Jump to content

לסיכום, בעד החזרת אלירן עטר, כן או לא

בוזגלו

Recommended Posts

שוינפלד שווה כל שקל בעיניי. יישאר כאן עד גיל מאוחר, חלוץ מושלם לספסל מבחינת אנרגיות.

רק ששנה לפני כן יכל להביא ברבע מחיר מנתניה.

רק ששנה לפני כן יכל להביא ברבע מחיר מנתניה.

מי זה יכל? הסיבה שהוא לא בא שנה שעברה כי מיץ' עיכב את זה, ג'ורדי רצה שהוא יגיע.

אתה מוכן להפסיק לכתוב פה את השטויות שלך בכזאת נחרצות?

מי אתה בכלל שתכתיב לי מה לכתוב? אם הצלחת להבין מכל מה שכתבתי שזה "שטויות" אז יש לך בעיה רצינית..

מי אתה בכלל שתכתיב לי מה לכתוב? אם הצלחת להבין מכל מה שכתבתי שזה "שטויות" אז יש לך בעיה רצינית..

סבבה בוא תוכיח שכללל השורה וחצי שכתבת לא שטויות.

אתה כנראה צודק בנוגע לעלויות המופרזות. אני בתור אוהד רוצה את הקבוצה הכי טובה על המגרש. קצת פחות מעניין אותי ה"דפקו אותנו" בהיבט הכלכלי ואני באמת חושב שעטר זה הכי טוב שנוכל להביא נכון לנקודת הזמן הזאת. אני מחזיק ממנו מאוד.

זה לא קשור רק למשחקי כבוד מול חיפה זה קשור לזה שצריך להראות שמספיק לזיין אותנו כל פעם שאנחנו רוצים שחקן בגלל שזה גולדהאר. להפסיק להיות ג'נטלמנים שאנחנו נמצאים בג'ונגל ביחד עם בבונים. שחר קיבל את ורמוט בחינם, רצה את אזולאי בנזיד עדשים אבל דופק מחיר על שחקן פציע, ומעבר לשיא שהוא לא באמת רוצה. אז אם היום נכנע לדרישות ההזויות של שחר מה נוכל להגיד שידרשו מחיר מוגזם בטירוף על שחקן שבאמת טוב? לפעמים בא לי שנחתים את בוזגלו רק בגלל ששחר יישאר עם הזין ביד ובסוף ישחרר את עטר לבית"ר בחינם ועוד ישתתף במשכורת.

אם כבר, אז צריך לדייק. ריימס שילמו עליו 1.6 מיליון יורו.

אני בכלל לא רוצה אותו. ז"א, אם הוא מגיע בחינם, שיגיע בכיף. אבל לא חושב שצריך להוציא עליו כסף, זה לא שחקן שישדרג את הקבוצה

אם כבר, אז צריך לדייק. ריימס שילמו עליו 1.6 מיליון יורו.

אני בכלל לא רוצה אותו. ז"א, אם הוא מגיע בחינם, שיגיע בכיף. אבל לא חושב שצריך להוציא עליו כסף, זה לא שחקן שישדרג את הקבוצה

ערכתי, זכרתי מיליון בלבד

אני לא חייב לך הסברים, תבין מה שאתה רוצה או שתתעלם.

אני מבין שאתה חרטטן. לא יזיק לך להוסיף את המילה לדעתי להודעות הנחרצות שלך שאין לך מושג אם נכונות או לא.

לא כתבת פה שום כתב חידה שאני יכול "להבין מה שאני רוצה", כתבת עובדה שאין לך מושג אם היא נכונה או לא ולא בפעם הראשונה.

קח את זה בתור עצה ושחרר את הויכוח, אני בכל מקרה מתכוון לקחת את העצה שלך ולהתעלם מעכשיו.

אני מבין שאתה חרטטן. לא יזיק לך להוסיף את המילה לדעתי להודעות הנחרצות שלך שאין לך מושג אם נכונות או לא.

לא כתבת פה שום כתב חידה שאני יכול "להבין מה שאני רוצה", כתבת עובדה שאין לך מושג אם היא נכונה או לא ולא בפעם הראשונה.

קח את זה בתור עצה ושחרר את הויכוח, אני בכל מקרה מתכוון לקחת את העצה שלך ולהתעלם מעכשיו.

אתה צודק, אני חרטטן. עלית עליי. לא בא לי לכתוב "לדעתי", עכשיו תעשה לי טובה ואל תצטט לי יותר הודעות.

האמת שזה באמת מפריע שאנשים לא מתנסחים בצורה שאפשר להבין שהם רושמים דעה ולא עובדה..בכל נושא

עטר לא שווה אפילו מליון

אם גורדי יביא אותו בסכום גרנדיוזי זאת שוב טעות כמו שנעשו עם הרבה שחקני רכש לדעתי

הוא הרבה מעבר לשיא וחלק לא מבוטל של העונה הוא פצוע

זה לא היה שאנחנו צריכים ולא מה שאנחנו שואפים

מי זה יכל? הסיבה שהוא לא בא שנה שעברה כי מיץ' עיכב את זה, ג'ורדי רצה שהוא יגיע.

אתה מוכן להפסיק לכתוב פה את השטויות שלך בכזאת נחרצות?

http://sports.walla.co.il/item/2938490

שחקן ״שווה״ כמה שמוכנים לשלם בשבילו.

אם שחר יבקש שני מיליון יורו ואנחנו נהיה מוכנים לשלם, אז רק אנחנו פרייארים פה, ואני לא רואה שום סיבה ששחר מבחינתו יבקש פחות.

יש מחיר למכבי ויש מחיר לכל השאר

אם ב"ש או בית"ר היו רוצים המחיר היה 500 אלף דולר, בגלל שמכבי רוצים, אז דופקים מחיר שחיפה לא יגידו שהוא בתוכניות, ל2 הקבוצות אין ענין לעשות עסקים אחת עם השניה ובצדק.

לדעתי 90% מהקהל היה שמח אם עטר היה מגיע תמורת חצי מיליון יורו.

במחיר שנביא אותו - לא מפתיע שיש הרבה מאוד מתנגדים.