Jump to content

טל בן חיים החלוץ לספרטה פראג?

snufkin

Recommended Posts

תגידו, אם לא יגיע זר במקומו אלא עטר המועמד, אז כלכלית נטו לא עדיף להחתים את טבח על חוזה חדש במקום לשלם על עטר מיליון ומשהו יורו+לפחות 400 אלף שכר?

כלומר כל מי ששולח אותו מפה בשם "שפיות כלכלית".

תגידו, אם לא יגיע זר במקומו אלא עטר המועמד, אז כלכלית נטו לא עדיף להחתים את טבח על חוזה חדש במקום לשלם על עטר מיליון ומשהו יורו+לפחות 400 אלף שכר?

כלומר כל מי ששולח אותו מפה בשם "שפיות כלכלית".

לא שאני בעד לשלם על עטר

אבל אתה שוכח את ה-2.9 של המכירה של טבח

מי מכיר? מהמשחק של ב"ש מול לך פוזנן

לא מוצא סרטונים שלו. לפי טרנספרמרקט ימני ברגל. מהיר מאוד.

Maciej Makuszewski שחקן כנף פולני, לך פוזנן

לדעתי הוא מיצה את עצמו במכבי אבל צריך לקחת בחשבון את מצב השוק הישראלי ולדעת שגם אם הוא לא שחקן מושלם, לא נמצא בקלות מחליף ישראלי לעמדה הזאת.

ראיקוביץ' וקיראטנסון, בלם זר, קשר אחורי זר, קשר מתחת לחלוץ זר = 5 זרים בהרכב (ועוד אחרי הפשרה שעשינו בעמדת המגן השמאלי עם שחקן בסימן שאלה גדול, רק כי הוא ישראלי) כך שלא נוכל להביא זר להרכב במקומו של טל בן חיים,

לכן נצטרך לאתר יהודי כלשהו\ לחשוב מחוץ לקופסא ולהפתיע עם ישראלי לא צפוי\לזרוק למים אחד מהצעירים המוכשרים שלנו (בין אם לעמדה הזאת או בין אם לעמדה אחרת שבה אנחנו צריכים להביא שחקן זר, כך שנפנה את התקן הזה לעמדה הזאת).

מיכה יכול לשחק בשמאל בהנחה שאצילי באנקר בימין. יונתן כהן יכול להיות מחליף ריאלי לשניהם אם באמת רוצים לתת צ'אנס לשחקן צעיר.

גם ריקן יכול לשחק בעמדה של טב"ח, ואפילו יצחקי במשחקים מסוימים (יכול לעבור להיות סקנד-סטרייקר די בקלות). אמנם הם לא יתנו את הסטטיסטיקה האישית שלו, אבל אני מאמין שנראה קבוצה עם כדורגל קצת יותר מאוזן ושוטף, בלי שהכל יעבור דרך האגף של דסה.

אין ספק שיותר חשוב מקיצוני זר זה להביא זרים לעמדות הבלם והקשר האחורי.

בתקופה שג׳ורדי אימן יצחקי שיחק באגף והיה לא פחות טוב מטב״ח או מיכה אז אל תבלבלו תשכל שהוא לא יכול לשחק שם.
לא התכוונתי אליך צהוב קנדי.

מיכה יכול לשחק בשמאל בהנחה שאצילי באנקר בימין. יונתן כהן יכול להיות מחליף ריאלי לשניהם אם באמת רוצים לתת צ'אנס לשחקן צעיר.

גם ריקן יכול לשחק בעמדה של טב"ח, ואפילו יצחקי במשחקים מסוימים (יכול לעבור להיות סקנד-סטרייקר די בקלות). אמנם הם לא יתנו את הסטטיסטיקה האישית שלו, אבל אני מאמין שנראה קבוצה עם כדורגל קצת יותר מאוזן ושוטף, בלי שהכל יעבור דרך האגף של דסה.

אין ספק שיותר חשוב מקיצוני זר זה להביא זרים לעמדות הבלם והקשר האחורי.

בן חיים לגולדהאר: "אני עוזב, שלם עם עצמי"

החלוץ שוחח עם בעלי מכבי תל אביב ואמר לו שיחתום בספרטה פראג. גם הצעה משודרגת של הקנדי לא עזרה. השחקן העדיף את הקבוצה הצ'כית על פני נאנט בגלל הכרטיס לאירופה והאנטישמיות בצרפת

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4980078,00.html

זהו אפשר לנעול?

סטטיסטית אבידה גדולה, מה הסיכוי שיבוא משהו יותר טוב? לא גדול!

נותר רק לקוות שבן יעזור להביא זרים שוברי שוויון בעמדות של טב״ח, קשר אחורי ובלם...

זהו אפשר לנעול?

סטטיסטית אבידה גדולה, מה הסיכוי שיבוא משהו יותר טוב? לא גדול!

נותר רק לקוות שבן יעזור להביא זרים שוברי שוויון בעמדות של טב״ח, קשר אחורי ובלם...

בן חיים לגולדהאר: "אני עוזב, שלם עם עצמי"

החלוץ שוחח עם בעלי מכבי תל אביב ואמר לו שיחתום בספרטה פראג. גם הצעה משודרגת של הקנדי לא עזרה. השחקן העדיף את הקבוצה הצ'כית על פני נאנט בגלל הכרטיס לאירופה והאנטישמיות בצרפת

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4980078,00.html

כי אוהדי ספרטה ציונים נלהבים

האנטישמיות בצרפת? שיהנה עם האנטישמיות בצ'כיה.

פרייסלס. זה כמו לקבל הצעה מהפועל ב"ש ולחשוש מהזיהום ברמת חובב - אז לחתום בחיפה במקום.

מאמין ש-90% מהזמן שחושבים שהוא "מוכר" זה בכלל לא בכיוון. זה פשוט השחקן.

אישית מחבב אותו לרוב. חסר לי שחקנים עם אש, למרות המגבלות שלו ושהוא הופך לטמבל לפעמים.

יכול להתקדם עוד בהנתן כל מיני תנאים. חבל שלא אצלנו.

האנטישמיות בצרפת? שיהנה עם האנטישמיות בצ'כיה.

נשמע כמו משפט צנציפר קלאסי. ממש מזיז למישהו האנטישמיות בצרפת אם הוא מקבל אותו שכר וליגה יותר אטרקטיבית. ההצעה הצרפתית נראית כמו חארטה אחת גדולה בשביל להלחיץ קצת את ספרטה. גם אפשר לחשוב שבצ'כיה יש נוצרים אנוונגליסטים.

קודם כל לדעתי הוא הולך לסבול הרבה מהאנטישמיות בספארטה, פי כמה ממש שהולך בנאנט - הוא פשוט חציל שלא מבין כלום.

דבר שני, הייתי מהצד שרוצה שטל יישאר רק בכדי להתרפק ולקנות לעצמי חלום שאולי,אולי הפעם הוא ייתן עונה מטורפת ויהיה בורג משמעותי מאליפות.

מאידך אנחנו חייבים להבין,שמיץ' רוצה שהקבוצה תהיה מושתת ומנוהלת בצורה שתיצור הכנסות והוצאות די מאוזנות על-מנת שהקבוצה תוכל להתקדם הלאה ולעשות את קפיצת המדרגה,בנוסף קנייה ומכירה של שחקנים לקבוצות בחו"ל רק תשפר את מעמדנו באירופה, והאמת? אם הקורבן הוא בדמותו ותרומתו של בן חיים,קניתי קל.

תודה ולהתראות,מסור דש וספר לנו עוד שנה כמה נוח הספסל הצ'כי לעומת התוצרת הישראלית.