Jump to content

תקשורת Vs מכבי - 17/18

Macc Abi

Recommended Posts

גם אם נקח אליפות, צנציפחזבל יגיד "אתה יודע מה? לצורך העניין, גם אם אני ואתה עומדים על הקווים של מכבי, אנחנו לוקחים אליפות, עם תקציב של 350 מילארד דולר זו חוכמה קטנה מאוד. בשורה התחתונה ג'ורדי נכשל"

אני אשכרה קורא את זה בקול שלו

אני אשכרה קורא את זה בקול שלו

תמיד כשמביאים ציטוטים כאלה, גם אם מומצאים, אני קורא בקול של המצוטט.

"ג'ורדי הפיץ בכל מדינת ישראל שחברים שלו בקפריסין טוענים שוואקמה בן 32. זה לא עובד ככה בעולם. כשברצלונה קונה שחקנים מהמועדונים הקטנים, או ריאל מדריד לצורך העניין, הם משלמים מחירים גבוהים כי מדובר בברצלונה וריאל מדריד. בישראל כל דבר זה על רקע אישי. עצבנת אותי במנהלת? אז אני לא אמכור לך שחקן. עשית לי משהו? אז אני אחזיר לך. הכל פה אגו".

ציטוט של אחד מהבעלים של רעננה,הכתבה בוואלה.

איזה תקשורת בדיחה,לאן עוד הם יכולים לרדת?

"ג'ורדי הפיץ בכל מדינת ישראל שחברים שלו בקפריסין טוענים שוואקמה בן 32. זה לא עובד ככה בעולם. כשברצלונה קונה שחקנים מהמועדונים הקטנים, או ריאל מדריד לצורך העניין, הם משלמים מחירים גבוהים כי מדובר בברצלונה וריאל מדריד. בישראל כל דבר זה על רקע אישי. עצבנת אותי במנהלת? אז אני לא אמכור לך שחקן. עשית לי משהו? אז אני אחזיר לך. הכל פה אגו".

ציטוט של אחד מהבעלים של רעננה,הכתבה בוואלה.

איזה תקשורת בדיחה,לאן עוד הם יכולים לרדת?

עלק אחד מהבעלים של רעננה.. איזה פח

"מכבי תל אביב מתקשרים יום אחד ורוצים את ליפשיץ. השאלנו להם אותו במאה אלף שקל ועם שכר שהוא פחות מחצי מכל שחקן שם. שנה אחרי זה הם רצו לקנות אותו. היה ביני לבין ליפשיץ סעיף שחרור סודי על סך 300 אלף שקל. ליפשיץ הוא חבר קרוב שלי. אמרתי לו שאני אמכור אותו למכבי תל אביב, אבל שייתן לי לנהל משא ומתן. הצענו אותו ב-600 אלף שקל. הם כעסו ובסוף מכרנו ב-300 אלף שקל. מאותו יום אין יחסים בין מכבי תל אביב להפועל רעננה. למה? בגלל שבזמנו עיצבנו את גולדהאר. היתה לנו עסקה סגורה עם מתן חוזז ובדקה האחרונה הם ביקשו מאתנו פי שתיים מאשר מבני יהודה. אבל אלה דברים שלא עושים".

מה מפריע להם שתרוויחו?

"הם לא רוצים שתרוויח. בשבילנו למכור את השוער הראשון ב-100 אלף יורו זה לא כסף. לא מובן מה הם רוצים".

הוא מודה שהוא ניסה לעקוץ כאן למרות סעיף שחרור, אבל הוא חושב שהוא יצא בסדר. הכתב עוד זורם איתו.

איזה בדיחה.

מה מפריע להם שתרוויח , חחחחחחח wtf

זו השאלה הכי הזויה, "מה מפריע להם שתרוויחו?", כאילו הרווח לא בא מהכיס של מיץ'.

הוא מודה שהוא ניסה לעקוץ כאן למרות סעיף שחרור, אבל הוא חושב שהוא יצא בסדר. הכתב עוד זורם איתו.

איזה בדיחה.

הוא גם בכלל לא היה השוער הראשון שלהם, אלא השוער השני.

השוער הראשון היה אריק ינקו שלא רצה לבוא/רעננה לא רצו למכור אותו.

לסיכום:

1. הוא משקר לגבי "השוער הראשון"

2. הוא מסתיר סעיף שחרור, מנסה לסחוט פי 2 מאשר הסכום שמופיע בחוזה מול השחקן, כשעולים עליו, הוא עוד מתלונן על הצד השני שלא מוכן להכנע לסחטנות הזאת ומשלם נטו מה שמופיע בחוזה ואז עוד הולך לבכות עם זה לתקשורת.

3. הוא משמיץ את ג'ורדי שלטענתו "הפיץ בכל קפריסין שוואקמה בן 32", בלי שום סימוכין לזה.

4. הוא מתלונן על הקבוצות הגדולות שלא מאפשרות לו להרוויח ושאילצו אותו למכור שחקנים כמו וואקמה ב450 אלף אירו בלבד, כאילו מישהו הכריח אותו למכור.

בקיצור, בנאדם הזוי ביותר.

ג׳ורדי גם שכנע את המופתי לשכנע את היטלר. אה ועד היום הוא מזמין פיצות לבית של הבעלים של רעננה כל לילה ב-1.

אני דווקא מאוד רוצה להאמין שעשה את זה, כי אם כן זה פשוט היה מצחיק רצח. אבל ג׳ורדי אדם שפוי בדעתו. בדרך כלל זה טוב, הפעם חבל.

מי זה האידיוט הזה?

מתבכיין על זה שוואקמה נמכר ב-450 אלף יורו כשהוא בעצמו זה שקבע את המחיר WTF?! מי הכריח אותך למכור?

מכניס סעיפים סודיים, מאשים את ג'ורדי בהאשמות הזויות (מה קשור וואקמה לקפריסין?) בנאדם הזוי

ראיון שפשוט מראה כמה גועל נפש וכמה גרידיות יש בקבוצות הקטנות. אני מקווה שיביאו מעכשיו רק שחקנים יהודים ולא ייעשו יותר עסקאות עם אף קבוצה בליגה.