Jump to content

מיכה אחרי נחתמת אצילי

מיכה15

Recommended Posts

נכון, אז איך תסביר את שאר האנשים שלא סובלים את טבח אבל היו מלקקים לזהבי את האסלה? גם הם דבקים בערכים של 8 זה בדם?

ומה בכלל נימני קשור לכאן?

טב"ח זה דוגמא טובה למה לא להיצמד לכביכול עובדות ומספרים, המספרים שלו טובים. מספר 1 בארץ לשחקן שלא משחק מספר 9. אבל מעבר לכך הוא באמת שחקן שלפעמים תוקע את ההתקפה, הוא גם אישיות מעצבנת, עם ריבים והצגות וכל זה, ובכלל את כל העונה האחרונה היא שיחק עם 5 ליטר שתן בראש. אז ברור שהרבה אנשים לא יתחברו לזה.

מצד שני יש קהל שלא שומר למיכה אמונים כי הוא שחקן בית, חסרים לו אלמנטים בסיסיים כמו פיזיות מהירות ובעיטה. הוא ממזמז כדורים לרוחב, לא מסוגל לרוץ ולבצע פעולה טובה עם הכדור. רוב הפעולות שלו הוא בעמידה מענג את הכדור 3 שניות ומוציא מסירת זהב. פעמים בשנה פריצת עומק שלו מסתיים בשער. שאתה מפסיד אליפות לקבוצה עם שחקנים כמו מליקסון, בוזגלו, וואקמה - אז די ברור איזה עמדה זקוקה לחיזוק כדי לחזור לקחת אליפות.

מדהים ששחקן בית מגיל 8 במועדון ,ובנוסף אחד השחקנים המובלים בליגה בכל שנה מחדש ,מקבל יחס כזה מזלזל.

הראשון שאני שם בהרכב לפני כולם.

מדהים ששחקן בית מגיל 8 במועדון ,ובנוסף אחד השחקנים המובלים בליגה בכל שנה מחדש ,מקבל יחס כזה מזלזל.

הראשון שאני שם בהרכב לפני כולם.

כי מה לעשות שהוא משחק בעמדה שאתה צריך להיות טופ 5 בליגה כדי שלקבוצה שלך יהיה סיכוי טוב לאליפות. והוא רחוק משם.

מיכה בשום שלב בקריירה לא דיגדג את הנבחרת. אז איזה שחקן מוביל בליגה. זה גניבת דעת. למי אכפת הליגה ? הליגה זה אנחנו וב"ש. הוא לא מוביל בליגה הזו.

אפילו לבית"ר יש את עידן ורד שנתן עונה טובה יותר ועוד במועדון בלי מערך מעסיי שרירים אירופאים.

מיכה השחקן ההתקפי הכי חשוב של מכבי בשנים האחרונות, בין אם פיזי ובין אם לא. הוא מניע את ההתקפה, פורץ הגנות במסירות מפתח ויודע לחתוך מהאגף ולהעביר את כובד המשקל לצד השני. מסיים כל שנה עם הכי הרבה בישולים ועדיין יש לכם תלונות. באמת לא מצליח להבין.

אם היינו מביאים אותו ב-700 אלף יורו הוא היה סמל

כל מעריצי מיכה - אם הוא היה כזה תותח על כמו שאתם מתארים אותו כנראה שאצילי לא היה מגיע לפה.

לא אמור להיות קשר בין הדברים. הם יכולים לשחק זה לצד זה (אחד בימין והשני במרכז).

הסרטון מנושא אצילי מראה בדיוק מה חסר למיכה כדי להיות סופר-סטאר ישראלי (ובעצם לצאת מהר מאוד לאירופה). אצילי מוסר טוב, בדיוק כמוהו, אבל גם נכנס מהאגף לנגוח ולסיים מקו שני כמו שקשר התקפי צריך. בניגוד לדעה הרווחת אני דווקא כן רואה שיפור קטן עם מיכה בקטע הזה, אבל זה עדיין לא מספיק. הוא צריך לחשוב לעומק לא רק עם מסירות, אלא גם עם התנועה שלו - כמו בקורה שהייתה לו מול ב"ש (היה חייב לקבור את זה ברשת). צריך להיות שחקן של דאבל פיגירס, בטח עם המסירות שלו.

מה קשור? אני אומר - אי אפשר שוב לבנות קבוצה על 2-3 שחקנים כמו 2 עונות קודמות. גם מעמסה פיזית מנטלית, גם קל לנטרל את זה. למה שלא יהיה לנו עושר התקפי?

עוד עוד עוד שחקנים טובים. כל פעם זה "עטר במקום טב"ח", "אצילי במקום מיכה" וכו'. לא. שזה יהיה "בנוסף", ושיאבקו בינהם על ההרכב ו\או למאמן תהיה היכולת לגוון ולשנות.

התקפה שמבוססת על מיכה-דסה-וידאר או טב"ח לבד\טב"ח קרוס זה מוגבל.

בנוסף??? זאת אומרת שכל שבוע יהיה לך עטר או טב"ח בספסל, לעיתים שניהם. שקט בחדר הלבשה

ובתקשורת בטוח יהיה.

סה"כ ההבדל בינהם זה שאצילי היה בתקדמות עד המעבר לגרנאדה, וטוענים שיש לו עוד לאן להתקדם, לא הגיע לתקרה.

לעומת זאתמיכה היה "עקבי" ביחס לעצמו בעונות שלו בקבוצה יותר גדולה\לחוצה, אבל לא מתקדם בכלל כשהוא כבר במערכת עם המאמנים הכי טובה בארץ.

רפרפתי קצת בדיון ישן על מיכה ובן חיים לגבי האגפים שבהם הם משחקים.

https://forum.12p.co.il/index.php?showtopic=157663

נראה שהטענה העיקרית היא שבן חיים טוב בעיקר בשמאל ולכן מיכה חייב לשחק בימין, למרות שמיכה משחק טוב בשני הצדדים.

יכול להיות שאם בן חיים עוזב (בלי קשר עכשיו לשחקן שיגיע) אז הוטו הזה יורד ומיכה יוכל להשתלב גם בשמאל לצד אצילי בימין.

אפשר להגיד הרבה דברים על מיכה, אבל נעלם? לא לוקח יוזמה? הטענה הכי מנותקת.

הוא הראשון שבא לקבל כדור מהקשרים האחוריים כדי להתחיל התקפה, הוא הכי לוקח יוזמה, הוא תמיד עוזב את העמדה שלו לכיוון האמצע במיוחד כדי לקבל כדור ולשבור את הלחץ על ההגנה שלנו. חד משמעית בעל בית ופליימייקר, זה גם החיסרון שלו, כי פליימייקר לא צריך לשחק באגף, אלא שחקנים שיודעים גם לסכן את השער.

אם מיכה נעלם אז מה טבח? טבח לא יזוז מהמטר מרובע שלו כל המשחק(ים) לקבל כדור גם בעד שלום, יכול לא לגעת בכדור מחצית שלמה ולבוא בטענות שהוא לא מקבל כדור.

בואו נקרא לכל הנושא הזה ״ניידות״ של השחקנים.

אני מהפלאפון אז יכול להיות שיצא לא מסודר.

מיכה התחיל במכבי בשמאל

המחצית השנייה מול פאו לפנתיאון

גם הגולים הכי "זכורים" שלו בקריירה באו משמאל (קייב וביתר)

ויש גם את הלא-בישול הזה:

https://youtu.be/dh8bbZqw3Pc?t=3m10s

זה שאצילי שחקן טוב, לא הופך את מיכה לשחקן לא טוב ולהיפך. בשנים האחרונות מיכה המבשל המוביל ולא בחסד, הוא פותח צפיפות נהדר ויש לו מסירה יוצאת מן הכלל. סה״כ מבחינת מספרים הוא בסדר גמור. יודעים מה המגבלות שלו בעוצמות ודווקא שילוב של מיכה ואצילי כן יכול להביא לידי ביטוי את היתרונות של שניהם יחד. לא הייתי פוסל לשחק עם מיכה במרכז גם.

עברתי טיפה על הנושא ובקושי הוזכרה האפשרות שמיכה ישחק בשמאל.

מי שכן התייחס לזה זוכר שהוא באמת התחיל שם ולדעתי יהיה יותר אפקטיבי גם בכיבוש שערים כשהוא נכנס מהאגף לאמצע עם הרגל

החזקה.

אם אני צריך לבחור בין מיכה לבן חיים באגף שמאל - אני בוחר במיכה בלי שאלה בכלל.

ולא אכפת לי מי גדל איפה.

עברתי טיפה על הנושא ובקושי הוזכרה האפשרות שמיכה ישחק בשמאל.

מי שכן התייחס לזה זוכר שהוא באמת התחיל שם ולדעתי יהיה יותר אפקטיבי גם בכיבוש שערים כשהוא נכנס מהאגף לאמצע עם הרגל

החזקה.

אם אני צריך לבחור בין מיכה לבן חיים באגף שמאל - אני בוחר במיכה בלי שאלה בכלל.

ולא אכפת לי מי גדל איפה.

כשבן חיים יעזוב זה יהיה החיזוק הכי טוב למכבי.

אז כן, בין מיכה לטבח זה מיכה קליל.. ועדיין, מיכה לא מספיק טוב.

מיכה לא מתאים לצד שמאל. הדריבל שלו חלש, אין לו מהירות ואין לו כוח אז פריצות שלו משמאל למרכז לא יהיו אפקטיביות. בנוסף לזה אין לו רגל שמאל בכלל. מיכה צריך לשחק בצד ימין או באמצע.

מיכה לא מתאים לצד שמאל. הדריבל שלו חלש, אין לו מהירות ואין לו כוח אז פריצות שלו משמאל למרכז לא יהיו אפקטיביות. בנוסף לזה אין לו רגל שמאל בכלל. מיכה צריך לשחק בצד ימין או באמצע.

אין לו רגל שמאל? בוא לא נגזים.

שולט ברגל שמאל כמעט כמו בימין.