Jump to content

ברוך הבא אופיר דווידזאדה

Recommended Posts

ופה הביקורת הגדולה שיש לי על ג'ורדי.

הבנאדם לא מוכן שיהיה אפילו סיכוי ששחקן צעיר שלנו יקבל קרדיט. תמיד יביא שחקנים מוכחים מבחוץ והצעירים יהיו מקסימום נערי פוסטר.

מהבחינה הזאת נמאס כבר.

למה צריך את דוידזאדה, מגן שמאלי בינוני מינוס, כשיש את שון גולדברג? למה צריך את יצחקי כשיש את יונתן כהן?

למה צריך להעביר עכשיו את שרן לקישור וככה למנוע מקום ברוטציה מדור/אליאל פרץ?

יודעים מה, אפילו שגיב יחזקאל, שבא ב700 אלף יורו רק כי אפשר לזרוק כסף. למרות שיש את מתן חוזז וצ'יבוטה.

זה פשוט מתסכל. הוא בשר מבשרה של אייאקס, ולמרות זאת לא באמת מאמין בפילוסופיית שילוב צעירים. אני ממש לא רוצה הרכב שלם או חצי של צעירים. רק שלא יבעטו אותם מפה עונה אחר עונה בשביל מחליפים בינוניים מבחוץ.

הוא פשוט לא ייתן לשחקני בית/צעירים קרדיט אמיתי אצלנו.

!!!!!!

ממש היה צריך להיות גאון גדול לדעת שמכבי ישיאלו אמרתי את זה גם שדיווחו שיש את ב"ש עם הסעיף שאפשר לעשות את הקומבינה של ההשאלה. שחקן חלש שאין לו בישולים בכל הקריירה.

בהצלחה, מתווה העסקה חשוב ולעניין. מראה שאנשים עובדים במכבי ולא עושים סתם עסקאות עם הראש בקיר. תהיה תחרות על העמדה עם שרן (בערך כל עמדה במגרש בתחרות עם שרן..כולל ראיקו), ורק טוב יכול לצאת מזה.

כנראה בגלל שעד היום אפשר לרשום אז מזרזים החתמות. מקווה שגם אצילי יחתום ואז ישאר רק זר כחריג.

לפי דעתי אצילי יהיה החריג

הבנאדם לא מוכן שיהיה אפילו סיכוי ששחקן צעיר שלנו יקבל קרדיט. תמיד יביא שחקנים מוכחים מבחוץ והצעירים יהיו מקסימום נערי פוסטר.

מהבחינה הזאת נמאס כבר.

למה צריך את דוידזאדה, מגן שמאלי בינוני מינוס, כשיש את שון גולדברג? למה צריך את יצחקי כשיש את יונתן כהן?

יודעים מה, אפילו שגיב יחזקאל, שבא ב700 אלף יורו רק כי אפשר לזרוק כסף. למרות שיש את מתן חוזז וצ'יבוטה.

זה פשוט מתסכל. הוא בשר מבשרה של אייאקס, ולמרות זאת לא באמת מאמין בפילוסופיית שילוב צעירים. אני ממש לא רוצה הרכב שלם או חצי של צעירים. רק שלא יבעטו אותם מפה עונה אחר עונה בשביל מחליפים בינוניים מבחוץ.

שמע מצד אחד רוצים רכש מצד שני מתלוננים שלא נותנים צ'אנס לצעירים. אני חושב שלתת לצעיר כמו שון או כהן ישר מקום גבוה ברוטציה זאת טעות. חייבים שה - 14 השחקנים המובילים יהיו מוכחים. אחרי זה צריך לדעת לעשות שילוב בין ותיקים לצעירים. בגלל זה אני שמח שבניון (למרות שהפתיע לטובה) עזב וכהן במחנה. מקווה שהשנה יעשו באמת שילוב של אחד-שתיים אולי עם מזל שלושה צעירים ברוטציה בשביל השנים הבאות.

הנושא הזה מזכיר לי את הנושא ביום שבו זהבי חתם

כמה טינופת על שחקן שעוד לא שיחק דקה אצלנו

העיקר רוצים שגולדברג ישחק חחחח

גם יחתימו פה את דני אלבס תגידו שהוא זקן מדי ועדיף את גולדברג

200 הופעות 3 בישולים, תותח על

שמע מצד אחד רוצים רכש מצד שני מתלוננים שלא נותנים צ'אנס לצעירים. אני חושב שלתת לצעיר כמו שון או כהן ישר מקום גבוה ברוטציה זאת טעות. חייבים שה - 14 השחקנים המובילים יהיו מוכחים. אחרי זה צריך לדעת לעשות שילוב בין ותיקים לצעירים. בגלל זה אני שמח שבניון (למרות שהפתיע לטובה) עזב וכהן במחנה. מקווה שהשנה יעשו באמת שילוב של אחד-שתיים אולי עם מזל שלושה צעירים ברוטציה בשביל השנים הבאות.

אבל אפשר לאזן. נניח אצילי זו החתמה ראויה.

דוידזאדה, יחזקאל (ביחס לתג המחיר) ויצחקי - לא.

למה אי אפשר לאזן בין הפילוסופיות? גם לפי מה שאני אומר לא חייבים שאחד מ-14 השחקנים הבכירים יהיה צעיר, אם שרן מגן פותח וכהן שחקן ספסל.

אבל כשיש לך את שרן וגולדברג שהוא פרוספקט אדיר למגן שמאלי וציריך רצתה אותו מאוד, למה להתנחית להם על הראש מגן שמאלי בינוני על תקן שחקן בכיר?

אני גם לא רוצה לשלב בכוח צעירים. לא כולם מספיק ובים אלא יש לנו מספר צעירים בעמדות ספציפיות שהם כן. ובעיניי דוידזאדה ויצחקי לא צריכים לקבל קרדיט על חשבון יונתן כהן וגולדברג.

לא אמרתי מילה רעה כשזהבי חתם. וגם לא כשגולסה חתם. שמחתי מאוד כי החזקתי משניהם בתקופה שחתמו.

כששחקנים שאני מאמין שהם מצוינים מגיעים לפה, אני תומך לחלוטין. כשבינוניים כמו בן בסט או יחזקאל מגיעים, אני נגד.

כשורמוט חתם - הייתי נגד. כשיחזקאל חתם - הייתי נגד. כנ"ל לגבי אזולאי שלא הבנתי למה בכוח לרכוש אותו עם דסה.

זו דעתי. אני לא מחזיק מאופיר דוידזאדה. אני חושב שהוא שחקן בינוני מינוס. וכשאחד כזה חותם בתור מגן שמאלי בכיר אצלנו? ברור שאני לא אהיה מרוצה מזה.

עדיף על עמב"ה. רכש טוב.

לפני שהוא יצא לבלגיה הוא באמת היה נראה טוב. בכל אופן העמדה הזאת לא תהיה שובר השיוויון מול באר שבע, צריך לחזק את הקישור בזרים ואצילי

אוהדי באר שבע מתייחסים אליו כמו שאנחנו מדברים על בן הרוש

תבינו את הרמז

שהתחילו הידיעות שהוא במו"מ עם מכבי, אנשים שם הגדירו אותו אויב האומה, וביכו את המעבר וראו בכך בגידה יותר מהמעבר של פיגו.

שנודע על הסעיף ההזוי שהבעלת בית הטפלון שלהם דאגה להכניס, והיה נראה שהוא ומכבי כבר לא, פתחו שם בחגיגות יותר מכל תואר אפשרי, ומכאן אתה יכול להבין שמשום מה די רועדות להם החמינדוס שהוא יהיה פה (במיוחד לאור זה שהם התרגלו, שמה שהם רוצים, הם יקבלו).....

שמעו רגע התמונה מההודעה הראשית לא היה תמונה כזו שמישהו העלה עם אצילי וחשבו שזה מפוברק כי החולצה נראית מצוירת על הגוף שלו?

זה סתם פוטשופ של הבחור, לא קשור למכבי

שמעו רגע התמונה מההודעה הראשית לא היה תמונה כזו שמישהו העלה עם אצילי וחשבו שזה מפוברק כי החולצה נראית מצוירת על הגוף שלו?

כן אבל זה מה שהיה בפייס כשפתחתי את הנושא וזה נראה בסדר גמור

מהבחינה הזאת נמאס כבר.

ערימה של בולשיט.

הרי בוא נהיה כנים, הרי אם הוא היה מבצע מה שאמרת, עוד 4 חודשים הייתם סוקלים אותו בכיכר. מה אתה מזיין את השכל על פאקינג שון גולדברג? מגן בינוני, היה כישרון בנוער, עדיין יש פוטנציאל אבל הוא לא הרשים בהפועל ולא בבני יהודה. כולה היה טוב בגמר גביע. יוני כהן יקבל דקות משחק, אבל הוא לא וגם לא גולדברג במעמד של שחקן רוטציה במכבי. להזכירך, שנתיים לא זכית בתואר. זה לא הזמן לתת צאנס לשחקני בית בינוניים לשחק בכזו קלות. שיילחמו כמו הפרצים, ששיחקו באירופה, שהתאמנו במכבי ונלחמו באימונים. שירוויחו בכבוד. יצחקי דמות חשובה במכבי של היום, דוידזאדה המגן הישראלי הכי טוב שתוכל להחתים. סה טו

אז אתה מכיר אוהדי בש שונים מאיתנו נשמה

הוא מדבר על עצמו.

ולעניין, רכש טוב מאוד, לעמדה שלדעתי לא הייתה צריכה חיזוק.

שיהיה בהצלחה לו ולשרן בעמדה החדשה

הוא מדבר על עצמו.

ולעניין, רכש טוב מאוד, לעמדה שלדעתי לא הייתה צריכה חיזוק.

שיהיה בהצלחה לו ולשרן בעמדה החדשה

אהה אז הכל מובן אם כך

אוי ואבוי. הפרסי זה גירסא קצת משודרגת לעמבה.

ייני עובר לקישור.

ייני יחזור לעמדת המגן מהר מאוד.

נקווה לפחות שריקן סיים את תפקידו כמגן. יש לו פוטנציאל נהדר כקשר וראינו את זה במחזורים האחרונים