Jump to content

תקשורת Vs מכבי - 17/18

Macc Abi

Recommended Posts

חכה כשב"ש תעלה לליגת האלופות, טלפון מראש הממשלה, טלפון מהנשיא, אירוח אצל הנשיא, ח"כים גנריים מפיצים את אהבתם מילדות לטרנר וממשיך הלאה...

מירי רגב פורצת למגרש.

קלטתם עשו יום שידורים מיוחד מפאקינג טרנר ? הגיעו לגמר ליגת האלופות ולא שמעתי ? הם אפילו לא עלו עדיין !

לא זה לא נורמלי מה שהולך פה.

קלטתם עשו יום שידורים מיוחד מפאקינג טרנר ? הגיעו לגמר ליגת האלופות ולא שמעתי ? הם אפילו לא עלו עדיין !

גם לנו היה ולכל קבוצה ישראלית שהייתה בשלב הזה (טוב מלב ק"ש). נכון שהתקשורת מלקקת להם בצורה מוגזמת אבל די באמת לא צריך לחפש על כל דבר.

גם אצלנו עשו את זה.

האמת, בפלייאוף זה מוגזם, אבל כשהיינו בצ'מפיונס הם גם הרימו אולפן בסמי עופר והיה יום שידורים מיוחד.

עשו גם נגד באזל.

האמת, בפלייאוף זה מוגזם, אבל כשהיינו בצ'מפיונס הם גם הרימו אולפן בסמי עופר והיה יום שידורים מיוחד.

זה כי אין להם מה לשדר אז הם מורחים את המשחקים האלו על כל היום.

אני לא בטוח ב100% אבל אני חושב שגם לנו ביום שעלינו לליגת האלופות היה יום שידורים מיוחד מבלומפילד

אני לא בטוח ב100% אבל אני חושב שגם לנו ביום שעלינו לליגת האלופות היה יום שידורים מיוחד מבלומפילד

היה, אבל בהחלט לא בטירוף שיש היום !

אין עוד קצת חדשות? ממש קצת... מימר, עטר, קצת כדורסל, עוד ממשחקי הפלייאוף הערב..

לפני שנתיים ערב המשחק פיו פיו מי.אם.לא.הוא לרשת של באזל - עשו ערב שידורים מיוחד אבל כל כמה דק' עברו לענפים אחרים וחזרו לבלומפילד.

אמנם אני לא רואה את התכניות האלה בדרך כלל, אבל היום במגרש פתוח טל בנין הפתיע אותי, הוא שאל את כל חברי הפאנל איך יכול להיות שבאר שבע לא מפסיקים לקנות שחקנים במיליונים, והתקציב נשאר כל עונה 70 מיליון שקל, אז מה ענו לו, כי בבאר שבע לא קונים שחקן כמו מרסלו ב-1.5 מיליון יורו.

אמנם אני לא רואה את התכניות האלה בדרך כלל, אבל היום במגרש פתוח טל בנין הפתיע אותי, הוא שאל את כל חברי הפאנל איך יכול להיות שבאר שבע לא מפסיקים לקנות שחקנים במיליונים, והתקציב נשאר כל עונה 70 מיליון שקל, אז מה ענו לו, כי בבאר שבע לא קונים שחקן כמו מרסלו ב-1.5 מיליון יורו.

אם תעבוד נכון תצליח להפוך תקציב של 100 מיליון לתקציב של 70 מיליון

המתקפה שעברנו אתמול מזכירה לי את המתקפות של התקשורת על ביבי. תקפו אותנו מכל הכיוונים עם המצאות וחרטות, האשימו אותנו בכל מיני עוולות וכל זה כשאף אחד לא באמת יודע מה קורה.

ההתקפות על ביבי הן לא על דברים חסרי בסיס או מומצאים. הם נמצאים תחת חקירה של המשטרה והיועמ״ש אותם מינה בעצמו, כשראש הסגל שלו הפך לעד מדינה.

לא בדיוק תקשורת, אבל נזכרתי בעניין שנתניהו אירח את ב"ש המאמי הלאומית ומתקשר לאלונה לעיתים תכופות

http://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=64&docID=215802 נתניהו אירח את ב"ש: "השלמתם ניצחון אדיר". צפו רה"מ בירך את האלופה, וקיבל חולצה חתומה ע"י השחקנים: הרבה ברכות

http://sport1.maariv.co.il/israeli-soccer/Ligat-Haal/Article-784949

ראש הממשלה שוחח עם ברקת אחרי הניצחון בהונגריה. גם קורהוט יזכה לחוזה חדש

אני לא זוכר שאחרי ה-3 האליפויות או העלייה לצ'מפיונס הוא טרח לברך/להתקשר/לארח מישהו ממכבי..

ניר ברקת נמצא מן הסתם במעגל האינטרסים הקרוב לביבי

ניר ברקת נמצא מן הסתם במעגל האינטרסים הקרוב לביבי

ברור. רק שלא ייזכר להתקשר פתאום אם נעשה איזה הישג מטורף של עלייה לרבע גמר ליגה אירופית.

לא ראיתי את זה, אבל במקרה מי שאמר את זה, שמו רז זהבי?

(ואם לא הוא אז ההימור שלי פרימו)

לא ראיתי את זה, אבל במקרה מי שאמר את זה, שמו רז זהבי?

(ואם לא הוא אז ההימור שלי פרימו)

ברור, אבל עדיין איזה תירוץ מטומטם, כאילו מה אם זו רכישה טובה אז זה לא נכנס לתקציב ואם זו רכישה גרועה כן.

מקווה שראש הממשלה\מירי רגב\לימור לבנת לא יתקשרו להגיד מזל טוב לאף אחד ממכבי כשנזכה או כשנעלה שוב לליגת האלופות.

שמשיכו לעשות פסטיבלים לב"ש, חיפה ואפילו חגיגות העליה של הפועל מתישהו. כל כך לא בשבילנו...

מזל שמיץ מבין מה עומד מאחורי טלפון מראש הממשלה או מירי רגב אחרי חלטורה כמו עליה לליגת האלופות...אפשר לחשוב זכינו.

קנאה וצרות עין לא אמורים להיות מנת חלקה של מכבי.

תודה

עזבו אותם למי איכפת מהם!

ניצחנו משחק חוץ קשה למרות האין רכש!! אז בואו נהנה

לא אבל זה פשוט מדהים.

בזמן שמלא קבוצות מדורגות וחזקות אוכלות חרא, מול קבוצה שפאקינג נתנה 4 לגנט,ניצחנו בלי לספוג שער בחוץ, אין שום פרגון כלום.

משחק בינוני..יריבה חלשה..תוצאה שברירית..

הם פשוט אפסים אחד אחד, איך זה הגיוני שאין אחד נורמלי איך ?

אבל באמת היה לנו משחק בינוני (טקטי אבל בינוני). אבל על הזין ניצחנו בחוץ ניצחון חשוב מה אכפת לכם מכל נוד שהתקשורת מוציאה?