליפות כשמסיימים 3-4. אז היו כמה הבלחות, זה לא עושה אותם מועדון גדול, וגם זה שהם ברירת מחדל של ערסים (שלא באמת הולכים למשחקים שלהם, אז לא מבין מה "קהל גדול" רלוונטי אם טדי נוטה להיות ריק לחלוטין) לא הופך אותם לאימפריה.

לבית"ר 6 אליפויות (מקום רביעי יחד עם הפועל פ"ת), 6 סגנויות ו-7 גביעים (מקום שלישי) שזה לא רע בסך הכל. הבעיה שלהם היא שהם יו-יו, היו להם יותר מדי עונות גרועות בתחתית שזה משהו שלא מאפיין קבוצה גדולה. מצד שני יש להם קהל ענק.

מין עוף מוזר כזה

לבית"ר 6 אליפויות (מקום רביעי יחד עם הפועל פ"ת), 6 סגנויות ו-7 גביעים (מקום שלישי) שזה לא רע בסך הכל. הבעיה שלהם היא שהם יו-יו, היו להם יותר מדי עונות גרועות בתחתית שזה משהו שלא מאפיין קבוצה גדולה. מצד שני יש להם קהל ענק.

מין עוף מוזר כזה

אמת.

אגב, בפרק הזמן שחלף מעונת האליפות ה-1 של ביתר ועד היום להם יש 6 אליפויות. הפועל שנחשבת תמיד אחד המועדונים הגדולים בליגה בתקופה הזו ספרה 3 בסהכ (88,00,10)

מדהים איך השקר הזה שבית"ר מועדון גדול ממשיך לתפוס. מאז ומתמיד הם נעו בין התחתית לבין חגיגות אליפות כשמסיימים 3-4. אז היו כמה הבלחות, זה לא עושה אותם מועדון גדול, וגם זה שהם ברירת מחדל של ערסים (שלא באמת הולכים למשחקים שלהם, אז לא מבין מה "קהל גדול" רלוונטי אם טדי נוטה להיות ריק לחלוטין) לא הופך אותם לאימפריה.

אם הם היו ממלאים את טדי כמו שהם מצביעים בסקרים של שחקן השבוע הם היו יכולים לבנות קבוצה רק מההכנסות של הכרטיסים. אוהדי בית"ר זה שיא קהל ההצלחות בליגה אבל משום מה יש להם תדמית של קהל תומך.

התגעגעתי לשמיניות באוויר שהם עושים כדי להצדיק את ההנהלה, הפעם הם ממציאים חוקים בלתי כתובים שידועים לכולם (חוץ מכל העולם מלבד כותב ההודעות):

אני מבין את זה.

אבל אי אפשר שלא לחשוב גם על מאמן שהוריד אותנו ליגה, ויכול לוותר על פיצויים מרצונו הטוב. הוא הוחתם לעונה וחצי מתוך מחשבה ברורה שאם יצלח את ההישארות יקבל צאנס לפתוח עונה בליגת העל. ברגע שירד ליגה הוא צריך להתפטר מעצמו ולא לחכות לפיטורים כדי לקבל עוד כסף מקבוצה שזה עתה התרסקה כלכלית ומקצועית.
בקיצור, הצעד הזה מביש אבל הוא לא אמור לטלטל אותך, כי זה (ניסיון ל)התקטננות משפטית למי שעשה להפועל דבר דומה. בכל העולם הכדורגל המקצועי מאמן שמוריד מועדון גדול ליגה מתפטר באותו לילה.

יש דברים מקובלים ונורמות עסקיות בכל ענף. לא תמיד זה עולה בקנה אחד עם החוזה הכתוב. זה שהוא בחר להיות מנייאק אולי לא *מצדיק* את היחס ההדדי, אבל בהחלט *מסביר* אותו. מזכיר לי בעלת דירה שהכריחה אותי לפני עשור לתקן מכונת כביסה מקולקלת בדירה, או להשאירה במקומה מקולקלת עד סוף השכירות, רק כי התחייבתי כך בחוזה, כמובן מתוך נקודת מוצא שהמכונה המזויינת עובדת. אם היינו נשארים ובכל זאת היה מפוטר היה מגיע לו פיצוי עד האגורה האחרונה.

שוב, בהסכמים צריך לעמוד.
רק בואו לא נתעלם מההקשר ולא נהפוך אותם לאנשים אכזריים גזלנים ועושקי פרנסתו של אדם תמים

מאמן שמוריד מועדון גדול ליגה מתפטר בכל מקום!!

teknoboy כתב:

קומוניסים כתב:
teknoboy כתב:
בסדר, קומוניסים, "אם הוא היה גבר" הוא היה מתפטר לבד. יופי.
זה אומר שהחוזה שלו זה אוויר?

מינימום כבוד עצמי.
לא צריך להיות אכבר גבר בשביל זה.
וזה לא אוויר. אני גם מעדיף לכבד את ההסכם מולו. אבל מה שרץ בפייסבוק בעקבות המקרה וגם כאן לא מעט בפורום זה מוגזם לחלוטין. עשו כתבה עם הכותרת "מועדון קטן" וכולם יוצאים עליהם כאילו אין מחר.

אוקיי, אז אין לו מינימום של כבד עצמי (אליבא ד'קומוניסים, לפחות). אז מה? ואיך זה קשור?

קשור לזה שאם לא ניתנה לו הודעה רשמית על פיטורין אלא רק בעפ, יכולים לבוא ולהתקטנן איתו גם ולנצל את הפרצה כדי להציג אותו כמי שהפר ולא עמד בתנאי החוזה ולכן לא זכאי לפיטורין.
אתה בא עלינו עם "כשר אבל מסריח"?
נחזיר לך באותו מטבע.

זה לא מתיימר להיות תחכום משפטי. להיפך. זה ראש קטן. אם לפי החוזה ההתקשרות נמשכת עד למסירת הודעה בכתב. עד אז הוא בתוקף וכל מילה אחרת בעל פה לא רלוונטית. על הצדדים לעמוד בו. יש להפועל קייס משפטי במקרה כזה וזה לא משנה את מי הפועל מינו או לא מינו לאיזשהו תפקיד לפי דיווחי התקשורת. אתה תחת חוזה העסקה, תעמוד בו ותגיע לעבודה.

התרסקנו בעזרתו האדיבה של קורצקי ובזמן שאנחנו מנסים להשתקם הוא בא למצוץ את הקופה.
שיזדיין

(להגנתם הרוב יוצאים עליו)

"יש להפועל קייס משפטי" אלק. אני מדמיין דיין/שופט שומע "לא פיטרנו אותו, רק אמרנו לו שפיטרנו אותו. אה והודענו על זה בתקשורת. אה ומינינו מחליף. אבל לא פיטרנו אותו", בוהה בהם ושואל אם הוא באמת צריך להגיב להם על זה.

אני מקווה שהמגיב האחרון לא עוסק בעריכת דין.

שמע, אנשים שם כבר הסבירו בשנה שעברה שהפועל לא צריכה לשלם לשחקנים שהלינה להם שכר, כי הם גרועים ולכן הם אלה שאשמים במצב.

המדיניות (גם המשפטית) של הפועל לאורך שנים, ואצל בעלים שונים, היא שחוזים הם בגדר המלצה ושלהנהלת הפועל בכל זמן יש זכות להחליט אם בא לה לכבד אותם או לא.

כל מי שחותם שם הוא אידיוט. ממליץ לתבוע מהר לפני הפירוק הבא. ואתם יודעים שיהיה עוד פירוק. בבית"ר ירושלים ישחק שחקן ערבי לפני שהפועל תל-אביב תכבד חוזים.

ההשוואה בציטוט השני גדולה.

באחד הוא חתום בחוזה שבמקרים כאלה הוא ישלם על המכונה וככה זה, אצל קורצקי אין שום אזכור בחוזה להתנתקות במקרה של ירידת ליגה, אבל זה מה שמקובל (!) אז אותו דבר.

ההשוואה בציטוט השני גדולה.

באחד הוא חתום בחוזה שבמקרים כאלה הוא ישלם על המכונה וככה זה, אצל קורצקי אין שום אזכור בחוזה להתנתקות במקרה של ירידת ליגה, אבל זה מה שמקובל (!) אז אותו דבר.

לא הבנת אותו.

הוא מאשים את בעלת הדירה שהתעקשה לא לשלם, כי כתוב בחוזה שלא תשלם. למרות שממש היה בא לו שתשלם, ולדעתו הסעיף הסתמך על דברים שלא כתובים שם, כי ככה הגיוני לו.

וזה בדיוק כמו קורצקי, שברוב חוצפתו דורש שיקבל את מה שחתום שיקבל, ולא את ההנחה ההזויה שהיה צריך להתפטר, כי זה מה שהגיוני לכותב ההודעה.

ויותר מזה, הוא טוען שמה שהפועל עושה זה אותו דבר, כי הרי אם אומרים לך שאתה מפוטר זאת רק הנחה שאתה באמת מפוטר. מדהים.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.