Jump to content

טל בן חיים החלוץ לספרטה פראג?

snufkin

Recommended Posts

רז אמיר פרסם סטורי באינסטגרם עם תמונה של כרטיס טיסה שלו לפראג עם כיתוב "WORK",

נראה שזה חתום וסגור, ומחר מסיבת עיתונאים

הקבוצה צריכה להמציא את עצמה מחדש. העזיבה של טל מצויינת לחישוב מסלול מחדש שחייב להתבצע.

תראה, בסופו של דבר המשחק הוא שחקנים איכותיים.

להמציא מחדש אי אפשר כי אין מספיק שחקנים איכותיים להביא, לדוגמא במקום טב"ח.

אז בגלל זה לא טוב שהוא עוזב. יש הגבלת זרים שמקשה את החיים. חייבים לפגוע בזרים.

זה הפיתרון היחיד. לא מהפכה, לא המצאה מחדש. רק זרים.

אני לא מבין איך אפשר להגיד נחשלנו משמעותית, עם שחרור של שחקן שכשהוא היה על הדשא היינו חלשים משמעותית מבלעדיו

אם טל הולך הייתי יוצא למסע שינוי החלק ההתקפי, לדעתי אין תחליף ישראלי ראוי לטל, מצד שני יש עמדה שאפשר להביא לה תחליף וזה עמדת החלוץ.

שג'ורדי יתחיל לעשות בירורים עם דאבור, אני מניח שמשכורת של מיליון יורו בעונה מביאה אותו לכאן בקלות, זלצבורג שילמה לגרסהופרס 5 מיליון יורו על דאבור, לאחר עונה שהוא לא שיחק שם ואפילו הושאל אני מניח שהם רוצים למזער נזקים במכירה, סכום הרכישה של בן חיים אמור לכסות את הקניה של דאבור פחות או יותר, לדעתי 2.9 מיליון יורו זלצבורג אורזים את מואנס יפה בעטיפת מתנה.

הצעד היותר קשה נפשית הוא מכירת וידאר, אני מת עליו, אחד החלוצים הטובים שהיו במכבי אבל אנחנו צריכים חלוץ שקצת יוצר ויוכל לסדר לעצמו מצב או שניים, בכסף ממכירת וידאר שיש התעניינות דיי גדולה בו יהיה ניתן להביא קשר שמאלי זר איכותי לאגף.

בקיצור אם זה כל זה או להביא את עטר הייתי מעדיף את הצעד הזה, טכנית זה הרבה עבודה, אבל מבטיח קבוצה יותר יציבה שמלאכת הבקעת השערים בה תתפרס על שלישיית החוד יותר מאשר על החלוץ בלבד.

אני לא מבין איך אפשר להגיד נחשלנו משמעותית, עם שחרור של שחקן שכשהוא היה על הדשא היינו חלשים משמעותית מבלעדיו

מי? עמב"ה?

די נו. הוא מעשית "שוחרר" כבר בפברואר.

ולפחות נכון לנק' הזמן הנוכחית, עזיבת אלברמן החלישה אותנו בקישור.

אם טל הולך הייתי יוצא למסע שינוי החלק ההתקפי, לדעתי אין תחליף ישראלי ראוי לטל, מצד שני יש עמדה שאפשר להביא לה תחליף וזה עמדת החלוץ.

שג'ורדי יתחיל לעשות בירורים עם דאבור, אני מניח שמשכורת של מיליון יורו בעונה מביאה אותו לכאן בקלות, זלצבורג שילמה לגרסהופרס 5 מיליון יורו על דאבור, לאחר עונה שהוא לא שיחק שם ואפילו הושאל אני מניח שהם רוצים למזער נזקים במכירה, סכום הרכישה של בן חיים אמור לכסות את הקניה של דאבור פחות או יותר, לדעתי 2.9 מיליון יורו זלצבורג אורזים את מואנס יפה בעטיפת מתנה.

הצעד היותר קשה נפשית הוא מכירת וידאר, אני מת עליו, אחד החלוצים הטובים שהיו במכבי אבל אנחנו צריכים חלוץ שקצת יוצר ויוכל לסדר לעצמו מצב או שניים, בכסף ממכירת וידאר שיש התעניינות דיי גדולה בו יהיה ניתן להביא קשר שמאלי זר איכותי לאגף.

בקיצור אם זה כל זה או להביא את עטר הייתי מעדיף את הצעד הזה, טכנית זה הרבה עבודה, אבל מבטיח קבוצה יותר יציבה שמלאכת הבקעת השערים בה תתפרס על שלישיית החוד יותר מאשר על החלוץ בלבד.

גבר, אתה הוזה. דאבור התראיין לפני שבועיים בערך ואמר שזלצבור סירבו להצעה של 6 מליון יורו עליו משוויץ. הוא מרוויח שם הרבה יותר ממליון יורו והכי חשוב, אין לו שום כוונה לחזור לארץ. שחרר. דאבור לא ריאלי, זה לא הלבל שלנו.

20 גולים בכל המסגרות ועוד כמה בישולים אבל שהוא על המגרש "היינו חלשים" למה? כי ג'ק אמר? די כבר לעבוד על עצמכם.

20 גולים בכל המסגרות ועוד כמה בישולים אבל שהוא על המגרש "היינו חלשים" למה? כי ג'ק אמר? די כבר לעבוד על עצמכם.

אתה צודק יש הבדל בין מה שג'ק חושב עליו לחשיבות שלו העונה ותרומה שלו, אבל השורה התחתונה הוא קיבל צ'אנס להיות שחקן מוביל ולא לקח אותו

גבר, אתה הוזה. דאבור התראיין לפני שבועיים בערך ואמר שזלצבור סירבו להצעה של 6 מליון יורו עליו משוויץ. הוא מרוויח שם הרבה יותר ממליון יורו והכי חשוב, אין לו שום כוונה לחזור לארץ. שחרר. דאבור לא ריאלי, זה לא הלבל שלנו.

יש לך את הראיון? לא מאמין שזלצבורג סירבו להצעה כזאת בחיים, זה כמו שתגיד לי עכשיו שמכבי יסרבו לשני מיליון יורו על שגיב יחזקאל, שחקן שלא שיחק כל העונה, אפילו יותר גרוע הושאל ולא היה בתוכניות.

ובכל אופן

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4023933,00.html

http://www.one.co.il/Article/16-17/1,1,2,0/253902.html

לפעמים אומרים הרבה דברים שלא קורים בסוף.

קבוצת משקיעים שווייצרית, שהם גם אוהדים של גראסהופרס, גייסו 7 מיליון יורו ופנו לזלצבורג במטרה להחזיר את החלוץ אך האוסטרים לא היו מוכנים לשמוע.

גם גורמים במכבי ת"א ניסו להחזיר את החלוץ לקריית שלום אך הסכומים הגבוהים שהשחקן מרוויח והעניין שזלצבורג לא מוכנים למכור אותו בשלב הזה גרמו למכבי לרדת מהחלוץ. אך לא פה זה נעצר. זלצבורג קיבלה עליו הצעות מהמבורג, באזל, גלאטסראיי ושאלקה. כל ההצעות נדחו אפילו זו של הקבוצה הטורקית, שהציעה עליו סכום גבוה במיליון יורו מהסכום בו רד בול רכשו את השחקן (היו מוכנים לשלם 8 מיליון יורו).

בקיצור נשאר לנו רק עטר, השחקן היחידי בכדורגל הישראלי שיותר אגואיסט ולא מפרגן מבן חיים, מת עליו אבל הוא לא יפתור לנו שום בעיה ואיתו ואצילי אפשר לצטט איזה חבר פורום כאן שאמר "וידאר לא יקבל כדור עד מחזור שבע"

בקיצור נשאר לנו רק עטר, השחקן היחידי בכדורגל הישראלי שיותר אגואיסט ולא מפרגן מבן חיים, מת עליו אבל הוא לא יפתור לנו שום בעיה ואיתו ואצילי אפשר לצטט איזה חבר פורום כאן שאמר "וידאר לא יקבל כדור עד מחזור שבע"

הכדורים לוידאר לאו דווקא אמורים להגיע מהקיצוניים,

בשיטה של ג'ורדי לדסה ודוידזאדה יהיה תפקיד משמעותי, כמו גם לשחקן ההתקפי בקישור.

זה יכול ליצור איזון אם יש קיצוני שהוא גם חלוץ כמו עטר שיחפש את השער כשבצד השני אצילי/מיכה שיודעים לבשל.

האמת שהוא אמר את זה על עטר וטבח באגפים:).

אני היחיד בפורום כנראה שמאוד מחזיק מעטר.

בכל אופן, אם יגיע זר טוב שגם ישתלב יפה, אשמח מאוד.

זה לא כזה פשוט.

לא, כי זאת המציאות, תמצא לי משחק אחד טוב שלו בין הדרבי הראשון לאשקלון בסיבוב השני, 5 חודשים, שוט.

טוכמן

מכבי תל אביב תיפרד הלילה מטל בן חיים בארוחת על האש שמתוכננת לשחקנים לכבוד סיום מחנה האימונים באוסטריה. מחר בבוקר (שני) תגיע הקבוצה לווינה ומשם תמריא לישראל ואילו בן חיים יעשה את הדרך לפראג לבדיקות רפואיות המתוכננות לו בספרטה ומייד לאחר מכן חתימה על החוזה והצגה רשמית בפני התקשורת הצ'כית (סביב 13:00).

החוזה עליו יחתום בן חיים יהפוך אותו לשיאן המשתכרים בליגה הצ'כית מעולם. על פי חוזהו מובטח לו שכר בסיס של מליון יורו נטו ועוד כ -150 אלף יורו נטו על נקודות במידה שהקבוצה הצ'כית תעשה 70 נקודות. במידה שספרטה פראג תעפיל לליגת האלופות מובטח לבן חיים מענק של 100 אלף יורו נטו. סך הכל בעונה מצויינת שכוללת אליפות והעפלה לליגת האלופות, יכנס לחשבונו של בן חיים סכום של 1.25 מיליון יורו נטו. בן חיים יהיה כאמור שיאן המשתכרים בליגה הצ'כית, אלא אם הקיץ יהיה מי שיעבור אותו. עד כה החזיק קארל פובורסקי בשיא השכר בליגה כשהרוויח 800 אלף יורו נטו לעונה.

מכבי תל אביב תקבל 2.9 מיליון יורו עבור בן חיים אבל במועדון עדיין לא החליטו אם לשים מחצית מכך על הצעה למכבי חיפה תמורת אלירן עטר. השחקן כבר חצה את גיל 300 ובמכבי ינסו במקביל למצוא שחקן זר לתפקיד הזה.

אתה מתייחס לזה מאד שכלתני.

יהיו שחקנים חדשים, תיהיה תערובת אחרת של משתנים(אצילי לגמרי דו ספרתי בפוטינציאל שלו), ישחקו עם הדגשים אחרים. כדורגל הוא לא דבר לוגי.

אתה תרוויח את הגולים האלה ממקומות אחרים. הכל בסדר כל עוד העסק בריא וכרגע הוא בריא. תן לאנשים לגדול לתוך התפקיד והפוטינציאל שלהם.

לרצות את עטר כמחליף זאת קצת עצלנות מחשבתית.

ובקשר לטבח, אני אדיש להישארותו או מכירתו.