Jump to content

נושא מלפפונים ע"ש טייריס רייס - קיץ 2017-2018

דקסטר

Recommended Posts

פאדיחה גדולה להנהלה (דבר שבשיגרה בשנים האחרונות) אם עסקת מקריי תיפול על כ-100 אלף ד׳ .

איך אתה יודע מה הפערים? בכל אופן, נראה שהוא לא יחתום. חבל. שחקן תותח.

פאדיחה גדולה להנהלה (דבר שבשיגרה בשנים האחרונות) אם עסקת מקריי תיפול על כ-100 אלף ד׳ .

מהאנשים שלא שילמו לדונטה סמית 750 אלף לשנה בחוזה לשנתיים אבל נתנו לסמית מיליון לשנה בחוזה ל-3 שנים בגיל 32

והנה עכשיו מספורטנדו שנחשב די אמין:

מוזר מאוד (בשבילו) סיימו מקום 11 בספרד

אמשיך לכתוב, למרות שמכבי לא מפרסמת כלום לגבי עזיבות, אני די בטוח בזה - שגב היחיד שישאר בסגל מהעונה החולפת

חתם אצלם היום.

וואלה.

סילבן לנדסברג חתם רשמית לעונה באסטודיאנטס: "תודה למכבי, היה מדהים" עוד פליט צהוב מגיע לספרד: הגארד בן ה-27, שאמור להיות הסקורר הבולט של קבוצת התחתית, נפרד ממכבי תל אביב: "תודה על התמיכה". החתמה מעניינת למלאגה: ריי מקולום מצטרף. קווין סראפין בדרך לברצלונה

מביכים בווינט. עלו עם כתבה של ״יש למכבי תל אביב שחקן חדש״ ודיברו על מקריי (שהיה צריך כביכול למצוא קבוצת אנבייאיי) ועכשיו בכלל יש נתק.

פשוט רמה מאוד נמוכה של עיתונות.

נשיא הכוכב האדום צ'וביץ' (זה שחשף את פרשת הפיצה של הפועל ירושלים) בראיון קצר אך מעניין עם וואן אודות ג'ונה בולדן

"

שאלתי את צ'וביץ' לאיפה נעלמו 20 אלף הדולרים הנותרים בחוזהו של האוסטרלי, והתשובה שלו הייתה טיפה מדאיגה, אבל כנה באותה מידה: "עברתי ליד האולם בשעת לילה מאוחרת, וראיתי את האוטו של ג'ונה בחניה. מרוסק. מלא פגיעות. המשטרה מצאה למחרת עוד שלושה רכבים מפורקים בסמוך לדירה שלו".

הנשיא המשיך וסיפר מה קרה באותו לילה בבלגרד: "אחרי התאונה ג'ונה כנראה נסע הביתה והלך לישון. הוא לא סיפר לנו מה קרה, ולא הגיע לאימון למחרת בבוקר בטענה שכואב לו הראש. עשינו בדיקות וגילינו שהייתה לו בדם רמת אלכוהול גבוהה מהמותר. אני לא רוצה לפגוע בו, אני מאוד אוהב את ג'ונה, אבל זו האמת. השתמשנו ב-20 אלף הדולרים הנותרים מחוזהו לשלם עבור הפיצויים לכל המכוניות והנזק שנעשה".

"

http://m.one.co.il/Mobile/Article/17-18/3,5,0,0/295834.html?ref=hp

משהו מוכן להסביר לי למה אחרי שישראל ( נוער ) הפסידה היום לקרואטיה היא נשארה בדרג ב? לא עולות 3 נבחרות לדרג א ו3 יורדות? ( עדיין אין נושא לנבחרות אז אני כותב כאן )

משהו מוכן להסביר לי למה אחרי שישראל ( נוער ) הפסידה היום לקרואטיה היא נשארה בדרג ב? לא עולות 3 נבחרות לדרג א ו3 יורדות? ( עדיין אין נושא לנבחרות אז אני כותב כאן )

לטביה שבדרג א' ירדה אך היא מארחת בשנה הבאה ופיבא החליטה שהיא תישאר עקב כך ולכן רק 2 עולות.

לטביה שבדרג א' ירדה אך היא מארחת בשנה הבאה ופיבא החליטה שהיא תישאר עקב כך ולכן רק 2 עולות.

מה זה החרא הזה, למה בכלל קובעים מדינה מארחת בלי לדעת באיזה דרג היא נגיד לטביה אבל אם היא יורדת אז מדינה אחרת תארח.

מה זה החרא הזה, למה בכלל קובעים מדינה מארחת בלי לדעת באיזה דרג היא נגיד לטביה אבל אם היא יורדת אז מדינה אחרת תארח.

זה חדש לך הליצנות של פיב"א ושאר הגופים האלה של הכדורסל? להזכיר לך מה שהיה ביורובאסקט 2011 (אם אני זוכר נכון) ששינו רטרואקטיבית את מס' המשתתפות כדי שאיטליה תוכל לשחק למרות שהיא עפה במוקדמות?

gg1303532.jpg

כ-150 אוהדי מכבי תל אביב ערכו הערב (חמישי) אירוע חגיגי באולם "ליאו" בראשל"צ בו ציינו את סגירתו של ארגון "GATE 11" בתום תריסר שנים של עידוד, כאשר החל מהעונה הבאה הם יאחדו כוחות עם גרעין "שער 7" ביציעים התחתונים בהיכל

בין אורחי הכבוד היו הקפטן לשעבר גיא פניני שחתם בהפועל חולון, והרכז יוגב אוחיון שעזב לאלופת המדינה, הפועל ירושלים. השניים, כזכור, שמתאמנים בימים אלה עם נבחרת ישראל לקראת אליפות אירופה שיפתח בסיום החודש בת"א, רשמו זכיות רבות עם המועדון, והניפו לא מעט תארים, כשהשיא הוא כמובן הזכייה בטראבל החלומי בשנת 2014 עם דייויד בלאט. יוגב אוחיון:"אוהדי Gate 11 הזמינו אותנו כדי להיפרד כמו שצריך. הם העניקו לנו תמונה עם כל הרגעים היפים שעברנו ביחד בכל השנים במכבי תל אביב".

במהלך הערב הועלו לצפייה סרטונים ותמונות מהשנים האחרונות שכללו אירועים בולטים וזכייה בתארים, גופיות וחולצות שנתלו על הקירות, לצד תפאורה צהובה מיוחדת. גם הסנטר איתי שגב, השריד הבודד מהקבוצה מעונת הבלהות מאשתקד, הגיע כנציג השחקנים מהסגל הנוכחי. הבעלים דני פדרמן, מנהל קשרי הקהילה דורון ג'מצ'י, מנהל הקבוצה עמי ביטון, ומאמן הכושר רגב פנאן, כיבדו בנוכחותם.

gg1303532.jpg

כ-150 אוהדי מכבי תל אביב ערכו הערב (חמישי) אירוע חגיגי באולם "ליאו" בראשל"צ בו ציינו את סגירתו של ארגון "GATE 11" בתום תריסר שנים של עידוד, כאשר החל מהעונה הבאה הם יאחדו כוחות עם גרעין "שער 7" ביציעים התחתונים בהיכל

בין אורחי הכבוד היו הקפטן לשעבר גיא פניני שחתם בהפועל חולון, והרכז יוגב אוחיון שעזב לאלופת המדינה, הפועל ירושלים. השניים, כזכור, שמתאמנים בימים אלה עם נבחרת ישראל לקראת אליפות אירופה שיפתח בסיום החודש בת"א, רשמו זכיות רבות עם המועדון, והניפו לא מעט תארים, כשהשיא הוא כמובן הזכייה בטראבל החלומי בשנת 2014 עם דייויד בלאט. יוגב אוחיון:"אוהדי Gate 11 הזמינו אותנו כדי להיפרד כמו שצריך. הם העניקו לנו תמונה עם כל הרגעים היפים שעברנו ביחד בכל השנים במכבי תל אביב".

במהלך הערב הועלו לצפייה סרטונים ותמונות מהשנים האחרונות שכללו אירועים בולטים וזכייה בתארים, גופיות וחולצות שנתלו על הקירות, לצד תפאורה צהובה מיוחדת. גם הסנטר איתי שגב, השריד הבודד מהקבוצה מעונת הבלהות מאשתקד, הגיע כנציג השחקנים מהסגל הנוכחי. הבעלים דני פדרמן, מנהל קשרי הקהילה דורון ג'מצ'י, מנהל הקבוצה עמי ביטון, ומאמן הכושר רגב פנאן, כיבדו בנוכחותם.

ואו.

מטורף, ראיתי כמה הודעות בפייסבוק מצד כמה חברי ארגון אבל לא בדיוק הבנתי על מה מדובר.

מקריי חתם בבאסקוניה. יבוא מולנו בטירוף..

ספורט5: לאנדרי מועמד (NBA ב-9 העונות האחרונות = סגנון משחק של טיוס, עם פחות ריב' אך עם קליעה סבירה מחצי מרחק).

מקריי חתם בבאסקוניה. יבוא מולנו בטירוף..

ספורט5: לאנדרי מועמד (NBA ב-9 העונות האחרונות = סגנון משחק של טיוס, עם פחות ריב' אך עם קליעה סבירה מחצי מרחק).

זקן שלא שיחק כדורסל שנה שלמה? אוי ואבוי. אם הוא יגיע, טיוס הוא הגבוה שלנו בחמישיה (מעניין יי ישחק 4 בחמישיה? בולדן? תומאס?). אם מביאים את החטייאר אני מקווה שהולכים להפציץ בעמדת הגארד. עד עכשיו הסגל שלנו הןא הגרוע ביורוליג.