Jump to content

טל בן חיים החלוץ לספרטה פראג?

snufkin

Recommended Posts

נחלשנו משמעותית מתחילת החלון. בלי מהלך שיביא לכאן עוד 3 שחקנים איכותיים להרכב, העונה הקרובה הולכת להיות העתק של העונה האחרונה. במקרה הטוב.

למה אתה חושב ככה ?

ולאלברמן עם כל האהבה אליו והיכולת הגרזנית הבאמת יוצאת מן הכלל שהייתה לו התחילה בעונה שעברה ירידה חדה ביכולת , והיית חייב בכל מקרה להביא מישהו במקומו לעונה הקרובה.

אצילי ביחד עם שחקן קישור טוב עם כשירות של קצת יותר מ10 משחקים בעונה (סקריונה) בכיף יכולים לתת את מה שטבח נתן והרבה יותר...

למה אתה חושב ככה ?

ולאלברמן עם כל האהבה אליו והיכולת הגרזנית הבאמת יוצאת מן הכלל שהייתה לו התחילה בעונה שעברה ירידה חדה ביכולת , והיית חייב בכל מקרה להביא מישהו במקומו לעונה הקרובה.

אצילי ביחד עם שחקן קישור טוב עם כשירות של קצת יותר מ10 משחקים בעונה (סקריונה) בכיף יכולים לתת את מה שטבח נתן והרבה יותר...

מה זאת אומרת למה? במקרה הרע נחלשת במקרה הטוב לא התחזקת (נכון לנקודת הזמן הזו כמובן)

שרן - דוידזאדה

אלברמן בניון - דור פרץ

טבח - אצילי (ויוני כהן)

כרגע אין לך שחקן שכזה עם כשירות ל10 משחקים, כבר עכשיו סקאריונה פצוע ויחמיץ את המשחק בחמישי

הפח מדווח שטל לא הסכים לתת זכות ראשונים למכבי בחזרה לארץ, רק להשוות הצעה.

אם זה נכון - כפוי טובה מסריח. אם לא מכבי, הוא גומר כמו עובד.

הוא ממש שבר אותי באמצע העונה, זה כשלון אישי שלו ובמידה מסויימת גם של המערכת שלא הצליחה להכיל אותו.

הגענו לנקודת זמן שצריך להיפרד ונראה לי שגם מכבי וגם הוא מבינים את זה. היו איתו הרבה רגעים יפים במהלך השנים, אך ישאר לי משהו מאוד חמצמץ מהעונה האחרונה. בדר"כ תמיד זוכרים את הסוף, עם הזמן אני מאמין שנזכור רק את הדברים הטובים.

נו אז?

אם הוא נותן עונה עם מספרים דומים לארץ (וזה בהחלט אפשרי) יש מספיק קבוצות שיקחו שחקן בן 28

רפאלוב גם בשיאו בליגה יותר טובה מהצ'כית לא עבר לליגה יותר בכירה אבל כבר טחנו את הדיון הזה.

נחלשנו משמעותית מתחילת החלון. בלי מהלך שיביא לכאן עוד 3 שחקנים איכותיים להרכב, העונה הקרובה הולכת להיות העתק של העונה האחרונה. במקרה הטוב.

עוד מוקדם לקביעות כאלה לדעתי. הסגל עוד מושלם.

חוץ צזה, עזבו אותנו אלברמן וטב"ח, שני שחקנים שבעיניי לא מספיק טובים על מנת לקחת אליפות מצד אחד, ומצד שני אם הם לא היו עוזבים מרצונם ככל הנראה ג'ורדי היה מייעד להם תפקיד משמעותי מאוד בסגל. בנוסף, הגיע אצילי שהוא בדיוק סוג השחקנים שאנחנו צריכים לשאוף אליהם.

אני אישית מאוד מבסוט מהחלון הזה בינתיים, אני רק מקווה שג'ורדי לא ייבחר שוב באיזור הנוחות ויביר לפה את עטר.

אני חושש שהמכירה שלו תעשה לנו נזק גדול.

במיוחד אם מי שמגיע כמחליפו יהיה עטר/רוקאביציה לדוגמא.

אני כן חושב שטל שחקן טוב שתרם לנו ולמרות מגרעותיו הוא גם היה שובר שוויון ועשה המון מהלכים קריטיים. גם באירופה הוא יחסר לנו מאוד.

בהצלחה טל.

צנצי קלאסי. טינוף מושקע.

השוואת הצעה זה זכות ראשונים.

אני כן חושב שטל שחקן טוב שתרם לנו ולמרות מגרעותיו הוא גם היה שובר שוויון ועשה המון מהלכים קריטיים. גם באירופה הוא יחסר לנו מאוד.

לא שאני מזלזל במה שהוא עשה, אבל שובר שוויון? זהבי היה שובר שוויון, וואקמה הוא שובר שוויון, בן חיים? במה הוא שובר שוויון?

איזה אספקט הוא הביא למשחק שגרם למכבי להיות טובה יותר מהשאר בפער? מהירות? נחפה על זה בשכל.

אני חושב (סתם מהגיון) שזכות ראשונים זה שמכבי יכולה לקחת אותו בכל סכום.

הוא פשוט רוצה לקבל הכי הרבה שאפשר ואם קבוצה אחרת תציע יותר, אז פשוט מכבי תוכל לקחת אם תשווה.

לא משהו שחובה לעשות, אבל גם לא כזה נורא (סך הכל שומר על עצמו מהצעה בזיונית של מכבי)

את זוכרת שדיברנו קצת על צנציפר?

לא השתנה דבר וכמה זמן עבר.

בבאזל ב-2:2 כולם זוכרים את הגולים של זהבי אבל טב"ח נתן הצגה שם

תזכיר לי? אני רק זוכר החמצה ענקית שלו שזהבי סידר לו 1 על 1

תזכיר לי? אני רק זוכר החמצה ענקית שלו שזהבי סידר לו 1 על 1

לא כזה החמצה, היו שם 3 מגנים של באזל שקפצו עליו. חוץ מזה נתן כמה פעולות אדירות על הקו.

לא שאני מזלזל במה שהוא עשה, אבל שובר שוויון? זהבי היה שובר שוויון, וואקמה הוא שובר שוויון, בן חיים? במה הוא שובר שוויון?

איזה אספקט הוא הביא למשחק שגרם למכבי להיות טובה יותר מהשאר בפער? מהירות? נחפה על זה בשכל.

אולי הגזמתי במילים "שובר שוויון" אבל באמת שהמון פעמים הוא גמר משחקים בפעולה שרק הוא מסוגל לעשות מבין השחקנים שלנו.

אני חושב שהוא היחיד אצלנו שמסוגל להבקיע גול מכלום. הרבה פעמים חיסל מגנים של היריבות ועזר לנו להבקיע.

אין ספק שיש לו המון מגרעות, אבל אני בספק גדול מאוד אם נצליח למצוא מישהו שייכנס לנעליו. אפילו זר.

אני חושב (סתם מהגיון) שזכות ראשונים זה שמכבי יכולה לקחת אותו בכל סכום.

הוא פשוט רוצה לקבל הכי הרבה שאפשר ואם קבוצה אחרת תציע יותר, אז פשוט מכבי תוכל לקחת אם תשווה.

לא משהו שחובה לעשות, אבל גם לא כזה נורא (סך הכל שומר על עצמו מהצעה בזיונית של מכבי)

אין דבר כזה, נוגד את חופש העיסוק.

לא כל כך מהר נמצא שחקן שיכול לשים גול כזה:

https://youtu.be/7Naz3na6fis?t=5m53s

שחקן ענק, איזה עוצמות

נגד בני סכנין יש מספיק שישימו לך את השערים האלה

צריך שחקן שישים שערים כאלה נגד ב"ש, זה לא הוא

נגד בני סכנין יש מספיק שישימו לך את השערים האלה

צריך שחקן שישים שערים כאלה נגד ב"ש, זה לא הוא

זה מעמד חצי גמר, משחק עם הרבה לחץ שמצריך שחקנים עם אופי

זה מעמד חצי גמר, משחק עם הרבה לחץ שמצריך שחקנים עם אופי

ראינו איך הוא שיחק בשתי הגמרים...

איזה אופי ואיזה נעלי בית

אפילו כבר לעטר יש אופי יותר טוב במעמדים כאלה

ובאיזו שפה הוא מתקשר ב-4 העונות האחרונות עם המאמנים?

אולי המאמן שלהם לא מדבר אנגלית רהוטה כמו של ליטו אבל הוא יסתדר

זה הרבה יותר קל כשכל הסובבים אותך מדברים את השפה שלך ומתמודדים עם אותה בעיה (השחקנים) מה שנקרא צרת רבים חצי נחמה, כשאתה מגיע למקום כזה שאין איתך אף אחד שלא דובר את השפה שלך ואתה צריך להשתלב במיוחד שיש לך אופי בעייתי זה לא קל בכלל.

ראינו איך הוא שיחק בשתי הגמרים...

איזה אופי ואיזה נעלי בית

אפילו כבר לעטר יש אופי יותר טוב במעמדים כאלה

מישהו כן שיחק טוב בגמרים האלה? אתה מדבר על שחקנים כמו זהבי, מדוניאנין, קיארטנסון

אז אם כבר יוטיוב, הנה משחק שהוא דווקא לא כבש בו אבל כל כמה הרבה פעולות של ווינגר אמיתי שאף שחקן אחר אצלנו לא יכול לעשות:

משחק עוצמתי ביותר שלו