Jump to content

טל בן חיים החלוץ לספרטה פראג?

snufkin

Recommended Posts

מה שלא יהיה, שיחתכו עכשיו.

נשאר נשאר, לא נשאר תודה ושלום.

שלא שוב נמרח עם זה עד אינסוף ובסוף נזדיין. שיחליטו איך משחקים ועם מי משחקים כמה שיותר מוקדם ושיתחילו להטמיע את השיטה. במילא את הרכבת של מחנה האימון כבר כנראה נפספס אבל רוב שחקני הרכש (כמו תמיד...)

בן חיים מרוויח 600 אלף יורו? אם כן וכל העניין הזה הוא נושא שדרוג השכר אז שהזדיין בתחת אפילו שאני חושב שמבחינה מקצועית אנחנו צריכים אותו במכבי. שום שחקן ישראלי חוץ מזהבי לא שווה תסכומים האלה ובלי קשר רגע לטבח מישהו יכול להסביר לי איך סקאריונה מקבל פה מיליון יורו בעונה על מה ולמה?

כן עם בונוסים וכו' מגיע גם מעבר אפילו.

הייתי מאוהדיו הגדולים אבל הבן אדם מיצה פה את עצמו ובעונה האחרונה הוא גרם לי להבין את זה משחק אחר משחק. הגיע הזמן להיפרד, בטח אם הוא רוצה עוד שדרוג.

מה שיפה בכל הסיפורים האלו, שמכבי נותנת לשחקנים המובילים שלה להתקדם (עטר, זהבי, טב"ח), ב"ש תוקעת אותם (הצעות על אוגו מליגה ספרדית וכו'),

אבל הדיבור הוא על שמכבי תוקעת שחקנים ואגואיסטית, וב"ש מקדמת שחקנים כמו דוידזאדה הענק (שגם הוא להבנתי היה צריך להיות מלוכלך כדי שיתנו לו לצאת).

אם טבחלוץ אכן יעזוב זאת תהיה אבדה רצינית למכבי.

אני לא מבין את הזלזול שרץ כאן.

אין אף ישראלי ריאלי שיכול לתת את המספרים שהוא נתן העונה (והנתונים הפיזיים שלו שמושכים את ההגנה לכיוונו ותורמים לריווח באמצע לטובת קיארטנסון) ומצד שני שיעור הפגיעה בזרים של מכבי הוא לא משהו בלשון המעטה.

הלוואי ויישאר איתנו

שכטר, שהר וורד היו מאוד קרובים אליו במספרים.

(ואם מתייחסים למספר המשחקים שלהם, הם היו יותר טובים).

אז בוא לא נעוף על בן חיים.

בוואלה מדווחים שיש פלונטר עם הפרש המיסים בין ישראל לצ'כיה וזה מה שמעקב כרגע את העיסקה.
מדווחים שטבח שכר שירות של רו"ח ועו"ד לטפל בנושא והשצ'כים אכן הודיעו היום למכבי שהם מממשים את סעיף השחרור.

אם זה קורה אין לנו את הלוקסוס לא להחתים את בוזגלו.

אגב, אם אכן יש חשדות כאלו לגבי הגיל של וואקמה, זה פשוט קשקוש. שחקן מעולה, אנדרפייד ברמות, שיהיה גם בן 98, מה זה משנה?

ספורט 5 מצטט את סגן נשיא ספרטה "נרכוש את טבח ב 2.9 מליון יורו"

אחרי הסיפורים על אניימה ומוניוז אני לא מאמין לאף אחד

אם זה קורה אין לנו את הלוקסוס לא להחתים את בוזגלו.

אגב, אם אכן יש חשדות כאלו לגבי הגיל של וואקמה, זה פשוט קשקוש. שחקן מעולה, אנדרפייד ברמות, שיהיה גם בן 98, מה זה משנה?

למה? מה רע בלהחתים קיצוני זר?

אני מנסה להיזכר באמת ולא בציניות במשחק עונה אחד אמיתי שבן חיים נתן הצגה, לפחות בשנתיים האחרונות.

לפחות השנה בכל השחקים נגד באר שבע הוא היה חושך.

מתי הוא לקח שחקן לטיול על הקו וניצל באמת את המהירות שלו (חוץ מהגול על אוליפסן בנתניה בפלייאוף).

מצטער, לא משדרג לו את החוזה, לפחות לא בסכום רציני, אם יש הצעה אמיתית שילך, לא רוצה אותו עם פרצופים כל חלון העברות ולמען האמת, זה טוב למכבי ששחקנים יראו שמכבי מאפשרת התקדמות.

אם עטר יבוא במקומו(אם וכאשר), אני מרים ידיים בכל הקשור ליורדי. זאת חותמת רשמית לשמרנות, עצלנות וחוסר דמיון.

כאילו אין עוד שחקני כדורגל בעולם, יש רק עטר.

אם עטר יבוא במקומו(אם וכאשר), אני מרים ידיים בכל הקשור ליורדי. זאת חותמת רשמית לשמרנות, עצלנות וחוסר דמיון.

כאילו אין עוד שחקני כדורגל בעולם, יש רק עטר.

אם עטר מגיע כמחליף היחידי לטב"ח אפשר לקפל את העונה\את ג'ורדי לבית.

נראה לי אנחנו תלויים בחסדי הזקן.

הרי ג'ורדי יתאבד על עטר. השאלה אם יענקלה ישחרר

נראה לי אנחנו תלויים בחסדי הזקן.

הרי ג'ורדי יתאבד על עטר. השאלה אם יענקלה ישחרר

מזה ישחרר ? תיתן לו 1.5 והוא מביא לך אותו על הכתפיים !

מקווה שסיינפלד קצת יותר מחושב מיורדי ולא יתפתה.

יש כאן דיסוננס בפורום. מצד אחד התגובות לטבח זה "תוקע התקפות" אגואסיט" "נעלם" "רב עם שופטים" "אוברייטד" "מסיע לנתבג" "שיילך" ועוד
מצד שני, כולם נעולים על זה שרק זר יכל להחליף את מה שהוא נותן למכבי, אז ראבק תחליטו.

ככה, לדעתי טבח שחקן אדיר במימדים ישראליים, איכויות מטורפות. בעיה קצת באופי אבל לא משהו נורא מידי.
מחליף שיתן יתרון על פני טבח זה רק זר בסקאלה של וידאר. אם לא זר כזה, המחליף הישראלי הריאלי היחיד

בשוק זה... אלירן עטר בחור אחושרמוטה. מוערך כאן בחסר בגלל שמשחק בבית קברות. אלירן שחקן על.

למה? מה רע בלהחתים קיצוני זר?

אמנם שכחתי לקחת בחשבון את אצילי, אבל עדיין, כמו שענו לך, אתה צריך בלם וקשר אחורי בדחיפות. האמצע חלש ואתה מסתמך על בלם בן 35 כמעוז ההגנה.

דבר שני אתה עלול לקבל עוד מיקאל או סקריונה, במיוחד לאור הרקורד הלא מרשים שלנו בזרים בשנים האחרונות. למי ששכח בכל זאת בן החיים היה השחקן השני הכי חשוב בהתקפה בשנים האחרונות.

דבר שלישי למי שלא שם לב עד כה אנחנו נחלשים בפגרה הזו. צריך לחזק את הקבוצה.

מאחל לבן חיים בהצלחה ומקווה שיצא לאירופה

רק שלא יביאו את עטר, בבקשה לא

קיצוני זר נשמע טוב מאוד, יש בשוק מלא שחקנים בעמדה הזאת

לשחרר ללא מחשבה.

אם הוא בסופו של דבר יישאר כאן הוא ישחק על הפנים כמו הסיפור בפעם קודמת

אין למכבי אופציה לא לשחרר כל עוד ההצעה עומדת בגובה הסעיף.