Jump to content

סידורי ישיבה מול טיראנה למזרחי עליון

Pini_A

Recommended Posts

בעקבות העונש שספג המועדון על ידי אופ"א ב-23 בפברואר על פיו הוחלט כי חלקים מהיציע המזרחי העליון בנתניה ייסגרו במשחק הבית הקרוב (נגד טירנה ביום חמישי 29.6.177) של מכבי תל אביב באירופה, מצורף סידור הישיבה לבעלי מנוי היושבים ביציע המזרחי העליון.

כזכור, ההחלטה ניתנה כעונש על קריאות גזעניות שנשמעו מאזור זה של האצטדיון במהלך משחק הבית במסגרת שלב הבתים של הליגה האירופית נגד דונדאלק האירית, ונרשמו בדו"ח המשקיף.

המנויים ליציע המזרחי העליון יצטרכו לבחור מקום חלופי למשחק הקרוב נגד טירנה האלבנית. לא יהיה ניתן להיכנס למשחק עם המנוי הרגיל. הכניסה ליציעים תהיה באמצעות כרטיס אלקטרוני שיגיע במייל.

המנויים יוכלו לבחור באזורים 601,602,608,609 (כניסה דרך שער 22B) ולאחר מכן בגושים 201,202 (כניסה דרך שער B3).

במהלך היום (ב') יקבלו בעלי המנויים של היציע המזרחי העליון מיסרון ובו הלינק לביצוע הרכישה של הכרטיס למשחק. אנו ממליצים לבצע את רכישת הכרטיס (סכום 0-חינם) לפני המשחק ולהימנע מאי נעימות ביום המשחק באצטדיון.

אם המנוי שלי ל608 אני צריך לעבור מקום?

אני ב602 וגם קיבלתי את ההודעה, חייב כרטיס כדי להיכנס זה לא על המנוי

"לא יהיה ניתן להיכנס למשחק עם המנוי הרגיל. הכניסה ליציעים תהיה באמצעות כרטיס אלקטרוני שיגיע במייל."

מנוי יקר, בעקבות עונש שספגה הקבוצה מ-UEFA, יסגר חלק מהיציע המזרחי העליון במשחק מול טיראנה ביום חמישי הקרוב. במידה וברצונך להגיע למשחק יש לשריין מיקום חלופי במגרש ללא תשלום. ניתן לעשות זאת בלינק הבא:https://goo.gl/4Kgjas.

1. כניסה לחשבון המנוי. 2. .יש לבחור כרטיס למנוי. 3 בחירת המיקום החלופי 4. אישור רכישה וקבלת כרטיס המשחק למייל. שימו לב לא יהיה ניתן להיכנס למשחק עם כרטיס המנוי שברשותכם וללא רישום מוקדם.

תודה ויום טוב

עקב טקס סיום קורס טיס בבסיס חצרים באותו הערב, מציע 4 כרטיסים למשחק. כיוון שאין מכירה, חושב ש 40 שח לכרטיס זה מחיר עלות so called.

השאלה היא אם המקומות מוגבלים?

מין הסתם. סגרו את היציעים האמצעים במזרחי עליון - אז אתה יכול לבחור בין הפינתיים בעליון לבין מערבי עליון איפה שהאוהדי חוץ (נראה לי)