Jump to content

טל בן חיים החלוץ לספרטה פראג?

snufkin

Recommended Posts

בקיצור נשאר לנו רק עטר, השחקן היחידי בכדורגל הישראלי שיותר אגואיסט ולא מפרגן מבן חיים, מת עליו אבל הוא לא יפתור לנו שום בעיה ואיתו ואצילי אפשר לצטט איזה חבר פורום כאן שאמר "וידאר לא יקבל כדור עד מחזור שבע"

עידן ורד עם 11 שערי ליגה (אם זכור לי נכון) אני חושב שרוטציה שלו ושל מיכה תהיה מצוינת. זה גם מפנה לך מקום לזר בקישור ועוד זר בלם, ומצדי סגור את החלון.

עידן ורד עם 11 שערי ליגה (אם זכור לי נכון) אני חושב שרוטציה שלו ושל מיכה תהיה מצוינת. זה גם מפנה לך מקום לזר בקישור ועוד זר בלם, ומצדי סגור את החלון.

בכל מקרה טביב לא ישחרר אותו עד שהם יעופו מאירופה וימרח אותנו קיץ שלם כמו במקרה דסה.

אתה מתייחס לזה מאד שכלתני.

יהיו שחקנים חדשים, תיהיה תערובת אחרת של משתנים(אצילי לגמרי דו ספרתי בפוטינציאל שלו), ישחקו עם הדגשים אחרים. כדורגל הוא לא דבר לוגי.

אתה תרוויח את הגולים האלה ממקומות אחרים. הכל בסדר כל עוד העסק בריא וכרגע הוא בריא. תן לאנשים לגדול לתוך התפקיד והפוטינציאל שלהם.

לרצות את עטר כמחליף זאת קצת עצלנות מחשבתית.

ובקשר לטבח, אני אדיש להישארותו או מכירתו.

הכל תלוי אלטרנטיבות ובהינתן מגבלת זרים. הלוואי שאתה צודק. ממתין לראות מי יהיה המחליף שלו וכמה זמן יקח למצוא אחד כזה.

הצ'כים הולכים לשלם מחיר סין (קניה + חוזה) על המוח

השתגעו לגמרי

בכסף הזה, בלי הגבלות זרים הולכים על ישראלי בן 27? הזוי

הצ'כים הולכים לשלם מחיר סין (קניה + חוזה) על המוח

השתגעו לגמרי

בכסף הזה, בלי הגבלות זרים הולכים על ישראלי בן 27? הזוי

א. המחירים משתנים כל הזמן, כדאי לשים לב לזה.

ב. זה לא רק טב"ח, אומרים שביחד איתו יוצגו עוד שלושה שחקנים יקרים. מעניין מה שהולך שם

א. המחירים משתנים כל הזמן, כדאי לשים לב לזה.

ב. זה לא רק טב"ח, אומרים שביחד איתו יוצגו עוד שלושה שחקנים יקרים. מעניין מה שהולך שם

פשוט מאוד יש הנהלה חדשה, הביאו מאמן במשכורת של 1.5 מיליון, הביאו את יאנקו גם, הם משתתפים באירופית והם רוצים להחזיר את האליפות אחרי שליטה של פלזן לכן הם משקיעים הרבה כסף.

אגב השחקנים שיוצגו הם בטח הבלם מאודינזה,פלשביץ מהכוכב והמוח.

בכל מקרה טביב לא ישחרר אותו עד שהם יעופו מאירופה וימרח אותנו קיץ שלם כמו במקרה דסה.

וידרוש עליו מיליון וחצי יורו + חצי מיליון יורו עמלת גולדהאר.

למה אנשים שמחים שטבח עוזב? נכון הוא לא שווה מיליון יורו בעונה ותאכלס אין למכבי ברירה אלא למכור אותו אבל אנשים פה שמחים והשנאה שלהם אליו זה משהו לא יאומן,

בנתיים זה עושה לנו חור אחושרמוטה באגף ואני לא רואה את ג'ורדי מנחית פה את ואן פרסי

למה אנשים שמחים שטבח עוזב? נכון הוא לא שווה מיליון יורו בעונה ותאכלס אין למכבי ברירה אלא למכור אותו אבל אנשים פה שמחים והשנאה שלהם אליו זה משהו לא יאומן,

בנתיים זה עושה לנו חור אחושרמוטה באגף ואני לא רואה את ג'ורדי מנחית פה את ואן פרסי

אף אחד לא שונא אותו, אבל טל שחקן שעושה יותר נזק במשחק השותף מאשר מועיל על כל משחק טוב שלו 30 משחקים גרועים.

אלף פעם במקום למסור לשחקן שיכנס גול הוא מנסה לבד. בקיצור שחקן של 10 גולים בממוצע בשנה.

לא שווה את כל הכסף והאגו שיש לו שהוא חושב שהוא הכי טוב במכבי שיצא לחול ינחת קצת ויחזור נטול פוזה

יהיו שחקנים חדשים, תיהיה תערובת אחרת של משתנים(אצילי לגמרי דו ספרתי בפוטינציאל שלו), ישחקו עם הדגשים אחרים. כדורגל הוא לא דבר לוגי.

אתה תרוויח את הגולים האלה ממקומות אחרים. הכל בסדר כל עוד העסק בריא וכרגע הוא בריא. תן לאנשים לגדול לתוך התפקיד והפוטינציאל שלהם.

ובקשר לטבח, אני אדיש להישארותו או מכירתו.

אני אוהב את הציטוט של פיני גרשון בעניין: "אם אתה חושב שתיקח חמישה שחקנים שעושים 20 נקודות ותקבל 100 נקודות בערב, אתה טועה."

אני די אדיש לעזיבה שלו.

בשנה האחרונה הוא הוכיח לי שזה פשוט לא זה. ואני בכלל לא מדבר על הגולים מפעם לפעם, שהוא אמור לתת מהמשבצת שלו אז חלאס לדבר על מספרים כאילו הוא ערן זהבי.

הוא בקושי מבשל, הוא אגואיסט בצורה מטורפת, ואני חושב שאפשר לעשות הרבה יותר טוב על המשבצת הזאת.

אם יביאו את עטר? ימים יגידו אם זה יעזור או לא. אני מאוד אוהב את אלירן וישמח לראות אותו במכבי בלי שום קשר.

!

.

הם בוחרים לזכור לו את ההחלטות הפחות מוצלחות שעשה, לפני הדברים הטובים והיו המון כאלה. מסחיטת הפנדל בדרבי 3:2, דרך הגולים נגד חיפה ועד לצמד השנה בחמישיה.

מישהו זר שהיה קורא את התגובות ולא מכיר את בן חיים היה חושב שהתוצרת שלו השנה- בישול וגול, ברמת היוסי בניון.

״נעלם במשחקים גדולים״, קרוב לודאי שהכוונה היא נגד ב״ש. גם נוואקמה אגב מעולם לא הבקיע נגד מכבי, ככה שגם הוא לא ממש הופיע למשחקי העונה בשנתיים שלו שם (והמספרים שלהם לא ממש רחוקים).

.

הם בוחרים לזכור לו את ההחלטות הפחות מוצלחות שעשה, לפני הדברים הטובים והיו המון כאלה. מסחיטת הפנדל בדרבי 3:2, דרך הגולים נגד חיפה ועד הצמד השנה בחמישיה.

מישהו זר שהיה קורא את התגובות ולא מכיר את בן חיים היה חושב שהתוצרת שלו השנה- בישול וגול, ברמת היוסי בניון.

״נעלם במשחקים גדולים״, קרוב לודאי שהכוונה היא נגד ב״ש. גם נוואקמה אגב מעולם לא הבקיע נגד מכבי, ככה שגם הוא לא ממש הופיע למשחקי העונה (והמספרים שלהם לא ממש רחוקים).

דווקא זכור לי שער ניצחון גדול שלו מול בש, או בעונת סוזה או בעונת פאקו, לא זוכר בדיוק.

בלי קשר העניין הוא שטל מיצה את עצמו במכבי וראינו את זה היטב העונה.

הגיע הזמן גם שלו וגם שלנו להמשיך הלאה..

דווקא זכור לי שער ניצחון גדול שלו מול בש, או בעונת סוזה או בעונת פאקו, לא זוכר בדיוק.

בלי קשר העניין הוא שטל מיצה את עצמו במכבי וראינו את זה היטב העונה.

הגיע הזמן גם שלו וגם שלנו להמשיך הלאה..

זה בסדר גמור, יכול להיות שכן החיבור מיצה עצמו. כמו שלדעתי היה עם נוסא ולא בגלל איכות השחקן. אבל התגובות כאן הזויות, כאילו שחקן שהבקיע העונה שני שערים עצמיים והחטיא פנדל חמישי בגמר גביע עוזב ולא שחקן שנתן המון למועדון מאז שהגיע והיה שותף העונה לאפילו יותר משליש שערים שהקבוצה הבקיעה.

זה בסדר גמור, יכול להיות שכן החיבור מיצה עצמו. כמו שלדעתי היה עם נוסא ולא בגלל איכות השחקן. אבל התגובות כאן הזויות, כאילו שחקן שהבקיע העונה שני שערים עצמיים והחטיא פנדל חמישי בגמר גביע עוזב ולא שחקן שנתן המון למועדון מאז שהגיע והיה שותף העונה לאפילו יותר משליש שערים שהקבוצה הבקיעה.

זה בסדר, טבע האנשים כזה.

אני רק מאוד מאוד מקווה שלא נתגעגע אליו ..

אין לי מושג מה יש לאנשים נגד טב"ח, שחקן הכי מוכשר בארץ ופייטר על המגרש. אפשר לראות את זה גם בנבחרת שהוא היחיד שמסוגל ליצור משהו נגד נבחרות טובות.

עטר סוס מת ורוקאביצה ממש לא ברמה. כבר מעדיף את אטלמן עליו למרות שגם הוא שחקן בינוני במקרה הטוב.

הייתי מתפזר עם הצעה של 2.5-3 מ' על נוואקמה ושכר מכובד, יהיה מאד קשה לפגוע בזר לעמדה הזאת. אופציה שניה היא להחתים את בוזגלו למרות שהוא מושבת לעוד מס' חודשים.