Jump to content

רשימת השחקנים שעברו לאירופה בזמן האחרון:

Recommended Posts

אוקיי, משום מה פספסתי את ביטול הגבלת הזרים והתייחסתי רק למצב של השוואת המס על הזרים כלפי מעלה. טעות שלי בהבנת הנקרא, תשכחו מה שכתבתי :-)

מה שיקרה זה שהגדלת ההיצע של הזרים תגרום כמו שאמרת לירידה בשכר של הישראלים, מה שיחזק עוד יותר את המגמה שכל מי שיודע לנגוח יעבור לחו"ל ואנחנו נשאר ליגה פחות או יותר באותה רמה רק שכל קבוצה היא תחנת רכבת של 8-9 זרים בשנה. ולגבי שיפור ההשקעה של הישראלים - מצד שני יהיה לקבוצות תמריץ להקטין את ההשקעה בנוער אז לכו תדעו מה יהיה מהבחינה הזאת.

אוקיי, משום מה פספסתי את ביטול הגבלת הזרים והתייחסתי רק למצב של השוואת המס על הזרים כלפי מעלה. טעות שלי בהבנת הנקרא, תשכחו מה שכתבתי :-)

מה שיקרה זה שהגדלת ההיצע של הזרים תגרום כמו שאמרת לירידה בשכר של הישראלים, מה שיחזק עוד יותר את המגמה שכל מי שיודע לנגוח יעבור לחו"ל ואנחנו נשאר ליגה פחות או יותר באותה רמה רק שכל קבוצה היא תחנת רכבת של 8-9 זרים בשנה. ולגבי שיפור ההשקעה של הישראלים - מצד שני יהיה לקבוצות תמריץ להקטין את ההשקעה בנוער אז לכו תדעו מה יהיה מהבחינה הזאת.

אפשר שהמיסוי על הזרים יתורגם לגמול לפי דרגות לקבוצות שיעמדו בקריטריונים שיוגדרו לפיתוח שחקני נוער.

מבין את מה שאתה אומר, אבל תראה מה קרה לנבחרות שבעבר היו ברמה שווה לישראל או נחותות ממנה, נניח משנת 2000 ועד היום. פתאום הן פתחו פער מטורף עליך. איך זה קרה? סתם מזל? כן, הם השקיעו יותר בדור הצעיר, אבל גם הרבה בזכות ההשפעה של ריבוי הזרים בליגות המקומיות.

תחשוב שישראלים ישחקו לצד המון זרים בליגת העל או יצאו לחול וישחקו שם לצד המון זרים. בלונג ראן זה ישפר גם את הליגה וגם את הנבחרת.

מבין את מה שאתה אומר, אבל תראה מה קרה לנבחרות שבעבר היו ברמה שווה לישראל או נחותות ממנה, נניח משנת 2000 ועד היום. פתאום הן פתחו פער מטורף עליך. איך זה קרה? סתם מזל? כן, הם השקיעו יותר בדור הצעיר, אבל גם הרבה בזכות ההשפעה של ריבוי הזרים בליגות המקומיות.

תחשוב שישראלים ישחקו לצד המון זרים בליגת העל או יצאו לחול וישחקו שם לצד המון זרים. בלונג ראן זה ישפר גם את הליגה וגם את הנבחרת.

אני מסתכל על הדוגמה של קפריסין שם לפי מה שאומרים ביטול של הגבלת הזרים השמיד את הנבחרת. לעומת זאת נבחרות שעשו קפיצה מדהימה כמו ווילס, בלגיה ואיסלנד למשל- אף אחד שם לא משחק בליגה המקומית, כולם ב-4 הליגות הגדולות, ככה שאני לא בטוח כמה מהשיפור נובע מריבוי זרים בליגה. אני לא מכיר את הליגות האלה מספיק אבל לא יכול להיות שנאלצו להעלות את מספר הזרים עקב בריחת כשרונות ולא להפך?

בארץ אם המיסוי על הזרים יעלה אז בהכרח יגיעו זרים פחות טובים ממה שיש עכשיו. כרגע הזרים מעלים פה את הרמה ברוב הקבוצות אבל ברגע שזר יעלה כמו ישראלי זה כנראה כבר לא יקרה, או יהיה הרבה פחות משמעותי ורמת הזרים תהיה קרובה לרמת הישראלים. בשורה התחתונה מציעים כאן להעלות את עלותם של שחקני הכדורגל לקבוצות ואני ממש לא בטוח שזה יגרום לעליה ברמת השחקנים כמו שאתם מקווים או מצפים.

המחיר של כל זה מצד שני הוא פגיעה קשה מאוד בכושר התחרות של הקבוצות הישראליות באירופה.

אני עם רביד.

הרבה זרים לא ירימו את הרמה של הנבחרת אלא את הרמה של הליגה. מכיוון שהנבחרת די לא מעניינת אותי - אני בעד.

מי ישמע עכשיו יש לנו נבחרת שמתחרה על מקום בחצי גמר מונדיאל

גביע אסיה אנחנו לא מגיעים לשלב בתים

יאללה זריםםםם

אני עם רביד.

הרבה זרים לא ירימו את הרמה של הנבחרת אלא את הרמה של הליגה. מכיוון שהנבחרת די לא מעניינת אותי - אני בעד.

בסופו של תהליך אם הרמה של הליגה תעלה גם הרמה של הכדורגלן הישראלי יעלה.

אם יכנס לפה עוד כסף זה יעזור לפתח בסיס ותשתיות בטווח הארוך.

בשביל זה אנחנו חייבים לייצר ליגה תחרותית יותר ושיותר קבוצות יצליחו באירופה.

וכן, מבחינתי המטרה היא שתהיה פה ליגה טובה ושיותר קבוצות ישראליות יתמודדו במפעלים האירופאים.

מי שבאמת חושב שהנבחרת מתקדמת כי יש פה מגבלת זרים טועה.

גוטליב עובר רשמית לאופה הרוסית. לא מבין למה הוא כל כך נלחם על מועדון בינוני מינוס.

מישהו יכול להכין רשימה של השחקנים הישראלים שעברו לשחק בחו"ל בקיץ הזה?

גוטליב עובר רשמית לאופה הרוסית. לא מבין למה הוא כל כך נלחם על מועדון בינוני מינוס.

כי הוא יחזור שנה הבאה לליגת העל לחוזה פי 3 ממה שיש לו עכשיו?

איפה מנהלת הליגה? איפה התקשורת?

לא רואים שמשהו פה מעוות?

נשארנו אי שם מאחור בעולם הגלובלי הזה.

חובה להגדיל את רמת הזרים אחרת הכדורגל הישראלי ימשיך בקריסה.

בסופו של תהליך אם הרמה של הליגה תעלה גם הרמה של הכדורגלן הישראלי יעלה.

אם יכנס לפה עוד כסף זה יעזור לפתח בסיס ותשתיות בטווח הארוך.

בשביל זה אנחנו חייבים לייצר ליגה תחרותית יותר ושיותר קבוצות יצליחו באירופה.

וכן, מבחינתי המטרה היא שתהיה פה ליגה טובה ושיותר קבוצות ישראליות יתמודדו במפעלים האירופאים.

מי שבאמת חושב שהנבחרת מתקדמת כי יש פה מגבלת זרים טועה.

אני לא מבין למה אתה כל כך משוכנע שביטול מגבלת זרים+ עליית המס עליהם תעלה פה את הרמה. הרבה יותר סביר שהיא תפיל את הרמה עוד יותר גם בטווח הקצר וגם בטווח הרחוק, כי לקבוצות לא יהיה תמריץ להשקיע כספים במחלקות נוער ופיתוח שחקנים.

כולם יודעים שהבעיות בספורט הישראלי כל כך הרבה יותר עמוקות ממספר הזרים. מספר הזרים זה רק אמצעי סינתטי לווסת את הרמה בליגה. הדוגמה הכי טובה היא הכדורסל שם יש הרבה זרים והכדורסלן הישראלי, בדיוק כמו מקבילו מהכדורגל, בשפל חסר תקדים כמו גם הנבחרת. ולמי שיטען שזה בגלל ריבוי הזרים: אז לא, זה לא. כל הנבחרות הצעירות של ישראל בכדורסל ירדו לדרג ב' באירופה ב 7-8 השנים האחרונות, כולל העתודה שבשנים 2001-2004 ניצחה את ספרד עם גאסול בחצי גמר אליפות אירופה ועשתה פעמיים גמר. חלקן תקעו שם יתד והביאו תוצאות די פח גם בדרג ב'המביך. בטח שזה לא קשור למספר הזרים. זה קשור אך ורק לכך שאין ספורט מקצועני בישראל. תעלה או תוריד את כמות הזרים בליגה, עדיין לא תשנה דבר.

אתם לא הבנתם איך זה עובד

אם כל הליגות באירופה יהיו מלאות בשחקנים תוצרת מחלקת הנוער של מס אשדוד מן הסתם הרמה אצלינו תהיה טובה מהליגות האירופאיות שנפלו בקסם של דודו דהאן וויקי וקנין

בכל זאת ליגה רוסית ליגה הרבה יותר קשה ותחרותית מפה.

ליגה פיזית, יכול רק להתחשל שם.

בכל זאת ליגה רוסית ליגה הרבה יותר קשה ותחרותית מפה.

ליגה פיזית, יכול רק להתחשל שם.

לא חושב שלשחק במרכז טבלה בליגה הרוסית זה עדיף על לשחק בקבוצה גדולה בליגת העל שמתמודדת גם באירופה.

יש לי דעה די מוצקה בעניין האמת, אני חושב שהתקדמות אמיתית מהליגה שלנו (אם האלטרנטיבה היא מועדון גדול בארץ) היא רק לאחת מ5 הליגות החזקות באירופה +הליגה השניה באנגליה או התקדמות לכל ליגה יותר טובה מישראל רק אם זה לקבוצה גדולה שם, כזו שמתמודדת על אליפות בליגה הזו.

כלומר קבוצות גדולות בבלגיה, סלטיק, קבוצות גדולות ברוסיה, בצ'כיה, ביוון, זה התקדמות.

אבל לעשות מה שאלי אלבז עשה, או מה שאופיר מזרחי עשה שזה ללכת לקבוצה בינונית בשוויץ לעומת מועדון גדול בארץ, או מה שגוטליב עושה, זה ממש לא בהכרח התקדמות בעיניי, אם האלטרנטיבה היא חיפה.

מעניין לכמה תשלומים הפועל הספיקו להגיע.