Jump to content

תקשורת Vs מכבי - 17/18

Macc Abi

Recommended Posts

אני האמת שמופתע מיוסי.

גוטמן חלאה ידועה אבל יש דברים שלא מספרים, בטח לא כל עוד הוא שחקן פעיל.

אחרי שהוא יפרוש בשקט הוא יכול להוציא הכל החוצה.

בכל מקרה כיף לשמוע אותו מדבר על מכבי, בראי ההיסטוריה כבוד ששחקן כזה גדול עבר אצלינו.

אחרי הפנדל שהחמיץ אני לא מסוגל לראות את הפרצוף שלו

קשה לי להסביר את העניין, אני הכי מפרגן לו ובעדו ומאחל לו המון הצלחה בבית"ר (שזה מועדון שאני לא שונא, אז בכלל לא מפריע לי לפרגן), ואני גאה ששחקן כזה עבר אצלנו, אבל... לא מסוגל לראות את הפרצוף שלו. אני לא אשכח בחיים את הפנדל שהוא החמיץ ולא אסלח לו על זה, מבחינתי זה טופ 5 הדברים הכי נוראים שראיתי כאוהד. וכן אני יודע שזה לא בכוונה והכל טוב ויפה, עדיין.

כל כך מפריע לכם הפנדל שהחמיץ (גם אוסקר) והפנדל של טב"ח זה סבבה? (שהחטיא גם מול היידוק במוקדמות הליגה האירופית)

עוד מישהו שם לב ששליימה פתאום התחיל לחבב אותנו

כבר כמה משחקים שהוא לא יורד על הקבוצה בזמן שידור ובמתחממים הוא הימר על גורדי כמאמן העונה

חלק משחקני מכבי תל אביב מודאגים: "ג'ורדי צריך להאמין יותר בסגל הקיים"

דעות חלוקות בקרב שחקני מכבי תל אביב בנוגע למתיחות בין המאמן לראשי הקבוצה, על רקע הסחבת ברכש. לצד ביקורות, יש גם כאלה שמצדדים בהתעקשות שלו על עטר. האם זו המדיניות החדשה של גולדהאר?

אחרי זה גם מדברים על התקציב.

מרגיז שחושבים שהתקציב הא רק על הקבוצה הבוגרת.

אם ב"ש הייצה משקיעה כמונו בנוער, שיווק, מדיה, חנויות ועוד, התקציב היה כמעט זהה.

המתקפה שעברנו אתמול מזכירה לי את המתקפות של התקשורת על ביבי. תקפו אותנו מכל הכיוונים עם המצאות וחרטות, האשימו אותנו בכל מיני עוולות וכל זה כשאף אחד לא באמת יודע מה קורה.

לא יודע אם זה יענקל'ה, עטר או נמני. אבל מישהו החליט אתמול לגמור עלינו מבחינה תקשורתית. היו איזה 5 פושים רצופים מאתרי הספורט על כמה אנחנו חרא ועטר פגוע וג'ורדי רוצה לעזוב ומיץ' הוא בן זונה קמצן שלא משחרר שקל.

ה-כ-ל שקרים! תפסיקו ליפול לזה...

המתקפה שעברנו אתמול מזכירה לי את המתקפות של התקשורת על ביבי. תקפו אותנו מכל הכיוונים עם המצאות וחרטות, האשימו אותנו בכל מיני עוולות וכל זה כשאף אחד לא באמת יודע מה קורה.

לא יודע אם זה יענקל'ה, עטר או נמני. אבל מישהו החליט אתמול לגמור עלינו מבחינה תקשורתית. היו איזה 5 פושים רצופים מאתרי הספורט על כמה אנחנו חרא ועטר פגוע וג'ורדי רוצה לעזוב ומיץ' הוא בן זונה קמצן שלא משחרר שקל.

ה-כ-ל שקרים! תפסיקו ליפול לזה...

לא יודע.

אני אחד שלא מאמין. אבל כשזה מגיע מכתבים ״שלנו״ זה גורם להרגיש שלא הכל זה רדיפה.

נו באמת תורג'י, עכשיו ראיתי את הציטוט שאתה העלת. אתה באמת מאמין ששחקן של מכבי אמר את זה? נו וואי.

מכבי כנראה באמת לא משחררת כלום לתקשורת לאחרונה, כמו שאנחנו רואים התקשורת כולה מתגייסת למען הנשיא הגדול מר ינקעל'ה. מכבי לא רוקדת לפי החליל שלו והוא לא בוחל באמצעים.

גם נמני, שעם כל האהבה אליו טובת מכבי מעניינת לו את התחת, רוצה ללחוץ על מכבי כדי שיסגרו כבר את עסקת עטר וישלמו לנשיא הגדול את מה שהוא דורש. עטר שרוף בחיפה הודות לשחר, לעטר עצמו ולנמני הסוכן הדגול, הם חייבים שהעסקה תיסגר כבר.

אתם באמת לא שמים לב שכל הכתבות האלה יצאו בדיוק שפורסם שמגיע שחקן על העמדה איפה שעטר היה אמור להגיע?!

שוב, אני לא דביל. 99 אחוז מענייני עטר הגיעו עד עכשיו מכתבים של שחר.

כשזה מתחיל להגיע מכתבים אחרים אני מתחיל לחשוב שיש פה משהו לא בסדר.

שוב, אני לא דביל. 99 אחוז מענייני עטר הגיעו עד עכשיו מכתבים של שחר.

כשזה מתחיל להגיע מכתבים אחרים אני מתחיל לחשוב שיש פה משהו לא בסדר.

המקסימום שיש פה (בעסקת עטר) זה שמיטש לא מאשר אותה.

גם די הגיוני שג'ורדי קצת ממורמר התפקיד שלו זה לדרוש יותר ממה שנותנים לו. בדיוק כמו שהמאמנים תחתיו היו.

שטויות במיץ.

מקווה ששאר האוהדים שלא בפורום לא נופלים לשטויות האלה. כי המטרה של התקשורת בנוגע למכבי זה לייצר מציאות ולהטות מציאות. מספיק לי להיזכר ברדיפה אחרינו בתקופת החצי גמר מול סכנין כדי לקבל חלחלה.

כל עוד אין ציטוט ישיר כולל שם המצוטט ורצוי אף וידאו שלו אומר את זה כל מה שמפורסם בתקשורת זה בולשיט אחד גדול. נראה לי כמו התקפה מתוכננת נגד מכבי בעיקר מהצפון. הפעילו כל כתב אפשרי בכל מדיה אפשרית פתאום עטר מסכן ומכבי רשעים וג'ורדי לא מרוצה ושחקנים לא מבינים למה ג'ורדי לא סומך עליהם ובלקמן הזה בכלל היה פצוע עונה שלמה די נו צריך להיות ממש מטומטם להאמין לכל השטויות האלה.

התקשורת הפכה להיות בעיקר השופר של הסוכנים. הם המקורות הכי טובים ולהם יש אינטרסט הכי גדול להשתמש בתקשורת כדי לקדם את השחקנים שלהם. כל הסיפור עם עטר רק ממחיש את זה. אין לי ספק שמי שעומד שמאוחרי זה זה אבי נימני. הוא בלחץ שעסקת עטר תיפול ומנסה להפיל לחץ על כל הגורמים במכבי וגם בחיפה כדי שזה העסקה תצא אל הפועל. שימו לב שתמיד שרושמים ששחקן מועמד/הוצע/מעוניינת לקבוצה מסויימת מציינים גם את שם הסוכן. בגלל זה כל הכתבות יש בהם אולי קמצוץ של אמת.

אמנם קצת באיחור (ולא שמתי לב אם רשמו את זה בחודש האחרון) - אבל צריכים לומר תודה לראשי בני יהודה שלקחו את רועי זריהן לתפקיד בקבוצה,

אחרת - היינו שומעים בכל חור את הליקוקים שלו לב"ש (עם ה-ש' המעצבנת שלו).

אמנם קצת באיחור (ולא שמתי לב אם רשמו את זה בחודש האחרון) - אבל צריכים לומר תודה לראשי בני יהודה שלקחו את רועי זריהן לתפקיד בקבוצה,

אחרת - היינו שומעים בכל חור את הליקוקים שלו לב"ש (עם ה-ש' המעצבנת שלו).

בני יהודה זה אחים, אם לא הם ליטו היה עדיין על הקווים..

לא בדיוק תקשורת, אבל נזכרתי בעניין שנתניהו אירח את ב"ש המאמי הלאומית ומתקשר לאלונה לעיתים תכופות

http://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=64&docID=215802

נתניהו אירח את ב"ש: "השלמתם ניצחון אדיר". צפו רה"מ בירך את האלופה, וקיבל חולצה חתומה ע"י השחקנים: הרבה ברכות

http://sport1.maariv.co.il/israeli-soccer/Ligat-Haal/Article-784949

ראש הממשלה שוחח עם ברקת אחרי הניצחון בהונגריה. גם קורהוט יזכה לחוזה חדש

אני לא זוכר שאחרי ה-3 האליפויות או העלייה לצ'מפיונס הוא טרח לברך/להתקשר/לארח מישהו ממכבי..

לא בדיוק תקשורת, אבל נזכרתי בעניין שנתניהו אירח את ב"ש המאמי הלאומית ומתקשר לאלונה לעיתים תכופות

http://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=64&docID=215802

נתניהו אירח את ב"ש: "השלמתם ניצחון אדיר". צפו רה"מ בירך את האלופה, וקיבל חולצה חתומה ע"י השחקנים: הרבה ברכות

http://sport1.maariv.co.il/israeli-soccer/Ligat-Haal/Article-784949

ראש הממשלה שוחח עם ברקת אחרי הניצחון בהונגריה. גם קורהוט יזכה לחוזה חדש

אני לא זוכר שאחרי ה-3 האליפויות או העלייה לצ'מפיונס הוא טרח לברך/להתקשר/לארח מישהו ממכבי..

חכה כשב"ש תעלה לליגת האלופות, טלפון מראש הממשלה, טלפון מהנשיא, אירוח אצל הנשיא, ח"כים גנריים מפיצים את אהבתם מילדות לטרנר וממשיך הלאה...