Jump to content

טל בן חיים החלוץ לספרטה פראג?

snufkin

Recommended Posts

לפגוע בזר יהיה קשה מאוד,לפי מה שאני זוכר מיץ' לא רוצה את משפחת בוזגלו בקריית שלום,ואלירן עטר סימן שאלה גדול למרות שאני מת עליו וחושב שיש לו את כל הנתונים להצליח שוב במכבי,ימים יגידו.

מאידך אנחנו חייבים להבין,שמיץ' רוצה שהקבוצה תהיה מושתת ומנוהלת בצורה שתיצור הכנסות והוצאות די מאוזנות על-מנת שהקבוצה תוכל להתקדם הלאה ולעשות את קפיצת המדרגה,בנוסף קנייה ומכירה של שחקנים לקבוצות בחו"ל רק תשפר את מעמדנו באירופה, והאמת? אם הקורבן הוא בדמותו ותרומתו של בן חיים,קניתי קל.

גולדהאר גם הוכיח שאם באמת רוצים להשאיר שחקן הוא יעשה הכל בשביל זה עד גבול היכולת של מכבי. אני חושב שגם תומכי טב"ח בנושא יסכימו שאסור להעלות לו את השכר בשום פנים ואופן הוא לא עשה משהו שמצדיק את זה. באמת מאחל לו בהצלחה מכל הלב אבל מאמין שבמכבי הוא מיצה ולא יוכל יותר להשתפר חייבים מישהו שידע לסחוב את הקבוצה בשעות משבר ושיהיה מנהיג טב"ח לעולם לא יהיה מישהו כזה.

ספרטה בדרך להחתים את הבלם הצרפתי תומאס הרטה (Thomas Heurtaux) מאודינזה תמורת 3 מיליון יורו. בנוסף אליו הם החתימו את סרג'אן פלאבשיץ' מהכוכב האדום תמורת 1.5 מיליון יורו. שוב למי שתהה אם יש להם כסף.

שיהיה לו בהצלחה. לפי מה שהצלחתי להבין, אנחנו לא הולכים להביא זר לשם. עטר יגיע אלא אם שחר ישתגע שוב ויתקע מחיר שלא יאפשר עיסקה. ג'ורדי ומכבי מוכנים לשים על עטר הרבה כסף ועוד שחקן או שניים.

הרבה יותר מדאיגה אותי עמדת הקשר הקדמי שכיום סקאריונה מאייש. עמדה קריטית ואני לא יודע עד כמה לסמוך על זה שסקאריונה יחזור לעצמו.

שיהיה לו בהצלחה. לפי מה שהצלחתי להבין, אנחנו לא הולכים להביא זר לשם. עטר יגיע אלא אם שחר ישתגע שוב ויתקע מחיר שלא יאפשר עיסקה. ג'ורדי ומכבי מוכנים לשים על עטר הרבה כסף ועוד שחקן או שניים.

הרבה יותר מדאיגה אותי עמדת הקשר הקדמי שכיום סקאריונה מאייש. עמדה קריטית ואני לא יודע עד כמה לסמוך על זה שסקאריונה יחזור לעצמו.

אם מכבי באמת רוצים שיענקלה לא ידפוק מחיר הדרך היחידה זה לנהל מו"מ במקביל עם כמה שחקנים, גם זרים, בוזגלו וכל מועמד פוטנציאלי. בלי מנופי לחץ חבל על העצבים של כולם.

שיענקלה ידע שאם הוא ידפוק מחיר הוא גם מפסיד רווח על עטר ויכול להיות שגם את בוזגלו בחינם, הפסד כפול.

19396838_10207663529141065_5528976507525

התמונה הזאת מתחילה לרוץ אצלי בפייסבוק ..

פוטושופ גרוע או ..... ?

השקיעו כל כך בפוטושופ ולא יכלו לבדוק פעם נוספת איך טל בן חיים כותב את השם שלו באנגלית? ("Tal Ben chaim", בניגוד לטל בן חיים הבלם שבאמת כותב Ben haim אגב).

השקיעו כל כך בפוטושופ ולא יכלו לבדוק פעם נוספת איך טל בן חיים כותב את השם שלו באנגלית? ("Tal Ben chaim", בניגוד לטל בן חיים הבלם שבאמת כותב Ben haim אגב).

זה היה משעשע לראות את אוהדי נאנט וספרטה מתבלבלים וחושבים שמדברים על הכוח.

כולם כזה בן חיים ? זה ששיחק בצלסי ? מה אנחנו צריכים בלם מבוגר בן 35 ?

לא מצליח להבין את השמחה של האנשים כאן כשמדובר בעזיבה של טב״ח, הרי אתם מודעים לחלופה שמסתמנת להגיע.

רובנו היה שמח להחליף את טל בקיצוני דרום אמריקאי, פעלתן שיטיל אימה על אגף ימין של הגנת היריב שלנו , אבל ניסיון העבר+הדיווחים מכל כיוון על אלירן כאלטרנטיבה לא מנבאים עתיד ורוד יותר בעמדה הזאת.

הסנריו שאני יכל לחשוב עליו כחלופה שאינה אלירן, זה שיגיע זר לאגף ע"ח משבצת הזר של סקאריונה ומיכה/אצילי ישחקו בעמדת הקשר הקדמי. סנריו נוסף - לא מביאים זר חקישור האחורי ובעצם ייני את גולסה הם הקשרים בהרכב כשמרסלו זר 6 לגיבוי מהספסל.

אחרת, איך שאני לא הופך את זה יוצא לי 6 זרים בהרכב (יגיע בלם זר)

כרגע יש את ראיקו, וידאר, מרסלו וסקאריונה. אפשר להביא עוד זר כתחליף (בתקווה כשיגיע כשדרוג) לטב"ח.

בעיניי זה לא פחות קריטי מקשר אחורי שיחליף את אלברמן. עמדת הבלם היא הפחות חשובה כרגע.

ספרטה בדרך להחתים את הבלם הצרפתי תומאס הרטה (Thomas Heurtaux) מאודינזה תמורת 3 מיליון יורו. בנוסף אליו הם החתימו את סרג'אן פלאבשיץ' מהכוכב האדום תמורת 1.5 מיליון יורו. שוב למי שתהה אם יש להם כסף.

:( איך היה בא לי קישור שלו+אצילי ומיכה

אני מאמין שביום שהחליטו לוותר על אלברמן ידעו שגם טבח יעזוב בסבירות גבוהה ועשו את חשבון מצבת הזרים.

הייתי רוצה להאמין גם שיש כבר כמה מחליפים זרים בקנה אבל קשה לי להאמין שנקבל משהו שהוא לא עטר.