Jump to content

תקשורת Vs מכבי - 17/18

Macc Abi

Recommended Posts

חחחחחחחחחח קבלו בדיחה.

צ'למה צ'רף כתב בטור שלו היום על בטוקיו, ואני מצטט: "עם כמה שאני מנסה להיות הגון איתו"

ב"ש חוטפת שלישיה תוך שישים דקות ומבקיעה שער באמ-אמא של הפוקסים - מפגן עוצמה

מכבי מנצחת משחק חוץ רביעי, קבוצת צמרת מהליגה האוסטרית שהדיחה את גנט - משעממת ואפורה

חחחחחחחחחח קבלו בדיחה.

צ'למה צ'רף כתב בטור שלו היום על בטוקיו, ואני מצטט: "עם כמה שאני מנסה להיות הגון איתו"

אם קראת את הטור במולאו מגיע לך אות גבורה

רז אמיר עף על השאפל של ההמצאות שלו....העלה ב-8 בבוקר שג'ורדי למרות הנצחון עדיין לא מרוצה מחוסר הרכש *אחרי* המשחק. אני בטוח שאתמול בחצות ככה הם עשו שיחת נפש כדי שהוא יוכל לכתוב על הבוקר. בן של אלף זונות.

רז אמיר עף על השאפל של ההמצאות שלו....העלה ב-8 בבוקר שג'ורדי למרות הנצחון עדיין לא מרוצה מחוסר הרכש *אחרי* המשחק. אני בטוח שאתמול בחצות ככה הם עשו שיחת נפש כדי שהוא יוכל לכתוב על הבוקר. בן של אלף זונות.

מי שראה תראעון עם גורדי מבין שהכל הזיות

אין להם מושג אחרי הניצחון אתמול הם כתבו שעכשיו מיטש יצטרך לשלם לשחר על עטר, ושמכבי מעונינת בקמרוני של אלטך כשלפי החתימה הזו ברור שמיד אחרי המשחק פעלו כדי להחתים את בלקמן

רז זהבי הוא מהאלה שנופלים בבדיחה של "מה יותר כבד 100 קילו של ברזל או 100 קילו של נוצות?"

אם להיות הוגנים, קילו זו יחידת מסה ולא משקל

באיזה עולם בית"ר ירושלים מסיימת מעל מכבי בטבלה?
באיזה עולם קרית שמונה מסיימת חמישי?
ועל האליפות של חיפה בכלל אין מה לדבר

אוי, האליפות הזאת הולכת להיות כל כך מתוקה.

גם אם נקח אליפות, צנציפחזבל יגיד "אתה יודע מה? לצורך העניין, גם אם אני ואתה עומדים על הקווים של מכבי, אנחנו לוקחים אליפות, עם תקציב של 350 מילארד דולר זו חוכמה קטנה מאוד. בשורה התחתונה ג'ורדי נכשל"

גם אם נקח אליפות, צנציפחזבל יגיד "אתה יודע מה? לצורך העניין, גם אם אני ואתה עומדים על הקווים של מכבי, אנחנו לוקחים אליפות, עם תקציב של 350 מילארד דולר זו חוכמה קטנה מאוד. בשורה התחתונה ג'ורדי נכשל"

זה לא מה שיגידו, זה איך שיגידו. זה ההתפתלויות שלא מאמינות לעצמן, והפרצוף הממורמר הזה שמבין ששוב הפסדת לטובים ביותר.

מצחיק איך הפכו פתאום את אלטאך לקבוצה בינונית, אותה אלטאך שבתחילת החודש הדיחה את גנט.

קצת לסבר את האוזן, גנט עונה שעברה הגיעה לרבע גמר ליגה אירופית, כמו כן לפי טרנספרמרקט השווי שחקנים של גנט הוא יותר מפי 3 ממכבי.