Jump to content

נושא מלפפונים ע"ש טייריס רייס - קיץ 2017-2018

דקסטר

Recommended Posts

וואלה:

רועי גלדסטון, שסיקר את מכבי תל אביב כדורסל עד לפני מספר חודשים עבור ערוץ הספורט, ישמש בתפקיד סמנכ"ל תקשורת של הקבוצה. הדובר הנוכחי ניצן פררו, עובר לתפקיד במחלקת השיווק של הקבוצה.

המינוי של גלדסטון - שחוצה את הקווים מעיתונאי לדובר - מעניין מכיוון שבמשך שנים הוא נחשב ל"כתב הבית" של מכבי ת"א, והדבר אף קיבל ביטוי בעמוד פייסבוק בשם "החצר של גלדסטון", שבו גולשים רבים מבקרים אותו בשל הסיקור האוהד שהוא מעניק לקבוצה. ערוץ הספורט – משם גלדסטון מגיע – נחשב לפלטפורמה נוחה ביותר עבור סיקור אוהד למכבי ת"א, שכן אודי רקנאטי הוא הבעלים של הערוץ וגם של הקבוצה, שבה הוא מכהן כסגן היו"ר. בנוסף לכך, הערוץ רכש לפני מספר שנים את זכויות שידורי היורוליג.

בכתבה שפורסמה לפני כ-5 שנים ב"העין השביעית" וביקרה את השתתפותו של גלדסטון כמנחה באירוע של מכבי ת"א – בזמן שהוא שימש ככתב המסקר את הקבוצה – נכתב: "הרושם הוא שאין כיום כתב המקורב לקבוצה יותר מגלדסטון. בפברואר אשתקד הפיק אייטם מיוחד שבו בתו של המאמן בלאט, שני בת ה-18, ריאיינה את אביה. לא כל עיתונאי יזכה לג'סטה כזו. בין סיקור אוהד של קבוצה ובין הופעה מטעמה ובשירות האינטרסים שלה עדיין פעורה תהום. אולי לא התהום העמוקה ביותר שבנמצא, אולם עמוקה מספיק כדי שעיתונאי יבחין בקווים האדומים המגדרים אותה. אלא שגלדסטון מרגיש בן-בית במכבי עד כדי כך שהוא אינו רואה בעיה בביצוע עבודת שירות לאירוע שיווקי של הקבוצה".

מרועי גלדסטון נמסר בתגובה: "נכנסתי לתפקיד של סמנכ"ל תקשורת שאחראי על תכנים, דיגיטל וקשר עם גופי התקשורת במכבי ת"א. למען הסדר הטוב ועל מנת לדייק בפרטים יש לציין כי: 1. דובר חדש יגוייס בקרוב, 2. מעולם לא הנחתי אירוע תקשורתי של מכבי או כל קבוצת ספורט אחרת, 3. האייטם עם בלאט שבתו מראיינת אותו, היה רעיון שלו עצמו. שיחק אותה. יצא טוב".

סמית: "ישראל תמיד תהיה חלק מאיתנו וכמובן כך גם מכבי" הפורוורד הוותיק והמוערך שהניף עם הצהובים את גביע היורוליג ב-2014, לא ימשיך במכבי פוקס תל אביב מאחר שאינו כשיר לשחק כדורסל מקצועני

http://www.maccabi.co.il/news.asp?id=6126

https://www.facebook.com/maccabitlv/videos/10154704563766831/

דווין סמית' עבר הקיץ תהליך בדיקות מקיף שהסתיים. על פי הממצאים הוא אינו כשיר לשחק כדורסל מקצועני ולכן לא ימשיך בקבוצה. אנחנו רוצים להודות לדווין על תקופתו בקבוצה ומעל לכל, על גביע אירופה מתוק במיוחד. סמית' ללא ספק יזכר לא רק בזכות היותו שחקן מקצוען ומוכשר, אלא גם בזכות אישיותו יוצאת הדופן, והחיבור שלו למועדון לאוהדים ולמדינה.

סמית': "למרות שרציתי להמשיך לשחק עבור אוהדי מכבי וללבוש את החולצה הצהובה, אני מצטער לומר שהגוף כבר לא מאפשר לי להמשיך להיות שחקן של מכבי בצורה מקצוענית. אני והמשפחה שלי, בילינו כאן ב-6 השנים האחרונות, הילדים שלי גדלו כאן וישראל תמיד תהיה חלק מאיתנו וכמובן כך גם מכבי. אני רוצה להודות מעומק הלב לבעלים ולהנהלה שהבינו את המצב שלי והתייחסו אליי כאחד משלהם. אני רוצה לאחל למכבי הצלחה בעונה הקרובה. אני מקווה שהשחקנים ישחקו חזק ויחזירו את ההנאה לכל אוהדי מכבי בכל העולם. יאללה מכבי!".

פי איזה פצצה הפילו שהוא פתאום עוזב ככה. מניח שזה לא בא בהפתעה לצוות המקצועי וזה גם אמור לשחרר עוד קצת מקום בתקציב. העזיבה של סמית' משלימה את המהפכה בסגל ולמעט איתי שגב נדמה לי שאף אחד מהעונה שעברה לא המשיך.

פי איזה פצצה הפילו שהוא פתאום עוזב ככה. מניח שזה לא בא בהפתעה לצוות המקצועי וזה גם אמור לשחרר עוד קצת מקום בתקציב. העזיבה של סמית' משלימה את המהפכה בסגל ולמעט איתי שגב נדמה לי שאף אחד מהעונה שעברה לא המשיך.

לא הבנתי.. זו ציניות?

דווין סמית' אחד מהזרים החשובים ששיחקו במועדון.

השנתיים האחרונות היו רעות מאוד, אבל לא אשכח איך הוא השתיק אותי בחלק האחרון של הזכייה של המועדון באליפות אירופה.

לא הבנתי.. זו ציניות?

לא ציניות. זה היה באוויר אבל חשבתי שהוא נשאר. לא ראיתי (אבל מודה שאני לא עוקב באדיקות) משהו על עזיבה צפויה.

לא ציניות. זה היה באוויר אבל חשבתי שהוא נשאר. לא ראיתי (אבל מודה שאני לא עוקב באדיקות) משהו על עזיבה צפויה.

כדי שלא תחכה סתם להודעות שלא יגיעו - גיא גודס אמר עכשיו במגרש פתוח (אני צופה בפח הזה במקרה כי אני בחד"כ) שאיתי שגב הוא השחקן היחיד שנשאר במכבי מהעונה החולפת.

תגובה לאחד היוזרים פה מלפני חודשיים..

וזה היה מצפוי וברור עוד לפני, רק עניין של ביטוח והתרת חוזה

איפה בדיוק אמרו "תזיינו את האדומים" בהכרזה על שגב ככקפטן?

בשניה האחרונה שומעים את שיר השחקן שלו

"שגב! איתי שגב תזיין את הפועל.."

באמת שראיתי את הסרטון והקשבתי 4 פעמים רצוף כדי להבין מה הם רוצים. ואני עוד מכיר את השיר...

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10154707906496831&id=9987461830

זה הסרטון המדובר?

איזה הודעה מביכה של מכבי...

ערכו את הסיום במקום שיר השחקן שלו (שהיה בווליום ממש נמוך בכל מקרה)

התגובה של מכבי בסדר גמור, הפועל עם התעסקות פיפי קקי של ילדים שרוצים להלשין למורה. אני באמת לא מבין איך הם קלטו את זה כשאני לא שמתי לב לזה בכלל