Jump to content

לסיכום, בעד החזרת אלירן עטר, כן או לא

בוזגלו

Recommended Posts

כל אגורה מעבר לחצי מיליון יורו על אלירן זה שוד וכלימה, ברמה פלילית.

גם בחצי מיליון אנחנו יוצאים פראיירים רצח אבל זה עוד משהו שאפשר לחיות איתו..

אלירן יכול להיות כריסטיאנו רונאלדו. בשורה התחתונה בשתי העונות האחרונות הוא הראה שהוא פציע וסוס מת.

כלומר, לקנות אותו, לא משנה באיזה סכום, זה הימור וחסד נעורים על עונה טובה שנתן לפני 5 שנים.

הזיה על דבר כזה לשים סכומים של מאות אלפי או מיליוני יורו.. הזיה ברמה של לקנות את פאקינג שגיב יחזקל ב800 אלף יורו או קשר צעיר מהליגה הברזילאית במיליון וחצי יורו ולא לתת לו לשחק בכלל. כלומר משהו הזוי שבטח לא יקרה..

אני אוהב את אלירן אבל מקצועית אין מקום לשים עליו הרבה כסף. אם היתה קונסטלציה של טרייד בינו לבין אזולאי הייתי יותר משמח. אבל גם הכבוד והכסף של המועדון חשובים (וכן, אני יודע שזה לא כסף שלי...)

הוא מפוזר, אבל אי אפשר להגיד עליו שהוא לא כישרון.

ראיתי דברים טובים ממנו, מהיר, טכניקה טובה, לא סתם ג'ורדי הביא אותו, מאמין שהוא יתן את שלו העונה, כולם יאכלו את הכובע.

נמאס כבר מהטענה הדפוקה הזאת.

ג'ורדי גרוע ברכש, תקלטו את זה.

שגיב יחזקאל זה הפלופ הכי גדול שג'ורדי הביא.

עלק לא סתם ג'ורדי הביא אותו.

גם לא סתם ג'ורדי הביא את בניון, ראמון וראדוניץ' נכון?

תבדוק אם בכלל ג'ורדי זה שהביא אותו (נכון גם ליחזקאל וגם לראמון)

ובניון היה בסדר גמור

אז מי את הביא את יחזקאל?

בניון היה בסדר כלומר הצדיק את המשכורת שלו? ממש לא, אפילו לא קרוב.

שוינפלד אחלה ואני אוהב אותו אבל גם עליו להוציא 700 אלף יורו זה מגוחך

אז מי את הביא את יחזקאל?

בניון היה בסדר כלומר הצדיק את המשכורת שלו? ממש לא, אפילו לא קרוב.

שוינפלד אחלה ואני אוהב אותו אבל גם עליו להוציא 700 אלף יורו זה מגוחך

מה לעשות שאלו המחירים זה לא ישתנה בזמן הקרוב. כל שחקן שנרכוש מהליגה יהיה קרוב למיליון יורו. הגיע הזמן שתשלים עם זה וגם אחרים שמתלוננים על מחירי ישראלים.

מה לעשות שאלו המחירים זה לא ישתנה בזמן הקרוב. כל שחקן שנרכוש מהליגה יהיה קרוב למיליון יורו. הגיע הזמן שתשלים עם זה וגם אחרים שמתלוננים על מחירי ישראלים.

שוינפלד שווה כל שקל בעיניי. יישאר כאן עד גיל מאוחר, חלוץ מושלם לספסל מבחינת אנרגיות.

לרגע חשבתי שאני בפורום של חיפה ומדברים על יענקל'ה

ג'ורדי לא מלך הרכש אבל אם היית צודק היינו במצב של חיפה היום

כל אגורה מעבר לחצי מיליון יורו על אלירן זה שוד וכלימה, ברמה פלילית.

גם בחצי מיליון אנחנו יוצאים פראיירים רצח אבל זה עוד משהו שאפשר לחיות איתו..

אתה מפספס את הנקודה הבעייתית.

לעטר יש חוזה לעוד 3 שנים בחיפה במכבי הוא רוצה חוזה ל 4 שנים. כלומר גם אם הבאתה אותו בחינם אתה תקוע אתו אח"כ 2-3 נוספות.

הרכש הכי טוב של מכבי בגזרת עטר הוא להשאיר אותו בחיפה הוא מאוד לא מסתדר שם מאוד לא מרוצה וזה משפיע לרעה על כל הקבוצה ( וגם זאת תרומה בשבילנו )

* אני אוהב את עטר, אבל לצערי להחזיר אותו עכשיו זה טיפשי מכל בחינה.

"הצבר"

אסור להחזיר את עטר.

הוא שחקן טוב שנתן רגעים מדהימים במכבי, אבל מה הוא עשה מאז שעזב?

בעיקר פצוע. מעדיף את שגיב שיש לו פוטנציאל מאשר לחזור אחורה.

תבדוק אם בכלל ג'ורדי זה שהביא אותו (נכון גם ליחזקאל וגם לראמון)

ובניון היה בסדר גמור

הוא תרם לך גול אחד ובישול אחד במשך עונה שלמה בליגה, איך זה נחשב בסדר גמור? (שיחק המון דקות)

כן, גם אני אהבתי שהוא רץ ונלחם, ולפעמים נותן כדורי רוחב יפים מצד אחד של המגרש לצד השני, אבל הוא היה כל כך לא תכליתי, וכן, גם פחות טוב ויעיל מהעונות הקודמות שלו בחיפה.

אסור להחזיר את עטר.

הוא שחקן טוב שנתן רגעים מדהימים במכבי, אבל מה הוא עשה מאז שעזב?

בעיקר פצוע. מעדיף את שגיב שיש לו פוטנציאל מאשר לחזור אחורה.

לשגיב יש פוטנציאל ללכת אחורה

לעטר יש חוזה לעוד 3 שנים בחיפה במכבי הוא רוצה חוזה ל 4 שנים. כלומר גם אם הבאתה אותו בחינם אתה תקוע אתו אח"כ 2-3 נוספות.

אתה בטוח שיש לו חוזה לעוד 3? לדעתי עוד עונה, גג 2. במכבי אף אחד לא ייתן לו חוזה ל-4 שנים. גם לא 3.

אתה בטוח שיש לו חוזה לעוד 3? לדעתי עוד עונה, גג 2. במכבי אף אחד לא ייתן לו חוזה ל-4 שנים. גם לא 3.

פרסמו שהוא האריך בשנה נוספת לעוד 3 (מעכשיו) אחרי שהוא "ויתר" על לעבור למכבי בינואר.

ולגבי מכבי הוא בוודאות מבקש חוזה ארוך טווח במכבי זאת למרות שהטווח של יכולת המשחק שלו היא מקסימום שנתיים

* המידע תלוי כמובן באמינות הירודה של התקשורת הישראלית אבל זה מה שפורסם.

לא יודע מה יותר הזוי ההוא שרשם 10 מיליון יורו על דאבור או ההודעה הזאת.

איפה כתבתי שהוא שווה את זה? זה מה ששחר רןצה (אל תשכח שיש כאן עמלת "עסקה עם קבוצה שהיא וואנבי יריבה ישירה").

מכבי אגב מוכנה לשלם משהו קרוב לזה. בוא נגיד, שאני מאוד אופתע אם מכבי לא ישימו על עטר מליון+. כבר בינואר מכבי הציעו סכום כזה. שוב, לא אומר שהוא שווה את זה בהכרח.

איפה כתבתי שהוא שווה את זה? זה מה ששחר רןצה (אל תשכח שיש כאן עמלת "עסקה עם קבוצה שהיא וואנבי יריבה ישירה").

מכבי אגב מוכנה לשלם משהו קרוב לזה. בוא נגיד, שאני מאוד אופתע אם מכבי לא ישימו על עטר מליון+. כבר בינואר מכבי הציעו סכום כזה. שוב, לא אומר שהוא שווה את זה בהכרח.

אני מקווה ששחר יציל את ג'ורדי מעצמו, ידרוש שלוש מיליון יורו ושבסוף יאריך לעטר חוזה עם עוד מאה אלף למשכורת.

שחר ידרוש 2 מיליון, ייגמר ב1.5+אזולאי.

ברור לי שזה מה שיקרה כשמש בצהריים .

זה גם מה שנראה לי. שנה שעברה הוא לא מכר בלחץ הקהל. הקהל שלהם במצב אחר מבעונה שעברה וגם שחר עצמו התחיל לצפצף עליהם.

הוא יציג להם את זה כעסקת "דפקנו את מכבי".

הוא יציג להם את זה כעסקת "דפקנו את מכבי".

אם נשלם להם יותר ממיליון + שחקן שהם רודפים אחריו הוא באמת דפק אותנו, כרגע גם מיליון עטר לא שווה אבל אני ריאלי שבחינם לא נביא אותו. אם שחר היה הגון אז אזולאי + מחיר שפוי היה מתקבל. אבל אסור לעשות איתם עסקים!

אם נשלם להם יותר ממיליון + שחקן שהם רודפים אחריו הוא באמת דפק אותנו, כרגע גם מיליון עטר לא שווה אבל אני ריאלי שבחינם לא נביא אותו. אם שחר היה הגון אז אזולאי + מחיר שפוי היה מתקבל. אבל אסור לעשות איתם עסקים!

אולי יש מחשבות אחרות בקשר לשלומי אזולאי אחרי המחנה? לא מרגיש לי נכון לתת להם אותו ובלי קשר לעטר.

לא יודע על מה אתם מדברים. לא ראיתי טכניקה טובה. לבעוט אולי הוא יודע, אבל הדריבל שלו פשוט חלש. בטח לוינגר. טכניקה זה מאוויס.

ליחזקאל יש דריבל חלש ? זה בערך הדבר היחיד שיש לו. יש להגיד שהוא חלש (סבבה, דעה לגיטימית) ויש כבר להמציא.

עכשיו כשאני חושב על זה, איפה אזולאי נכנס בחיפה ? הם הביאו את אלברמן ואת הבולגרי ויש להם את קהת.

זה די סוגר את הקישור שלהם בהרכב ותסכימו שאף אחד מהם לא יישב בספסל.

איך שחקן שבשיאו שילמו עליו 1.2 מיליון יורו שווה עכשיו לדעת גורמים במכבי חיפה 1.5-2 מיליון יורו וזה עוד לפני שהם רוצים את אזולאי שעלה לנו 800 אלף

מדהים שב4 שנים האחרונות השחקן רק הלך אחורה ובענק ועוד מעזים לבקש סכום כזה.

חצי מיליון יורו הייתי שם על עטר וגם זה בבאסה אחושרמוטה

אתה כנראה צודק בנוגע לעלויות המופרזות. אני בתור אוהד רוצה את הקבוצה הכי טובה על המגרש. קצת פחות מעניין אותי ה"דפקו אותנו" בהיבט הכלכלי ואני באמת חושב שעטר זה הכי טוב שנוכל להביא נכון לנקודת הזמן הזאת. אני מחזיק ממנו מאוד.