Jump to content

תקשורת Vs מכבי - 17/18

Macc Abi

Recommended Posts

לגבי נימני, יש כמובן את האינטרס בעצם היותו סוכן. מעבר לכך, נימני בדיוק כמו בוני הוא צהוב, אין אחר.

הבעיה מתחילה עם הנסיונות שלו (שוב כמו בוני) לייצר אובייקטיביות.

ראיתי את השידור החוזר במלואו, כשנקלענו לפיגור 2:1 , הוא ציין שחובה חילוף אפילו כפול,

בהמשך של המשפט הוא הזכיר מי חלש היום, למרבה ההפתעה, דור מיכה היה בין השמות שהוזכרו.

לדעתי, זו הפעם הראשונה שנימני מציין ששחקן שלו חלש, אלא אם כן אני לא מעודכן ומיכה החליף סוכן?!

לי הפריע שסתר את עצמו באותו משפט רק כדי להגיד שקבלת ההחלטות בדקות האחרונות רעה. במתרפצת של באטוקיו הוא התעצבן שלא ניסה למסור לבישול אלא עצר והניע כדור אחורה,ואז מסירה אחרי זה אמר בדיוק הפוך- התעצבן על אצילי שניסה להתקיף ולא הניע כדור לאחור. ראיתי את זה היום בשידור החוזר ורציתי לזרוק משהו על הטלויזיה.

"פרשן".

יותר אומר את מה שכולנו רואים, אם זה שחקן שמקבל צהוב אז הוא אומר "צהוב מיותר מאוד".

שחקן שעושה עבירה "עבירה מיותרת מאוד". חזר על שני אלה כמה פעמים.

משפטים חוזרים על עצמם "חלק התקפי חלש" "מרכז הגנה חלש" "מכבי לא מרוכזת היום".

שום פרשנות.

"פרשן".

יותר אומר את מה שכולנו רואים, אם זה שחקן שמקבל צהוב אז הוא אומר "צהוב מיותר מאוד".

שחקן שעושה עבירה "עבירה מיותרת מאוד". חזר על שני אלה כמה פעמים.

משפטים חוזרים על עצמם "חלק התקפי חלש" "מרכז הגנה חלש" "מכבי לא מרוכזת היום".

שום פרשנות.

כל משחק, אבל כל משחק:" זה המשחק הכי חלש של מכבי בשנים האחרונות".

אני מפנה את הביקורת שלי לגולדהאר כי מבחינתי "הדג מסריח מהראש". וכמו במקרה של מכבי חיפה, שם הכתובת לכישלון היא לדעתי יעקב שחר, מי שאחראי לכישלון הקולוסאלי במכבי ת"א הוא הבעלים הקנדי

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5006050,00.html

"כישלון קולוסאלי"? ירדנו ליגה ולא שמתי לב? 7 נצחונות ותיקו באירופה + עלייה לשלב הבתים של האירופית בדרג ב' + כולה הפסדת משחק בליגה וזה כישלון קולוסאלי?

להקיא עלייך לירון ונדר אתה פח אשפה אנושי. אני מתבייש שיש "אוהדים" כמוך ביציע.

אגב, בהמשך, הליצן גם מדבר על "העדר שילוב שחקני בית". לא יודע אם יש קבוצה בליגה (בטח לא בצמרת הגבוהה) שמשלבת יותר שחקני בית מאיתנו. טל בן חיים, שפונגין, ייני, מיכה, אפשר לקחת בחשבון גם את דסה ואצילי שעברו בנוער, יש את שגיב יחזקאל ברוטאציה, כך דור ואליאל פרץ. אבל תתנו לעובדות לבלבל את השמוק הזה.

חחח לא, זה השיא: הוא מתלונן שלא נתנו ליוסי אבוקסיס הזדמנות לאמן את מכבי.

ואתה נותן לו במה בדוגמת קליק בייט. אולי הוא אפילו יקבל אפשרות לעוד טור אחרי החשיפה.

אחלה.

ואתה נותן לו במה בדוגמת קליק בייט. אולי הוא אפילו יקבל אפשרות לעוד טור אחרי החשיפה.

אחלה.

אני "נותן לו במה"? הוא מופיע בעמוד הראשי של YNET ספורט

אני "נותן לו במה"? הוא מופיע בעמוד הראשי של YNET ספורט

אז אתה עוזר לפרסם את הטור שלו כשאתה בעצם מעתיק לינקים (בלבד, בלי הטור עצמו, כדי שיקבל כניסות) לפורום של עשרות אלפי אוהדים?

אני אומר בוא נביא לפה לינקים לטורים של פרימו גם. הוא גם ככה מופיע בחדשות הספורט.

מכל השקרים וההכפשות, הדבר שמרגיז אותי ואני שונא יותר מהכל זה השקר על שחקני הבית

טפי על כל בן של אלפיים זונה שמשקר ככה לאנשים ועל כל "אוהד" מכבי שמשתף עם זה פעולה

אז אתה עוזר לפרסם את הטור שלו כשאתה בעצם מעתיק לינקים (בלבד, בלי הטור עצמו, כדי שיקבל כניסות) לפורום של עשרות אלפי אוהדים?

אני אומר בוא נביא לפה לינקים לטורים של פרימו גם. הוא גם ככה מופיע בחדשות הספורט.

אז למה תעתיק ותדביק את ה"טור" (מגילת הכפשות מנותקת כל קשר למציאות) לפה, אם זה כל כך מפריע לך?

אז למה תעתיק ותדביק את ה"טור" (מגילת הכפשות מנותקת כל קשר למציאות) לפה, אם זה כל כך מפריע לך?

אם אתה רוצה ליצור דיון כלשהו (על טור בקיק, איפה שדוד נחום כותב..) תעתיק דברים לכאן ויפתח דיון נורמלי, מה שעשית בהתחלה לפני שערכת היה פשוט לכתוב הודעת ספורט 1 בסגנון של ״לא תאמינו מה כתבו על מכבי!!1111״ ופירסמת לינק לכתבה. אין יותר גרוע מלתת לבן אדם כניסות, זה מה שיכריע אם יקבל במה בפעם הבאה.

אנחנו באותו הצד, אני פשוט לא רוצה לראות את הבן אדם ממשיך לכתוב.

לא אמרתי שאסור, אמרתי שזה לא חכם. אם אתה רוצה תמשיך לפרסם לינקים לטורים של אנשים על הספקטרום כמה שתרצה, אתה פשוט עושה להם טובה ויוצר תוצאה די הפוכה ממה שאתה מנסה להשיג.

"כישלון קולוסאלי"? ירדנו ליגה ולא שמתי לב? 7 נצחונות ותיקו באירופה + עלייה לשלב הבתים של האירופית בדרג ב' + כולה הפסדת משחק בליגה וזה כישלון קולוסאלי?

אגב, בהמשך, הליצן גם מדבר על "העדר שילוב שחקני בית". לא יודע אם יש קבוצה בליגה (בטח לא בצמרת הגבוהה) שמשלבת יותר שחקני בית מאיתנו. טל בן חיים, שפונגין, ייני, מיכה, אפשר לקחת בחשבון גם את דסה ואצילי שעברו בנוער, יש את שגיב יחזקאל ברוטאציה, כך דור ואליאל פרץ. אבל תתנו לעובדות לבלבל את השמוק הזה.

חחח לא, זה השיא: הוא מתלונן שלא נתנו ליוסי אבוקסיס הזדמנות לאמן את מכבי.

הטורים בKICK זה פשוט **** לעיניים, בחיים שלי לא ראיתי מדור ספורט כל כך דבילי נחות ומפגר כמו המדור של KICK בYNET, כאילו שלקחו תגובות פייסבוק של ילדים בני 13 והפכו אותן לכתבות. אני יכול להשבע שהטורים של פרימו וברקוביץ' פי 10 יותר אינטלגנטיים מהחרא הזה שם.

אם אתה רוצה ליצור דיון כלשהו (על טור בקיק, איפה שדוד נחום כותב..) תעתיק דברים לכאן ויפתח דיון נורמלי, מה שעשית בהתחלה לפני שערכת היה פשוט לכתוב הודעת ספורט 1 בסגנון של ״לא תאמינו מה כתבו על מכבי!!1111״ ופירסמת לינק לכתבה. אין יותר גרוע מלתת לבן אדם כניסות, זה מה שיכריע אם יקבל במה בפעם הבאה.

אנחנו באותו הצד, אני פשוט לא רוצה לראות את הבן אדם ממשיך לכתוב.

בעריכה פשוט הוספתי עוד 2 פסקאות שמדברות על שחקני נוער ויוסי אבוקסיס,

בהתחלה שפרסמתי את התגובה נתתי ציטוט שלו מדבר על גולדהאר ש"מסריח מהראש והוא האחראי לכישון הענק",

נתתי קישור שידעו במה מדובר. לא אמרתי " תראו מה הכלב רשם!! + קישור" כפי שאתה מתאר את זה.

אבל עזוב, זה פחות מעניין.

מה תגיד שיש לנו אוהדים כאלו? זה פשוט בלתי נתפס.

מבין את הגישה שלך ומאיפה אתה בא, אני באופן אישי בספק גדול מאוד לגבי האפקטיביות של זה

במיוחד כשאני יכול להעיד על עצמי ועל כל החברים שלי שאוהדי מכבי, שאנחנו רואים את ערוץ הספורט בעוונותינו וקוראים בכל האתרים האלו, פשוט כי אנחנו מכורים ואין אלטרנטיבה ראויה לעניין. מבחינתי כשאני מאזין לפודקאסט של ציון 3 והפודיום אני נהנה פי 400 בערך מלצפות במגרש פתוח בערוץ הספורט, ואין לי מה לעשות חוץ מלהתבאס על זה שאלו הרבה יותר נגישים הרבה יותר מתוקצבים ובתדירות גבוהה בהרבה והלוואי שזה היה הפוך.

תאמין לי, בטורים של פאקינג קיק בווינט יש אפקטיביות מאוד גדולה לכניסות והד. כמו שאתה רואה הם מפרסמים בעיקר דעות קיצוניות לגמרי, כאלה שיתנו להם כניסות לאתר באופן כללי ולמדור הספורט בפרט.

בכל מקרה אין ספק שהאוהד הזה הוא המיץ של הזבל. בדיוק בגלל זה לא הייתי רוצה לראות אותו מחייך כשידע שיש פה לינק ישיר לכתבה שלו, כזה שאולי יתן לו עוד כמה טורים.

הכל טוב, תעשו מה שבראש שלכם. כמו שאמרתי אנחנו באותו הצד.

מישהו רואה את מסיבת העיתונאים?

אשר גןלדברג יצא הכי אדיוט בעולם

במקרה בדיוק פתחתי כשהוא ניסה לשאול שאלה או מה שזה לא היה

איזה מביך. ג'ורדי פשוט צחק כשהוא סיים לדבר

במקרה בדיוק פתחתי כשהוא ניסה לשאול שאלה או מה שזה לא היה

איזה מביך. ג'ורדי פשוט צחק כשהוא סיים לדבר

על זה דיברתי.

חשבתי אולי זה אני בגלל שלא שומעים טוב. ואז אני רואה שהם לא מבינים מה לעזאזל הוא מנסה להגיד.

המבט שלהם - פרייסלס

המבטא של מקלארן יפהפה. יחד עם מנספורד זה שני אנשים מיורקשייר (עם המבטא!) ממכבי, ועוד שחקן מלנקשייר, גם עם מבטא נהדר. החתמות מעולות של מכבי.