Jump to content

טל בן חיים החלוץ לספרטה פראג?

snufkin

Recommended Posts

אני בכלל לא בטוח שמחליף לטבח זה בראש סדרי העדיפות שלי. בלם וקשר בוודאי לפני. אני צריך מרוויח כדור פקמן באמצע ובלם משמעותי שישדרג את כל העסק.

ורק אז לחפש עוד ניצוץ לשלישיה הקדמית. ולבדוק טוב טוב את המועמדים. אחד מסקריונה/מרסלו לא ימשיכו.

וברמת המספרים- יש לנו מספיק קשרי גיבוי לחודש הקרוב.

שומר את זה לסוף.

אני בכלל לא בטוח שמחליף לטבח זה בראש סדרי העדיפות שלי. בלם וקשר בוודאי לפני. אני צריך מרוויח כדור פקמן באמצע ובלם משמעותי שישדרג את כל העסק.

ורק אז לחפש עוד ניצוץ לשלישיה הקדמית. ולבדוק טוב טוב את המועמדים. אחד מסקריונה/מרסלו לא ימשיכו.

וברמת המספרים- יש לנו מספיק קשרי גיבוי לחודש הקרוב.

שומר את זה לסוף.

מסכים.

לסדר את האמצע זה הכי דחוף לטעמי.

לא מצליח להבין את השמחה של האנשים כאן כשמדובר בעזיבה של טב״ח, הרי אתם מודעים לחלופה שמסתמנת להגיע.

רובנו היה שמח להחליף את טל בקיצוני דרום אמריקאי, פעלתן שיטיל אימה על אגף ימין של הגנת היריב שלנו , אבל ניסיון העבר+הדיווחים מכל כיוון על אלירן כאלטרנטיבה לא מנבאים עתיד ורוד יותר בעמדה הזאת.

רשמתי באחת התגובות כאן שאנשים פה שמחים כאילו מבטיחים לנו איזה זר אכזר במקום טבח,מה שכן אולי המנכל החדש יחד עם ג'ורדי באמת יפתיעו אותנו.

כרגע יש את ראיקו, וידאר, מרסלו וסקאריונה. אפשר להביא עוד זר כתחליף (בתקווה כשיגיע כשדרוג) לטב"ח.

בעיניי זה לא פחות קריטי מקשר אחורי שיחליף את אלברמן. עמדת הבלם היא הפחות חשובה כרגע.

כן אבל בהרכ במותר 5. יש לך עמדות לזרים:

שוער, בלם, קשר אחורי, קשר קדמי, חלוץ.

אם תביא ווינגר, אתה צריך לוותר על זר להרכב באחת העמדות (או להביא לאחת העמדות זר שהוא פרוספקט כזה שיעלה מהספסל).

אני דווקא חושב שבלם זה הכי קריטי. ההגנה שלנו הפסידה לנו המון נקודות. בלם איכותי זה הדבר הכי חשוב מבחינתי. אחרי שאתה שם את הראשון, אתה יכל יחסית להירגע. כמו ב"ש עם ויטור. אחרי בלם, יש את קשר קדמי ואחורי (לא סגור מה משנהים דחוף יותר). אם לא היית בכלל חלופה בישראל לווינגר, הייתי אומר שצריך זר אבל בהינתן ויש את אלירן על הפרק (במחיר מופרז. אין ספק. אבל הוא סוג שעל המדף) ובהתחשב באילוצי הזרים - מעדיף להביא אותו ולעמדות האחרות שציינתי להביא זרים.

כן אבל בהרכ במותר 5. יש לך עמדות לזרים:

שוער, בלם, קשר אחורי, קשר קדמי, חלוץ.

אם תביא ווינגר, אתה צריך לוותר על זר להרכב באחת העמדות (או להביא לאחת העמדות זר שהוא פרוספקט כזה שיעלה מהספסל).

אני דווקא חושב שבלם זה הכי קריטי. ההגנה שלנו הפסידה לנו המון נקודות. בלם איכותי זה הדבר הכי חשוב מבחינתי. אחרי שאתה שם את הראשון, אתה יכל יחסית להירגע. כמו ב"ש עם ויטור. אחרי בלם, יש את קשר קדמי ואחורי (לא סגור מה משנהים דחוף יותר). אם לא היית בכלל חלופה בישראל לווינגר, הייתי אומר שצריך זר אבל בהינתן ויש את אלירן על הפרק (במחיר מופרז. אין ספק. אבל הוא סוג שעל המדף) ובהתחשב באילוצי הזרים - מעדיף להביא אותו ולעמדות האחרות שציינתי להביא זרים.

לא מסכים. כבשנו רק 61 שערים בעוד שספגנו 28, פחות מכל אחת מעונות האליפות שלנו תחת ג'ורדי.

ובהתחשב בזה שטב"ח, עם כל מגבלותיו, הוא השחקן היחיד בקבוצה שיכול ליצור לעצמו והיחיד שבאמת מהיר, חייבים מחליף איכותי באמת. עטר כבר לא כזה בעיניי.

רוב האנשים שלא רוצים שטב"ח ימשיך זה מהסיבה הפשוטה שהוא לא יהיה ביכולת גבוהה כי ההצעה תשב לו בראש כמו שברוז' ישבה לו בראש החצי שנה האחרונה.

ואני בהחלט יכול להבין את זה.

טב"ח סיים כאן לטוב ולרע, וגם אם הוא יישאר או לא, בגלל זה עדיף שילך.

עידן ורד יכול להיות מחליף מצויין, השאלה אם הוא יכול לשחק בשמאל.

לפי סגנון המשחק שלו הוא יודע לחתוך לאמצע, שחקן אינטיליגנטי שנראה לי יידע לשחק גם בשמאל.

הוא גם יותר צעיר מעטר, בן 28.

עידן ורד יכול להיות מחליף מצויין, השאלה אם הוא יכול לשחק בשמאל.

לפי סגנון המשחק שלו הוא יודע לחתוך לאמצע, שחקן אינטיליגנטי שנראה לי יידע לשחק גם בשמאל.

הוא גם יותר צעיר מעטר, בן 28.

סוף סוף פעם ראשונה שמישהו בפורום מזכיר את השם הזה.

לא יודע איך זה לא קרה עד עכשיו.

הלוואי שיבוא

בית"ר לא ישחררו את עידן ורד בחיים.

מכבי חייבת ללכת על אופציה של זר אף ישראלי לא שווה את הסכומים שכל הקבוצות רוצות עטר לא שווה 1.6 מיליון יורו ...

רק מקווה שמכבי לא תשחרר שחקנים בחינם ולמדו את הלקח

למה אתם חושבים שבית״ר תשחרר את עידן ורד מהר יותר משחיפה תשחרר את עטר?

לא זה ולא זה יקרה. שיבואו זר וזהו.

הקסקט לא רוצה את עטר

התימני מאוד מבסוט מוורד

שורה תחתונה במחיר שלהם (מיליארד ושלוש מאות אלף בערך) שניהם מוכרים גם את אמא שלהם.

עטר הרבה יותר זול וכך גם התפוקה שלו תהיה.

וורד לא ישוחרר בפחות מ- 2M + אזולאי וזה הרבה יותר מדי.

הקסקט לא רוצה את עטר

התימני מאוד מבסוט מוורד

שורה תחתונה במחיר שלהם (מיליארד ושלוש מאות אלף בערך) שניהם מוכרים גם את אמא שלהם.

עטר הרבה יותר זול וכך גם התפוקה שלו תהיה.

וורד לא ישוחרר בפחות מ- 2M + אזולאי וזה הרבה יותר מדי.

טביב יותר רגיש לכסף משחר ובנוסף הם גם רוצים את אזולאי, תן לו חצי מיליון + אזולאי והוא משחרר אותו

אנשים כאילו לא שמו לב לפרט השולי שאלירן עטר נפצע כל 5 דקות? אנחנו צריכים ברק יצחקי 2?

הוא שחקן גמור.

עידן ורד (לא טאלנט כביר) עדיף בהרבה.

במהלך השהות הקצרה עם השחקנים קיים גולדהאר שיחה עם טל בן חיים במהלכה ניסה להבין האם יש דרך להשאיר אותו במכבי תל אביב. "100 או 200 אלף יורו, לא יעשו את ההבדל", אמר בן חיים לגולדהאר. "אני עוזב כדי להגשים חלום ולשחק מחוץ לישראל. אני משאיר דלת פתוחה למכבי תל אביב ולא סוגר אותה. זה הבית שלי וזה המועדון שלי ואני אשאר אוהד של מכבי תל אביב".

מסתבר שטוכמן התחבא מאחורי עציץ בלובי המלון בזמן שטבח ומיץ' שוחחו

אנשים כאילו לא שמו לב לפרט השולי שאלירן עטר נפצע כל 5 דקות? אנחנו צריכים ברק יצחקי 2?

הוא שחקן גמור.

עידן ורד (לא טאלנט כביר) עדיף בהרבה.

לוזון לא אוהב אותו ולא הרכיב אותו, חא בגלל פציעות.

למרות זאת, עונה אחרונה פתח ב 19 משחקים + 5 נכנס כמחליף. 24 משחקים. למרות לוזון. זה לא "נפצע כל 5 דקות"

לוזון לא אוהב אותו ולא הרכיב אותו, חא בגלל פציעות.

למרות זאת, עונה אחרונה פתח ב 19 משחקים + 5 נכנס כמחליף. 24 משחקים. למרות לוזון. זה לא "נפצע כל 5 דקות"

(לא אתה ספציפית, כן?) אבל איך אפשר להגיד מצד אחד שעדיף שיצחקי לא היה ממשיך כי הוא מפסיד שליש עונה בגלל פציעות אבל רוצים את עטר מצד שני?

zjmnzmekmwnx.png

לא הבנתי מה הוכחת דקסטר

ששניהם תורמים תרומה די דומה, וכפי שאין סיבה לתכנן על ברק כשחקן הרכב מבחינת כשירות פיזית וכושר משחק, כך גם לא על אלירן.

לא הבנתי מה הוכחת דקסטר

שיש אנשים שלא היו רוצים פה את יצחקי כי הוא פציע ומצד שני היו רוצים לראות את עטר חותם

וזה מוזר לי