Jump to content

נושא מלפפונים ע"ש טייריס רייס - קיץ 2017-2018

דקסטר

Recommended Posts

" אוהדים יקרים,

הרגע לו ייחלנו במשך שנים רבות הגיע, ואנחנו גאים לבשר על פתיחת ארגון חדש ומאוחד של אוהדי מכבי תל אביב בכדורסל. שמו בישראל – THE GATE.

הארגון הינו תולדה של שיתוף פעולה פורה בין השערים המעודדים, אשר שמו לעצמם כמטרה עליונה את טובת הקבוצה והתמיכה בה. כאשר מטרה חיובית זו נמצאת בראש סדרי העדיפויות, ברור כי התוצר הסופי יהיה טהור ואיכותי, והרי לנו ארגון THE GATE.

הארגונים GATE 7 ו-GATE 11 סיימו את פעילותם במתכונת הנוכחית. אנו מודים לחבריהם על שנים של תרומה ועשיה שימשיכו גם בשנים הבאות תחת הארגון החדש. למעלה מעשור עבדנו בנפרד וכעת אנו פושטים את חולצות הארגון והסמלים הישנים ומתאחדים תחת שם אחד ומטרה אחת.

ארגון THE GATE יתמקם באולם 11, כפי שסוכם עם הנהלת הקבוצה שסייעה למהלך. העידוד יהיה רלוונטי, חזק ומשמעותי מתמיד. אנחנו נהיה קרובים למתרחש על המגרש, נגיב בהתאם ובמהירות ונוכל לסחוף יותר אוהדים לעידוד.

ההחלטה על איחוד כוחות נבעה מהעיקרון המוכר בו השלם גדול מסך חלקיו. כולנו אוהדים את אותה הקבוצה ויכולים להפיק ערך רב אם נשלב כוחות ונשים סוף לפילוג, בצורה שתאפשר לנו להקדיש את מירב תשומת הלב לדברים החשובים באמת והחזרת הקבוצה לטופ, בייחוד לאור מצב הקבוצה בשנים האחרונות. גם הקבוצה מבינה בימים אלו שהאוהדים הם המרכז וכך הבשילו התנאים למעבר לאולם התחתון.

עקרונות THE GATE הינם עידוד לאורך כל המשחק, חינוך ערכי המתנגד לאלימות, שקיפות כלפי יתר הקהל ושימוש כבית חם לכל אוהדי מכבי באשר הם.

אנו מודים לכל מי שעזר למהלך להתממש וגאים לגדול ולהיות גורם משמעותי במכבי תל אביב.

אנו קוראים לכל אוהדי מכבי להשתתף בתנופה האדירה וברוח החדשה - בואו לקחת חלק בשינוי.

החל ממחר שני עמודי הפייסבוק של הארגונים יפסיקו לפעול במתכונתם הנוכחית ויעלה העמוד החדש של הארגון, בו נחשוף גם את סמל הארגון.

מחכים לכם ביציע.

Together We Stand,
THE GATE "

20799173_10155604500549738_1838956445949

נוריס קול(מן) מועמד, קצת פרטים על הבחור?

שחקן-שחקן. משחק בעיקר בעמדה 1, אוריינטציה הגנתית. באירופה יכל להיות גם 2 טוב. רזומה יפה בנ.ב.א ובגיל טוב. מוזר לי מאוד אם יגיע, נראה לי לא הכי ריאלי.

נוריס קול(מן) מועמד, קצת פרטים על הבחור?

היה רכז מחליף במיאמי של לברון, שנה שעברה חתם בסין ושוחרר מוקדם, ושיחק 13 משחקים בניו אורלינס כמחליף. עונה לפני זה שיחק בניו אורלינס 45 משחקים כשמתוכם פתח ב-23, נראה לי שהיה עניין עם פציעה שם.

ולפי וואלה הוא חתם. מהכלום שאני מבין בכדורסל זה מרשים אלא אם הוא פצוע, אבל כאמור, אני לא מבין כלום בכדורסל.

אחלה החתמה. משלים טוב את ג'קסון לדעתי (למרות שגם הוא משחק לרוב בעמדה 1 כמו ג'קסון, הם בעלי תכונות שונות).

מעניין אם מכבי ישקיעו בגבוה או שיביאו מישהו משלים בזול.

אשכרה חתם שחקן NBA שאני מכיר (בגדול).

נראה לי אבל הוא יותר רכז מסקנד גארד.

ככה או ככה אני חושב שנהיה קבוצה שלא תסיים משחקים עם סקור גבוה מדי. חוץ מג'קסון אני בספק אם יש לנו שחקן התקפה מצטיין.

בוואן מדברים על מועמדות של קווין ג'ונס, 2.06, פוואר-פווארד שהשתחרר מהחוזה שלו בקובאן. שחקן מעולה, מתאים מאוד לסגנון שמכבי מכוונת אליו כקבוצה רצה, יש לו גם קליעה טובה מחצי מרחק. בינוני בריבאונד ובהגנה אבל בסך הכל הוא שחקן מתאים וטוב, רק שהוא יקר יחסית. וויתר בקובאן על 800 א' מובטחים, כך שיתכן מאוד וידרוש באזור המליון.

בוואן מדברים על מועמדות של קווין ג'ונס, 2.06, פוואר-פווארד שהשתחרר מהחוזה שלו בקובאן. שחקן מעולה, מתאים מאוד לסגנון שמכבי מכוונת אליו כקבוצה רצה, יש לו גם קליעה טובה מחצי מרחק. בינוני בריבאונד ובהגנה אבל בסך הכל הוא שחקן מתאים וטוב, רק שהוא יקר יחסית. וויתר בקובאן על 800 א' מובטחים, כך שיתכן מאוד וידרוש באזור המליון.

יש כבר 17 פורוורדים בסגל. לא צריך עוד אחד. צריך ביג מן עם סייז. מצידי שלא יקלע ולא יקח ריבאונד (למרות שזה יהיה נחמד) ורק ידע לחסום היטב בפיק וללכת מכות עם איון וקייל היינס

יש כבר 17 פורוורדים בסגל. לא צריך עוד אחד. צריך ביג מן עם סייז. מצידי שלא יקלע ולא יקח ריבאונד (למרות שזה יהיה נחמד) ורק ידע לחסום היטב בפיק וללכת מכות עם איון וקייל היינס

לא שאני חולק עליך שעדיף סנטר עם סייז,

אבל - תומאס, בולדן, נגיד שגם ג'ייק כהן. איך הגעת ל17 פורוורדים?

קשה לי להאמין שמכבי תביא טנק. זו לא הפילוסופיית משחק של ספאחיה אבל בוא נראה מה יהיה..

לא שאני חולק עליך שעדיף סנטר עם סייז,

אבל - תומאס, בולדן, נגיד שגם ג'ייק כהן. איך הגעת ל17 פורוורדים?

שגב, משעור

יש כאלה שיגידו שסמית' כבר בקושי יכול לשחק בגארד.

עמדות 3-4 ממש עמוסות.

שגב, משעור

יש כאלה שיגידו שסמית' כבר בקושי יכול לשחק בגארד.

עמדות 3-4 ממש עמוסות.

סמית' פורש, שגב ומשעור בכל מקרה לא רלוונטיים ליורוליג. וגם אם כן, שגב יותר סנטר מאשר פאוור פורוורד.

סמית' פורש, שגב ומשעור בכל מקרה לא רלוונטיים ליורוליג. וגם אם כן, שגב יותר סנטר מאשר פאוור פורוורד.

שגב בחיים לא סנטר ליורוליג. יאכלו אותו חי. רק תיזכר מה אמארה עשה לו בגביע בחצי קלאץ'. תאר לך מה טומיץ' יעשה לו.

חייבים עוד ביג מן כדי להוריד לחץ מטיוס ולמנוע ממנו בעיית עבירות כל משחק.

שגב בחיים לא סנטר ליורוליג. יאכלו אותו חי. רק תיזכר מה אמארה עשה לו בגביע בחצי קלאץ'. תאר לך מה טומיץ' יעשה לו.

חייבים עוד ביג מן כדי להוריד לחץ מטיוס ולמנוע ממנו בעיית עבירות כל משחק.

בדיוק בגלל שאני חושב ששגב לא מספיק טוב ליורוליג (ושג'ייק כהן לא ממש סנטר) אני חושב שצריך סנטר נוסף ולא פורוורד, שיש מהם מספיק וממש לא יותר מדי...

קול חתיכת החתמה מעניינת. מאוד אהבתי אותו במיאמי והאמת שדי מאכזב לראות שהוא מגיע לאירופה כי היה לו פוטנציאל להרבה יותר מזה. בשנים הראשונות במיאמי הוא רק הלך והשתפר, ואפשר היה לראות שהוא מקבל יותר ויותר קרדיט בכל בפלייאוף. לא ברור מה השתבש בדרך.

בכל מקרה, מדובר בשחקן די מוכשר - מאוד זריז, צעד ראשון מצוין, אחלה מוסר, קליעה לא רעה בכלל ואולי הכי חשוב - שחקן הגנה מצוין. השאלה היא איך הוא יעשה את המעבר משחקן משלים לכוכב של הקבוצה. לא כולם מתאימים באופי ובסט היכולות לשני התפקידים, אפילו אם מתחשבים בפערי הרמות בין הנ.ב.א לאירופה.

אני לא מצפה שכל שחקני הנ.ב.א שנוחתים פה יתבררו כסופרסטארים על ההתחלה. ההסתגלות לכדורסל האירופי לוקחת זמן, תיזכרו בפארקר. יכול מאוד להיות שג'קסון וקול יתבררו ככוכבים אבל סביר להניח שזה יקרה רק אחרי חצי שנה/ שנה. יש כאן בעייתיות לאור השכר הגבוה שלהם וגם החוזה הקצר של קול. יש מצב טוב שאנחנו משביחים אותו לקבוצה אחרת שתבוא ותיקח אותו בשכר טוב בעונה הבאה אחרי שהתגלח עלינו.

אני חושב שהוא השחקן הנכון בהסכם הלא נכון. יותר נכון, גם היסטורית זה הוכח במספיק הזדמנויות, שיותר נכון להעלות מישהו מלמטה מאשר להוריד מישהו מלמעלה.

קול היה צריך להיות מוחתם ל-3 שנים עם אופציה מצד הקבוצה. אני מניח שרצו לעשות את זה אבל הוא לא הסכים, מה שמראה על כך שהוא לא בונה על החוזה הזה להרבה זמן, או שירצה לחזור לנ.ב.א או להתקדם לכסף גדול יותר באירופה.

אין למכבי את התקציב כדי להציע לקול שכר שישכנע אותו לחתום כאן ל 3 שנים.

יכול להיות שאתה צודק, לכן אני חושב שאסטרטגית מכבי צריכה לחזור למודל שהצליח מאוד בשנים האחרונות של להביא שחקנים לא מוכרים בכלום כסף אחרי סקאוט טוב, ולהפוך אותם לכוכבים.

כתבתי את זה הרבה: במכבי לרוב שחקנים יקרים איכזבו והכוכבים שהביאו את הקבוצה להצלחות היו שחקנים זולים עם רעב ודרייב שמשכו את מכבי למעלה. היום, כשיש לנו תקציבים להחזיק 3-4 כוכבים יקרים בשכר של מיליון דולר, יהיה יותר קל להשאיר כאן את ההיקמנים והפארגואים אחרי שהם פורצים. בטח שזה עדיף ע"פ עוד סוני ווימס או רוצ'סטי שאתה לא יודע איך יתאקלם.

מסכים עם כל מה שכתבת אבל הקליעה שלו לא משהו בכלל, בטח בשביל 2. תראה את הסטטיסטיקה והאחוזים שלו ל 3, לא משהו בכלל.

לא אמרתי שהוא קלעי ברמת הבלו או שארפ, אבל הוא גם בטח לא ברמת הארז כץ. האחוזים שלו סבירים לגמרי, בטח אם תוריד את עונת הרוקי, שבאופן טבעי הייתה הגרועה ביותר מבחינת אחוזי קליעה גם בליגה הסדירה וגם בפלייאוף.