Jump to content

נושא מלפפונים ע"ש טייריס רייס - קיץ 2017-2018

דקסטר

Recommended Posts

אני חושב שבונים על טיוס כפותח, מקווה מאוד שלא.
חייבים עוד סנטר לפחות ברמת ה-דניאל תייס, קיים בריץ'. ל-4.5 כמו סינגלטון או סנטר יורוליג טוב כמו דאנסטון, אני בכלל לא מצפה.
או שאולי החליטו השנה שסנטר קלאסי (בורוסיס, סופו, איון), נעלם מהעולם ואין כוונה להביא אחד כזה פותח בחמישיה ודומיננטי, שזו גם אפשרות.
לדעתי מי שכן ייתכן ויגיע בסוף זה מילוטינוב מאולימפיאקוס או מישהו אפור כמוהו ברמתו (ע״ע סטימאץ'/אייברסון).

בגזרת הישראלים קראתי שמכבי מתעניינת בעמית שמחון מחיפה, אם זו המגמה ומחפשים למשבצת - ישראלי לסגל הרחב, אז אני מעדיף בהרבה את בלייזר. עשה התקדמות גדולה השנה, טוב בשני צידי המגרש.

מסתמנת עונה פיננסית קשה ביותר. הרבה מזה בגלל החתמתו המאוחרת והיקרה של גאודלוק שלא היתה בתוכניות בשנה שעברה.

מסתמנת עונה פיננסית קשה ביותר. הרבה מזה בגלל החתמתו המאוחרת והיקרה של גאודלוק שלא היתה בתוכניות בשנה שעברה.

לפי מה שאני זוכר הכסף לגאודלוק בא מהשכר של קווינסי שנחסך בעונה הנוכחית בעקבות הפציעה והחוזה החדש שהוא חתם

אולי לפני 4 שנים, הוא חי בכלל?

היה אחלה שחקן

כן האמת שלא עקבתי אחריו בכלל מאז שעזב את היורוליג, הבנתי הוא היה דווקא לא רע בספרס.

שיחק בפילי 8 משחקים עונה שעברה

שורשים יהודיים זה ענק חחחחחח

חייבים להביא את שמעון לכדורגל אולי הוא ימצא אצל סקאריונה ומרסלו גם שורשים יהודיים...

חחח ספליטר כישראלי. ענק.

השאלה היא אם הוא יכול לסחוב עדיין והפציעות לא יחזרו.

אם הוא יחתום וגם ג'ייק כהן שאומרים שבמו"מ, אז המון מתאזרחים... בעיקר בצבע.

האמת שספליטר מדבר כבר בערך עשור על שורשים יהודיים, אז טוב שמנצלים את זה.

מבחינת יכולת זו אחלה החתמה, השאלה איך הוא מבחינת כשירות... הבנתי שעבר המון פציעות

יש אינספור כתבות על זה, זה לא קשור לנושא אז אני לא אתחיל לפרט. תרשום בגוגל היטלר ושורשים יהודיים.

(ההערכות אומרות שאבא שלו היה צאצא של משרתת שעבדה אצל יהודים והתפרפרה עם אחד השכנים היהודים)

ספליטר בריא היה שחקן רוטציה מעולה בקונטנדרית בנבא, הבעיה היא שהוא לא בריא כבר כמה שנים וגם אם יתגבר על הפציעות - מי יודע אם יצליח לשחזר את היכולת. נשמע כמו הימור שלא הייתי רוצה לקחת במצב הנוכחי של הקבוצה.