Jump to content

לסיכום, בעד החזרת אלירן עטר, כן או לא

בוזגלו

Recommended Posts

מצחיק אותי שאתה אומר על שחקן שב-16 משחקים עונה שעברה הבקיע 7 גולים ובישל 2 כגמור

זו סטטיסטיקה של גול לשני משחקים, אני לא יודע אם וידאר עם הסטטיסטיקה הזאת

נו ואז מה ? גם הסטטיסטיקה של יצחקי גבוהה ביחס, לדקות משחק שלו ,זה שהוא שיחק רק 16 משחקים בעונה זו הבעייה שלי.

שחקן שכשיר לשחק 16 משחקים בעונה אני קורא לו גמור כן, ובגיל כזה זה לא הולך ומשתפר (שוב, בד"כ)..

נו ואז מה ? גם הסטטיסטיקה של יצחקי גבוהה ביחס, לדקות משחק שלו ,זה שהוא שיחק רק 16 משחקים בעונה זו הבעייה שלי.

שחקן שכשיר לשחק 16 משחקים בעונה אני קורא לו גמור כן, ובגיל כזה זה לא הולך ומשתפר (שוב, בד"כ)..

איך אפשר להשוות בין עטר ליצחקי, יצחקי כל עונה מחדש עם כרס רצינית ועדיין נתן עונה סבירה לחלוטין עונה שעברה

עטר מהיר ולא משמין בקלות

אף אחד

בוזגלו היה סקורר ענק בב"ש, קואנקה בכל הקריירה שלו עם איזה 10 שערים וקריירה של חימום ספסל בליגה הספרדית

עשיתם מקואנקה מינימום מסי,להזכירך עברו במכבי איזה 3-4 שחקנים מהליגה הספרדית ואף אחד מהם לא היה טוב

טב"ח שחקן גדול אבל נוטה לפשל בזמן האמת, עטר אולי בן 30 אבל מה שיש לו בין הרגליים לא יקחו לו בחיים

אתה רוצה לספר לנו משהו?

:g: :g: :g:

איך אפשר להשוות בין עטר ליצחקי, יצחקי כל עונה מחדש עם כרס רצינית ועדיין נתן עונה סבירה לחלוטין עונה שעברה

עטר מהיר ולא משמין בקלות

נו ועכשיו הוא הוריד את הכרס זה אומר שזהו ? שהוא יכול לרוץ 90 דקות בלי לתפוס תצד ? שהוא יהיה כשיר לכל משחק ? לא זה לא אומר, וכנל עטר.

אני בטוח שהוא יהיה כאן בסוף ואני מאוד מקווה שהוא יצליח כי אני אוהב אותו, אבל לדעתי הסיכוי קלוש.

מצחיק אותי שאתה אומר על שחקן שב-16 משחקים עונה שעברה הבקיע 7 גולים ובישל 2 כגמור

וידאר עם 19 שערים , בלי פנדלים.

בכל העונה יש 36 משחקים.

גם אם הוא שיחק בכל המשחקים הוא מעל לגול ל2 משחקים.

הוא לא שיחק בכל המשחקים.

את 8 ההופעות שלו בפלייאוף ללא שער החלטת לא לספור?

7 שערים בעונה זה נתון חלש. מאוד

את 8 ההופעות שלו בפלייאוף ללא שער החלטת לא לספור?

7 שערים בעונה זה נתון חלש. מאוד

ועוד 3 מפנדלים.

אבל באמת שלא כל כך מעניין אותי השערים כמו הכושר שלו.

אנשים תולים את הכושר והפציעות שלו בחיפה, וחושבים שבמכבי הוקוס פוקוס הוא ישחק כל משחק 90 דקות עונה שלמה.

זה לא עובד ככה..

לאלירן היתה עונה רעה בעונה שעברה, בטח בסטנדרט שלו. בזה אין ספק. יחד עם זאת, הוא נתן כל כך הרבה עונות טובות, שזה לא מופרך להניח שעונה שעברה היא היוצאת מהכלל.

במיוחד שהנפילה שלו הגיעה רק בפלייאוף, שהיה למעשה גארבג' אחד גדול לקבוצה שלו ובמיוחד כשהוא שיחק עם קבוצה שיש לה קישור של לגיה לאומית וגם שותפיו בהתקפה ברמה של תחתית ליגת העל.

עטר זה סוג השחקן שאנחנו צריכים. גולר, טכני, דריבל מטורף ששובר בונקרים, בעיטה נקיה. כשיש לך את אצילי מצד אחד ואותו מצד שני זה כוח רציני. במחיר נורמלי צריך להביא אותו.

אגב, אתם חושבים שההגעה של בוזגלו לחיפה מרמזת משהו לגבי עטר?

לאלירן היתה עונה רעה בעונה שעברה, בטח בסטנדרט שלו. בזה אין ספק. יחד עם זאת, הוא נתן כל כך הרבה עונות טובות, שזה לא מופרך להניח שעונה שעברה היא היוצאת מהכלל.

במיוחד שהנפילה שלו הגיעה רק בפלייאוף, שהיה למעשה גארבג' אחד גדול לקבוצה שלו ובמיוחד כשהוא שיחק עם קבוצה שיש לה קישור של לגיה לאומית וגם שותפיו בהתקפה ברמה של תחתית ליגת העל.

עטר זה סוג השחקן שאנחנו צריכים. גולר, טכני, דריבל מטורף ששובר בונקרים, בעיטה נקיה. כשיש לך את אצילי מצד אחד ואותו מצד שני זה כוח רציני. במחיר נורמלי צריך להביא אותו.

אם בוזגלו יגיע לחיפה די ברור שעטר לא ישאר.

מתי הייתה העונה הטובה האחרונה שלו?