Jump to content

ברוך הבא אופיר דווידזאדה

Recommended Posts

מה אגיד לכם, יהיה טוב - ישאר, לא - נפרד כידידים. כרגע את גולדברג צריך לשקול להשאיל לעוד עונה בליגת העל להתקדמות.

נראה שמכבי עם ההשאלה הזאת נצמדת לתוכנית רכש שלה בחלון זה, כך שנקודת האור היא שהתכנון יוצא לפועל בין אם אנחנו אוהבים או פחות.

דוידזאדה יצטרך להראות הרבה אופי כי אוהדי ב"ש יוציאו לו את המיץ. הפסיכולוג צריך להשגיח מקרוב שלא יכנס לנו לדכאון כמו ורמוט.

שיהיה בהצלחה!

עדיין מקווה שגולדברג יישאר ויילחם על מקומו, בהנחה ששרן מעכשיו רק בקישור.

מה שמוזר זה שאין לו סרטון ביצועים ביוטיוב.

יש מצב שדהאן לא הצליח לארגן אפילו איזה תקציר של כמה מהלכים טובים שלו?

https://www.youtube.com/watch?v=uWuwySSaYPw

חח את זה אני מכיר. ברצינות רגע, אין לו סרטון ביצועים נורמלי?

איזה ביצועים אחי ? יש לו 3 בישולים ושער ב200 הופעות בבש ! זה חומר לקליפ של דקה בלחץ.

לא ראיתי אותו כמעט בכלל. סורי.

אבל מודע לדיבור עליו. הלוואי.

אה אוקיי.

נראה לי העובדה שהוא עלה בגיל מאוד צעיר לנוער מראה שמכבי די חושבים שהוא עילוי.

הוא גם לא בדיוק שיחק בבלגיה, אולי 200 דקות?

בטח המשא-ומתן התעכב כי גנט היו צריכים לוודא מי זה.

נקווה שלפחות התאמן ברמה גבוהה יותר.

יש גם סרטוני ביצועים לשחקני הגנה וקשרים אחוריים אתה יודע...סגירות, חילוצי כדור וכו'

חח כנראה גם זה אין.

וואלה דודו דהאן הזה מחזיק על גנט סודות אפלים, אין לי מושג איך הוא גרם להם להחתים אותו ועוד בפאקינג מיליון יורו !!

מפתיע לטובה שזה ישראלי ולא היו הדלפות

ואף אחד לא ידע

אתם צוחקים, כן? כאילו סבבה והכל הפוזה של "התקשורת לא יודעת כלום", אבל כבר שבועיים מפמפמים שבכל רגע דוידזאדה יחתום במכבי.

אתם צוחקים, כן? כאילו סבבה והכל הפוזה של "התקשורת לא יודעת כלום", אבל כבר שבועיים מפמפמים שבכל רגע דוידזאדה יחתום במכבי.

לפחות אני צחקתי

ופה הביקורת הגדולה שיש לי על ג'ורדי.

הבנאדם לא מוכן שיהיה אפילו סיכוי ששחקן צעיר שלנו יקבל קרדיט. תמיד יביא שחקנים מוכחים מבחוץ והצעירים יהיו מקסימום נערי פוסטר.

מהבחינה הזאת נמאס כבר.

למה צריך את דוידזאדה, מגן שמאלי בינוני מינוס, כשיש את שון גולדברג?

כי שון גולדברג לא שחקן טוב. יוני כהן נגיד, למרות שלדעתי גם פה עפים עליו קצת, אבל יצחקי בכל מקרה לא חתם כשחקן הרכב.

והגישה שלכם של לתת לשחקני בית לשחק רק כי הם שחקני בית תביא אותנו בדרך הבטוחה למקום השישי. אתם מוזמנים להסתכל צפונה לאיזור מיכלי האמוניה ולראות מה קורה כשעושים את מה שאתם דורשים מג'ורדי. חוגגים אליפויות בנוער ואז נאבקים עם הנוער הזה בשיניים על מקום בפלייאוף העליון.

אני די בטוח שהפילוסופיה של איאקס היא לא פשוט לתת לתוצר מחלקת הנוער לשחק, אלא קודם לפתח שחקנים טובים. אם לא עשית את זה, אתה לא נותן להם לשחק. זה מאוד מאוד פשוט.

1. טוב או לא, לפי מה שמזכיר לי מאז סאלם אבו סיאם אין למכבי מגן שמאלי טבעי.

2. מה זה אומר עכשיו? שדודו דהן עושה עסקים עם מכבי? הוא משלנו? משהו מוזר

כי שון גולדברג לא שחקן טוב. יוני כהן נגיד, למרות שלדעתי גם פה עפים עליו קצת, אבל יצחקי בכל מקרה לא חתם כשחקן הרכב.

והגישה שלכם של לתת לשחקני בית לשחק רק כי הם שחקני בית תביא אותנו בדרך הבטוחה למקום השישי. אתם מוזמנים להסתכל צפונה לאיזור מיכלי האמוניה ולראות מה קורה כשעושים את מה שאתם דורשים מג'ורדי. חוגגים אליפויות בנוער ואז נאבקים עם הנוער הזה בשיניים על מקום בפלייאוף העליון.

אני די בטוח שהפילוסופיה של איאקס היא לא פשוט לתת לתוצר מחלקת הנוער לשחק, אלא קודם לפתח שחקנים טובים. אם לא עשית את זה, אתה לא נותן להם לשחק. זה מאוד מאוד פשוט.

עומר, זו ממש לא הגישה שלי.

הגישה שלי היא שאם יש לנו שחקן צעיר ומוכשר שאמור לקבל דקות בתור מחליף של המגן הפותח, זה דבילי ומאכזב להביא על הראש שלו שחקן בינוני כמו דוידזאדה.

ושאם יש לך שחקן התקפה צעיר ואיכותי כמו יונתן כהן, זה דבילי ומאכזב להשאיר את יצחקי, שכבר הרבה מעבר לשיאו ולא תורם מספיק למשחק, בחוזה חדש.

אני ממש לא רוצה להיות כמו חיפה ששמים 3-4 ילדים בני 20 בהרכב ובונים על ריצה לאליפות. אני כן רוצה שאם יש 2-3 צעירים מבטיחים, ניתן להם את הצ'אנס להוכיח את עצמם כשחקני סגל, על אחת כמה וכמה אם לא ניתן להביא מישהו טוב באמת על המשבצת שלהם. דוידזאדה ויצחקי, בעיניי, לא שייכים לקטגוריה.

חח אוהדי ב"ש מפרסמים סרטון שלו שר את שיר הגברים שלהם מתוך תקווה שהוא יחטוף פה קללות.

אח"כ הם בוכים כמה שהוא בוגד ומוסיפים שהוא גם זבל של שחקן.

אם הוא כזה זבל אז מה אכפת לכם? למה לנו לא מזיז בכלל שבן הרוש עבר לחיפה?

כל מילה