Jump to content

נושא מלפפונים ע"ש טייריס רייס - קיץ 2017-2018

דקסטר

Recommended Posts

מייקל רול? יש לו אחוזים נהדרים מהשלוש ומהעונשין אבל נראה שהוא לא אתלט מי יודע מה ולא נראה שהוא איש של הגנה.
לדעתי שחקן משלים כזה כשיצטרכו קליעה מבחוץ.

הסתכלתי קצת על המספרים שלו בשנים האחרונות. אם המספרים שפורסמו (חצי מליון לשנה) נכונים זו פשוט שערוריה ברמה שגורמת לי לרצות לבטל את המנוי.

אני דווקא בניגוד לרובכם מאוד סבלני השנה בנוגע לבניית הסגל

אחרי כל הדיבורים בשנים האחרונות על סגלים מפוצצים, נראה שבונים השנה סגל "צנוע" יותר, אבל אולי הוא יהיה מאוזן יותר והמאמן יצליח להדביק אותו לכדי קבוצה שתכבד את הסמל והצבע, דבר שלא קיבלנו בשנים האחרונות.

חוץ מזה, גם ככה הציפיות ברצפה, אז אין מה להתרגש יותר מדי בינתיים עד שנראה כדורסל ולא רק נשמע או נקרא על החתמות ושיחרורים כאלה ואחרים.

לא מבין גדול בכדורסל, אבל איך אפשר לשחרר שחקן כמו גאודלוק?

http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/Article.274.245343.html

הוא ורייס לא יכולים לשחק ביחד. 2 שחקנים שצריכים את הכדור ליד ואוהבים לכדרר. מה גם ששניהם לא עושים הגנה.

חלום חיי שאף קבוצה באנביאי לא תרצה את כספי וננחית אותו כאן.

לא אה?=\

אם הוא לא יהיה ב NBA (אין סיכוי) הוא ימצא קבוצה באירופה שתשלם לו פי 2 ממה שמכבי תשלם

סומך על ספאחיה, אבל חבל על גאודלוק, מחבב מאוד את השחקן הזה. נקלע לסיטואציה בעייתית אצלנו.

אני רק מקווה שטייריס באמת יגיע לפה אחרת השחרור הזה לא חכם.

אני מניח שאני פותח פה נושא די מובן מאליו, אבל בכל מקרה-

למה הבעלים מתקמצנים על הקבוצה במובן של רק מה שנכנס זה מה שיוצא ואם יש גירעון זה יירד מהעונה הבאה?

למה אי אפשר כמו בעלים נורמליים של אימפריה באירופה, להוציא קצת מהכיס כדי שהקבוצה תהיה חזקה באמת? במיוחד אחרי העונות האחרונות.

חלום חיי שאף קבוצה באנביאי לא תרצה את כספי וננחית אותו כאן.

לא אה?=\

הוא ימצא בוודאות, השאלה היא רק באיזה שכר.

אגב אני לא חושב שמה שאתם אומרים על קבוצות אחרות כל כך נכון. מכבי יכלה להיות תחרותית בשכרו של נכס אסטרטגי כמו בלאט ותוכל להיות כזאת גם בנוגע לכספי. חוץ מזה הוא לא כזה כוכב על כמו נבארו או שאראס שקבוצות ישכיבו עליו ארגזים. בדיוק כמו נבארו לברצלונה או פרידזון לצסקא, למכבי הוא שווה יותר מלכל קבוצה אחרת.

בכל מקרה זה לא ממש רלוונטי. כספי ישוב למכבי אם בכלל לקראת סוף הקריירה שלו הרבה אחרי השיא, בשכר מופרז ועם ציפיות וייעוד לא ריאליים ליכולת.

אני מניח שאני פותח פה נושא די מובן מאליו, אבל בכל מקרה-

למה הבעלים מתקמצנים על הקבוצה במובן של רק מה שנכנס זה מה שיוצא ואם יש גירעון זה יירד מהעונה הבאה?

למה אי אפשר כמו בעלים נורמליים של אימפריה באירופה, להוציא קצת מהכיס כדי שהקבוצה תהיה חזקה באמת? במיוחד אחרי העונות האחרונות.

כי אין כסף.

פדרמן לא מה שהיה, שמעון אף פעם לא היה הכוח הכלכלי והרקנאטים לא ישימו לבד. וגם כנראה שאין להם יותר מדי הון נזיל

אז הם בעלים במובן של ניהול בלבד?

זו שערורייה. מילא שמעון שהוא אגדה וגם יו"ר, אבל מה לעזאזל צריך את פדרמן ורקנאטי כבעלים אם הם מכהנים כחברי הנהלה-מקבלי החלטות בלבד?

חלום שלי שמיץ' ירכוש גם את מכבי סל. מדהים הניהול שיוכל להיות בזכותו.

אז הם בעלים במובן של ניהול בלבד?

זו שערורייה. מילא שמעון שהוא אגדה וגם יו"ר, אבל מה לעזאזל צריך את פדרמן ורקנאטי כבעלים אם הם מכהנים כחברי הנהלה-מקבלי החלטות בלבד?

חלום שלי שמיץ' ירכוש גם את מכבי סל. מדהים הניהול שיוכל להיות בזכותו.

אני חושב שהם כן שמים מהכיס

למיטב זכרוני מאז עזיבת רענן כץ אין לקבוצה גב כלכלי רציני.

ככה או ככה, בתקציב של מכבי (שהוא עדיין מכובד) אפשר היה לבנות קבוצות הרבה יותר טובות ממה שבנו כאן בשנים האחרונות.

אי אפשר לבוא בטענות על גודל התקציב כש:

1. בשנה האחרונה הוחתם סופרסטאר של מיליון דולר כמעט על כל עמדה (היו 5 כאלה). גם השחקנים המשלימים כמו מקל ולנדסברג לא בדיוק קופחו.

2. אנחנו כנראה לא ממש קונים מנויים וזה החלק הארי של התקציב.

ושלא יובן לא נכון, אני ממש לא מגן פה על ההנהלה. הכל כולל הכל באשמתם ובראש ובראשונה פדרמן שכל שניה שלו בראשות הקבוצה קוברת אותנו עוד קצת ועוד קצת.

מעניין את מי יביאו להיות 2 בחמישיה ליד רייס. צריך שחקן שיודע לעשות הגנה ושיש לו יד טובה משלוש וחצי מרחק.

מקווה שהכסף יתפנה מגאודולוק ילך לשם.

מעניין את מי יביאו להיות 2 בחמישיה ליד רייס. צריך שחקן שיודע לעשות הגנה ושיש לו יד טובה משלוש וחצי מרחק.

מקווה שהכסף יתפנה מגאודולוק ילך לשם.

כבר הביאו, מייקל רול.

הוא ימצא בוודאות, השאלה היא רק באיזה שכר.

אגב אני לא חושב שמה שאתם אומרים על קבוצות אחרות כל כך נכון. מכבי יכלה להיות תחרותית בשכרו של נכס אסטרטגי כמו בלאט ותוכל להיות כזאת גם בנוגע לכספי. חוץ מזה הוא לא כזה כוכב על כמו נבארו או שאראס שקבוצות ישכיבו עליו ארגזים. בדיוק כמו נבארו לברצלונה או פרידזון לצסקא, למכבי הוא שווה יותר מלכל קבוצה אחרת.

בכל מקרה זה לא ממש רלוונטי. כספי ישוב למכבי אם בכלל לקראת סוף הקריירה שלו הרבה אחרי השיא, בשכר מופרז ועם ציפיות וייעוד לא ריאליים ליכולת.

זה לא נכון

תסתכל על השחקנים המובילים באליפות אירופה למשל, כמה מתוך אלה שמשחקים באירופה הם טובים ומשמעותיים יותר מכספי? אין המון כאלה מחוץ לקבוצות הכי גדולות.

כבר הביאו, מייקל רול.

מייקל רול שחקן משלים. גם בבשיקטאש הוא היה כזה לדעתי. זה שחקן 6-7 קלאסי, לא שחקן חמישיה. ככה אני רוצה להאמין לפחות. אה והוא גם חלש בהגנה.